Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

TELEWIZJA NARODOWA - informacje o Januszu Korwin-Mikke

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Reakcja na artykul osoby o pseudonimie Ewidentny Oszust i jej cenzurę przeciwko Eugeniuszowi Sendeckiemu. Czy to jest pierwszy powiew ziobryzmu?

Polityk polski JKM budzi kontrowersje. Dotychczas nigdy nie głosowalem na jego formację, ale go szanuję, uważam, że ma klasę. Rażą mnie zawsze brutalne i chamskie ataki na tego pana. A już szczególnie zdenerwował mnie anonimowy oficer frontu ideologicznego o pseudonimie "Ewidentny Oszust", który w artykule pod tytułem "Gadał dziad do obrazu" zamieszczonym na Nowym Ekranie w dniu pozwolił sobie nie tylko zaatakować Pana Janusza, ale również, przedstawiając siebie jako głos środowisk narodowych na Marszu Niepodległosci 11 listopada 2011 obiecał przepytanie ze stosunku do Powstania Warszawskiego. Co ciekawe - ów pan, gdy uprzejmie i kulturalnie informowałem go o tym, jaki jest stosunek prezydenta Stalowej Woli Szlęzaka do Powstania Warszawskiego - zachował się źle, usunał obiektywny material TELEWIZJI NARODOWEJ ze swojej listy dyskusyjnej na Nowym Ekranie. Czy jego słowa o przepytaniu są zapowiedzią jakichś burd na Marszu Niepodleglości?

#

Pan "Ewidentny Oszust" nie pozwala mi się wypowiedzieć pod swoim artykułem, zastosowal cenzurę. No, ma do tego prawo oczywiscie. Jednak warto odnotować, że nie przeszkadza mu wpis osoby o pseudonimie "" zarzucający JKM-owi że się nazywa Ozjasz Goldberg. A tymczasem - stryj Pana Janusza jest polskim bohaterem narodowym, zginął w Bitwie nad Bzurą we Wrześniu 1939-go roku. Ponizej zamieszczam link do filmu, na którym Pan Janusz mowi o tym w dniu 29 sierpnia 2010, przy kolumnie Zygmunta i wspiera go Pani Małgorzata, dzielna żona polityka polskiego.

#

Dotarły do mnie sluchy, że tegoroczny "Marsz Niepodleglości" i bal w Hotelu Europejskim mają być politycznym wejściem Zbigniewa Ziobry na scenę krajową, po czasowym odosobnieniu w Brukseli, na stanowisku euro-posla. Zapewne nerwowe zachowanie pana "Ewidentny Oszust" jest próbką co nas czeka, gdy ludzie pewnego charakteru otoczą pana Zbigniewa? Czyżby to była próbka ziobryzmu? A może to jest zakamuflowana akcja przesterowania ziobryzmu na tory brutalizacji życia politycznego? Warto się tej sprawie przygladać.

#

Zdjęcie wprowadzające do mego artykułu jest z 14-go kwietnia 2010. Plenerowe studio TELEWIZJI NARODOWEJ powstalo na przystanku MPK przy hotelu Bristol, zlikwidowanym z racji na tlumy blokujace Krakowskie. To jest świadectwo naszej obecnosci w waznych miejscach, gdzie dzieją się polskie sprawy istotne. Na fotografii Zbigniew Juźków i mlodzi ludzie robiący wywiad ze starszym panem, który okazal się pracownikiem filmu w czasach PRL i sporo nam powiedział o tym, jak krecił "07 Zgloś Się".

KOMENTARZE

 • Witam ozięble
  Czy mógłbym prosić o wykładnię pojęcia "ziobryzm"?
  Doradzam również unikanie tzw. rusycyzmów w stylu "na Marszu"
  Również użycie sformułowania "polski bohater narodowy" jest raczej nadużyciem, bo akurat mnie w szkole nie uczono o stryju pana JKM, ale o pułkowniku Dąbku, już tak
 • @gallux
  Mam informacje, że Zbigniew Ziobro ma zdyskontować politycznie MN'111111. Nie mam oczywiscie nic przeciwko dyskontowaniu - wiemy przecież, że politycy się muszą starać i zabiegać o poparcie patriotów podczas patriotycznych imprez. Jednak niepokoje się gniewnym potraktowaniu JKM-a przez anonimową osobę Ewidentny Oszust w kontekscie WYPEDZENIA go z Marszu Niepodległości. To jest niegodziwe. Obecność JKM-a rok temu na MN była bardzo dobrą rzeczą. Poczytuje mu ją za plus.
  Co do Ziobry - uwazam go za osobę bardzo bliską Kaczyńskim. Z Kaczyńskimi mam na pieńku za sprawę osobistą - to jest aferę na Kolskiej z roku 2005-go. Jakby się Ziobro w tej sprawie opowiedział za mną - to bym mu zaufał.
  Nie wiem oczywiście, czy Ziobro ma jakieś związki z Ewidentnym Oszustem, ale kontekst i manipulację dostrzegam. Mam złe doświadczenia z PiS-owcami i OD-owcami z forów frondy i Rebelyi. jestem dlatego uprzedzony.
 • He he he ...
  ""Ewidentny Oszust", który w artykule pod tytułem "Gadał dziad do obrazu" zamieszczonym na Nowym Ekranie w dniu 27.10.2011 o godz. 10:10 "

  ... a może trzeba było jeszcze podać ilość pixeli po przecinku, skąd u Pana, taka skrupulatność godna jakiegoś "służb"isty :]

  "Polityk polski JKM budzi kontrowersje. Dotychczas nigdy nie głosowalem na jego formację, ale go szanuję, uważam, że ma klasę"

  ... i czytamy dalej ....

  "obiektywny material TELEWIZJI NARODOWEJ"

  ... dziękuje Wysoki Sądzie - nie mam więcej pytań.

  "pozwolił sobie nie tylko zaatakować Pana Janusza"

  ... tak, bezczelnością przebiłem nawet Stanisława Kowalczyka, producenta papryki zadającego niewygodne pytania Tuskowi - jak śmiał ten cham!

  "przedstawiając siebie jako głos środowisk narodowych"

  Och, no oburzył się jedyny uprawniony w tym kraju przez niewidzialny urząd do wydawania certyfikatu "prawicowca" że mu chleb odbierają.
  Oburzył się ten co sam sobie krzyżem gębę podciera i używa go tak samo machinalnie jak belfer używa gąbki do tablicy, wymachując nim pod domem agenta Leppera. Skąd się biorą tacy ludzie?

  "stosunek prezydenta Stalowej Woli Szlęzaka do Powstania Warszawskiego"

  Kogo obchodzi ten pajac, chcący startować z list SLD, mowa jest o JKMie udającym prawicowca.

  "Czy jego słowa o przepytaniu są zapowiedzią jakichś burd na Marszu Niepodleglości?"

  Czy przypadkiem nie widział mnie Pan, jak uciekałem po rusztowaniu z biura Leppera, zaraz po tym jak zahipnotyzowałem go pilotem od telewizora by się powiesił na sznurze od worka bokserskiego? Zapewniam Pana - to bylem ja! W trakcie ucieczki by nie marnować czasu zawzięcie już planowałem, jak tu dokonać jednoosobowej burdy na Marszu Niepodległości. Proszę mi wierzyć, mam wiele złowieszczych planów carrrrrrrambaaa :D

  ... już tylko brakuje rewelacji Fiatowca, o tym że palikotowcy strzelają do krów ćwicząc zamach na Kaczyńskim. Jak to Jarosław powiedział, nie da się dyskutować w oparach absurdu, jak widać niektórym to odpowiada, wręcz to nakręcają.

  "Pan "Ewidentny Oszust" nie pozwala mi się wypowiedzieć pod swoim artykułem, zastosowal cenzurę. No, ma do tego prawo oczywiscie. Jednak warto odnotować, że nie przeszkadza mu wpis osoby o pseudonimie "" zarzucający JKM-owi że się nazywa Ozjasz Goldberg."

  Wpis Wiesława P jest plotką której ani nie mogę potwierdzić ani nie mogę jej zaprzeczyć więc z dwojga złego zaryzykuje i mu tego nie skasuje, nie licząc tego zdarzenia, które jest "ostre" Wiesław P w odróżnieniu od Pana, nie wypisywał mi jednej bzdury za drugą, dlatego on może Pisać a Pan nie.

  Łączenie mnie z Ziobrą naprawdę mnie rozbawiło do łez - Pan jest albo realnym paranoikiem łączącym oderwane od siebie nazwiska albo już nie wiem kim. Stronnictwo Ziobry napsuło i namieszało w moich stronach przekreślając szansę na wejście do sejmu osobie przeze mnie popieranej, więc te wywody są jak kulą w płot - najlepiej to pokazuje że nic Pan nie rozumie z tego o czym piszę, stąd też i zakaz wypowiadania się pod moimi postami. Ja po prostu nie potrafię dyskutować z paranoikami - to jest technicznie nie możliwe, a jak się im to wytyka to się obrażają i zachowują jak dziewica na pierwszej randce, choć chwile wcześniej chcieli umierać za Polskę.
 • @Ewidentny Oszust
  Plotki o próbie zrobienia drugiego PiS-u w oparciu o Ziobrę mają swoje podstawy w ostatnio zaistniałym artykule w ND chociażby. O próbie zaistnienia Ziobry na MN'111111 i na balu w Europejskim można wnioskować na podstawie pilnej analizy tego, co PiS-mani wypisują na FF i FR. Przyznam, że odczułem chyba ulgę dowiadując się, że Pan z tym co się tam wyrabia - nie ma nic wspólnego.
  Co do Prezydenta Szlęzaka to owszem - zamieściłem na Pańskim blogu uczciwą informację o tym, co myśli i jak się wypowiada o Powstaniu Warszawskim. To jest cenna rozmowa i warta uwagi. A pan to skasował, co mnie osobiście ubodło. A potem mnie Pan zablokował, co jest szczególnie przykre. A ja Panu pozwalam się wypowiadać na moim blogu, co jest dowodem, ze jestem uprzejmy i nie zrażam się nerwowymi reakcjami.
  Niech mnie Pan odblokuje u siebie. I tak mamy możliwości techniczne wytykania sobie różnych rzeczy, czy komentowania różnych spraw na NE, że blokowanie powinno być zawieszone.
  Proszę Pana.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Jak zobaczę u Waszmości poprawę, to odblokuje, proszę zwrócić uwagę, że nie wykonuje rajdów na Pańskie posty, wyjątkowo tutaj sobie pozwoliłem na komentarz skoro o mnie napisane.
  Pozdrawiam EO
 • Panie autor
  "A tymczasem - stryj Pana Janusza jest polskim bohaterem narodowym, ..."

  Kogo obchodzi jakiś tam stryj, jeśli chodzi o najbliższe koligacje rodzinne.

  Pan napisz kim był (jest) ojciec JKM i wtedy pogadamy.
 • @Ewidentny Oszust
  Szanowny Panie,

  Zwracam się z uprzejmną prośbą o zaprzestanie rzucania agentami na lewo i prawo. Widzę, że już pod kolejną notką JKM'a próbuje Pan siać ferment. Proszę zadawać konkretne pytania, rządać odpowiedzi, przy jednoczesnym zachowaniu klasy.

  Z poważaniem
  Protestujący Czytelnik
 • @Eugeniusz Sendecki
  Nie podobają mi się takie notki - zwłaszcza, gdy nie prezentują logicznego ciągu wywodu.
  Jak ma się fakt śmierci stryja JKM nad Bzurą w 1939 roku do patriotyzmu samego JKM?
  Czy fakt, że ktoś został zabity przy wypełnianiu obowiązków jest dowodem patriotyzmu?
  Czy jeśli będzie Pan przechodził przez ulicę i potrąci Pana samochód - to też przejaw patriotyzmu? Że przechodził Pan " w słusznej sprawie"?

  JKM - cenię za wysoki poziom intelektu; niestety tak wysoki, że odlatuje niekiedy w obłoki.
 • Ziobra
  Uważajcie na tego Ziobrę, nie dajcie mu za dużo gadać.
  Ziobro to Ziobro, nigdy nie wiadomo z jakiego kręgosłupa wyrasta, czy dostatecznie sztywnego.
  Może to się np. tak skończyć, że Ziobro namiesza, zamiesza, zabierze wam działaczy, po czym skończy jak Kowal z PJNowcami, w niewoli banków. Bałaganu tylko narobi i tyle.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej