Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Dzień Gniewu nie może być Polakom ukradzony. Powiedzmy o pieniądzach NFZ tego dnia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na popularnej stronie internetowej Nowy Ekran pojawiła się informacja o planowanym na 21-szy marca 2012 wielkim proteście przeciwko "erze kłamstw". Wraz z przyjaciółmi również pracujemy nad tą sprawą - ujawniając prawdę o pieniądzach NFZ...

(strona w przygotowaniu i uzupełnianiu, proszę śledzić pojawiające się informacje, szczególnie zależy mi na ujawnieniu kto i w jaki sposób organizuje "Dzień Gniewu"? To jest niezwykle ważne - żeby sytuacja była caly czas przejrzysta. Bez społecznej kontroli, bez wielu Polaków uzbrojonych w kamery i aparaty fotograficzne - nie będzie sukcesu, się obawiam)

Tego dnia pojawimy się na proteście, oczywiscie - nie zaklócając pracy organizatorów, zachowując odrębność formalną. Przyczynkiem, kóry powinien być dodadany do świadomości ogółu jest rozwiązanie problemu nieprawidlowego zarządzania pieniędzmi ubezpieczonych w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego. Powinnismy na ten temat rozmwiać.

Polskie Lobby Obrony Pacjentów (PLOP) podjęło się akcji na rzecz zwrócenia uwagi ludzi zmuszonych przez regulacje państwowe (ustawowy obowiazek ubezpieczenia zdrowotnego) na niejasne losy naszych skladek wpłacanych do Zakładu Ubezieczeń Społecznych, które mają być przez ZUS przekazywane do Narodowego Funduszu Zdrowia.

Akcja się narodziła spontanicznie w konsekwencji nałożenia na lekarzy polskich obowiazku weryfikacji, czy pacjenci są ubezpieczeni, czy nie? Sprawa jest skomplikowana, ale można to ogarnąć. Proszę o współpracę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z inż. Janem Strzezkiem, prezesem PLOP (tel +48 601 237 912)

KOMENTARZE

  • Środa to zły dzień na demonstrację
    W dniu roboczym liczna nie będzie. I pozostanie niezauważona. A najlepiej by było demonstrować wspólnie, przecież przeciwnik jest wspólny.
  • @Friant 00:17:42 MOZLIWE, MOZLIWE...
    ...jednak - powinniśmy dbać o nasze sprawy. Stać na rogach ulic i domagać się sprawiedliwości. Nieustannie. To jest nasz Krzyż.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej