Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Marsz Niepodległości odbędzie się - na czele nieść będziemy Krzyż - replikę Krzyża z Giewontu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tłumy Polaków będą podążały za Krzyżem od Kolumny Zygmunta do pomnika Dmowskiego 11-go Listopada 2011.

Oczywiste jest, że podejmiemy próbę dokonania tego, co nam, Polakom się słusznie należy - to jest przeprowadzenia Marszu Niepodległości od Kolumny Zygmunta do pomnika Dmowskiego w Dzień Niepodlegosci 11 listopada 2011. Proszę o kontaktowanie się ze mną. Tylko poważne zgłoszenia osobiste, bez pseudonimów proszę.

Tel. +48 601 787 407

KOMENTARZE

 • Historia zatoczyła koło. Czy będzie gaz, okratowane nyski?
  Aż mi się krążenie poprawiło.
 • @Multimir
  Oczywiście, że będą. Jakże by inaczej?
  Ale - będzie nowość. Na początku będzie Krzyż. W Nim jest nasze zwycięstwo. Sprawa pewna.
  I Pan nam pomoże Go wznieść, trzymać i nieść. Osobiście.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Czy to inicjatywa alternatywna wobec marszu rozpoczynajacego sie na pl. Konstytucji?
 • @wiktorinoc
  Nie jest to alternatywna impreza, lecz uzupełniająca. Dołączymy do kolegów na Placu Konstytucji o godzinie 15:00. Wyjdziemy spod Kolumny Zygmunta ok. godziny 13:30. To znaczy - będzie to ta "brakująca" część Marszu Niepodległości, z której Koledzy Organizatorzy niepotrzebnie zrezygnowali.
  Poza tym - należy pamiętać i o innych waznych miejscach, to znaczy - o pilnowaniu pomnika Dmowskiego przez noc z 10-go na 11 listopada, o obecności przy Krzyżu przed pałacem prezydenckim, o uroczystosciach przy Grobie Nieznanego Zołnierza o godzinie 12:00, o nawiedzeniu grobu Dmowskiego i o herbacie narodowej przy pomniku Dmowskiego.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Skoro organizator sobie czegoś takiego nie życzył to i też najwidoczniej pan nie dołączy do marszu bo w najprostszy sposób zostanie pan usunięty. Po co pan prowokuje?
 • @Dawid
  Szanowny Panie Dawidzie
  Organizatorem marszu od kolumny Zygmunta do Placu Konstytucji w godzinach od 13:00 do 15:00 jestem ja. I życzę sobie, żeby Krzyż brał udział, a nawet - żeby był sprawą centralną. Co do organizatora marszu z Placu Konstytucji do Placu na Rozdrożu (w godzinach od 15:00 do ok. 18-ej) to jestem z nim w ścisłym kontakcie i nie odnotowałem, żeby nie życzył sobie obecności Krzyża.
  Cieszy mnie Pańskie zaangażowanie w sprawę, a jeszcze bardziej by cieszyło - gdyby się Pan ujawnił - kim Pan jest? Jeśli z jakichś powodów nie może Pan tego powiedzieć publicznie - to ja zapraszam na priva (mail endecki@wp.pl).
  Szczęść Boże.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej