Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Krytyka Polityczna, Warszawa, ul. Nowy Świat 63 - lokal ideowy czy jaskinia zbójców?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rusza akcja na rzecz przekazania lokalu Krytyki Politycznej magistrowi sztuki artyście rzeźbiarzowi Bartłomiejowi Kurzeji. Film Zbigniewa Juźków (TELEWIZJA NARODOWA) narodowo-demokratycznego działacza z Warszawy szczebla podstawowego.

MARSZ NIEPODLEGLOSCI 2011 - WARSZAWA, UL. NOWY SWIAT 63 - LOKAL IDEOWY CZY JASKINIA ZBOJCOW

//www.youtube.com/watch?v=OU1xFuyJiRE

W dniu 14 listopada 2011 jesteśmy w Warszawie, przy ulicy Nowy Świat 63.

Pod tym adresem znajduje się obecnie lokal o nazwie "Nowy Wspaniały Świat" (nazwa ta nawiązuje do tytułu ksiażki masona Aldousa Huxley'a), gdzie prowadzi się dzialalność gastronomiczną (głównie rozpijanie ludzi alkoholem) oraz polityczno-wywrotową (jako właściciel wynajmujący pomieszczenia o wielkim metrażu występuje organ prasowy skrajnej lewicy "Krytyka Polityczna").
Należy podkreślić, że władze Warszawy wynajmują ten lokal tym najemcom pobierając symboliczną kwotę za czynsz: 12 złotych za metr kwadratowy, podczas gdy inne lokale na ulicy Nowy Świat płacą 120, a nawet 140 złotych (a są zapowiedzi podwyższenia tych opłat do 170 złotych).
Właściciele lokalu zapraszają na liczne spotkania wielu piewców komunizmu, socjalizmu, anarchizmu i ateizmu z całego świata - łączą ich wszystkich wywrotowe poglady, pokrewne takim postaciom historycznym jak Marks, Engels, Lenin, Bronstein/Trocki, Stalin, Dzierzyński, Beria, Kaganowicz, Ernesto "Che" Guevara, Kuroń, czy obecnie żyjacym jak Cohn-Bendit, Joschka Fischer, Szechter/Michnik, Środa, Szczuka, Biedroń i wielu innych.
Na dzień 11 listopada 2011 roku skrajni lewacy, majacy swoja "jaskinię" w tym lokalu, przeszli od teorii do praktyki: zaprosili do Warszawy bojówkarzy z Niemiec, z bandyckiego ugrupowania ANTIFA.
Ponad stuosobowa banda z Niemiec na ulicy Nowy Świat 11 listopada 2011 roku zaatakowała fizycznie i opluła członków polskiej grupy rekonstrukcyjnej ubranych w historyczne stroje wojskowe z okresu Księstwa Warszawskiego.
Zapędzeni do lokalu przez siły policyjne, nie mieli możliwości dalszego "rozrabiania" na ulicach Warszawy.
Po przeszukaniu lokalu okazało się, że znaleziono duże ilości pałek, noży, kastetów i innych narzędzi "pokojowego dialogu".
Okazało się więc w całej rozciągłości kim są działacze skrajnej lewicy i jak sobie wyobrażają ulepszanie świata, na modłę lewicową głoszona przez wielu masonów świata.
W związku z tym spotkaliśmy sie w tym miejscu Warszawy z Bartłomiejem Kurzeją, aby omówić te antypolskie ekscesy i zaapelować o rozwiazanie tego nabrzmiałego niczym ropiejacy wrzód problemu.
Najwyższy czas, aby w Polsce nie panoszyli sie jej jawni wrogowie plujacy na jej historię, kulturę, religię i obyczaje i oczekujący jak manny z nieba - zagłady Państwa Polskiego

(linki do filmów Zbigniewa Juźków dla TELEWIZJI NARODOWEJ w komentarzach)

Zapraszam na spotkanie organizacyjne w/s polskiej pikiety protestacyjnej - w obronie spraw narodowych przed siedzibą Krytyki Politycznej w Warszawie. Spotkamy się przed pałącem prezydenckim (przy Krzyżu) o godzinie 15:00 w sobotę 19-go listopada 2011. A pikietę planuję na środę 23-go listopada 2011 na godzinę 16:30. Podczas pikiety omówimy funkcjonowanie współczesne Układu z Dorotheenstrasse.

KOMENTARZE

 • link do filmu z Bartłomiejem Kurzeją;
  http://www.youtube.com/watch?v=OU1xFuyJiRE
 • Do autora...
  Tak, tylko okazało się, że jakaś grupa Niemców wydostała się z tego lokalu, aby potem dotrzeć do nielegalnej blokady na ulicy Marszałkowskiej. Tak naprawdę nie wiemy, ilu było tych Niemców dokładnie, ilu Niemców dokładnie przyjechało do Warszawy na zaproszenie "porozumienia11listopada" i polskiej Antify, aby bić Polaków w dniu 11 listopada tylko dlatego, bo mają przy sobie Biało-Czerwone sztandary i inne nasze polskie wyróżniki?

  Jest film z wewnątrz tej blokady na ul. Marszałkowskiej, w którym słychać wśród zamaskowanych antifowców rozmowy w języku niemieckim, tak więc jakaś grupa Niemców od samego początku znajdowała się wewnątrz tej blokady, a inna w między czasie do nich dołączyła. :)))
 • @Paweł Tonderski
  Zapraszam Pana na nasze spotkanie pod pałac - w sobotę o 15-ej. Pogadamy również i podsumujemy Marsz Niepodległości. Wiele się wydarzyło, jest tyle do opowiedzenia.
  :)
  Jestem bardzo dumny, że Zbigniew Juźków, mający nową kamerę JVC stanął na wysokości zadania i zrealizował świetne filmy.
  Brawo TELEWIZJA NARODOWA! Brawo my!
 • @Eugeniusz Sendecki
  Dziękuję za zaproszenie, myślę, że dam radę. :))

  Tylko proszę mnie nie filmować, bo klisza pęknie. :)

  Pozdrowienia...
 • Pani Eugeniuszu... staliście pod pomnikiem Romana Dmowskiego przez 2 dnii ...
  I nie mogliście zabezpieczyć przynajmniej z jednej strony obszaru w okół nieszczęsnych samochodów z WSI24... Wystarczyło postawić z 20 chłopa w żółtych kamizelkach ''służba porządkowa marszu'' ... I zaręczam, że nie doszłoby do żadnych zadym na koniec dnia ...

  A tak to, z tej strony od wiaduktu, zaczęły się dziać sceny nie z tej ziemi ...
  Z resztą te zarzuty także pod kierunkiem Policji ...

  W sumie, marsz można zaliczyć do udanych pod względem liczebności ...
  pozdr.:)

  Ps. Jestem za tym aby Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz-Walc teraz zabrała lokum Krytyce Politycznej ( wyszło, że to była baza wypadowa bojówek niemieckich tak jak to było w 2 Wojnie Światowej) a przekazała artyście Bartłomiejowi Kurzej :) ... Wierzę, że można lepszy użytek zrobić z tego miejsca ...
 • @Aleksander - brawo! Utrafił Pan w samo sedno!
  Lokal Krytyki Politycznej powinien być przekazany dla magistra sztuki artysty rzeźbiarza Bartłomieja Kurzeji. I tego się trzymać będziemy podczas naszych pikiet. Dzwoniłem własnie do Bartłomieja - i ten się zgodził. A zatem - akcja rusza.
 • Właściciel!!!
  Dlaczego nikt nie ma odwagi napisać, kto jest właścicielem tego przybytku? Chyba gdzieś czytałem, że głównym rozprowadzającym jest tow. Senyszyn - syn towarzyszki Senyszynki.
 • Hmm
  A czy ten lokal nie należy się czasem prawowitemu właścicielowi? Czytałem albo na NE albo w Uwarzam Rze, że takowy żyje i walczy z miastem.
 • @Krzysztof Cierpisz
  Bardzo dobry materiał! pozdrawiam Pana i Pana Profesora!
  Pan profesor jest znany w środowisku TELEWIZJI NARODOWEJ - ze słynnej produkcji o zaśnieżaniu pomnika Wyszyńskiego;
  http://www.youtube.com/watch?v=xEQ5Sl6JR9k

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej