Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Rasowy motyw zabójstwa komendanta Papały. Satanisci się szykują.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jakby Polacy wiedzieli, do czego są szykowane polskie służby mundurowe - staliby z Krzyżem pod sądami, prokuraturami i komendami policji i się modlili non-stop!

Biedny Papała. Żal mi go. Przynajmniej był Polakiem - czyli naszym człowiekiem w Policji, a więzi narodowe to coś oczywistego. Ktoś z jego rodziny był przecież naszym kolegą z Ligi Polskich Rodzin (LPR), prawda?
Ja myślę/podejrzewam - że powodem likwidacji Pana Komendanta była właśnie polska narodowość. Tak samo jak w sprawie likwidacji Wielgusa. Nie był wcale ani orłem, ani wybitnym przeciwnikiem Satanistów rządzących Polską. Jedynie rasowo im nie odpowiadał. I dlatego go zlikwidowali. Sataniści rządzący Polską przymierzają się cały czas do wyrządzenia Polakom Wielkiej Krzywdy. Poszukują i przygotowują sobie do tego WYKONAWCÓW. Czlowiek czysto polskiej narodowości nawet zdemoralizowany będzie dla Satanistów wykonawców NIEPEWNYM. Lepiej go zlikwidować. I dlatego Papała musiał zginąć.

Jakby Polacy wiedzieli, do czego są szykowane polskie slużby mundurowe - staliby z Krzyżem pod sądami, prokuraturami i komendami policji i się modlili non-stop. Ale jak na razie - ani sprawa Papały, ani sprawa Wielgusa, ani zamach na Krzyż 10-go kwietnia 2010 niczego gojów chyba nie nauczyły?

KOMENTARZE

 • To moze byc krok w kierunku przeswietlenia "elyt"
  https://www.pch24.pl/blekitna-polska--ujawnic-tajne-stowarzyszenia,2030,i.html#ixzz1t8T66AWG
 • @ckhopi 11:27:33
  Najgorsze w tym wszystkim jest to, że w IIIRP mamy dwie generałowe poszkodowane przez "organ" zwany propagandą prokuratorską. Tymi generałowymi są: Pani generałowa Papała i Pani generałowa Błasik. Winny założyć stowarzyszenie pt. stowarzyszenie poszkodowanych generałowych w IIIRP przez organ propagandy prokuratorskiej. To stowarzyszenie wykaże jaka naprawdę jest niezależna prokuratura w Polsce.
 • @ckhopi 11:27:33
  Należy pilnie poddać wszystkich prokuratorów testowi na inteligencję (IQ). W przypadku, gdy wypadnie powiedzmy poniżej 80 (nie wymagajmy zbyt wiele) należy delikwenta natychmiast pozbawić prawa wykonywania zawodu. Proponuję zacząć od dzielnych prokuratorów, którzy dokonali opisanego powyżej genialnego odkrycia w sprawie zabójstwa generała Papały po 14 latach od zbrodni. "Ono" dobiera sobie takich, coby ich IQ nie był większy od numeru buta. "Ono" nie lubi niespodzianek i dlatego dostęp do niektórych zawodów jest reglamentowany.
 • Szanowny Autorze
  Rozwikłałem zagadkę zabójstwa gen. Papały. To było tak. Jak listopadzie 1963 r. zabito predydenta Kennedy'iego to pedantyczna Komisja szczególarza Warrena ponad wszelką wątpliwość ustaliła, że "magic bullet" also known as "zig-zag bullet" dwukrotnie raniła samego prezydenta oraz raz senatora Conolly'ego. Było to możliwe, bo kula obijała się wielokrotnie we wnętrzu samochodu raniąc raz po raz jego ...pasażerów. I teraz uwaga. Kula latała sobie przez 35 lat po świecie. Mordując wielu ludzi. W Polsce dała o sobie znać tym, że zabiła Sekułę i małżeństwo Jaroszewiczów. Kto wie ? Może też powiesiła Baraninę w austrackim więzieniu. Aż w końcu znalazła swój wieczny spokój feralnej nocy 25 czerwca 1998 roku w głowie polskiego szefa policji. Są jednak tacy, którzy uważają, że kula kontynuuje swoją działalność, a pogłoski o jej przedwczesnej śmierci są niepoparte racjonalnymi przesłankami. Wg nich to ona zamordowała Krzysztofa Olewnika, Barbarę Blidę. Nie kto inny dobijał rannych nieopodal smoleńskiego lotniska i wyrzucił Madzię z kocyka. I co ? Można rozwiązać zagadkę niedowiarki ?
 • Millera za dupsko.
  Millera za dupsko. Kolor włosów Bartka-miłosc jego do żony-czy ona to przetrzyma-on ją jeszcze kocha, zmienił kolor włosów-dziecko nie żyje-acha nie żyje, ale co tam dziecko-ludzie nie lubią sie dołować, a więc co u Bartka-zmienił kolor włosów-Katarzyna napisze książkę o swoich przeżyciach-takie pierdu,pierdu jako kołdra dla Dona-a ludziom zaczynaja się otwierac oczy-myślą-a jak komus odpier...i i puknie samolot ze mna na pokładzie?,przecież wysadzane są domy ze śpiacymi ludzmi w Moskwie dla celópw politycznych itd-a jeszcze te lisie okładki,te Stokrotki i Gugały-ta cała wścieklizna medialna nie jest w stanie przykryc ani Smoleńska,ani cen w sklepie,ani tego,że Donaldino to psychicznie chory facio-narkomano-debilo-no to sięgnięto po Papałę-ale to jest kołdra-przykrywka tylko dla idiotów-i na tym sie przejadą bo ludzie nie lubią jak ich sie robi w uja w tak prymitywny sposób-w każdym razie wiem ,że policja obywatelska Matoła od wczoraj ma niezły ubaw.Wziąc za dupę Leszka Millera-on wie dużo-bardzo dużo.Pamietam jak tego wieczoru gdy zabito Papałę Lechu Miller w telewizji powiedział,że Papała miał kontakt z narkotykami-sugerował,że je zażywa bo ma kłopoty rodzinne-warto to sprawdzic w archiwach-potem pojechał na miejsce tragedii i udeptywał ziemie.
 • Nie wiem, czy zwróciliście Państwo uwagę na wczorajszą poranną konferencję prasową rodziny K.Olewnika.
  Nie wiem, czy zwróciliście Państwo uwagę na wczorajszą poranną konferencję prasową rodziny K.Olewnika. Wieczorem o tej sprawie ani słowa. Cała para poszła na olbrzymi sukces łódzkich śledczych, o kolejnym skandalu w śledztwie w sprawie śmierci Krzysztofa w przekaziorach ani słowa. . Rodzina Olewników ostro krytykuje prokuraturę. Moim zdaniem, to co robi aparat wymiaru sprawiedliwości naszego państwa z tymi dzielnymi ludźmi to zwykłe nękanie. Może przyszła także pora na to, by zleceniodawcy i prawdziwi mordercy Krzysztofa mogli spać spokojnie, a każdy z Polaków zrozumiał, że z z aparatem państwowym nie wygra, gdy narusza interesy prawdziwych włodarzy Polski. Jestem zdania i podzielam pogląd, że sprawa Papały to wrzuta na czasie by odunąć duskusję o eutanazji emerytalnej Polaków. Sygnał dla partyjnych sług w wszystkich mediach czym mają zająć opinię publiczną w najbliższym czasie. Władza absolutna deprawuje i dziwię się, że ci najmarniejsi z marnych historyków z wykształcenia, nawet tego nie zapamiętali. Platforma dorwała sie do władzy z hasłem "TERAZ KURWA MY", nzuczona komunistycznymi przywilejami i komunistyczną propagandą. Nie zauważyli bidule, że z upływem czasu technika poszła do przodu i zapanowanie nad mediami nie ogranicza już dostępu do informacji. Mogą sobie inwigilować i podsłuchiwać do woli, bo w efekcie dowiadują się, że coraz mniej ludzi daje sie nabrać na te idiotyzmy, którymi nas karmią oficjalnie. Operacja ESPERO dzieli Lemingi.
 • obrzydlistwo
  Rzygac mi sie che jak czytam takie teksty.
 • @ckhopi 11:27:33
  Najczęściej kradzionym w 1998 r. autem był Fiat 126p (maluch) skradziono ich w 1998 r. 17 tysięcy, spośród 72 tys. wszystkich samochodów osobowych skradzionych w Polsce. na drugim miejscu Polonez 7 tys. źródło: https://www.statystyka.policja.... dlatego moim zdaniem argument, że złodzieje nie połasiliby się na Espero jest fałszywy, w końcu był on znacznie bardziej atrakcyjny od malucha.
 • Leszek Miller powinien być przesłuchany przez prokuraturę-
  Leszek Miller powinien być przesłuchany przez prokuraturę-on wszystko wie-ta czerwona zaraza-nie zapewnił bezpieczeństwa głównemu komendantowi policji-Mazur to pewnie przyjaciel tych czerwonych ścier. Tow. Miller (i nie tylko on) opluwał wczoraj Ziobrę -wyśmiewając podjętą przez niego próbę ekstradycji Mazura ze Stanów. Co w takim razie można dobrego powiedzieć o podległych Millerowi prokuratorach i aparacie państwowym prowadzącym dochodzenie na samiutkim początku tego śledztwa? Przecież zarówno wtedy - jak i dużo później w Smoleńsku największe błędy (wręcz zbrodnię na dochodzeniu) popełniono właśnie na wstępnym ,"gorącym" jeszcze jego etapie. Dlaczego żadna informacja o zabójstwie Papały przez groźnego, ale przecież tylko podrzędnego bandziorka nie wypłynęła ani od informatorów policyjnych, ani od "konkurencji" ? Towarzysz Miler (podobnie jak Tusk ze swoimi Klichami -przy Smoleńsku) powinien przede wszystkim rozliczyć siebie i podległe mu wtedy służby dochodzeniowe za to właśnie, że "zaniedbaniami" i zacieraniem śladów na tym początkowym (najważniejszym) etapie śledztwa storpedowały praktycznie jego sensowne i prawdziwe rozwiązanie (vide : sprawa Olewnika). O tym już tow. Miller, ani nie chce pamiętać, ani nie może - bo sam za ten ówczesny "bałagan" nominalnie odpowiada.Lepiej w nieskończoność "tańczyć i śpiewać" nad grobem swojej towarzyszki partyjnej, która palnęła sobie w łeb niż przyznać się do własnych zaniedbań i błędów. Rząd Tuska tragedię smoleńską sprowadził do wymiaru "włamania do garażu", obecnie zamach na b. komendanta głównego Policji jego prokuratorzy (Tuska) przy pełnej (jak widać) aprobacie eseldowskich towarzyszy sprowadzają właśnie do zamachu na jego ...samochód. Ciekawy jestem, kto ostatecznie kiedyś beknie za opowiadanie bajek o kilkunastoletnich bandźiorkach, którzy połakomili się na Espero Papały - pewnie pierwszym będzie "Patyk": złodziej i jednocześnie killer strzelający z "przystawki" do klienta, któremu chciał podprowadzić dla zabawy (chyba) t a a k i wóz. Jest jeszcze oczywiście b. niewielka szansa na to, że wszystkie te prokuratorskie brednie są tylko jakąś zasłoną dymną przed nadal prowadzonymi działaniami operacyjnymi mającymi na celu zmylić prawdziwych podejrzanych - ale, po tylu latach tego przedziwnego śledztwa nie można raczej w to uwierzyć.
 • @Kula Lis 62 13:39:43
  Jesteśmy narodem chorym, chorym na fatalną mutację raka, która nazywa się żydo-komunizm i przerzuca się za pomocą Syjonistów na wszystkie organy. Należy ich zidentyfikować, wyciąć i wyrzucić! Innego lekarstwa nie ma.
 • Rasowy to jest nasz owczarek na jednostce...
  ...a motyw zabójstwa może być na ten przykład klasyczny. Ale nie jest to aż takie istotne, Genek. Tak ci tylko zwracam delikatnie uwagę, bo zauważyłem, że wymachujesz słowami jeszcze żwawiej, niż tym swoim krzyżem.
  My tutaj na linii cieszymy się, gdy wierchuszka się wzajemnie morduje. Gdy się wytracą sami, bedzie mniej roboty dla nas.
 • Autor.
  Witam. Motyw zabójstwa Papały był taki, że powołana przez niego tajna grupa śledcza, wykryła dużą korupcję w policji i powiązania z gansterami. Zabójstwo miało zastraszyć sledczych, mimo tego, że Papała miał wyjechać do USA. Pewnie przekazał wytyczne śledczym a także materiały. Miejmy nadzieję, ze już niedługo, ten przegniły system padnie i polacy rozliczą rózne sprawy a przede wszystkim ZBRODNIĘ SMOLEŃSKĄ!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej