Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Konserwatyzm.pl oskarża Gazetę Polską o WASP-owską agenturalność.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dyskusja o WASP-ach likwidujących chrześcijaństwo, omawiana onegdaj przez Eugeniusza Sendeckiego na forum Frondy (FF) rozwija się i rokuje, że polskie ofiary zdrady WASP-ów przejrzą na oczy.

Portal "konserwatyzm.pl" poruszyl istotny fakt promowania homoseksualizmu w naszym kraju przez ambasadorów USA i Wielkiej Brytanni. Redakcja zwróciła uwagę na cicha współpracę z tymi panami "GAZETY POLSKIEJ" - przedstawiającej sie polskiej opinii publicznej jako gazeta niezależna. W tekscie opublikowanym na stronie internetowej periodyku Profesora Wielomskiego czytamy;

(początek cytatu)

Apel do Gazety Polskiej i "prawdziwych patriotów"

3 czerwca 2012

Dziwi fakt znikomych reakcji na ten fakt ze strony Gazety Polskiej i środowisk samookreślających się jako "prawdziwi patrioci".

W dniu wczorajszym w Warszawie miała miejsce tzw. parada równości, której celem było propagowanie zachowań nieobyczajnych. Jakkolwiek frekwencja nie dopisała, a spośród znanych osób były te, co zwykle, to media podały, że patronat nad tą "imprezą" objęli ambasadorzy Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ten ostatni nawet był na owej "imprezie".

Dziwi fakt znikomych reakcji na ten fakt ze strony Gazety Polskiej i środowisk samookreślających się jako "prawdziwi patrioci". Dziwi dlatego, że środowiska te tak często lubią wpisywać swoje postulaty w narrację chrześcijańską. Dziwi także dlatego, że bardzo często, chętnie i głośno pryncypialnie bronią one niepodległości i suwerenności Polski zagrożonej rzekomo przez Rosję Władimira Putina.

Zwracamy się więc do Gazety Polskiej i "prawdziwych patriotów" z apelem abyście zwrócili Państwo większą uwagę na cywilizacyjną dywersję w Polsce dokonywaną przez państwa anglosaskie. Dlaczego, gdy chrześcijańska Polska jest autentycznie zagrożona, to Wy milczycie?

Redakcja portalu
(koniec cytatu i link:)
http://konserwatyzm.pl/artykul/4598/apel-do-gazety-polskiej-i-prawdziwych-patriotow
 
(mój komentarz;)
Cieszę się, że redakcja "konserwatyzmu.pl" poszła dobrym tropem podanym przeze mnie na FF-rondzie, zanim mnie WASP-ostwo do spółki z bertonistami nie usuneli stamtąd.
:)
Brawo ten pan profesor Wielomski!

 

KOMENTARZE

 • Sakiewicz cenzuruje!!
  Zarówno na portalu niezależna.pl jak i w Gazecie Polskiej prowadzona jest cenzura. Początkowo nawet zamieszczano tam niektóre moje filmiki, ale gdy
  zacząłem w komentarzach zamieszczać pozostałe, zablokowano mnie całkowicie. Także kolega który osobiście pokazał pogrzebane zwłoki z 1970
  roku na cmentarzu Gdańsk-Srebrzysko T. Sakiewiczowi, nie doczekał się publikacji tych materiałów w GP. Natomiast materiały jakie się ukazały w GP na temat FMW-Warmii i Mazur są także nieprawdziwe, a interwencję w tej sprawie T. Sakiewicz skwitował, że pochodzą od członka Klubu GP z Gdynii i dlatego ich nie zweryfikuje ponieważ nie chce go stracić.
 • Tutaj dałem w komentarzach kilka moich ostanich odkryć na temat WASPów.
  http://kossobor.nowyekran.pl/post/64317,amerykanie-przerzucaja-marynarke-wojenna-na-pacyfik

  Dobrze to nie wygląda. Pozostaje nam wiara w Opatrzność Bożą i modlitwa.
 • USA podobnie jak Rosja traktują Polskę instrumentalnie .
  Wielomski jest tylko ruskim Sakiewiczem , a Sakiewicz amerykańskim Wielomskim.
  Mentorem Palikota jest Urban osoba bardzo bliska Wielomskiemu , a to Palikot wprowadził pierwszy do polskiego sejmu sodomitów .
 • @superfajny 13:33:28 - a jak Pan oceni promocje homoseksualizmu przez ambasadorów USA i GB w Polsce?
  Czy nie uważa Pan, że tutaj zrobili głupio i antypolsko?
 • @Eugeniusz Sendecki 13:44:14
  Uważam , że to jest skandaliczne wtrącanie się w wewnętrzne sprawy drugiego państwa. Z treścią apelu Wielomskiego w pełni się zgadzam ,ale jego służalczość wobec Rosji jest równie karygodna jak służalczość Sakiewicza wobec USA. Jedna i druga postawa jest po prostu nierealistyczna , choć i jedni , i drudzy uzasadniają swoje poglądy właśnie realizmem
 • @Eugeniusz Sendecki
  " bronią one niepodległości i suwerenności Polski zagrożonej rzekomo przez Rosję Władimira Putina"

  Rzekomo? Cóż ten jedyny w Polsce prawdziwy konserwatysta znowu wygaduje? Zagrożenie nie jest rzekome, jest realne, staje się faktem. To że GP jest jaka jest, nie znaczy że będziemy spijać każde słowo owego genialnego (inaczej) profesora. Może w III RP wszyscy są trefni, niekiedy mam takie wrażenie, każde środowisko na swój sposób. Uczciwi siedzą w domach i żyją swoim życiem jak potrafią najlepiej daleko od tego szamba prawdziwych patriotów, prawdziwych narodowców, prawdziwych konserwatystów, prawdziwych katolików, a w istocie...

  Też Pan tak ceni jenerała Jaruzelskiego jak wspomniany wielki profesor Wielomski? Lobbies Moskwy mogłoby być bardziej subtelne.
 • @Marek Kajdas 14:31:44 - niech się Pan nie daje wciągać w emocjonalną więź z agentami.
  Niech się Pan cieszy - że jeden ściąga drugiemu gacie przez głowę. Dla naszej, Polaków korzyści. Sakiewicz na golasa biegający po Warszawie, a slipki jemu zabrane przez Wielomskiego - czyż może być piękniejszy widok? A widzi Pan. Hehehehe!
 • @superfajny 14:28:11 - bardzo ładnie Pan to opisał. Bronimy swego, a służalczość traktujemy z rezerwą i wielką podejrzliwością!
  Oto jest dobra postawa narodowa. Brawo!
 • @Eugeniusz Sendecki 15:08:28
  "Zwracamy się więc do Gazety Polskiej i "prawdziwych patriotów" z apelem abyście zwrócili Państwo większą uwagę na cywilizacyjną dywersję w Polsce dokonywaną przez państwa anglosaskie. Dlaczego, gdy chrześcijańska Polska jest autentycznie zagrożona, to Wy milczycie?"

  Cokolwiek dziwny jest ten apel. Równie dobrze mógłby być skierowany pod adresem MSZ i R.Sikorskiego, albo Tuska i Komorowskiego, bo ich domeną jest polityka zagraniczna i połajanki obcych ambasadorów.
  Pan widać jest takim samym filorosyjskim typem jak wielebny Wielomski.
  Filoamerykanizm i filosemityzm Sakiewicza też jest faktem.
 • @35stan 19:17:38 - Szanowny Kolego, proszę sie nie denerwować. Jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem.
  Profesora Wielomskiego znam jedynie z opowieści. Michalkiewicz opowiada o nim raczej niekorzystne rzeczy, niektórzy moi koledzy z MP i MW raczej go lubią. A ja go nie znam, cenię jego wypowiedzi, bo są inteligentne.
  Natomiast na dziwne pro-WASP-owskie milczenie GAZETY POLSKIEJ zwraca uwagę redakcja konserwatyzmu.pl i to jest słuszne. Dla mnie - bardzo miłe i ja się szczerze cieszę. A niech im ściągają majtki przez głowę!
  Piszę to jako polski patriot szczery, WASP-owskiego pro-homoseksualizmu nie cierpiący.
  No - niechże się Pan pojedna ze mną. Pliiiiz! :)
 • @Eugeniusz Sendecki 20:13:55
  "No - niechże się Pan pojedna ze mną. Pliiiiz! :)"
  Inteligencja Wielomskiego jest nieco ułomna, gdyż inteligentny człowiek nauki nie powinien objawiać skłonności do nieobiektywnych sądów i uprzedzeń ideologicznych. Wielomski swoje sądy bardzo wyraźnie ideologizuje, czym zaprzecza obiektywności.
  Pan tego nie zauważa i wręcz pochwala takie postępowanie i dlatego nie możemy się we wszystkim zgadzać.
 • @35stan 21:37:36 - Wielomski jaki jest każdy widzi. No, może nie każdy, ale jednak - facet istnieje...
  ...realnie, można w internecie poczytać jego wypowiedzi. Mnie się on podoba, chociaż też troskam się o to, czy aby w zbytnie rusofilstwo nie popadłszy on? Jakkolwiek by było z tym domniemanym rusofilstwem profesora Wielomskiego - za zdjęcie Sakiewiczowi slipek przez głowę CHWAŁA TEMU PROFESOROWI! Obnażanie pro-WASP-owskich konotacji gazety Wierzbickiego wypączkowanej z michnikowszczyzny - BEZCENNE!
  :)
 • Po zastanowieniu się muszę przyznać , że napisałem głupstwo.
  O żadnym karygodnym wybryku nie ma tutaj mowy .Uprzywilejowanie pederastów jest drogą do dalszego osłabienia Polski . Państwa ,których ambasadorowie biorą udział w akcjach osłabiających nasz kraj są naszymi wrogami.
 • @superfajny 22:25:24 - niech sie Pan nie sumituje. Cieszmy się, że Wielomski Sakiewicza obnazył i że Pan - obnażył Wielomskiego.
  :)
  Nie ma to jak obnażenie WSZYSTKICH agentur naraz. Istny chocholi taniec bez-gaciowców w centrum Warszawy! Hehehe!
 • Akurat Kaczystowski Sakiewicz z Jaruzelskim Wielomskim są z tego samego salonu...
  ..., więc na miejscu Gospodarza owego bloga byłbym jednak czujniejszy w propagowaniu jakichkolwiek pseudopatriotów u siebie, od których jedynie dwulicowość AntyPolska wali na kilometr (patrz. link poniżej i mój komentarz pod nim, bo takich proKremlowskich zawodzeń na portalu konserwatyzm.pl jest zatrważająca ilość właśnie na skutek rusofilskiego szefostwa KZMu).

  http://nczas.com/publicystyka/wielomski-czy-palowac-zwiazkowcow/

  "A od kiedy to niby władza Uzurpacyjna jest w jakikolwiek sposób tow. Wielomski wyświęcona?! Jakoś ta agenturalność na rzecz TW Wolskiego zupełnie sprowadziła na pański umysł pomroczność jasną, skoro wszyscy doskonale wiedzą, że POmyleńcy ostatnich "wyborów" wcale nie wygrali (dowiodły tego bezspornie autentyczne wyniki wyborcze jakie przez nieuwagę wisiały parę minut na tym Pańskim WSI24, jak też jawne fałszerstwa w PKW i równie upartyjnionym SN, który sam sobie zaprzeczył przy orzekaniu w tej sprawie, twierdząc, że została pogwałcona Konstytucja RP, ale to nie ma znaczenia, bo wygrał ten, kto miał wygrać, więc wszystko gra), więc w czyim interesie udaje Pan głupa, bo na pewno nie Polskiej Racji Stanu (o dobru obywateli RP nawet nie mówię, bo ten od zawsze był dla proJaruzelskich pachołków obcy).

  Inna sprawa, to gdybyśmy żyli w Państwie Prawa, to ta cała chroniona przez Pana Targowica z Wiejskiej (dla której przysięga na Konstytucję RP nie jest zupełnie istotna, skoro w pełnym bezprawiu zdradzają tylko Polskę na rzecz Berlina i Moskwy) już dawno zostałaby postawiona przed Trybunałem Stanu, a że jest zupełnie bezkarna za najcięższego kalibru kryminalne wykroczenia i antypolskie zaprzaństwa, to dlaczego jeszcze w ich imieniu ktokolwiek miałby pałować Polaków, którzy jedynie upominają się o przestrzeganie litery prawa przez tych, którzy sami je ustanowili (czy nie przyszło Panu do tej dyspozycyjnie-kontraktowej głowy, że Ci Związkowcy stali tam pod Sejmem w imieniu całego Narodu Polskiego, nie wyłączając z niego również owej Policji, która też została przez Mafię z Wiejskiej nikczemnie oszukana, skoro Ci Gangsterzy złamali najświętszą Konserwatywną zasadę, iż "prawo nie działa wstecz", więc nie można wydłużyć wieku emerytalnego u ludzi, którzy przystępowali do tej zbiorowej umowy na korzystniejszych zasadach?)."
 • @RAJan 10:44:17
  Nigdy nie propagowałem pseudopatriotów. Zajmuję się staranną analizą rzeczywistości, a nie propagandą pseudopatriotów. Opisuję i skupiam się na faktach, analizuję opinie, drążę tematy. Li i jedynie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej