Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4857 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Wiedział dużo o rurociągu jamalskim. Czy musiał zginąć?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiesław Zazdrosiński został zabity w wypadku samochodowym. Jutro prokuratura przesłuchuje Witolda Michałowskiego, który przekazał zabitemu ważne materiały o stanie technicznym rury z gazem idącej pod Polską.

Najnowszy wywiad TELEWIZJI NARODOWEJwspólpracującej z NowymEkranem. Polski inzynier Witold Michałowski, redaktor naczelny miesiecznika "Rurociągi" ma 2-go maja składać zeznania w sprawie podejrzeń co do zagadkowej śmierci swojego współpracownika Wiesława Zazdrosińskiego w wypadku samochodowym pod Płońskiem. Zachodzi obawa, że sledztwo ulegnie naciskom niekonstytucyjnym - to znaczy osób nie będących obywatelami polskimi. My jesteśmy obywatelami polskimi i bedziemy na prokurature naciskali w duchu patriotycznym i narodowym - żeby bronila polskiego interesu narodowego! Śmierć Zazdrosińskiego powinna być wyjasniona, tak jak i sprawa rurociągu jamalskiego - wedlug tego co mówi Witold Michałowski, najwyższej dla Polakow rangi sprawa gospodarcza, obronna i społeczna!

KOMENTARZE

 • Morderstwo polityczne inż Wieslawa Zazdrościńskiego - materiał TELEWIZJI NARODOWEJ 01-05-2012;
  http://www.youtube.com/watch?v=biEi5ket5fk
 • @
  jakoś mam ambiwalentne odczucia w tej sprawie.Znam Michałowskiego - będzie ze 40 lat; Zazdrosińskiego też miałem okazję poznać.
  Michałowski ma fobię antyrosyjską - czy to nie jakaś przykrywka, albo nawigacja bazująca na Smoleńsku?
  Proszę o wyważanie tekstów tego typu - mogą prowadzić do złudnych wniosków.
 • Nie dajmy się zastraszyć !!!
  W ciągu ostatniego miesiąca miałem dwa razy awarie hamulców... Mam nadzieję, że to tylko przypadek, niezwiązany z funkcją Wiceprezesa w Stowarzyszeniu Liga Konsumentów Energii... Ostatnio, ze względu na stan zdrowia, praktycznie nie poruszam się, a w Stowarzyszeniu pełnię funkcje organizacyjne, więc to pewnie przypadek... Ale przypadkiem nie jest, że pewien - niegdyś związany blisko z moją działalnością - dziennikarz wydzwania do moich znajomych i opowiada brednie na temat mojej rzekomej współpracy ze służbami ( nie precyzuje którymi ). To tym bardziej ciekawe, bo zapomina dodać, że od początku działalności Fundacji służby spreparowały mi kilkanaście prowokacji i kilka spraw karnych - umorzonych tylko dlatego, że mamy świetnych merytorycznie prawników. Maciej Lisowski

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

ULUBIENI AUTORZY

więcej