Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Apel do dobrych Niemców - autentyczny dialog Polaków z Niemcami, tłumacz Zygmunt Białas z Nowego Ekranu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spontaniczna i solidarna postawa Polaków przed Świętem Niepodległości 11 listopada 2011. TELEWIZJA NARODOWA, oddolna inicjatywa polskich działaczy endeckich inicjuje dialog z prawymi ludźmi zza Odry.

PIERWSZY FILM TELEWIZJI NARODOWEJ Z NIEMIECKIMI NAPISAMI !!!
Dzięki pomocy szlachetnego Polaka, Pana Zygmunta Białasa z Opola, który odpowiedział na naszą prosbę o przetłumaczenie - powstało niemieckie tłumaczenie filmu sprzed ambasady niemieckiej "APEL DO DOBRYCH NIEMCÓW W SPRAWIE SWIETA NIEPODLEGLOSCI W WARSZAWIE 11-11-11 KRZYZ PRZED AMBASADA"
Oto link do filmu:

DER APPELL AN DIE GUTEN DEUTSCHEN MIT DAS KREUZ 11-11-11 APEL DO DOBRYCH NIEMCOW SPOD KRZYZA"

APEL DO DOBRYCH NIEMCOW  - 27 pazdziernika 2011, godz. 16:09 - jestesmy z Krzyzem przed ambasada Niemiec w Warszawie, niedaleko sejmu RP. Zwracamy sie ta droga do dobrych Niemcow o przeciwstawienie sie antypolskim akcjom na dzien 11 listopada 2011 inicjowanym w Niemczech przez srodowiska prawdopodobnie sowieckie.

Jest arcyważna polska wypowiedź skierowana do Niemców, pełna szacunku i zrozumienia dla naszych wspólnych problemów narodowych. Zachęcam do kolportowania.

Brawo TELEWIZJA NARODOWA !!! Brawo my !!!

:)

Fotografia wprowadzająca do tego artykułu pochodzi z internetu, z wrogiego źródła, z listopada AD'2010. Jest na niej banner z Romanem Dmowskim, wykonany przez słynnego polskiego artystę-rzeźbiarza Bartłomieja Kurzeję, który rok temu został ukradziony podstepnie ekipie TELEWIZJI NARODOWEJ przez nieznanych sprawców. Na tej fotografii chlubia się swoją kradzieżą - trzymają nasz banner i inne ukradzione Polakom w dniu Niepodległości rzeczy (zielone proporce narodowe ze Szczerbcem). Złodzieje aby zademonstrować swoją pogardę wobec Dmowskiego nawiązują do znęcania się przez komunistów nad Mussolinim, ktory został zakatowany i powieszony za nogi. Przez szacunek dla Pana Romana fotografia jest oczywiście opublikowana "do góry nogami". Zlodzieje mają na niej zaczernione twarze. Pochwalili się, że zaszkodzili Sprawie Polskiej, ale swoich twarzy nie ujawnili przezornie. Ktokolwiek by chcial wspomóc odtworzenie tego bannera - proszę o pilny kontakt. Marzy mi się, że sporządzimy kilka takich ładnych transparentów i bedziemy je eksponowali przed pałacem prezydenckim przy Krzyżu, podczas uroczystości przy Grobie Nieznanego Zołnerza, przy grobie Dmowskiego, na Marszu Niepodleglości i przy pomniku Dmowskiego - na Placu Na Rozdrożu.

Proszę o pomoc w tej sprawie.

Eugeniusz Sendecki (tel. +48 601 787 407, mail; endecki@wp.pl)

KOMENTARZE

 • Komentarze pod filmem na Youtube
  Niektóre wskazują jakie śmierdzące robactwo zagnieżdziło się w Polskim Społeczeństwie . Pozdrawiam
 • @KrisJora
  Proszę Pana, żeby Pan wiedział, jak wiele jest złych ludzi ziejących jadem na dzieło TELEWIZJI NARODOWEJ, ech! My sobie nie zdajemy sprawy, jak bardzo Zlo poczyniło spustoszenie w glowach szczególnie młodych Polaków. Wulgaryzmy, bluźnierstwa, kłamstwa historyczne, blokowanie prawdy - to jest na porządku dziennym.
  Specjalnie nie blokuję nikogo, ani żadnych komentarzy nie usuwam - żeby Polacy dojrzeli, jak bardzo wielu wrogów mamy, jak bardzo jestesmy atakowani. Prawda ta być może będzie ożywczym wstrząsem. Ale na pewno - prawna nas wyzwoli.
 • @kizi2828
  Bardzo dziękuję za wsparcie, Panie Arturze. Proszę sobie przejrzeć filmy TELEWIZJI NARODOWEJ i - jeśli Pan uzna, że są godne uwagi - przetłumaczyć. Myślę, że dla Pana będzie ważna nasza rozmowa z dziennikarką TVN przed pomnikiem Dmowskiego o filmie "Zniesławienie"? A może - podejmie się Pan przetłumaczenia materiału o rusztowaniu postawionym przy siedzibie "Samoobrony"? Albo filmów spod Krzyża? Bardzo proszę o to.
 • no cze Gienek
  jak tam leci ? piszezsz jeszcze na Frondzie ? bo ostatnio wiesz, byla kaszana :-)))))))))))) döaczego ma sz tylu wrogow wsrd narodowcow ?
  a jak tam ten Pan ?
  https://www.youtube.com/watch?v=p8bC_12Mssc

  donarka
 • @wasylzly
  Szanowny Panie
  Na forum Frondy (FF) nie pisuję, bo mnie po raz kolejny zabanowali - tym razem za to, że uprzejmie zwróciłem uwagę, że na forum Rebelyi (FR) nieznani sprawcy nawołują do "skasowania" emerytowanego generała polskiego, byłego prezydenta RP. Moim zwróceniem uwagi wywołałem nerwową reakcję osoby o pseudonimie "AnnaE", która sie okazała szarą eminencją FF, kryjąca przestępcze wzywanie do fizycznego ataku na Jaruzelskiego. No i od tego czasu (to był chyba maj 2011) znowu mnie zabanowali. Bardzo mi przykro.
  #
  A z panem Docentem Kosseckim rozmawiałem ostatnio i mi się pochwalił, że prowadzi seminaria cybernetyczne w kilku kosciołach, w tym i na terenie warszawskim. Krzepko się trzyma.
  :)
 • @małpoludy
  Umieszczając zmanipulowaną fotografię, na której jest moja zdeformowana twarz, w kontekście naszego "apelu do dobrych Niemców" dał Pan wyraz swojego niekulturalnego i podłego nastawienia. Zrobiło mi się bardzo przykro. Ale po chwili przyszła refleksja - że dobrze się stało, że zamysły Pańskiego serca wyszły na jaw. To znaczy, że apel Henryka Krakowiaka i mój spod ambasady niemieckiej wypowiedziany 27-go paździenirka 2011 wywołuje gniewne reakcje ludzi podłych. A to znaczy - że jest sprawą słuszną. Bo podła reakcja na dobro jest potwierdzeniem dobra.
 • @Eugeniusz Sendecki
  @Eugeniusz Sendecki
  się zawzięli SSowieci na Szanownego Pana. zapewne ich mroczny POmiot również...

  w takich okolicznościach, to ja mam dla nich jeden apel: APAGE!!! ;)))
 • @sosenkowski
  @sosenkowski
  Dzięki za sowo wsparcia.
  Na Pewno Chlopaki z ZSRR mają mi za zle, że zdemaskowałem ich Birobidżan i parę innych siupów.
  :)
  O, tutaj sobie gadamy z sympatyczną panią z TVN24 przed pomnikiem Dmowskiego o tym i owym, ludziska oglądają, napawają się, dowiadują... Bardzo mam dużą satysfakcję, że ta rozmowa się wydarzyla właśnie przy pomniku Dmowskiego. Cieszę się jak dzieciak wręcz!
  https://www.youtube.com/watch?v=sR-vO-fdcOY
 • percepcja apelu w Niemczech i Austrii
  Z radoscią zawiadamiam, że liczba wyświetleń "Apelu do dobrych Niemców" na YT w sferach niemieckojęzycznych wynosi już 45. To jest 41 wyświetleń w Niemczech i 4 wyświetlenia w Austrii. Znaczy - percepcja naszego słusznego przesłania się pomyślnie rozwija. Jutro (środa 2-go listopada 2011) ok. godz. 16:15 dalsza część apelu - zaproszenie dobrych Niemców na poczęstunek herbatą narodową przy pomniku Dmowskiego i kilka słów na temat Układu z Dorotheenstrasse. Zapraszam serdecznie.
 • percepcja apelu w Niemczech i Austrii
  Jest już na liczniku YT 2462 wejść na apel, z czego na 1100 pierwszych wejść przypadało 54 wejścia w Niemczech, 4 wejścia w Austrii, 0 wejść w Szwajcarii. Czyli w sferze niemieckojęzycznej dokonalismy wejścia. Oby tak dalej!
  :)
  Brawo TELEWIZJA NARODOWA! Brawo my!
 • @KrisJora
  Mieszkam kilkanaście km od Treblinki.Słyszałem od nich "tu gdzie krzaczki będą polaczki" to mówił m/w 30 latek żydowski do polaków stojacych.
  Autobusy wiozący ich do zwiedzenia obozu są otoczeni samochodami policji.
  Obejrzałem film zrozumiałem z jakim nastawieniem ich wychowują.
  W mieście ciągle robią zdjęcia, może zechcą zagarniać dawne kamienice ich przodków.Może zechcą czynsz za kilkadziesiąt lat od Polaków,było ich m/w 6 tys.80 latek obserwuje ich często i opowiadał kto był szefem UB,nie mieli litości.To my przechowywaliśmy ich w piwnicach ryzykując życiem - teraz nas nienawidzą ?
 • W sferze niemieckojęzycznej już 1159 wejść na film z naszym apelem!
  Na chwilę obecną - według licznków YouTube;
  w Niemczech - 1130 wejść,
  w Austrii - 18 wejść,
  w Szwajcarii - 11 wejść.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej