Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Nie zabiją nas! Generał Grudniewski proponuje Polskie Druzyny Strzeleckie!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polacy mają naturę żołnierską. Gdy przychodzi zagrożenie - zbroją się, przygotowują, bronią I WYGRYWAJĄ. To jest prosta doktryna wojenna i ludzie polskiej elity instynktownie w tym wezmą udział. No bo jakże byśmy mogli nie postąpić inaczej?

Nasila się presja wywierana na dzielnego polskiego wojskowego, pułkownika Wojska Polskiego w stanie spoczynku genarała polskich druzyn strzeleckich (PDS) Jana Gustawa Grudniewskiego.

Obserwowałem plucie na tego człowieka na forum Michalkiewicza, elitarnym forum polskiej prawicy i na forum Frondy (FF). Nasilało się w kontekście politycznych kontaktów z Janem Kobylańskim (USOPAŁ) i pracy nad organizowaniem rozproszonej na terytorium Polski społecznej obrony terytorialnej, która mogłaby zaprowadzić porządek w czasie jakiś zawirowań antypolskich. Doktryna Grudniewskiego jest skierowana do społeczników polskich i ukierunkowana na czasy trudne, gdzie jednostki mające silną wolę walki, organizacji i przetrwania przejmą władzę, zaprowadzą porządek w duchu narodowym polskim. Złośliwe ataki na Generała szly z kierunku i z ducha hasbarowskiego, wschodniego (Rosja) i Zachdniego (Niemcy). Te trzy ośrodki inspirowały żarliwych, ale niemądrych katolików polskich do ataków na Grudniewskiego pod pretekstem, że nie jest ani katolikiem (anonimowo oskarżany był o przynalezność do religii zydowskiej) ani etnicznym Polakiem (anonimowo oskarżany był o przynalezność do narodu zydowskiego). Znany jest mi przypadek pewnej sławnej blogerki Nowego Ekranu, córki kapitana statku za czasów PRL, która z wielkim oddaniem pluła na Grudniewskiego za to, że był kapitanem w Ludowym Wojsku Polskim i należał do PZPR, a jak lwica broniła swojego papę przed potępianiem za to, że był kapitanem w PRL-owskiej marynarce handlowej i nalezal do tej samej PZPR. Emocjnalne napuszczanie nas Polaków na siebie nawzajem to sprytny i skuteczny chwyt - aby nas blokować, przeciwdziałać skutecznie wewnątrz-narodowej wspólpracy. Emocje przeszkadzają rozumnemu dzialaniu wspólnemu Polaków. Oj, jak dobrze nasi Wrogowie to wiedzą.

Poznalem Pana Generała przez Jana Strzeżka, obrońcę Krzyża, wytrwałego działacza narodowego, współpracownika Gabriela Janowskiego. Ze Strzeżkiem z kolei poznalem się w Lidze Polskich Rodzin. Czlowiek bardzo porządny. Należy wskazywać kontakt z Grudniewski i Strzeżkiem jako KLUCZ do polskiej Warszawy. Bo jest również Warszawa nie-polska, dys-polska i anty-polska. O tym kiedyś również napiszę.

Na razie zamieszczę dla informacji i ilustracji film z rozmową o tym, jak Jan Grudniewski został potraktowany przez Leszka Bubla - w gazecie "Tylko Polska". Ciekawy jestem opinii Czytelników Nowego Ekranu, bloegerów i internautów o pracy dziennikarskiej i potraktowaniu Pana Generała przez Pana Redaktora?

Na fotografii ilustrujacej moją wypowiedź widzimy Generała Grudniewskiego i Jana Strzeżka w noc z 12-go na 13-ty grudnia 2010 roku przed willą Jaruzelskiego przy ulicy Ikara w Warszawie. Zazwyczaj przychodzą tam Polacy i upamietniają stan wojenny i opowiadają sobie prawdę o historii najnowszej.

KOMENTARZE

 • "nie znacie dnia ani godziny"
  uczcie się strzelać chłopcy i dziewczyny...
  uczcie się strzelać, bo nie znacie dnia ani godziny.
  Wytrwałości i owocnej pracy z młodzieżą życzę.

  p. s: treningi paintbolowe, survival, grupy rekonstrukcyjne, organizacje strzeleckie, pielgrzymki zawodowe, szkolenia spadochronowe i najprostsze kursy pierwszej pomocy - ani dnia ani godziny...
 • Ja ci już mówiłam, że Polska nie potrzebuje podziałów na waszych i naszych.
  Polska cierpi na brak rozumu.
  Rozum jest w szkole lubelskiej.

  Jeśli nie mamy filozofii na której chcemy budować nowy ustrój (nie SYSTEM), pokonają nas nasi wrogowie, którzy mają ''ideologiczny think-thank'' w Szkole Frankfurckiej. Każda ideologia jest zła, bo prowadzi do systemu. Tylko filozofia zwana REALIZMEM KATOLICKIM może temu położyć tamę.

  Można mówić Bog, Honor Ojczyzna, ale to nic nie znaczy kiedy nie ma przełożenia na filozofię państwa, która z katolickiej nauki wynika. A tego marksistowskie umysły nie pojmują.

  Jesteście tylko pyszałkami.
  Pycha gubi Polaków. Nie chcą szukać autorytetów. Każdy sam czuje się najmądrzejszy.
 • Kiedy wam to mówię, uważacie mnie za agenta, albo niszczyciela.
  Bo jesteście pyszałkami. Wasza pycha nas gubi, bo pycha odłącza od Prawdy.
 • Zajmujesz się Sendecki plotkami, jak baba.
  Bo jesteś głupi.
 • general...
  Taki z niego generał jak z koziego zada trąba - każdy się może jak on obwołać generałem - skończył jako podpułkownik - stary komuch co za czasu układu warszawskiego miał najlepszy wynik w strzelaniu z kałacha - - ciekowe kogo sobie wyobrażał celując tak tak dobry piesek na czerwonym pasku. Jak wojsko mu podziękowało to otworzył gabinet masażu. w latach 2000 mieścił się jako jeden z 10 "uzdrowicieli".
  Zapewne pod jego przywództwem daleko się zajdzie...
 • @pancerne rowery 12:11:13
  Wojsko jest wojsko i istnieje w każdym ustroju politycznym.
  Wątpię abyś Pan duzo wiedział o wojsku i o motywacjach ludzi którzy w nim słuzyli.
  Ppłk. w st. spocz. Jan Grudniewski przynajmniej dobrze strzela z kałacha.
  Pan Szanowny , jak na razie strzela tylko słowami .

  Skoro antypolska zgraja władająca Polską zlikwidowała zasdniczą służbę wojskową i szkolenie rezerw, to dobrze że ktoś próbuje nauczyć dyskotekowo - discopolowych bladych, flakowatych młodzianów, jak posługiwać się bronią i orientować się w podstawach taktyki.
  Nigdy nie wiadomo kiedy te umiejętności mogą się przydać.

  Sam pancerny rower nic nie da . Trzeba jeszcze coś umieć.
 • @circ 11:52:59
  Czy REALIZM KATOLICKI zabrania przygotowywania się do obrony Ojczyzny ?
  Chyba Cię trochę poniosło.
 • Polskie Druzyny Strzeleckie
  Niemniej pora szukać powoli następców, na czele takich organizacji nie musi stać ktoś bardzo znany i wysokiego stopnia. Popieram tego typu inicjatywy, Polacy są rozbrajani, armia w zaniku, nie ma więc innego wyjścia, zresztą nawet armia operacyjna, poborowa była potężna jak w Chinach, to tak należy stawiać na pospolite ruszenie.
 • @pancerne rowery 12:11:13
  a kim jest gosc, ktory ukrywa sie za pancernym rowerem?; )
 • Kolejna część naszej "nocnej Polakow rozmowy"...
  ...w ktorej Jan Grudniewski ustosunkowuje się do zarzutu o rzekomą żydowskość i w której śledzimy prawdę o volks-deutschach w życiu publicznym. Ja sobie nawet pozwalam POCHWALIĆ Leszka Bubla za ujawnienie prawdy, że w IPN-ie i w Archiwum Akt Nowych teczki volsk-deutschow są dla nas, polskich dziennikarzy dostepne. Wzywam wszystkich inteligentnych Polaków, aby zostali dziennikarzami (na przykład wchodząc w skład Redakcji NowegoEkranu!) i po te akta siegnęli.
  No i w taki oto sposób niezdarny, niemądry, niegrzeczny i nie-elegancki atak medialny Leszka Bubla na szlachetnego, mądrego i eleganckiego polskiego generała Jana Grudniewskiego przysłużył się Prawdzie i Polskości Prawdziwej, czyli nam, porządnym obywatelom Rzeczypospolitej!;
  https://www.youtube.com/watch?v=MaDs0kp12U0
 • @Eugeniusz Sendecki 14:19:01
  Dzieki wielkie, Panie Eugeniuszu, za wytrwala prace u podstaw. Skoro dotknal Pan juz tematu dziennikarstwa sledczego i Pana Leszka Bubla, moze warto byloby zajac sie nim samym w tymze kontekscie. Swego czasu mozna bylo znalezc o nim w sieci taka informacje:

  BUBEL Leszek (1957 - )

  KRANTZ Lejba, redaktor naczelny tygodnika "Tylko Polska", złotnik, jubiler, właściciel kilku sklepów jubilerskich, blah blah-shopów i pism chutzpah.

  Po śmierci ojca - żydowskiego krawca Mendla KRANTZA - jako dziecko oddany do polskiej (?) rodziny Bublów w Węgrowie.

  Matka Rywka wyjechała do Izraela ze starszym bratem Szalimem. Wielokrotnie, potajemnie - nie bezpośrednio z Polski, ale drogą okrężną - odwiedzał matkę w Izraelu. Brat mieszka w USA i prowadzi firmę księgową.

  Wykazuje typowe cechy żydowskie; nadaktywność, ostentacyjny katolicyzm (nigdy nim nie był, rozwiedziony), skrajna antyżydowskość, ośmieszanie i skłócanie środowisk narodowych. Z polecenia KAHAŁU udaje narodowca i dlatego nikt go poważnie nie szykanuje.

  Moze Pan Grudniewski sprobowalby odplacic sie Panu Leszkowi pieknym za nadobne i sprawdzic jak to tam z tymi Krantzami i Bublami w Wegrowie bylo.
 • po polsku
  "Należy wskazywać kontakt z Grudniewski i Strzeżkiem jako KLUCZ do polskiej Warszawy." No dobrze, ale nie dałoby się tego jakoś popranie w języku polskim napisać.
 • @circ 11:52:59
  To nie czas na filozofię,to jest czas przetrwania,albo my,albo oni.Pomijanie filozofii może być błędem,ale w czasie pokoju,a mamy już wojnę,zabijają.
  Ktoś niedawno zacytował Piłsudskiego,brzmiało to mniej więcej tak:"inteligencja,rozum,elity, bez siły są tylko dziecinadą".
  Już nie ma czasu na budowanie ideologii,musimy przetrwać.Szkoda czasu na papierowe podziały.Tylko zgoda buduje.
 • @Bibrus 14:01:49/"inteligencja,rozum,elity, bez siły są tylko dziecinadą"
  z szacunkiem do marszalka, sila bez inteligencji, rozumu i elit jest nic nie warta. jak cialo bez glowy.
 • @Czartoryski 16:31:08
  Szanowny Panie Czartoryski, mam prośbę - aby się Pan zgłosił do Pana Generała i dał jemu 75 złotych na cele szkoleniowe. Dziękuję.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:14:17
  kara to, czy wyróżnienie? ; )
 • @Czartoryski 23:08:31
  Wyróżnienie i zaproszenie do realnej współpracy na rzecz Polski.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej