Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Patrzą na Hitlera i Nowicką. Młodzież polska pod sejmem historii ojczystej uczona.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na pikiecie przed Sejmem w dniu 8 marca 2012 nieocenzurowanym bannerom z kanclerzem Hitlerem i posłanką Nowicką przyglądała się polska młodzież. Ktoś z pedagogów zostanie ukarany za dopuszczenie do młodych polskich głów treści "pro-life"?

9 marca 1943-go roku Hitler wprowadził na okupowanym terytorium polskim ludobójcze przyzwolenie na zabijanie słowiańskich dzieci. W wigilię tej makabrycznej rocznicy przed Sejmem odbyła się pikieta zorganizowana przez fundację "PRO - Wybierz Życie" Mariusza Dzierżawskiego pełnomocnika Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop aborcji". Organizatorzy nawiązali do kontynuacji pomyslu kanclerza Niemiec przez współczesnych parlamentarzystów polskich.

Zbigniew Juźków był na pikiecie i zrealizował dla TELEWIZJI NARODOWEJ relację filmową; Na filmie widać mlodzież polską odwiedzającą w tym czasie polski parlament, która za zainteresowaniem przyglądała się bannerom trzymanym przez pikietujacych; To jest bardzo ważne - w ten sposób dochodzi do przekazu świadomości narodowej i chrzescijańskiej; Czy należy sie spodziewać, że za dopuszczenie do oddzialywania na polskie mlode serca i umysły tych tresci pedagodzy zostaną ukarani przez "mafię proaborcyjną"? Obawiam się, że niestety tak. W sferze kultury i wartości trwa nieubłagana wojna. Trwa bitwa o mlode pokolenie - żeby bylo nieliczne, głupie i nie-polskie. Jej ofiarami padają prawdziwie polscy belfrzy i uczniacy. Powinnismy się wiele modlic za polską szkołę, bo tam jest wiele Zła i Antypolonizmu.

Mariusz Dzierżawski - jest znany z demaskowania "mafii aborcyjnej" zainteresowanej czerpaniem korzyści z procederu zabijania dzieci. Poznałem go osobiscie podczas slynnych wielkich marszow w obronie życia organizowanych jesienię roku 1996-tego, które potem zostaly zdyskontowane politycznie przez "Solidarność" Mariana Krzaklewskiego i staly się wyborczym mięsem armatnim dla formacji "Akcja Wyborcza Solidarność" (AWS). Z perspektywy lat widać, że emocjonujacy temat obrony życia bywał cynicznie wykorzystywany (jak wszystko) we wprowadzaniu i umacnianiu pro-WASP-owskich rządów w Polsce. Warto "mieć oko" na aktywistów anty-aborcyjnych i pilnować, żeby znowu Polaków nie oszukali. Dzisiejsi aktywisci jutro mogą zdradzić. Konieczne jest chodzenie (masowe!) na pikiety i filmowanie ich twarzy. Żeby się później nie wycofali. Warto w tym miejscu serdecznie podziękować autentycznym działaczom polskim, obrońcom życia. Pogratulować odwagi!

Oto rozmowa z Mariuszem Dzierżawskim, którą dla TELEWIZJI NARODOWEJ przeprowadził Zbigniew Juźków;

Na filmach Zbigniewa Juźków wypowiada się Jan Strzeżek -znany z aktywnego uczestnictwa w prawicowych organizacjach polskich, współpracowik Gabriela Janowskiego, czlonek LPR, skarbnik wielu organizacji.

------------------------

TELEWIZJA NARODOWA - jest oddolną autentycznie polską inicjatywą ideową działaczy narodowo-demokratycznych. Zapraszamy do współpracy, Rodacy! Wspierajcie nas! (tel. kont. +48 601 787 407)

KOMENTARZE

 • W pierwszym filmie Zbigniewa Juźków dla TELEWIZJI NARODOWEJ - jest widoczny Jan Bodakowski...
  ...to ten pan z napisem "POLSKA KATOLICKA" i znakiem "STOP ABORCJI". Znam go z forum Frondy (FF) gdzie zamieścił foto-relację z pikiety. Wieloletni zasłużony pracownik katolickiej księgarni "Antyk", świadek proroctwa Bartłomieja Kurzeji, działacz i bloger;
  https://www.youtube.com/watch?v=RgMP9V8lxqg&list=UUptnQSYx9ydXFe1eWWzzcvw&index=3&feature=plcp
 • Kto zakazał aborcji po wojnie? Józef Stalin, ale o tym oczywiście cisza.
  Pierwszy raz aborcję w Polsce w pewych przypadkach dopuścił polski parlament w 1932r. Wtedy rządzili Polacy czy żydzi i masoni? A restrykcyjną ustawę z 1993r. kto wprowadził? Pewnie żydzi albo masoni, bo Polacy wg niektórych nie rządzą Polską od czasów IIWŚ.
 • @vice wersal 16:35:09 - od 1926-go roku Polską rządziła brytyjska agentura masońska...
  ...sprytnie się ukrywająca za plecami Marszałka Piłsudskiego. Dobrze Pan zauważył. Jednym z celów tych Złych Ludzi było zahamowanie bumu demograficznego Polski i skonfliktowanie nas z Niemcami oraz zapobieżenie współpracy Polski z Japonią. Do śmierci Dmowskiego uratowanie Polski było jeszcze możliwe. Dlatego starego Dmowskiego zabili (to jest moja prywatna teza). Zbyt dobrze się znał z Japończykami. Współpraca Polski i Niemiec z Japonią zagrażała WASP-owskim planom opanowania świata. Dlatego WASP-y uderzyly w Polskę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej