Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Palą czarne świece i czarnego kota - aby powstrzymać idee Palikota

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Profanacja satanistycznego ceremoniału masońskiego. Bartłomiej Kurzeja i Sławomir Zakrzewski zapalili czarne świece i podpalili kukłę czarnego kota. Aby wstrząsnąć ospałą opinią publiczną działacze narodowo-demokratyczni zastosowali hard-core!

8 listopada 2011 - w parku przy Sejmie, wśród mokrych lisci żółtych dawało się uszłyszeć przeraźliwe miauczenie. Dwaj warszawscy happenerzy - Kurzeja i Zakrzewski dokonali podpalenia czarnymi świecami czarnego kota. Była to parodia rytualnych masońskich zwyczajów satanistycznych dokonywanych przeciwko chrześcijaństwu. W ten sposób panowie opowiedzieli o zagrożeniu masońskim, które dla współczesnych było dotąd zatajane przez soc-demo-liberalne media. Interweniowała policja, która dostała przez krótkofalówkę rozkaz, aby palącego się kota ugasić. Potem Kurzeja z nadpalonym kotem stał przy bramie do Sejmu i dawał pogłaskać wychodzącym posłom. Na filmie daje się zauważyc postać Ludwika Dorna, prawej ręki Lecha Kaczyńskiego w PiS. Wszystko zarejestrowały kamery TELEWIZJI NARODOWEJ - patriotycznej polskiej inicjatywy medialnej.

Było to 8-go listopada 2011, w pierwszy dzień kadencji nowo-wybranego sejmu, w którym znalazła się silna mniejszość pro-masońska ukrywająca się za hałaśliwym antyklerykalizmem. Polski artysta-rzeźbiarz, medalier i performer współpracując z warszawskim trybunem ludowym zasygnalizowali istotne zagrożenie - wpływ satanistów na polskie życie publiczne.

Likwidacja Krzyża w przestrzeni publicznej, której prób doświadczamy to dopiero zapowiedź dalej idących akji antypolskich, których ofiarą najpierw będą najsłabsi; dzieci poczęte (aborcja), ludzie starzy i chorzy (eutanazja), rodziny (ekonomiczne zmuszanie do antykoncepcji, emigracji, pracy ponad siły) a potem chrzescijaństwo jako takie - w kazdym przejawie życia publicznego i prywatnego.

Dlatego takie odważne działanie Kurzeji i Zakrzewskiego przyjalem z wielkim uznaniem. Ekipa TELEWIZJI NARODOWEJ byla przy tym i mamy świadectwo w postaci filmów. Materiał TN został zaprezentowany bywalcom Nowego Ekranu (NE) i forum Stanisława Michalkiewicza (FSM) - jako pierwszym.

KOMENTARZE

 • materiał TELEWIZJI NARODOWEJ z happeningu Kurzeji i Zakrzewskiego 8 listopada 2011;
  http://www.youtube.com/watch?v=AgvgkohAtIQ
  film zrealizowany aparatem cannon Power Shot SX 130 IS
 • @
  Dobrze, tak trzeba.

  Zły i jego słudzy najbardziej boją się ośmieszenia
 • :D:D ...
  Z tym ''kotem'' to odwaliliście ''kabaret'' ...

  Uważajcie abyście nie mieli nie przyjemności ...
  Obecna władza jest uczulona na tego typu ''akcje'' ...

  Osobiście, traktuje to jako ''czarny humor'' do obecnej sytuacji w Polsce...

  Szkoda, że nie pokazali w ''szkle kontaktowym'' ...
  Może by ludzie przejrzeli na oczy ........

  :D:D ...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej