Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Stawiał zarzut kultywowania pentagramu kardynałowi Nyczowi i został uwięziony. Rafał Gawroński, obrońca Krzyża ujawnia!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polską rządzą sataniści, którzy się Krzyża boją - powiedział Kazimierz Świtoń, gdy Krzyż dopomniał się o swoje miejsce w przestrzeni publicznej. Dzisiaj, gdy Rafał Gawroński siedzi w więzieniu na Rakowieckiej - te słowa brzmią jeszcze dramatyczniej.

Kolejna informacja o aresztowaniu działacza prawicowego - tym razem narodowosci polskiej, prezesa towarzystwa ziemiańskiego Rafała Gawrońskiego zasmuciła polskie serca. Co prawda zdaję sobie sprawę, że NowyEkran Ryszarda Opary i MonitorPolski Marka Podleckiego konkurują ze sobą, jednak nie mogę ostatniej wypowiedzi Gawrońskiego przed aresztowaniem tutaj nie opublikować;

Panie Rafale, będziemy się za Pana modlić!

Bardzo cenię Redaktora Gawrońskiego i zgadzam się z tym, ze księża nasi nie powinni dawać się wkręcać w dwuznaczne sytuacje. Kardynał Nycz odprawiając modlitwy nad stołem (jak widzimy na filmie - o ile ktoś nas nie wprowadzil w błąd i nie jest to fotomontaż) z pentagramem popełnił błąd. Słusznie zauważa Marek Podlecki duchowy związek pomiędzy cierpieniami Gawrońskiego a tym, że wytykał nieprawidłowści kultu. Satanizm jest Zlem i w polityce nie ma dla niego miejsca. Zero tolerancji!

KOMENTARZE

 • @autor
  Czy wie Pan dokładnie jakie sa zarzuty?

  I inne szczegóły? Kiedy, co jak?

  Czy jest gdzieś może to co na fiulmie w wersji tekstowej?

  Obecnie nie mogę obejrzęc żadnego filmu online (problem z programem)
 • @CyprianPolak 23:13:02 - zarzuty są zawile, ale kontekst przejrzysty.
  Obawiam się o Rafała. Czuję Wielkie Zło.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:18:46
  Ja też się obawiam.

  Dopiero się zresztą o tym dowiedziałem.

  potrzebna jest manifestacja pod aresztem jak w przypadku klaudiusza Wesołka.

  Nycz z tego co wiem jest zresztą żydowskiego pochodzenia
 • @CyprianPolak 23:13:02
  Już sie dowiedziałem trochę z blogu Rebeliantki bo pana Rafaa Gawrońskiego kojarzę dopiero od jesieni. nie wiedziałem nic ponadto co pisał o sobie na blogu.

  Jeśli mieszkał do 1989 roku poza Polską to gdzie jest Polonia? Ale w tej chwili mniejsza. Trzeba doprowadzić do pikiety pod więzeniem w Warszawie. Z Warszawy nie jestem niestety. Trzeba skontaktowac się z kimś w Warszawie, wysłać info o panu Gawrońskim do moblinych, najlepiej mlodych ludzi.
 • Do pana Eugeniusza.
  Na temat rytualnych mordów dokonywanych na gojach Polakach pisał w swoich opracowaniach w przedwojennej Polsce ksiądz prof. dr hab. Stanisław Trzeciak. Mordy rytualne na gojach były w Polsce obecne na długo przed Rewolucją Bolszewicką w Rosji i one nie miały nic wspólnego z satanizmem ani z masonerią, natomiast jak wiadomo okultyzm, masoneria i żydostwo od dekad zaczęły się wzajemnie przenikać, stąd być może te wpadki, o których pisał ostatnio pan Gawroński?

  Panie Eugeniuszu pozdrawiam i przy tej okazji za pana pośrednictwem chciałbym pozdrowić pana Rafała, czy planują panowie jakąś pikietę pod więzieniem mokotowskim?
 • @Paweł Tonderski 09:28:52
  Tak. W środę 01-go lutego 2012 ok. godz. 16:30 przyjdziemy pod bramę więzienna i postawimy tam Krzyż.
 • Chodzi o to, ze na stole leżało 5 serwetek :) ?
  Nie przesadzajcie. A gdyby było 6 serwetek, to znaczyłoby, że Nycz nad gwiazdą Dawida / heksagramem się modli ? A przy 4 serwetkach (niczym koniczyna) kult przyrody wspiera ?
  Nycz ma swoje wady, ale nie zależą one od ilości serwetek :)
 • @a1a 09:37:24
  Dlaczego na temat wiary, tożsamości, masonerii, antysemitów, katolików i Kościoła Katolickiego wypowiadają się osoby, które na ten temat nic nie wiedzą albo takie, które uważają wiarę, tożsamość i przywiązanie do narodowych wartości, jako śmiertelnego wroga ludzkości, postępu i nowoczesności, a wiedzę na ten temat czerpią z programów takich jak "Śniadanie u Mellera" i "Kawa czy herbata?" albo poranek z TVN-em?

  Czy czytała pani jakąkolwiek książkę na temat rytualnych mordów przeprowadzanych na gojach m. in Polakach, czy ma pani jakąkolwiek wiedzę na temat rytualnych poświęceń ofiar całopalnych w postaci ludzkich zwłok, które miały miejsce na spotkaniach okultystycznych lóż masońskich?

  Czy pani wiedza, na ten temat jest taka sama jaką pani zaprezentowała na temat polskiego pozdrowienia polskich narodowców oraz słońca celtyckiego albo polskiej swastyki, która jakoby miała coś wspólnego ze swastyką nazistowską - niemiecką? Czy pani wie, że Hitler należał do niemieckiej okultystycznej masonerii?

  Czy pani wie, że jedną z zasadniczych zasad masońskich, to ta, która mówi, aby wszystko odbywało się w ukryciu, ale jednocześnie tak, abyśmy to widzieli, ale nie mogli tego dostrzec?

  Czy czytała pani jakąkolwiek książkę profesora Jacka Bartyzela na temat masonerii?
 • @a1a 09:37:24 - prawdopodobnie Kardynał został wplątany w sytuację i niewinny jest - podobnie jak Papież...
  ...podczas wizyty w Izraelu, kiedy posadzono Go pod odwróconym Krzyżem. Była to perfidna akcja wyszydzenia Krzyża, która chyba umknęła uwadze Służb Watykańskich. Nie powinniśmy tego bagatelizować, ale zwracać uwagę i domagać się szacunku dla polskiego kapelusza kardynalskiego. Gawroński to zrobił i bardzo dobrze.
  A sataniści - rzeczywiście istnieją i szkodzą nam, niewinnym ludziom w Polsce. Świtoń prawdę powiedział.
 • @Eugeniusz Sendecki
  O Zamachu Smoleńskim większość z nas mówiła otwarcie, publicznie w sieci od razu, tak jak niektórzy mówili od razu że to niemożliwe, np prof. Wielomski i setki innych z tzw nawet prawicy, nurtów patriotycznych, narodowych zbyt życzliwych Rosji, zbyt ufnych. Może gdyby nie Gibraltar i kilka innych okoliczności, to bylibyśmy bardziej ostrożni w ocenach, ale historia uczy. Automatyzm zaszedł, jednak nie przesadzam skali winy strony Rosji. To jest zagadka, inni szatani wręcz musieliby być tam także czynni, także w tle przed i po, teraz nadal też.

  A dalej. Mord rytualny na pięciu naszych żołnierzach? Kto wie, to było bez precedensu w skali, Rosomaka nie rozwaliłoby tak, wybrano najsłabszy pojazd, nieproporcjonalny ładunek jak na najlepszy amerykański czołg. Zamach musiał mieć świadków, więc spiskowanie że może było inaczej jest dosyć niepoważne. Była tam cała kolumna pojazdów, mnóstwo żołnierzy, zbierali resztki ciał swoich kolegów. Wysadzono zwłoki? Praktycznie niemożliwe i niesmaczna nawet teza.

  Trochę zbyt spiskowe i pochopne związanie z tym kard. Nycza, którego też nisko cenię, Warszawa ma słabego kapłana uległego PO=NWO i jak widać wręcz jawnym satanistom. Nie wiem czy jest w pełni tego świadomy, wątpię żeby był aż tak... wystarczy że w otoczeniu ma jakiegoś diabła, który stawia go przed faktami dokonanymi. Podchodzi do takiego stoliczka, widzi że "coś" nie gra, ale co ma robić? Robi dobrą minę do złej gry. Wizerunek dla onych jest ważniejszy od stanowczego sprzeciwu.

  Kościół w Polsce irytuje mnie swoim judeochrześcijaństwem, demonstracyjnym filosemityzmem itd Nie tak było przed wojną i jeszcze wiele lat po za Prymasa Tysiąclecia. To zła droga, co mamy myśleć w tych dniach judaizmu, wszechobecnej judaiki, do czego to zmierza? Przechodzimy na judaizm z zanikającymi elementami katolicyzmu tradycyjnego sprzed tego CYRKU NWO, czasów końca świata? Kto kogo nawraca, bo można się pogubić. Ekumenizm, dialog fałszywie pojmowany stał się koniem trojańskim, a chodziło o to żeby nie było szowinizmu, pogromów. Za daleko idzie nasza uległość do żydowstwa, masonerii, sekciarzy, innowierców. Miłość bliźniego fałszywie pojmowana jako przyzwolenie, akceptacja tego co robią niekatolicy. Nie tak miało być.

  Za co właściwie jest ten areszt. Tak naprawdę bez ściemniania?
 • @CyprianPolak 23:13:02
  To nie problem z programem, tylko zablokowanie na YT filmów z udziałem p.Gawrońskiego
 • @Marek Kajdas 12:03:01
  To co mi się udało ustalić jest tutaj:
  https://rebeliantka.nowyekran.pl/post/49953,bloger-gawronski-znowu-zatrzymany
 • @Marek Kajdas 12:03:01 - przyjdziemy pod areszt, postawimy Krzyż, pomodlimy się, porozmawiamy...
  ...i w ten sposób najlepiej wspomożemy Rafała Gawrońskiego. Odwiedzanie w więzieniu jest aktem świętego milosierdzia.
 • @a1a 09:37:24
  No właśnie - o to samo miałam zapytać. U mnie też grafika nie chodzi, poza tym nie mam czasu.
  W sytaucji gdy posadzono blogera i trzeba mu pomóc, byłoby dobrze w krótkich słowach PISEMNIE zreferować o co chodzi w danej sprawie.
  Bez tych wyjaśnień oraz w sytuacji niemożności obejrzenia filmu (stanowiącego jak rozumiem clou) powstaje pytanie o serwetki. Bez urazy - o co KONKRETNIE chodzi w tej sprawie?
 • @Paweł Tonderski 10:36:25
  Dużo Zdrowia Panu życzę :)
 • @a1a 13:14:11
  Przyłączam się i dlatego oczywiście życzę pani również dużo zdrowia i serdeczności, przy tej okazji, jednak polecam pani, aby pani się zapoznała z książkami pana profesora Jacka Bartyzela oraz z książkami księdza Trzeciaka oraz z książkami Forda, Pająka,
  a z nowości na przykład:

  Masoneria - Św. Józef Sebastian Pelczar

  którą można zakupić za jedyne 34 zł brutto.

  https://capitalbook.pl/pl/polityka/379-masoneria-sw-jozef-sebastian-pelczar-.html
 • @bez kropki 12:59:01
  Blogerka Rebeliantka podała odnośnik do swojego artykułu, w którym dokładnie opisała, pod jakimi zarzutami uwięziono ponownie pana Rafała.

  O to chodzi, że pan Rafał walczy z masonerią i syjonizmem w Polsce, o to przede wszystkim chodzi, a pani PiS również go ścigał swojego czasu, bracia masoni nie wybaczają nikomu, nawet ci z białej masonerii z Opus Dei:)))
 • @Paweł Tonderski 13:35:27
  O co lata z tym "pani PiS" - bo nie kaman. Nie posiadam prywatnego PiS.
  A stolik na pięcioro czasem sama nakrywam. Nie wiem satnaistka, czy masonka ze mnie;).
  Do rebeliantki skoczę w wolniejszym czasie.
 • @bez kropki 13:44:05
  Nie jest już pani zwolenniczką partii Prawo i Sprawiedliwość? No nareszcie jakaś dobra nowina.

  I tak trzymać. :))
 • @Paweł Tonderski 13:55:36
  Z czego Pan wnosi, że nią byłam? Zwolenniczką jestem niezmienne jednej rzeczy - zdrowego rozsądku i pilnowania dobra kraju. Bez względu na to, kto głosi programy na nim oparte. Zechce Pan uwzględnić fakt, iż istnieją osoby stosujące to właśnie kryterium.
  U rebeliantki byłam - na razie, to konkretnie nic nie wiadomo, rękę na pulsie obiecała trzymac i zawiadamiać (dobrze).
  Nadal jednak nie wiem o co chodzi z tym Nyczem - znowu polazł, gdzie nie powinien?
 • @bez kropki 14:08:47
  Dobrze będę pamiętał, że pani kieruje się w swoich wyborach politycznych tylko i wyłącznie zdrowym rozsądkiem, który jest podporządkowany tylko i wyłącznie Polsce, bo to przecież cel nadrzędny dla wszystkich Polaków.

  Nyczem? To pani z kardynałem arcybiskupem metropolitą warszawskim Kazimierzem Nyczem jest na Ty?

  Dobrze wiedzieć.

  Przecież to nie jest tajemnica, że nasz polski Kościół Katolicki jest przefiltrowany agenturą komunistyczną, że na samej górze hierarchii kościelnej są ludzie powiązani z masonerią, przecież do targowicy również należeli biskupi masoni.

  Nie wiem jak jest w przypadku kardynała Nycza, jednak to nie jest dziwne, że człowiek tak znany i mający wpływy może zostać zaproszony na jakąś kolację, odczyt, bankiet zorganizowany przez jakąś lożę masońską, być może są takie przypadki, że tacy znani i wpływowi ludzie w ogóle nie zdają sobie z tego sprawy, kto ich zaprasza i kto w ogóle organizuje jakieś spotkanie, dopiero po tym wydarzeniu ich obecność na nim jest wykorzystywana przez wrogów Kościoła Powszechnego albo przez przyjaciół tegoż?

  No bo przecież jakbym ja gdzieś sobie poszedł, to nawet pies z kulawą nogą, by się tym nie zainteresował, no chyba, że sobie ściągnę jakiś film z internetu albo wgram sobie na swój komputer nielegalną muzykę, ale za ściąganie majtek w miejscach publicznych nie karzą, no takie czasy...

  Arcybiskup Nycz, gdzieś polazł, gdzie dokładnie? Może pani wie? Chyba by o takim wydarzeniu napisali i powiedzieli w polskojęzycznych mediach?
 • Przy tej okazji proponują pogrzebać na temat związków głównych religii z
  satanizmem, lucyferianizmem i innymi starożytnymi religiami.
  Jak się dowiecie to się przeżegnacie.
 • modlitwa nad symbolami nawet satanistów to wątpliwy dowód "duchowości" Nycza
  Jego ojciec duchowy kard Macharski reprezentował stronę "polską" w negocjacjach przekazania kompetencji nad Muzeum Oświęcimskim "kosmopolitycznej" Radzie i chyba dla tego był traktowany przez zasłuzonych gaszeniem papierosów na "dołowym" ksiedzu Isakowiczu Zaleskim jako "nadubowiec" (terminu tego uzył kard Glemp właśnie bardzo przewrotnie do zaetykietowania ks. Zaleskiego).
  Niestety mamy w Eopiwskopacie niektórych biskupów takich jakich mamy dzieki porozumieniu miedzy państwem a Kosciołem z kwietnia 1950r, w którym kard Wyszyński zgodzil sie na opiniowanie kandydatów na biskupów przez Urząd ds Wyznań PRL (a więc bermanopwskich annaaszo judaszo kajfaszystów kultywujących wiarę marksistowska jako wiare w prawdę, że każda kropla krwi talmudycznej rasy jest nadzieją pasożytnictwa po wsze czasy jako najwyższą prawdę motywacji). Za prawo opiniowania kandydatów bermanowcy zgodzili sie nie likwidować KUL, seminariów duchownych i szkoł katolickich oraz prasy katolickiej lecz tylko je mozolnie opanowywać przerz polityke kadr takimi TW jak ks Czajkowski, abp Życiński ps "Filozof", abp Pylak ps :"Teolog" bardziej świeckimi katolicystami w rodzaju bohaterów narodowych takich jak "Historyk" i całą rzeszą ich entuzjastów oraZ WYCHOWANKOW JAK NYCZ
  Gdy abp Wielgus jako jeden z wybranych do chóru u "żłobu gdzie jest Bóg" pomyślał, że "transformacja" dyktatury pasozytnictwa zakończyła okres negatywnych selekcji i kreacji a rozpoczęla okres likwidacji skutków negatywnych porozumienia z 1950r (Prymas Tysiąclecia słusznie przewidywał, że opanowywanie Kościoła przez bermanowskich annaaszo judaszo kajfasszystów będzie znacznie dluższe i trudniejsze niz im sie to wydawało) został przy poklasku Lecha później wawelskiego błyskawicznie zlustrowany przez najzacieklejszych przeciwników lustracji pomimo ich zapewnień, że wszystkie jego teczki zostały zachachmencone w pokieresowskim lubelskim oddziale IPN razem z teczką "Filozofa" i jego szczegolnie umiłowanych TW.
 • Posłuchajcie kazania ks. Natanka. Boję się o Jego życie!
  https://gloria.tv/?media=273986

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej