Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Krzyż i pomnik prezydenta USA Ronalda Reagana przed ambasadą amerykańską!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiaj (21-go listopada 2011) odsłonięcie pomnika - o godzinie 12:00. Uroczystość była utrzymywana w głębokiej tajemnicy. W ramach dezinformacji WASP-y puścili plotkę, ze to wmurowanie kamienia węgielnego. Boja się polskiej opinii publicznej!

Czego się boją masoni amerykańscy? Przydało by się, zeby Polacy przyszli z Krzyżem pod ambasadę, żeby ktoś to sfilmował i umiescił w interencie materiał. Żałuję, że nie może mnie tam być. Naprawdę.

Proszę - kto może - niech się tam pojawi.

TELEWIZJA NARODOWA ma w planach zorganizwanie plenerowej sesji nagraniowej - z wypowiedziami patriotów polskich o USA, Prezydencie Reaganie i obecnych stosunkach polsko-amerykąńskich.

Zainteresowanych - proszę o kontakt.

Poniżej - fotografia nielicznej publicznosci polskiej obecnej na uroczystosci odsłoniecia pomnika, na której są ludzie ze stowarzyszenia "Koliber" trzymający banner; widać też tam Artura Zawiszę, pierwszego redaktora naczelnego "Naszego Dziennika" pisującego obecnie na Nowym Ekranie; fotografię wykonał Sylwester Kucharski, obrońca Krzyża;

KOMENTARZE

 • Ameryka nigdy nie stanęła wobec bardziej szkodliwego lub diabelskiego zagrożenia niż komunizm
  * * *
  Ronald Reagan poznał osobiście i bezpośrednio zagrożenia dla życia jakie stwarza działalność komunistów w praktyce. Bowiem w połowie lat czterdziestych XX wieku komuniści z Hollywood grozili śmiercią lub kalectwem Reaganowi i jego rodzinie.

  Reagan pomagał wyzwalaniu się spod wpływów partii komunistycznej

  Reagan pomagał ludziom w wyzwalaniu się spod wpływów partii komunistycznej. Napisał w on tym celu list, jaki został opublikowany w najbardziej znaczących hollywoodzkich dziennikach. List ten był zatytułowany "I ty możesz być wolny". W taki sposób uwolnił się od czerwonej pajęczyny działającej w Hollywood kanadyjski reżyser Edward Dmytryk. Dmytryk swoimi opowieściami o strukturze partii komunistycznej w USA utwierdził Reagana w przekonaniu o tym, jak bardzo zwyrodniała i oszukańcza jest ideologia marksistowska.[viii]


  23 pażdzienika 1947 roku, zeznając przez przed Komisją do Badania Działalności Antyamerykańskiej, Ronald Reagan powiedział o swoim stosunku do działalności komunistów:

  "Nienawidzę ich, wstrętna jest także dla mnie ich filozofia, a jeszcze bardziej nienawidzę ich metod, jakie są metodami piątej kolumny, metod nieuczciwych. Jednocześnie, jako obywatel nie chcę, żeby nasz kraj znalazł się pod presją zastraszenia lub niechęci spowodowanych przez tę grupę lub żebyśmy z powodu zastraszenia przez nich sprzeniewierzyli się jakimkolwiek naszym demokratycznym zasadom."[x]  O tych swoich doświadczeniach z walki z komunizmem i komunistami Reagan później napisał:

  "Teraz wiem z własnego doświadczenia, w jaki sposób komuniści używają kłamstw, oszustw, przemocy oraz każdej innej odpowiadającej im taktyki w celu zwiększenia sowieckiej ekspansji."

  Reagan stwierdził także: "Wiedziałem, iż Ameryka nigdy nie stanęła wobec bardziej szkodliwego lub diabelskiego zagrożenia niż to, jakie jest stwarzane przez komunizm."

  ————————
  Całość na: http://salski.nowyekran.pl/post/1198,prezydent-reagan-i-jego-osobista-krucjata-przeciwko-komunizmowi
  *
 • @Andy-aandy
  Właśnie się dowiedziałem, że to nie jest dopiero wmurowanie kamienia węgielnego, lecz już odsłonięcie pomnika. Czyli - komuś zależało, żeby sprawa się odbyła poza świadomością polskiej opinii publicznej! Ależ to są masońskie chwyty! Dezinformacja!
 • @Eugeniusz Sendecki
  Dziękujemy Panie Prezydencie
  http://3.bp.blogspot.com/_7q9IpSMDQo8/TUwj3rtbsNI/AAAAAAAAABk/HEytZwUkIEc/s1600/RR.jpg

  Pozdrawiam
 • :)
  popieram:) pozdrowienia z Bydgoszczy, Artur
 • Ja tam od początku słyszałem o pomniku.
  A nie o kamieniu węgielnym...
 • :)
  Żydowski (przepraszam: „amerykański”) Ambasador Lew Feinstein chyba podda się teraz do dymisji? (Mam nadzieję)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej