Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

WASP-owskie przemówienie Sikorskiego krytykuje Korwin-Mikke! - w obiektywie TELEWIZJI NARODOWEJ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WASP-y napisały wystąpienie Sikorskiego? Dr Wojciech Pałuska specjalnie dla TELEWIZJI NARODOWEJ zarejestrował historyczne wystapienie JKM-a przed Ministerstwem Spraw Zagranicznych 5-go grudnia 2011.

Film zrealizowany przez Wojciecha Pałuskę, pokazujący historyczne wystąpienie prezesa Nowej Prawicy.

5 grudnia o godzinie 14:46 Prezes Janusz Korwin Mikke odnosi się do przemówienia Radosława Sikorskiego w Berlinie i jego następstw...

KOMENTARZE

 • ...
  Niestety, ale nadzieje pana Janusza Korwina - Mikke, są moim zdaniem płonne. "Nasz" polski rząd nie postawi na baczność "naszego" ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego, za jego wypowiedź na temat federalizacji Europy i dążeniu jej i to po trupach do Stanów Zjednoczonej Europy, w której przodownicą będzie Polska, co spowoduje powiększenie się strukturalnie systemowej biedy wśród polskiego społeczeństwa, ale to dotyczy przecież całej Europy.

  Czyżby miał powrócić transferowe EURO, zamiast transferowego rubla, ostatnio słyszałem taki doskonały polski pomysł, na który wpadli nasi polscy ekonomiści?

  Jest natomiast bardzo prawdopodobne, że żona pana Radosława może postawić na baczność cały "polski" rząd, jeżeli oczywiście zajdzie taka potrzeba. Zresztą nasz rząd może na baczność postawić każdy w Europie, nawet tak mały kraik jak Litwa.

  Nasz polski rząd jest po to, aby ładnie prezentować się prezentował w mediach, jest również do tego, aby otwierać następne odcinki autostrady łączącej Zachodnią Europę z Warszawą, która jest najdroższa na świecie, jest od tego, aby otwierać nowe stadiony i nowe Orliki, za utrzymanie których już wkrótce zapłacimy ze swoich własnych kieszeni, tak jak płacimy za placyki zabaw i za integracyjne place zabaw dla dzieci, które jakoby miały być finansowane, dotowane i utrzymywane z pieniędzy unijnych oraz z budżetu polskich miast albo gmin, pieniądze na to miały pochodzić z unii europejskiej, no i pochodzą, bo przecież Polacy są obywatelami unii europejskiej. :)))

  A przecież to jest tylko jedno z wielu dokonań "naszego" rządu w ostatnich czterech latach, bo przecież trzeba sobie tylko przypomnieć wielki sukces naszego rządu na odcinku podwyższania cen poprzez podwyższanie akcyz na paliwa płynny, czy akcyzę na dostarczanie do naszych domów gazu ziemnego, no i historyczny sukces naszego polskiego rządu PO-PSL, umowa na dostarczanie gazu ziemnego do Polski z Rosją na ponad 30 lat, nie można również zapomnieć o katastrofie smoleńskiej, katastrofie pod Mirosławcem i zrezygnowanie z limitów, na emisję gazów cieplarnianych przez nasz doskonały rząd fachowców i samych specjalistów. Lista wielkich osiągnięć "naszego" polskiego rządu jest bardzo długa, dlatego wymieniłem tylko te najważniejsze.

  Natomiast nasz parlamentarna opozycja w postaci "czysto polskiego" PiS-u chce, aby w Polsce znowu wykonywać karę śmierci, zajmuje się czymś, czego przy aktualnym stanie osobowym, jaki jest obecnie w polskim parlamencie nie ma szansy, aby ten drakoński przepis w Polsce znowu powołać do życia. I ta zabawa w Polsce trwa już od od 20 kilku lat, ku radości i szczęśliwości polskiego pospólstwa i polskiej gawiedzi.

  PiS miał również inne doskonałe pomysły w ostatnich latach, na przykład dodatek drożyźniany, żeby daleko nie szukać, podziały wewnątrz partii, która okazała się siedliskiem kretów i ubeckich szpionów, gdzie również było najwięcej dawnych agentów sowieckich, tak przynajmniej o ludziach, którzy w ostatnich miesiącach opuścili PiS piszą i mówią na ich temat zwolennicy PiS-u i pana Jarosława Kaczyńskiego, nie można również zapomnieć o mężach zaufanie, którzy byli, ale wierchuszka pisowska miała ich w głębokim poważaniu, trzeba również wspomnieć o tym, że PiS nie zrobił nic po tym, gdy ewidentnie widać, że ostatnie wybory do polskiego parlamentu zostały sfałszowane, PiS czeka w zamian tego na polski Budapeszt. Pamiętać również należy przy tym o strategii środowisk Gazety Polskiej, które wymyśliły sobie, że z Mularczyka, Kempy, Ziobro, Cymańskiego, Kurskiego i innych utworzą w polskim parlamencie trzecią siłę polityczną w postaci tzw. "Ziobrystów", którzy mają stworzyć w Polsce polski "Jobbik".

  No i na koniec przyjmowanie przez PiS razem z innymi partiami zasiadającymi w polskim parlamencie w zasadzie poprzez aklamację unijnych dyrektyw, no i bardzo istotna sprawa walka PiS-u o Krzyż w polskim parlamencie, najpierw zawłaszczenie sobie Krzyża przed Pałacem Namiestnikowskim, który został postawiony tam przez polskich harcerzy, niekoniecznie utożsamiających się z PiS-em, a w ostatnich dniach próba przejęcia idei Marszu Niepodległości.

  Pogoń za nieuchwytnych króliczkiem trwa dalej. :)))

  p.s.

  No i znowu się rozpisałem, za co autora felietonu pana Eugeniusza bardzo przepraszam. :))
 • @Paweł Tonderski
  Zapraszam na herbatę narodową w nocy z 12-go na 13-ty grudnia 2011 na ul. Ikara - przy willi Jaruzelskiego. Pogadamy, zrealizujemy program publicystyczny TELEWIZJI NARODOWEJ.
  :)
 • @Eugeniusz Sendecki
  A tak, tak wybieram się ze znajomymi pod willę na ulicę Ikara, w której mieszka generał Jaruzelski, nie wiem tylko, czy będę mógł się do pana dostać, bo ścisk w tym roku zapewne będzie jeszcze większy niż w tamtym, ale na pewno będę próbował.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej