Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Krytyka Polityczna, Warszawa, ul. Nowy Świat 63 - lokal ideowy czy jaskinia zbójców?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rusza akcja na rzecz przekazania lokalu Krytyki Politycznej magistrowi sztuki artyście rzeźbiarzowi Bartłomiejowi Kurzeji. Film Zbigniewa Juźków (TELEWIZJA NARODOWA) narodowo-demokratycznego działacza z Warszawy szczebla podstawowego.

MARSZ NIEPODLEGLOSCI 2011 - WARSZAWA, UL. NOWY SWIAT 63 - LOKAL IDEOWY CZY JASKINIA ZBOJCOW

//www.youtube.com/watch?v=OU1xFuyJiRE

W dniu 14 listopada 2011 jesteśmy w Warszawie, przy ulicy Nowy Świat 63.

Pod tym adresem znajduje się obecnie lokal o nazwie "Nowy Wspaniały Świat" (nazwa ta nawiązuje do tytułu ksiażki masona Aldousa Huxley'a), gdzie prowadzi się dzialalność gastronomiczną (głównie rozpijanie ludzi alkoholem) oraz polityczno-wywrotową (jako właściciel wynajmujący pomieszczenia o wielkim metrażu występuje organ prasowy skrajnej lewicy "Krytyka Polityczna").
Należy podkreślić, że władze Warszawy wynajmują ten lokal tym najemcom pobierając symboliczną kwotę za czynsz: 12 złotych za metr kwadratowy, podczas gdy inne lokale na ulicy Nowy Świat płacą 120, a nawet 140 złotych (a są zapowiedzi podwyższenia tych opłat do 170 złotych).
Właściciele lokalu zapraszają na liczne spotkania wielu piewców komunizmu, socjalizmu, anarchizmu i ateizmu z całego świata - łączą ich wszystkich wywrotowe poglady, pokrewne takim postaciom historycznym jak Marks, Engels, Lenin, Bronstein/Trocki, Stalin, Dzierzyński, Beria, Kaganowicz, Ernesto "Che" Guevara, Kuroń, czy obecnie żyjacym jak Cohn-Bendit, Joschka Fischer, Szechter/Michnik, Środa, Szczuka, Biedroń i wielu innych.
Na dzień 11 listopada 2011 roku skrajni lewacy, majacy swoja "jaskinię" w tym lokalu, przeszli od teorii do praktyki: zaprosili do Warszawy bojówkarzy z Niemiec, z bandyckiego ugrupowania ANTIFA.
Ponad stuosobowa banda z Niemiec na ulicy Nowy Świat 11 listopada 2011 roku zaatakowała fizycznie i opluła członków polskiej grupy rekonstrukcyjnej ubranych w historyczne stroje wojskowe z okresu Księstwa Warszawskiego.
Zapędzeni do lokalu przez siły policyjne, nie mieli możliwości dalszego "rozrabiania" na ulicach Warszawy.
Po przeszukaniu lokalu okazało się, że znaleziono duże ilości pałek, noży, kastetów i innych narzędzi "pokojowego dialogu".
Okazało się więc w całej rozciągłości kim są działacze skrajnej lewicy i jak sobie wyobrażają ulepszanie świata, na modłę lewicową głoszona przez wielu masonów świata.
W związku z tym spotkaliśmy sie w tym miejscu Warszawy z Bartłomiejem Kurzeją, aby omówić te antypolskie ekscesy i zaapelować o rozwiazanie tego nabrzmiałego niczym ropiejacy wrzód problemu.
Najwyższy czas, aby w Polsce nie panoszyli sie jej jawni wrogowie plujacy na jej historię, kulturę, religię i obyczaje i oczekujący jak manny z nieba - zagłady Państwa Polskiego

(linki do filmów Zbigniewa Juźków dla TELEWIZJI NARODOWEJ w komentarzach)

Zapraszam na spotkanie organizacyjne w/s polskiej pikiety protestacyjnej - w obronie spraw narodowych przed siedzibą Krytyki Politycznej w Warszawie. Spotkamy się przed pałącem prezydenckim (przy Krzyżu) o godzinie 15:00 w sobotę 19-go listopada 2011. A pikietę planuję na środę 23-go listopada 2011 na godzinę 16:30. Podczas pikiety omówimy funkcjonowanie współczesne Układu z Dorotheenstrasse.

KOMENTARZE

 • link do filmu z Bartłomiejem Kurzeją;
  http://www.youtube.com/watch?v=OU1xFuyJiRE
 • Do autora...
  Tak, tylko okazało się, że jakaś grupa Niemców wydostała się z tego lokalu, aby potem dotrzeć do nielegalnej blokady na ulicy Marszałkowskiej. Tak naprawdę nie wiemy, ilu było tych Niemców dokładnie, ilu Niemców dokładnie przyjechało do Warszawy na zaproszenie "porozumienia11listopada" i polskiej Antify, aby bić Polaków w dniu 11 listopada tylko dlatego, bo mają przy sobie Biało-Czerwone sztandary i inne nasze polskie wyróżniki?

  Jest film z wewnątrz tej blokady na ul. Marszałkowskiej, w którym słychać wśród zamaskowanych antifowców rozmowy w języku niemieckim, tak więc jakaś grupa Niemców od samego początku znajdowała się wewnątrz tej blokady, a inna w między czasie do nich dołączyła. :)))
 • @Paweł Tonderski
  Zapraszam Pana na nasze spotkanie pod pałac - w sobotę o 15-ej. Pogadamy również i podsumujemy Marsz Niepodległości. Wiele się wydarzyło, jest tyle do opowiedzenia.
  :)
  Jestem bardzo dumny, że Zbigniew Juźków, mający nową kamerę JVC stanął na wysokości zadania i zrealizował świetne filmy.
  Brawo TELEWIZJA NARODOWA! Brawo my!
 • @Eugeniusz Sendecki
  Dziękuję za zaproszenie, myślę, że dam radę. :))

  Tylko proszę mnie nie filmować, bo klisza pęknie. :)

  Pozdrowienia...
 • Pani Eugeniuszu... staliście pod pomnikiem Romana Dmowskiego przez 2 dnii ...
  I nie mogliście zabezpieczyć przynajmniej z jednej strony obszaru w okół nieszczęsnych samochodów z WSI24... Wystarczyło postawić z 20 chłopa w żółtych kamizelkach ''służba porządkowa marszu'' ... I zaręczam, że nie doszłoby do żadnych zadym na koniec dnia ...

  A tak to, z tej strony od wiaduktu, zaczęły się dziać sceny nie z tej ziemi ...
  Z resztą te zarzuty także pod kierunkiem Policji ...

  W sumie, marsz można zaliczyć do udanych pod względem liczebności ...
  pozdr.:)

  Ps. Jestem za tym aby Pani Prezydent Hanna Gronkiewicz-Walc teraz zabrała lokum Krytyce Politycznej ( wyszło, że to była baza wypadowa bojówek niemieckich tak jak to było w 2 Wojnie Światowej) a przekazała artyście Bartłomiejowi Kurzej :) ... Wierzę, że można lepszy użytek zrobić z tego miejsca ...
 • @Aleksander - brawo! Utrafił Pan w samo sedno!
  Lokal Krytyki Politycznej powinien być przekazany dla magistra sztuki artysty rzeźbiarza Bartłomieja Kurzeji. I tego się trzymać będziemy podczas naszych pikiet. Dzwoniłem własnie do Bartłomieja - i ten się zgodził. A zatem - akcja rusza.
 • Właściciel!!!
  Dlaczego nikt nie ma odwagi napisać, kto jest właścicielem tego przybytku? Chyba gdzieś czytałem, że głównym rozprowadzającym jest tow. Senyszyn - syn towarzyszki Senyszynki.
 • Hmm
  A czy ten lokal nie należy się czasem prawowitemu właścicielowi? Czytałem albo na NE albo w Uwarzam Rze, że takowy żyje i walczy z miastem.
 • @Krzysztof Cierpisz
  Bardzo dobry materiał! pozdrawiam Pana i Pana Profesora!
  Pan profesor jest znany w środowisku TELEWIZJI NARODOWEJ - ze słynnej produkcji o zaśnieżaniu pomnika Wyszyńskiego;
  http://www.youtube.com/watch?v=xEQ5Sl6JR9k

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej