Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Don Kobylański przeciwko Ekscelencji Sikorskiemu. Odczytanie wyroku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

We wtorek 27-go marca 2012 o godz. 08:45 w sądzie okręgowym przy Al. Solidarności 127 w Warszawie w sali 208 będzie odczytany wyrok w głośnej sprawie o zniesławienie którą polski miliarder z Urugwaju wytoczył ministrowi spraw zagranicznych.

Jan Grudniewski - generał polskich drużyn strzeleckich, szef patriotycznego komitetu wsparcia Jana Kobylańskiego w walce z antypolonizmem zaprasza wszystkich patriotów warszawskich do uczestniczenia w tym wydarzeniu jako publiczność. Narodowo-demokratyczne środowisko krajowe (m.in. Jan Strzeżek, Kazimierz Świtoń, Bogusław Kowalski, Czesław Ryszka, Zbigniew Juźków, Adam Czeczetkowicz, Ryszard Bender, Eugeniusz Sendecki, Henryk Krakowiak, Zbigniew Sulatycki, Ludwik Wasiak, Eugeniusz Murawski, Zbigniew Skatulski, Dariusz Komorowski, Wlodzimierz Kaczanów i inni) od samego początku i cały czas uczestniczą w tych rozprawach. Przychodzenie pod sąd i picie herbaty narodowej stało się politycznym rytuałem. Podczas tych spotkań wiele informacji, niekontrolowanych za pomocą cenzury internetowej i inwigilacji telefonów komórkowych przecieka poza Antypolskim Systemem do świadomości gojów... i choćby dlatego - nie powinno tam dzisiaj nikogo zabraknąć.

Po historycznym spotkaniu Generała Grudniewskiego z Ryszardem Oparą informacje o procesie przekazywać zaczęła telewizja Nowego Ekranu. W tym miejscu koniecznie nalezy podziekować Pani "carcinka" za merytoryczne zaangażowanie. No i tak polscy patrioci wypracowali metodę oddzialywania na opinię publiczną - całkowicie poza establishmentem.

Eugeniusz Sendecki przez lata przebijał się z informacjami o procesach Jana Kobylańskiego przeciwko prominentnym postaciom politycznym z Warszawy na forum Frondy (FF) z którego został wyrzucony i na elitarnym forum Stanisława Michalkiewicza (FSM) na którym hasbarowcy usilnie usiłowali odwrócić uwagę Polaków od zagadnienia - na różne sposoby oczerniając patriotów wspierających Kobylańskiego. Temat walki Jana Kobylańskiego o dobre imię był wiele razy przedstawiany w filmach TELEWIZJI NARODOWEJ.

Dzisiaj, gdy mimo przeciwnosci informacja o Kobylańskim przebiła się do świadomości Polaków - odczuwamy wielką satysfakcję - mówi usmiechnięty Jan Strzeżek, działacz komitetu wsparcia Don Kobylańskiego.

KOMENTARZE

 • "..polski miliarder z Urugwaju wytoczył ministrowi spraw zagranicznych."
  Dobra wiadomość ,
  że są jednak ludzie którzy nie obawiając się ruiny,
  mogą zareagować
  jak Kobylański na to bezprawie które nas otacza.
  Nie mam pewności czy w tych bolszewickich
  sądach uda mu się zwyciężyć ,
  ale sam fakt że ktoś podejmuje próby
  walki o naszą godność jest budujący.

  http://farm3.static.flickr.com/2777/4341645883_e006fda6c3_m.jpg

  Ps.
  Kobylański o ile się nie mylę wytoczył też proces Michnikowi
  ciekawa jestem z jakim skutkiem ?
  I czy i tym razem nie okazało się przypadkiem
  że adaś jest jednak nie zatapialny (:

  Pozdrawiam:)
 • @inka1 05:37:24
  Bardzo jestem ciekaw ogłoszenia wyroku w tej sprawie .Pozdrawiam.
 • myślę że niezawisły sąd dostał już dyspozycje
  tak jak niezawisła prokuratura ma ścigać przejawy antysemityzmu,której to nakazał owe ściganie nasz Radosław.Wszystko może zakończyć się wesołym oberkiem.Jak to z sądami bywa wystarczy jeden dzwonek do lokaja i jest do dyspozycji.
 • @kanton 06:11:01
  Niestety(:
  Słowo ciałem się stało(:

  Kobylański przegrał sprawę przeciwko Sikorskiemu.
  Całość tu:

  http://carcajou.nowyekran.pl/post/57368,hot-news-kobylanski-przegral-sprawe-przeciwko-sikorskiemu
  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej