Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ODEZWA DO POLSKIEJ POLICJI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski naród liczy na Wasze pały! To jest - na policyjne pałki, policyjne umiejętności inwigilacyjne i policyjne mądre głowy, nie od parady czapki z polskim orzełkiem noszące! Naród Was wesprze masowym użyciem kamer...

FILMOWAĆ, FILMOWAĆ, FILMOWAĆ! Takie wezwanie z pełnym zrozumieniem zamieszcza coraz więcej osób narodowości polskiej w internecie, w obliczu zagrożenia zamieszkami i rozbiorem państwa. Społeczne wrzenie (tak się domyślamy i tak wskazują m.in. polscy publicysci, ludzie polityki, wojskowości i kultury Michalkiewicz, Zieliński, Grudniewski i Braun!) złodzieje z kręgów władzy chcieliby wywołać w Polsce podczas igrzysk piłki nożnej Euro 2012, wykorzystując do zamaskowania swoich złodziejstw, a i Służby Obcych Mocarstw chciałyby wykorzystać jako pretekst do rozbioru naszego Państwa Polskiego.

Filmowanie i fotografowanie wszystkiego oraz masowe, przez wielu obywateli jednocześnie umieszczanie faktografii w internecie obroniło nas w Święto Niepodległosci i obroni nas podczas Euro 2012. Co więcej - zmusimy w ten sposób polską policję do działań zgodnych z prawem. Wyegzekwujemy to. Funkcjonariusz szeregowy, jeśli wie, że jest filmowany wymusi odpowiednie decyzje od swojego zwierzchnika. Powie krótko;
- Franek ty mi tu nie pi***ol i nie każ mi się zachowywać nieregulaminowo. Ludziska wszystko filmują.
Zdopingowani w ten sposób funkcjonariusze wyższego szczebla postawią się elitom politycznym. Uswiadomią im, że społeczeństwo polskie sobie nie da w kaszę pluć bez końca. A jak będzie trzeba - to opublikują nagrania, jak im politycy każą aranżować antypolskie ekscesy. Albo przynajmniej zaszantażują że takie nagrania mają i zablokuja antypolonizm skurwysynów u władzy*. I to będzie dopiero PRZEWRÓT KOPERNIKAŃSKI w Kraju Naszym! Należy też założyc, że wydarzy się masowe wy-aresztowanie funkcjonariuszy państwowych łamiacych prawo w kontekście Euro 2012. Trzeba o tym mówić i polskich policjantów do tego zachęcać. W pewnym momencie policyjne izby zatrzymań zapełnią się twarzami zlodziei znanych z pierwszych stron gazet, noszących krawaty, uchodzących za wzorowych europejczyków. TA WIZJA JEST PRAWDOPODOBNA. Polscy obywatele filmujący masowo wszystko podczas Euro 2012 przybliżają nas do odzyskania suwerenności narodowej i państwowej!

Osobiscie WZYWAM wszystkich funkcjonariuszy policji i służb (nie tylko rdzennych Polaków! również i tych jedynie myślących po polsku!) do pozyskiwania i archiwizowania wszelkich materiałów-dowodów na antypolonizm elit władzy w kontekscie Euro 2012. Pozyskujcie, Panowie i zgłaszajcie się do TELEWIZJI NARODOWEJ oraz do wszelkich polskich dziennikarzy, do których macie zaufanie! Już my bedziemy wiedzieli co z tymi kompromatami zrobić. Antypolonizm ktoś tym dziadom w końcu musi wybic z głowy.
Ja liczę na Wasze pały! To jest - na policyjne palki, policyjne umiejętności inwigilacy
jne i mądre policyjne głowy, nie od parady czapki z polskim orzełkiem noszące! Naród Was wesprze - masowym użyciem kamer, uzyjemy internetu i będziemy się modlili przed Krzyżem, a Bóg da zwycięstwo. My juz raz żeśmy takie działania przerabiali, jak załozylismy kamery w warszawskiej izbie wytrzeźwień. Brałem w tym osobiscie udział. Warszawscy esbecy mszczą się za to dotąd na mnie, ale im bardziej się mszczą, tym bardziej udowadniają że to ja miałem i mam rację.

______________________

*jakbym był polskim policjantem i miał kompromaty na skurwysynow antypolaków u władzy, najpierw bym szantażem wydoil z nich parę miliardów, a potem bym ich i tak oddał w ręce wymiaru sprawiedliwości. Pałując ptaszki niemiłosiernie.Zrobiłbym to w porozumieniu z innymi swoimi kolegami, tak, żeby wypalowanie tych kanalii miało charakter masowy, wielu naraz. Pojedyńczo złapany ptaszek zaćwierka i ostrzeże pozostalych w stadzie. Tutaj trzeba ich metodycznie, całą siatką wyłapać. Tak, żeby ani jeden z prokuratorów nawet nie pierdnął, nie ośmielił się wypuścić stad ptaszków z klateczki. Tak, właśnie! Prokuratorzy zagrozeni masowym wypałowaniem przez uprawnionych funkcjonariuszy państwowych będą działać jak w zegarku. I tak samo sądy. Niech się w końcu zakończy ten burdel! Miara patologii się przebiera! Serdecznie proszę wszystkich funkcjonariuszy, żeby kazdy akt pałowania ptaszków filmowali i zachowywali - jako akta podręczne. Jest to zgodne z prawem, słuszne i będzie waszą polisą - żeście prawi, Panowie!

KOMENTARZE

 • TECHNIKA ...
  To ja dodam jeszcze następujące pomysły:

  - filmować w miarę możliwości na długich, wielominutowych ujęciach (istotne z przyczyn dowodowych)
  - filmować innych filmujących, wtedy będą to "dowody krzyżowe"
  - filmować ze STABILNEJ RĘKI lub z jakiejś solidnej podstawy (murek, grunt, słup latarni), obraz stabilny ma o wiele większą rozdzielczość)
  - wykonywać FOTOGRAFIE (niektóre kamery pozwalają fotografować w TRAKCIE FILMOWANIA) - rozdzielczość fotografii jest 10 razy większa od kadru z filmu !!!
  - stosujcie fotografię seryjną !!! (lustrzanki mogą robić 4-10 fotografii na sekundę przez kilka sekund !!!)
  - miejcie zapasowe karty pamięci i naładowane akumulatorki !!!
  - obiektyw dobrze przetarty i naoliwiony !!!

  no, może z tym naoliwieniem lepiej nie ...
 • Autor
  Chciałoby się powiedzieć: Do kogo ta mowa ??? Ale może warto, choć przyznam szczerze znając z doświadczenia i jak śpiewał J. Kaczmarski: "..Zza grubej klatki pancernych szyb "ciężko" jest braci rozpoznać w tłumie.." a poza tym to "dzieci z probówki" jak ich nazywaliśmy w latach buntu co to ani ojca ani matki nie mają wyhodowani na komunistycznych komórkach WSI. Pzdr :(
 • Pan do TYCH ludzi się apeluje?!
  wojewódzki wydział kryminalny policji w Krakowie - w jednej osobie "biegły sądowy, bandzior, morderca i policjant":
  https://trybunalobywatelski.blogspot.com/2012/06/oblicza-bandytyzmu-polskiej-policji-3.html
  DRB
 • @Autor
  "*jakbym był polskim policjantem i miał kompromaty na skurwysynow antypolaków u władzy, najpierw bym szantażem wydoil z nich parę miliardów"

  To nie jest zbyt mądra myśl i jakże "etyczna" w ICH stylu. Policja jest podporą reżimów, niestety także wojsko, zwykli Polacy nie mogą liczyć na systemowe antypaństwo (antyutopia klasyczna orwellowska), ale wyłącznie na Boga i na siebie, resztki przyzwoitych bliźnich.

  Trzeba się jednoczyć, tymczasem widzę że wszędzie szukamy waspowców, chazarów, masonów, aszkenazi itd Byle nie w policji? Bez jaj. Policja np we Włoszech jest przesycona masonami, dlaczego u nas miałoby być inaczej? Do tego dowódcze kadry jeszcze z PRL, zatem prawdopodobnie agentura, głównie sowiecka. Widzieliśmy do czego są zdolni już nie raz, stara szkoła milicyjno-ubecka wyszkoliła "godnych" następców po zęby uzbrojonych także w podkute buty którymi uwielbiają nas kopać nawet prosto w twarz.

  Gdyby Rosjanie (ich bojówki nasłane przez putinowców) zabiły i pobiły nawet tysiące Polaków, to nic im władza PO nie zrobi. To samo z kibicami żydowskimi. Wyjadą wolno pod eskortą wojska nawet. To nie jest wolna, poważna Polska.

  Filmowanie popieram. Istotnie to forma samoobrony. To można i trzeba zrobić w każdej sytuacji. Gdyby np sesje rad samorządowych i inne takie były wszędzie filmowane, udostępniane w lokalnych telewizjach, w sieci, to ludzie nie wybieraliby bez końca tych samych "działaczy". Jaką relację z sesji może dać samorządowe czasopismo, kwartalnik? Krytyczną???

  Gdyby wejście do towarzyszki Blidy było filmowane w całości, to nie byłoby afery. Tak samo w wielu innych przypadkach. Polska stoi na łamaniu prawa i przekrętach, łapówkarstwie, traktowaniu obywateli-petentów z góry. Policja nie może stosować komunistycznych, nazistowskich, totalitarnych, bestialskich metod! A jednocześnie ma zaprowadzać porządek i nie ważne czy kibic jest z bratniej Rosji czy Izraela... pałować jeżeli trzeba, przywalić i otumanić, załzawić gazem, ogłuszyć hukowo, ochłodzić wodą z armatki, a jak trzeba popieścić plastikową kulką w dupę! Nie mogą bić nam pracowników, wolontariuszy, naszych czy innych kibiców. Czy na sowietów nie ma bata? Mam nadzieję że z nimi wygramy... remisem ;)
 • W pełni popieram,
  znowu dobra robota Panie sendecki,bravo."5".
 • @Bibrus 16:21:25
  Oczywiście miało być z dużej litery-SENDECKI.
  Przepraszam,ten pośpiech.
 • Apeluję do kolegów dziennikarzy, filmujcie również po zmroku....
  Nie jesteście tacy biedni, sprzęcicho fajne jest... pokombinujcie... czasem ludzie szatana lubią zbrodnię wieczorową porą... a tu zonk... wszystko da się dzisiaj.. nie wiem, nikon siostry robi kolorowe fotki nocą ahahahaahh ludzie, co się dzieje...
  Nie bądźcie konwencjonalni...
  Kamery po 500 zł, zoom 75x!.... ze stabilizacją optyczną... teleskopy.. siedzisz w krakowie robisz fotki w warszawie ;) ahahahahh
  Pewnie za 90 zł można zmontować zestaw do kręcenia filmów totalną nocą ahahahahah inwencji i łapać złodzieja, sorki, bandytę... przebierańca....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej