Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4855 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Obama powiedz prawdę! Bartłomiej Kurzeja ripostuje na antypolonizm prezydenta USA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzięki takiemu kulturowemu oporowi Polaków i demograficznemu sojuszowi Polonii z Latynosami w mateczniku WASP-ostwa, czyli w USA karta światowa się w końcu ZACZYNA ODWRACAĆ. Brawo Bartlomiej Kurzeja! Brawo TELEWIZJA NARODOWA! Brawo My!

OBAMA POWIEDZ PRAWDĘ !!!

ARTYSTYCZNA RIPOSTA BARTLOMIEJA KURZEJI NA ANTYPOLSKIE SLOWA BARAKA OBAMY (uwaga na nowy film TN!) Wybitny polski artysta rzeźbiarz Bartlomiej Kurzejana Fejsbuku rozpowszechnia swoją ripostę na ostatnio wydarzone antypolskie słowa prezydenta USa Baraka Obamy. Mamy chyba do czynienia z niezwykle esencjonalną dozą prawdziwie polskiego oporu wobec dominacji WASP-ów, ich arogancji i nieliczenia się z narodami słowiańskimi. Dzięki takiemu kulturowemu oporowi Polaków i demograficznemu sojuszowi Polonii z Latynosami w mateczniku WASP-ostwa, czyli w USA karta światowa się w końcu ZACZYNA ODWRACAĆ. Brawo Bartlomiej Kurzeja! Brawo TELEWIZJA NARODOWA! Brawo My

KOMENTARZE

  • Zauważyłem, że cenny i arcytrafny komentarz Dariusza Ciesielskiego (alias BenedyktDariusz) ktoś lub coś oznaczyło jako spam...
    Na YouTube mój kolega Dariusz Benedykt Ciesielski (alias Benedykt Dariusz) skomentował sprawę tak;
    "kilka dni temu BBC ostrzegała aby nie jechać do Polski i Ukrainy na EURO. Twierdzili, że jest u nas tradycyjny antysemityzm, przemoc i rasizm. Było to we wszystkich wiadomościach co najmniej przez dwa dni. Nieco po tym wypowiada się Obama. Załóżmy, że służby żydowskie chcą zrobić w czasie Euro coś dużego i bardzo złego. Jeśli tak, to światowa opinia publiczna jest już przygotowana aby uznać za winnego kogoś kto tradycyjnie jest rasistą, antysemitą i jak już przypisano używa aktów przemocy!"
    Uważam, ze to jest bardzo celny komentarz polski o ostrzu anty-WASP-owskim! Więcej nam trzeba tutaj takich!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

ULUBIENI AUTORZY

więcej