Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Ksiądz Tadeusz Kiersztyn nie żyje. Ten polski ksiądz, który służył Królowi Polski.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miał wypadek samochodowy. Najechany przez TIR-a. Był zwolennikiem Chrystusa Króla Polski, którego intronizację prorokowała Rozalia Celakówna.

Właśnie się dowiedziałem. Rozmawiałem właśnie dziaisj o tym polskim księdzu z Profesorem Jaroszem. I czytałem jakąś godzinę temu na Nowym Ekranie świadectwo tego POLSKIEGO KSIĘDZA o swoim powołaniu. Wstrząsneło mną to - szczególnie mocno, bo w ostatnią sobotę byłem w Świebodzinie i zachwyciłem się statuą Chrystusa Króla. Kto popiera i służy TAKIEMU Królowi Polski - jest święty na pewno. Tak czuje moje polskie serce.

/-/

Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Dla przypomnienia
  http://www.rozalia.krakow.pl/materialy/KaplanPrzedPlutonem/k15_1.jpg
 • @ezaw 19:51:55
  Królem Polski jest Jezus Chrystus. Byłem w Świebodzinie i podziwiałem statuę Chrystusa Króla. Uwierzyłem w to i się sobie dziwię - że nie było to dla mnie tak oczywiste jak to, ze naszą Królową jest Maryja.
  A to jest bardzo ważny polityczny akt, takie uznanie przez Polaków Jezusa Chrystusa za Króla. To oznacza SPRZECIW przeciwko masońskiej dynastii Windsor na przykład. Oraz - przeciwko carowi ruskiemu i niemieckiemu cesarzowi. I to jest bardzo słuszny, polski wybór. Jak moglem dotychczas nie spostrzec, że Maryja, Matka Nasza i Jej Święci Aniołowie cały czas dobrze radzą nam i proszą nas, biednych głupich ludzi tu, w dole, na ziemi - żebyśmy uznawali Pana Jezusa za polskiego króla?
  Ech!
 • Adminie dyżurny
  Na jedynki teksty o tym, to był naprawdę KTOŚ i może to być morderstwo na zlecenie. Nie wierzę w takie wypadki. Oczywiście popieram Intronizację Jezusa Chrystusa formalnie (też) na Króla Polski, bo Królem oczywiście jest, ale uznajmy to wreszcie oficjalnie. Tu nie wystarczy uczynić to w sercu, w parafii nawet gdyby było wolno... kiedyś. To ma być kolejny akt w stylu Chrztu Polski, czy DAGOME IUDEX. Po tysiącu lat wypada. Resztę świata szlag trafi, ale my ocalejmy jeżeli to uczynimy dobrze z sercem, wiarą.

  Polska oddana Bogu z systemem państwa zgodnym z nauczaniem Jezusa Chrystusa, to jest właśnie to. Sprzeciw jest żydostwa, sekciarzy, innowierców, ateuszy itd, masonerii, przynajmniej wiadomo jak silna jest m.in w Kościele... oj bardzo, bardzo silna. Trzyma za twarze także tych "pobożnych", którzy umoczyli jakoś za PRL czy później.
 • @Antymaterialny 20:05:33
  Ja rozumiem sprawę tak; gdy odwołujemy się do Boga podczas naszego życia tu, na ziemi, w świecie doczesnym i materialnym - stawiamy tamę Złu, którego na tym świecie jest pełno i poprawiamy swoje życie, swoje otoczenie, naród, państwo i inne państwa też. Bóg wtedy interweniuje i nam pomaga. Polska jest obiektywnym DOBREM. Jako pojęcie, ideał, wartość i świętość. Zawsze była. Celebrowanie królewskości Pana Jezusa (czyli Boga!) jest bardzo dobre DLA NAS przede wszystkim. Jest pedagogiczne, i mądre. Najpodlejsze ludy, żeby przeżyć - stawiają jakiś posąg, totem, krąg kamieni, piramidę, rzeźbią twarze swoich przywódców w skale. Odprawiają do tych miejsc pielgrzymkę. Jest w tym prawidłowość natury zbiorowości ludzkiej. Skoro jesteśmy zbiorowością (jako naród polski) i skoro mamy znak z nieba - przez Celakówną i Kiersztyna, że trzeba intronizować Chrystusa Króla - to zróbmy to! Nie wiem do końca jak. Myślę dużo ostatnio o postawieniu Krzyża 11-go Listopada w Warszawie. Repliki Krzyża z Giewontu. 17-tometrowej. Czy ten pomysł jest związany z tym, co robił Ksiądz Kiersztyn jak żył? Kto wie?
 • @Antymaterialny 20:14:41
  Publikuję u siebie książkę Jezuicką, ma ona bardzo wiele wspólnego z Jezusem.

  Co się dzieje z Jezuitami dzisiaj nie wiem. Wiem natomiast że to bardzo ważny zakon. Dziwne jest że nie wiedza którą zbierali i opracowywali nie jest powszechniejsza, zresztą podobnie jak inna.
 • @ezaw 20:36:36
  Zadne ksiazki ludzkie, jezuickie, papieskie..., NIE sa Slowem Boga, wiec nie obowiazuja lud Bozy.

  Lubisz basnie?
  Czytaj opowiesci jezuitow, papiezy... i innych bajkopisarzy.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:00:24
  Ja tam nie wiem co Pan masz na myśli. Bo ja wiem? Bóg jest tak czy inaczej. Królowanie w narodzie jak najbardziej ale bez prawdziwej przemiany to będzie tylko wprowadzanie w błąd. Najpierw musi być POST. Bez Postu nic niedadzą największe idee... ale wam może o to chodzi.
  Poza tym nie mam zaufania do lekarzy...
 • @Antymaterialny 20:53:05
  Gdzie można się zaznajomić?
 • @Antymaterialny 20:59:59
  //Dochodziło do tego, że podczas inkwizycji noworodki podrzucali do góry i chwytali na bagnety.//

  Bo jak powszechnie wiadomo, każdy Jezuita już od czasu Średniowiecza zawsze nosił bagnet przy pasie głównym i tak jest po dziś dzień.
  ;-)
 • @Antymaterialny 21:12:03
  A gdzie to?
 • @Antymaterialny 20:58:54
  Tak, czytalam ta przysiege jezuitow kiedys.
  To calkowiete zaprzeczenie nauki Jezusa Chrystusa.
  Natomiast ta przysiega zgadza sie z nauka szatana, ojca klamstwa i zabostwa, zwodziciela.
  Moge tylko powiedziec, ze zbiora co sieja.
  Wspolczuje im, biada im.

  Ciekawe, ze pomimo ogolnego dostepu do informacji wielu ludzi wogole nie interesuje sie faktami, prawda.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:00:24
  Własnie taka jest naturalna refleksja. Zawsze gdy mam problem choćby najmniejszy z Wiarą to moja myśl biegnie do Figury Chrystusa Króla w Świebodzinie. Często odwiedzam to miejsce bo mam zaledwie 40km do pokonania.

  Chrystus Królem Polski!
 • @Antymaterialny 21:22:22
  "Sam nie wiem jak to się stało, że NAGLE zacząłem dostrzegać niektóre rzeczy, które były tak czytelne, że ślepy by widział, a ja nie widziałem."

  Witaj w klubie.
  Bylam podobna, bylam slepa.

  Pan Jezus powiedzial, ze Ojciec pociagnie do Prawdy, do Pana Jezusa i dlatego podobnie jak ty moge stwierdzic, ze nie widzialam, a widze, ale to Jego zasluga, a nie moja.

  My tylko powinnismy przyjac milosc prawdy, to dar Boga.
  Ale sa ludzie, ktorzy tego daru nie przyjmuja, byc moze dlatego, ze uwazaja ze juz prawde znaja???
  NIE wiem.
  Pan Jezus powiedzial: BEZE Mnie NIC nie mozecie..
  A kiedys bylo takie madre powiedzenie w Polsce: bez Boga, ani do proga.

  To Bog pokierowal wszystkim w moim zyciu tak, ze NAGLE zobaczylam.

  Chrystus jest Krolem w naszych sercach, a nie na dekrecie, dogmacie...
  Czy Jezus Chrystus jest Krolem ziemskim, polskim...?

  NIE, bo Jego Krolestwo NIE jest z tej ziemi, tego swiata.
  Gdyby bylo, nie zostalby wziety do nieba.

  Tam w niebie jest nasza Ojczyzna, bo tu na ziemie szatan zostal zrzucony i dziala z wielka moca, bo wie , ze ma MALO czasu.
 • @radosław1 21:27:24
  No. To jest bardzo ważne. Żeby widome znaki Bożej obecności były realizowane przez nad w przestrzeni publicznej. Był taki dzień, w którym postawiliśmy wraz wieloma obrońcami Krzyża przed pałacem prezydenckim w Warszawie kopię Krzyża z Giewontu. Nasz Krzyż nie był dopracowany jak Oryginał i miał tylko osiem-dziewięć metrów. Ale przez te kilka godzin jak tam stał - robił wielkie i DOBRE wrażenie. Czasem, jak przechodzę przez Krakowskie - oczyma duszy widzę olbrzymi Krzyż stojący w tym miejscu. Albo - jak jadę przez Warszawę - wyobrażam sobie, że Pałac Kultury i Nauki nie ma iglicy - tylko ogromną figurę Matki Bożej. Wyciągającą do ludzi ręce jak Pan Jezus z Rio de Janeiro. W Warszawie prawie z każdego punktu miasta widać iglicę tego pałacu, co go jako pomnik Stalinowi postawili sataniści-komuniści. Jak to by było pięknie, po polsku, gdybyśmy iglicę PKiN zastąpili figurą Matki Bożej, Naszej Królowej! Ech!
 • Znak?
  Jeżeli to był wypadek, a nie mord w sowieckim stylu, to znaczy, że ta ofiara nie powinna pójść na marne. Ale to zależy od Polaków.
  Króluj nam Chryste!
 • @Eugeniusz Sendecki:" świadectwo tego POLSKIEGO KSIĘDZA o swoim powołaniu"
  Misją każdego księdza jest doprowadzenie swych grzesznych owieczek do zbawienia.
  Czy taka misja była widoczna w działalności księdza Kiersztyna?
  Czy ustanowienie Chrystusa jest drogą do tego celu?
  Czy podziały w narodzie na tych za i tych przeciw nie są próbą skłócania katolików?
  Komu i czemu takie gry służą?

  Czy wobec faktu bezspornego, że każdego księdza obowiązuje bezwzględne posłuszeństwo wobec przełożonych, wobec hierarchów, można uznać, że ksiądz Kiersztyn był człowiekiem złej woli?

  Zadaję te pytania ku przestrodze bo widzę już i na Ekranie jakieś przedziwne chęci przedwczesnej niemal kanonizacji Kiersztyna upatrywania w wypadku nieprzypadkowej jego śmierci.
 • @Antymaterialny 20:59:59
  taaak, antykatolickie brednie i zapewnienia waszmości, że to najszczersza prawda. Szanowny panie, wal się pan ze swoim antykatolickimi wpisami. Jezuitów nienawidzono gdyż byli skuteczni w walce z zażydzaniem chrześcijaństwa przez protestantów. W największym uniesieniu armie protestanckie czytały psalmy wzywające Jahwe do niszczenia wroga.Ich nienawiść do Matki Bożej, to także dowód na to, że odeszli od chrześcijaństwa na rzecz zażydzania wiary. Dzisiaj mają już efekty swoich wypocin-puste protestanckie kościółki, w których i pederastom nie wolno przypominać, że spółkowanie z tą samą płcią jest obrzydlistwem i grzechem.Wara od świętej wiary rzymsko-katolickiej. Wara od Świętego Kościoła!

  Wierzę w jeden, święty, powszechny i apostolski kościół...
  I częścią tego Kościoła są Jezuici -prawi Jego synowie, oszczerczo pomawiani o czynienie zła, rozwiązani przez papieża na skutek intryg i kłamstw przede wszystkim masonerii.
 • Na ONET w komentarzu pod jednym z artykułów podałem tę informację.
  Pojawiła się na moment i w ciągu dosłownie sekund zniknęła. Jakaś cisza wokół tego tematu jakby zadekretowana była.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:00:13
  Piękne wizje i piękne marzenia. A piękno jest także z tego świata i niech się realizuje wśród nas zarówno to co z Nieba jak i to co z ziemi.
 • @vortex 23:49:40
  Oni zawsze się tak obnażają. Dzięki temu postać od razu staje się czytelna nawet dla tych którzy nie znali ś.p. księdza Tadeusza.
  Mam nadzieję, że nie tylko blogerzy dadzą właściwy głos pamięci księdza - Polaka - patrioty. Dziennikarze też chyba się do tego przyłożą.
 • Dziękuję Adminowi NE za zaopatrzenie tej listy dyskusyjnej upamiętniającej Zmarłego Księdza piękną fotografią.
  Bóg zapłać, Kochani!
  No cóż - teraz trzeba się dowiedzieć kiedy będzie pogrzeb i gdzie?
 • @Eugeniusz Sendecki 06:57:25
  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/08/22/ks-tadeusz-kiersztyn-odszedl-do-domu-ojca-dzis-w-godzinie-milosierdzia/ - warto poczytać komentarze.
 • Czystki
  Dopiero co założyłem konto na Ekranie. Powodem dla którego jestem tu, to wstrząs jakiego doznałem na wiadomość o śmierci ks. Tadeusza Kiersztyna, a zupełnie przekonałem się, że dobrze robie pisząc na tym portalu, po tym jak w Radiu Maryja wysłuchałem prelekcji dr Krajskiego o masonerii.
  Mimo iż nie miałem okazji poznać osobiście, a ni nawet widzieć ks. Kiersztyna, to zaznajomiony jestem z Jego książką: "Ostatnia Walka", opisująca perfekcyjnie działanie szatana i jego sługusów w przeszkodzeniu w intronizacji w Narodzie Polskim.
  Muszę wyrazić swoje ubolewanie ponieważ zmarł kapłan, którego zaszczuto, a w którego obronie niewielu stanęło. Myślę także, że oprócz opatrznościowej daty śmierci ( święto NMP Królowej), nie był to przypadek, i śmiem twierdzić, że ludzie związani z intronizacją mają poważne powody aby obawiać się o swoje życie. Oczywiście nie mam pojęcia jakie persony mogą stać za tą "tragedią" ale można sobie wydedukować, że zamieszani mogą w to być nie tylko jawni słudzy szatana ale także utajeni kościelni przeciwnicy intronizacji.
  Wraz ze śmiercią ks. Tadeusza Kiersztyna zaczęły się czystki wśród zwolenników intronizacji. Jasnym wydawać się może, że zagrożone jest życie wielu kapłanów, a także świeckich.
  Jednym z tych kapłanów może być ks. dr hab. Piotr Natanek. Skonfliktowany z kard. Dziwiszem i kurialnymi urzędnikami, postać niewątpliwie medialna, atakowany przez tvn, nagonka na niego zorganizowana w całej Polsce i w miejscach kultu w całej Europie. Choć ja sam uważam, że ten kapłan o wielkim potencjale w kwestiach teologicznych nie jest nieskazitelny, to dzisiaj nie ma to znaczenia, skoro i jego życie może być zagrożone.
  Ks. Stanisław Małkowski to kolejny "wrzód" dla oświeconych i postępowych katolików-masonów. Nie muszę chyba wyjaśniać dla czego: działacz opozycji, przyjaciel bł. ks. Popiełuszki, "wróg ludu" po 10 IV 2010 r.
  Otoczmy modlitewnym wsparciem kapłanów oddanych Chrystusowi Królowi.
 • Nie wiedziałem, że kard. Dziwisz ma coś wspólnego z tirami.
  A tu mamy: "Najechany przez TIR-a."

  I niech nikt nie mówi, że "nie miał z tym nic wspólnego". Tak samo jak zginie ks. dr Natanek to będzie miał "z nim wspólne" bo go z własnej woli prześladuje mimo, że ks. Natanek nie robi niczego złego czy nawet niestosownego,
  Szczęść Boże
 • ------------WAŻNE !!!!!!!!!
  http://emerytury.wp.pl/kat,7531,title,Gdzie-zginely-emerytury-z-OFE,wid,14861535,wiadomosc.html
 • Tym razem seryjny samobójca miał wolne
  Potrzebny był TIR, bo w samobójstwo nikt by nie uwierzył.
 • A dlaczego wstrząsnęło?
  Dlaczego szanownym autorem wstrząsnęło to zwykłe wydarzenie? Według mitologii żydowskiej to właśnie "król" przywołał go do siebie.
 • @Marek Kajdas 20:18:45
  ==To ma być kolejny akt w stylu Chrztu Polski==

  Tyle że chrzest, to akt w życiu pojedynczego człowieka, a nie narodu. Nawet gdy w Jerozolimie nawróciło się 3 tys. to tylu zostało ochrzczonych i pozyskanych, a nie ochrzczono całą Jerozolimę, czy cały Izrael.

  Gdyby nawet Kościół Rzymsko-katolicki wrócił do nauki apostolskiej i ogłosił, że chrzest w niemowlenctwie był nieważny, to ilu dorosłych Polaków - katolików przystąpiłoby do chrztu?

  Podobnie można ogłosić królowanie Chrystusa. Ilu Polaków - katolików zacznie czytać Biblię aby się zorientować na czym ma polegać poddaństwo Królowi? A ilu zacznie Go słuchać?

  Ilu funkcjonariuszy Watykanu respektuje dzisiaj Boże Słowo? I coś się zmieni po deklaracji gremium kierowniczego?
  Czy Karol z Wojtyłów nie nawoływał do nowej ewangelizacji Europy? I co, sukienkowi posłuchali go i ewangelizują? Członkowie organizacji religijnej z centralą w Watykanie posłuchali Karola W. i zaczęli ewangelizować Europę?

  ==sekciarzy, innowierców==

  W Biblii to chrześcijanie byli sektą. Mam rozumieć, że jesteś wrogiem chrześcijan, wyznawców Chrystusa?
  A kim są dla Ciebie innowiercy?
  Ci, co wierzą inaczej niż Kościół Rzymsko-katolicki?
  A może innowiercami są dla Ciebie ci, którzy wierzą inaczej, niż naucza Boże Słowo?
 • @von Finov 10:26:00
  A co ci pierdyknęło na móżdżek? Mamusia wypuściła z kołyski? Piszesz bzdury w stylu tych niedorozwiniętych umysłowo mięśniaków z Faktów i Mitów, dla których idolem jest prymityw, który zabił księdza Popiełuszkę. Takimi gównami jak ty to się brzydzę, i cała Polska się wami brzydzi poza wąską grupą skrajnych degeneratów, i nie ma tu nic do rzeczy czy kto wierzy, czy nie. Polska takimi jak ty gardzi, i omijają was Polacy jak kupę śmierdzącego gówna, wierzący i niewierzący - dobrze o tym wiecie.
 • @Antymaterialny 10:06:35
  Zgodnie z wolą Chrystusa nie ma zbawienia poza Kościołem. Pamiętaj o tym.

  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TD/poza_kosciolem.html
 • @Eugeniusz Sendecki 20:00:24
  Żaden z bogów cię nie ochroni jeśli sam nie jesteś w stanie o swoje bezpieczeństwo zadbać.
  Co da, jakie wymierne korzyści można uzyskać ogłaszając jezusa władcą w Polsce? Jakoś nie wydaje mi się żeby po takim koronowaniu zstąpił z obłoków i zaczął prowadzić Polskę ku świetlanej przyszłości.
  A sam akt koronacji podejrzewam będzie równie skuteczny w walce z masonami, żydami i cyklistami, jak wezwania ONZ do zaprzestania przemocy w syrii.
 • @Rebeliantka 10:40:26
  "Zgodnie z wolą Chrystusa nie ma zbawienia poza Kościołem. Pamiętaj o tym."

  BREDNIE antychrysta!

  Tylko w Zbawicielu jest Zbawienie!
  Bo nie dano ludziom pod niebem innego imienia w ktorym mogliby byc zbawieni, lecz TYLKO Jezus Chrystus, bo On, a NIE twoj kosciol, UMARL za grzech Swiata, tylko On jest Zbawicielem!

  Jesli ktos mowi, ze nie w Zbawicielu, a w kosciele, Piotrze, Pawle, ten ZWODZI i jest antychrystem!

  Jesli nie potrzebujesz Zbawiciela, nie chcesz uznac o za Zbawieciela twego, NIE bedziesz Zbawiona!

  Zastanow sie i to dobrze!

  Radze z calego serca zaczac studiowac Pismo Swiete, a nie pismidla ludzkie!

  On jest Prawda, Droga, Zyciem, a NIE apostolowie i dlatego NIE kosciol apostolski czy jakikolwiek inny.

  Zyjemy w czasach, kiedy nawet wybrani moga by zwiedzeni, wiec nie wierz NIKOMU, lecz TYLKO Slowu Boga, bo Jezus Chrsystus jest Slowem Boga.
 • @Rebeliantka 10:40:26
  Myli się Pani oczywiście. Wystarczy przeczytać Biblię i zrozumiec czym jest zbawienie.

  Ale nie w tym rzecz, Kościół jest potrzebny i ma nam pomagać. Tak jak sabat jest dla człowieka a nie człowiek dla sabatu, tak i kościół jako instytucja.

  Proszę wreszcie przejrzeć na oczy, bo taka dyskusja nie ma sensu. Przerzucanie się i spory to nie przystoi chrześcijanom. To nie są cnoty. Proszę pisać do rzeczy i ze zrozumieniem albo nie powielać niepełnych nauk.
 • Nie znałem tego księdza, człiowieka najpierw,
  i nie wiem jakim był... słyszałem kiedyś jego prelekcję na temat masonerii i pewne rzeczy mi się nie podobały.

  Nie chcę powiedziećże to był zły ksiądz albo człowiek. Z wyglądu natomiast bardziej podobny do Madoffa niż Polaka.

  Wiadomo że w Polsce wielka rzesza ludzi ma pochodzenie mieszane, w tym mamy silne grupy frankistowskie. Ci ludzie są także w kościele. Lud w zasadzie nie wie o tej konspiracji, a trwa ona od 200 lat dobrych.

  Mam więc na samym początku wielkie wątpliwości co do osoby tego księdza. Nie twierdzę że nie chciał dobrze i że nie byłdobrym człiowiekiem ale na franistów należy szczególnie uważać ponieważ oni podszywają się pod Polaków a działają przeciwko.
 • @dratewka 11:03:20
  Chodzi o to aby Jezus był między nami. Można to nazywać zstąpieniem z chmur jak kto woli.

  O bezpieczeństwo należy dbać, ale ono wynika z właściwego rozpoznania,a to z moralności. Tak więc jest to jak najbardziej kwestia duchowa. Bo ona zawsze stoi u podstaw. Poza tym jeśli się ma ducha to się rozumie że nie trzeba si bronić ale tak żyć aby nie było konfliktu... no chyba że dochodzi do jakichś sytuacji najazdowych... tylko proszę poweidzieć gdzie? PRzecież to nie taliban tylko europa środkowa.
 • @ezaw 11:37:20
  Proszę tu nie występować w roli autorytetu od spraw Kościoła, bo brzmi to co najmniej pretensjonalnie.

  Jeśli Pan sądzi, ze dwa tysiące lat Tradycji Kościoła przekreśli Pan swoimi niejasnymi i -- niestety - pyszałkowatymi wypowiedziami na NE, to ma Pan naiwne wyobrażenie o formacji duchowej i umysłowej katolików.
 • @bar-bara 11:16:46
  Nie jest Pani dla mnie autorytetem ani w sprawach teologii ani historiozofii. Proszę się do mnie nie zwracać ze swoim "nawracaniem".
 • @ezaw 11:41:13
  W tym miejscu się Pan obnażył co do swoich faktycznych celów. Odpychająca wypowiedź. Antywilizacyjna. W naszej kulturze nie obrzuca się bezpodstawnymi domniemaniami zmarłego, który nie może się nawet bronić.

  Oszczercom mówimy "precz".
 • @Antymaterialny 20:05:33
  Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski jak najbardziej ma sens i to zasadniczy. A dlatego zasadniczy że wtedy nasz Zasadniczy Akt Prawny musiałby uznawac Dekalog jako Akt Nadrzędny. Także aty niższego rzędu (ustawy, rozporządzenia itd) także musiałyby byc zgodne z Dekalogiem, czyli juz np aborcja nie wchodziłaby w rachubę (ale tez nie tracono by w Sejmie czasu na różne tego typu przepychanki:-). Intronizacja Jezusa Chrystusa jest w Polsce BARDZO WAŻNA, bo -jak mówią niektórzy- jest to juz ostatnia szansa na wyrwanie się Polski spod okupacji.
 • @Jan Paweł 12:36:03
  Który to "Dekalog" chciałby szanowny przedmówca wprowadzić jako akt prawny? Ten "oryginalny", zgodny z nakazem żydowskiego bóstwa, czyli bez "poprawek" Kościoła Katolickiego, czy po poprawkach ludzkich?
 • @Rebeliantka 12:20:47
  A ja prosze nie zaprzeczac, ze Jezus Chrystus jest JEDYNYM Zbawicielem, bo to herezja antychrysta.

  Dla mnie zaden czlowiek w sprawach Boga nie jest autorytetem, tylko Bog i Zbawiciel jest autorytetem, a Slowo Boga jest Prawda.

  Na koniec ja nie nawracam, bo tylko Bog nawraca, a nie czlowiek.

  Kto z Boga jest ten Slowa Boga slucha i zyje kazdym Slowem pochodzacym z ust Boga.

  Odrzucaja Slowo Boga i przeczac Ewangeli odrzucasz Boga i Zbawiciela, a nie mnie.
 • @bar-bara 12:53:20
  Nic Pani nie rozumie, albo udaje. Katolicy nie odrzucają słowa Boga, tylko są zdania, że bez pomocy Kościoła nie są go w stanie dobrze zrozumieć i przyjąć.
 • @Human 12:47:46
  przede wszystkim, modne obecnie czepianie się co do ilości dekalogów nie jest tutaj na miejscu. NIE KRADNIJ, NIE ZABIJAJ itd a przede wszystkim NIE BEDZIESZ MIAŁ CUDZYCH BOGÓW PRZEDE MNA (to przede wszystkim dla modnych ostatnio satanistów) jest chyba jasno sprecyzowane. Polska nigdy do tej pory nie była agresorem. Jak wiemy obecnie niestety to się zmieniło. Więc gdyby Jezus Chrystus był Królem Polski, taka sytuacja nie byłaby mozliwa. To tylko taki aspekt w sensie materialnym, przyziemnym.
 • @bar-bara 12:53:20
  Odrzucając mitologię żydowską, zwaną dla niepoznaki "Biblią", nikt nie odrzuca Boga. Prawdziwy Bóg jest nie do odrzucenia, bo jest Wszystkim.
 • @Rebeliantka 13:04:21
  bar-bara jest tutaj na etacie i "robi" w rozbijaniu mysli w duchu Chrześcijaństwa. Jest do tego dobrze przygotowana, sypie zinterprtowanymi demagogicznie cytatami z Biblii jak masońscy świadkowie Jehowy. Szkoda czasu na dyskusję
 • @Jan Paweł 13:05:50
  Przede wszystkim nikt w tym kraju nie ma mieć innych bogów niż Jahwe/Jehowa? Co to ma być? Monopol żydowskiej mitologii?
 • @Human 13:11:10
  jak wiemy Jezus Chrystus został posłany na Ziemię, by ten cały bajzel z "religiami" uporządkowac. Po prostu za dużo dusz pogańskich szło do piekła (mówiąc obrazowo). Jak pewnie czujesz, obecnie sytuacja jest podobna, stad szykuje się powtórne przyjście Jezusa Chrystusa na Ziemię. Chyba dla nas wszystkich razem i każdego z osobna, lepiej byc przygotowanym do tego Przyjścia. Zachęcam do zagłebienia się (bestronnego) w ta tematykę.
 • @bar-bara 12:53:20
  Niech Pani przestanie szkalować katolików. Katolicy nie zaprzeczają Ewangelii. Jest to Pani błędna interpretacja.

  Koniec dyskusji.
 • @Human 13:11:10
  Z tego co wiem to Jezus nie jest Mesjaszem dla Zydów. Chociaż ostatnio bardzo sznowany rabin o dużym autoryteci wyjawił przed śmiercią imię Mesjasza i... jak myślisz jakie to było Imię?
  Obejrzyj:
  http://www.youtube.com/watch?v=k0DTT3u2JZ8&feature=related
  Także inni rabini już o tym mówią
 • @Jan Paweł 13:09:49
  Oskarzasz mnie bezpodstawnie, ale to twoja sprawa i sprawa twojego sumienia.

  Nie podoba ci sie gloszenie Slowa Boga, gloszenie Ewangelii i kazdy kto to robi jest przez ciebie nazywany masonem i swiadkiem J.

  Ale jesli tak myslisz, to oskarzasz Pana Jezusa (bo On jest Slowem Boga) i Jego apostolow o to, ze byli masonami i swiadkami J.

  Nie mam zamiaru dyskutowac z czlowiekiem, ktory obraza Jezusa Chrystusa Zbawiciela mojego.
 • @Rebeliantka 13:23:13
  Napisalas:

  "Zgodnie z wolą Chrystusa nie ma zbawienia poza Kościołem. Pamiętaj o tym."

  A to PRZECZY Ewangelii.

  Tak wiec nie ja szkaluje katolikow, lecz ty glosisz nauke sprzeczna z Ewangelia, bo TYLKO Jezus Chrystus jest Zbawicielem.

  I TO NIE podlega zadnej dyskusji!!!
 • @Jan Paweł 13:25:02
  To, czyim Mesjaszem był Jezus nie ma znaczenia dla pseudo-autorytetu "Biblii" i dekalogu. Dekalog nadawał Jahwe/Jehowa, nie Jezus.
 • @bar-bara 13:25:45
  Nie nazywałam Pani masonką, więc rozmija się Pani z prawdą.

  Głoszenie Ewangelii jak najbardziej uważam za cenne. Sprzeciwiam się temu, aby robili to sekciarze. Tacy, jak Pani.

  Zajęłam już stanowisko wobec Pani wypowiedzi. Proszę dalej nie kontynuować swojego sekciarskiego "nawracania", szczególnie tutaj - pod notką poświęconą tragicznej śmierci katolickiego księdza.

  To jest co najmniej wysoce niestosowne.
 • @Human 13:06:32
  Kazdy kto odrzuca Bibie, odrzuca Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego.

  Jezus Chrystus jest Slowem Boga!

  Biblia to Slowo Boga, a nie slowo zyda, prosza nie opowiadac bajek antychrysta.

  Byc moze wierzysz w boga niemowe, ktory nie poslal Swego Slowa.
  Byc moze twoj bozek to balwan z drewna, czy metalu, ktorego trzeba nosic, ktory nic nie moze, ktory nie moze mowic...?

  Moj Bog, Stworca wszystkiego, dal nam Swe Slowo, Jezusa Chrystusa.
 • @ninanonimowa 09:04:09
  Może i ważne ale dla ciebie ! Nie w tym miejscu i nie w takiej chwili bo za bardzo sie demaskujesz!
 • @vortex 10:40:11
  Super napisane! Lepiej bym tego nie ujął1 Ale szkoda zwracac uwagi na tak marnych prowokatorów! Pozdrawiam!
 • Kto szuka prawdy znajdzie ja...
  Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa twoj wierny sluga w Twoim królestwie pokoju, Panie.
  Amen. Kroluj nam Chryste !!!
 • @bar-bara 13:36:52
  //Moj Bog, Stworca wszystkiego.....//

  O! Widzę że nawet masz swojego prywatnego boga. Nasz Bóg jest Bogiem wszystkich, tylko nie wszyscy go uznają!
 • @bar-bara 13:36:52
  "Biblia" to tylko zbiór mitów żydowskich. Jezus jest ich częścią.
  Faceci z siłą we włosach, chodzący po wodzie i inne cuda.
  Takie postaci to protoplaści Tuska-cudotwórcy i innych gorszycieli.
  Jeśli wyznawcy żydowskich bożków się nie opamiętają, to marny nasz (wszystkich ludzi) - koniec. Ludzie - używajcie rozumu!
 • @Rebeliantka 12:15:49
  Przykro mi, ale to widać wszystko po owocach. Jak ktoś woli tkwić w kłamstwie to jego sprawa. Nie poradzą tutaj żadne krzyki i wyparcia. Rzeczywistość jest taka jaka jest.

  Proszę przeczytać u Polonii ostatni wpis i przekonać się, skoro moje słowa są dla Pani pyszałkowatością.

  Możliwe że ma Pani rację co do "formacji i umysłowej katolików". Ja w każdym razie wyciągam inne wnioski.

  I dodam że to widać również tutaj, że najwięcej w tym katolicyzmie mają do powiedzenia baby - bez urazy - to jest robota szatana. Czy muszę tłumaczyćdlaczego? Stąd bierze się miałkość i miękkość dzisiejszego katolicyzmu, ponieważ księża to rozpieszczone i zniszczone przez chore matki maminsynki - z chlubnymi wyjątkami takimi jak Natanek czy Guz.
 • @Rebeliantka 12:22:27
  Myli się Pani. Wcale się nie obnażyłem. Napisałem zgodnie z rzeczywistością, jak jest.

  Do tego to są tylko moje przypuszczenia, chociaż oparte na pewnych podstawach. W żaden sposób nie przekreślam tego człowieka czy księdza. A co do obnażania to niech Pani przeczyta co pisał ten ksiądz na temat hierarchii - pisał o SZATANACH w kontekście kard. Dziwisza i innych którzy go niszczyli.

  Jak więc Pani może teraz spojrzeć sobie w oczy obsmarowując mnie? Co to ma do rzeczy że jest to zmarły?

  Czy Jezus kiedy mówił o ojcach Faryzeuszy którzy zabijali proroków to siebie obnażał?

  Niech Pani albo pójdzie po rozum do głowy albo niech Pani się miarkuje.
 • Czy potrzebna jest nam Intronizacja?
  Dla nas tak.Dla Pana Jezusa NIE gdyz on jest juz prawowitym jedynym Krolem i Wladca Wszechswiata. Zwyciezyl szatana swoja pokora oraz calkowita i wierna postawa w wypelnieniu woli Boga Ojca.Dlatego zostal przez Niego wywyzszony i zaja Jego Swieta Prawice otrzymujac tym samym bezwzgledne dziedzictwo i Kroleska Wladze nad calym swiatem... Jedyna niedoskonaloscia jest nasza wola.Konkludujac Chrystus Krol czeka na akt naszej dobrej niewymuszonej woli w ktorym to akcje Intronizacji powierzymy Mu nasze wszystkie sprawy czyli; Panstwo Polskie.Jako prawowity zwierzchnik Ma On prawo do interwencji w nasze wszystkie sprawy.Blogoslawienstwo jego naszemu narodowi nie mialo by konca! Zycze nam wszystkim aby Intronizacja Chrystusa Krola nastapila jak najszybciej.Gdyz antychryst jest juz gotowy do obiecia wladzy i czeka na swoj moment krolowania w jednym swiatowym rzadzie... Kroluj nam Chryste !!! http://www.polskiesm.pl/dokumenty/22_Dokad_idziesz_czlowieku/06_WIARA/17_Wizje_siostry_Yvety.pdf
 • @argon 13:51:57
  Tak, Pan moj, Bog moj.

  Widzisz w tym cos zlego, gorszy cie to?

  Nie powinno:

  "(2) Pan jest moją mocą i źródłem męstwa!
  Jemu zawdzięczam moje ocalenie.
  On Bogiem moim, uwielbiać Go będę, On Bogiem ojca mego, będę Go wywyższał." (Wyj.15:2)

  " (18) Ja mimo to w Panu będę się radować, weselić się będę w Bogu, moim Zbawicielu." (Hab.3:18)

  Widzisz rebeliantka mowi o zbawienieu, ale NIE w Jezusie Chrystusie, wiec jej bog, to NIE moj Bog.

  Inni mowia, ze Biblia nie jest Slowem Boga, wiec ich bog, to nie moj Bog.
 • @ezaw 14:20:11
  Typowy satanistyczny bełkot.
 • @ezaw 14:23:37
  Ponownie bełkot.

  Przypominam Pańskie podłe domniemania:

  "Nie chcę powiedziećże to był zły ksiądz albo człowiek. Z wyglądu natomiast bardziej podobny do Madoffa niż Polaka.

  Wiadomo że w Polsce wielka rzesza ludzi ma pochodzenie mieszane, w tym mamy silne grupy frankistowskie. Ci ludzie są także w kościele. Lud w zasadzie nie wie o tej konspiracji, a trwa ona od 200 lat dobrych.

  Mam więc na samym początku wielkie wątpliwości co do osoby tego księdza. Nie twierdzę że nie chciał dobrze i że nie byłdobrym człiowiekiem ale na franistów należy szczególnie uważać ponieważ oni podszywają się pod Polaków a działają przeciwko".

  Jeszcze raz oświadczam, to co Pan napisał nie tylko nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, ale jest na dodatek nikczemne.
 • @Antymaterialny 14:34:17
  Przeczytaj materiał pod wskazanym wcześniej przeze mnie linkiem i dobrze się zastanów.

  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TD/poza_kosciolem.html
 • @Rebeliantka 14:50:54
  Jak to nie ma wspólnego skoro ma. Polacy to w dużej mierze potomkowie Frankistów. Oczywiście jedni się tego wypierają inni wręcz przeciwnie i są tacy co się z tym ukrywają. Ale nie bądźmy tacy niesprawiedliwi, Polacy zawsze składali się z różnych grup słowiańskich - ruskich chociażby, których pewna odrębność przetrwała jeszcze do dzisiaj, potem doszły też domieszki niemieckie i zwłaszcza te żydowskie. Proszę sobie postudiować chociażby polskich autorów sprzed lat. Niektórzy podają statystyki, inni wyraźnie mówią że najpierw żydzi zdominowali Ruś.

  Mówimy tu o rzeczach tak oczywistych jak to że nazwiska Nowak czy Polak nie są nazwiskami typowo polskimi, tak jak i wiele wiele innych.

  Można jeszcze tylko dodać że zawsze tak było praktycznie że się ludzie mieszali. I nie ma w tym nic złego. Ale tutaj chodzi o coś innego, o to że w Polsce istnieje pewne kłamstwo, tak samo jak istnieje kłamstwo Holokaustu czy Chazarskie.

  Ja osobiście mam wątpliwości poparte faktami. Pani może nazwać to jak chce. Skoro dla Pani mówienie prawdy jest stanizmem... cóż, Pani wybór.
 • @Antymaterialny 14:58:13
  Potem? Czyli kiedy? Co to znaczy "przeczytać wyraźnie"?
 • @Rebeliantka 13:33:09
  Droga Rebeliantko!

  Czemu czepiasz się chrześcijanki, która stara się propagować zasady Bożego Słowa, gdy w tym czasie kościół z centralą w Watykanie i jego agenci na Polskę nie zwiastują Ewangelii, tylko albo różne religijne bajki, albo magię religijną, albo spirytyzm wywołując duchy zmarłych ludzi, albo uprawiają magiczne sztuczki przemieniając pieczywo w rzekomo ciało Chrystusa, albo kłócą się sami pomiędzy sobą?

  Jeżeli twierdzisz, droga Rebeliantko, że jesteś z prawdziwego Kościoła, który jedynie głosi prawdziwą Ewangelię, to po wielu latach słuchania rzekomo prawdziwej Ewangelii pofatyguj się i przedstaw tą Ewangelię, której tyle lat prawowierni sukienkowi nauczyli Ciebie!

  A jeżeli tego nie potrafisz, to nie ośmieszaj się, gdyż sukienkowi już się sami dawno zdyskredytowali.

  Co do Barbary można mieć rzeczywiście uzasadnione obiekcje gdy nie uznaje Boskości Pana Jezusa Chrystusa.
  Innymi jej niebiblijnościami są nie uznawanie Kościoła jako zorganizowania się ludu Bożego, czy powołanych przez Boga do posługiwania w Kościele, Kościołowi, np pastorów - pasterzy, ewangelistów, nauczycieli, proroków, apostołów - misjonarzy.
  To że wiele z tych służb nieprawidłowo funkcjonuje w dzisiejszych różnych denominacjach nie oznacza, że nie ma ich prawidłowych wzorców w Bożym Słowie.
  Ale generalne i totalne odrzucanie wszystkiego z tego co zwiastuje Barbara jest błędem.
  Wszystko badajcie, tego co dobre, tego się trzymajcie.
 • @Antymaterialny 14:58:13
  Przeczytaj to co podala Rebeliantka (jesli dasz rade, bo to antybiblijne herezje)), ale szkoda czasu, bo to sa basnie ludzkie, z Ewangelia nie maja NIC wspolnego.

  Oczywiscie moga sie te basnie spodobac tylko tym, ktorzy nauki Zbawiciela nie znaja, ktorzy NIGDY Biblii nie czytali, bo sa to falszywe nauki o tym, ze w kosciele jest zbawienie, a nie w Zbawicielu, czyli sa to nauki antychrysta, kosciol zamiast Chrystusa.
 • @von Finov 15:38:20
  Napisales:

  "Co do Barbary można mieć rzeczywiście uzasadnione obiekcje gdy nie uznaje Boskości Pana Jezusa Chrystusa."

  A skad tobie przyszedl taki pomysl?
  Gdzie ja kiedykolwiek cos takiego napisalam?

  Ja UZNAJE boskosc Jezusa Chrystusa!!!

  Poczytaj moje komentarze na ten temat:
  http://antymaterialny.nowyekran.pl/post/71830,wyscig-cywilizacyjny-na-nowym-ekranie

  Jesli chodzi o organizacje, hierarchie religijne to masz racje, nie wierzew zadnych innych nauczycieli, lecz tylko Jednego Tego w niebie.
 • @ezaw 15:01:55
  Co za bełkot.
 • @All
  Ezaw twierdzi, że prawie wszyscy Polacy mogą być podejrzewani o bycie frankistami, czyli członkami heretyckiej, w stosunku do judaizmu, żydowskiej grupy religijnej.

  Ezaw twierdzi, że Polacy to w dużej mierze potomkowie frankistów. Ciekawe co jeszcze wymyśli ten "naukowiec".
 • @bar-bara 15:47:12
  ==Ja UZNAJE boskosc Jezusa Chrystusa!!!==

  Tak mi się coś wydawało
  Ale widocznie się pomyliłem.

  Natomiast Twoje stwierdzenie:
  == Jesli chodzi o organizacje, hierarchie religijne to masz racje, nie wierzew zadnych innych nauczycieli, lecz tylko Jednego Tego w niebie.== j
  jest nie do końca biblijne.

  Biblia kilka razy mówi w NT o znaczącej roli różnych służb w Kościele. Nie lekceważąc Boga nie można lekceważyć i odrzucać wymogów Boga odnośnie funkcjonowania Kościoła. Kwestia poprawności odczytania roli tych służb w Kościele.
 • @von Finov 17:13:16
  W Biblii jest mowa o ekklesi Boga, czy o tych, ktorych Bog wywoluje ze swiata, by Jego sluchali.
  On wywoluje, zwoluje, a NIE ludzie.
  I Jego mamy sluchac BEZposrednio, byc Jego ludem.

  Dla mnie Nauczycielem jest Jezus Chrystus - Slowo Boga, w ktorym Pan Jezus jest moim Mistrzem, przebywam z Nim i Jego apostolami.

  Nie istnieje zaden czlowiek na ziemi, ktory moze to zastapic, albo wiedziec wiecej, nauczyc mnie wiecej niz Zbawiciel.
  Nikt sie z Nim nie moze rownac!
  Nikt nie moze Go zastapic.
  Mamy stanowic Jednosc z Nim, tak jak On stanowi Jednosc z Ojcem.

  Dlatego nie potrzebuje zadnego innego nauczyciela, ani zadnego innego posrednika, ani nalezec gdziekolwiek, spotykac sie z kimkolwiek innym.

  Bog w Apokalipsie mowi: Ludu moj wyjdzcie z niej.
  Wyszlam z niej, nigdzie nie naleze, bo na ziemi sa tylko wielka nierzadnica i jej corki, to falszywe religie, bo sa zamiast BEZposrednie sluchanie Zbawiciela.

  Nie mamy nalezec do nikogo innego, tylko do Pana Jezusa, dlatego nie naleze.
  Nie potrzebuje zadnego pastora, czy innego czlowieka, bo zrozumienie Slowa Boga nie daje zaden czlowiek, TYLKO Bog.

  Dlatego jestem Chrystusowa, bo tak nazywano apostolow, a nie nazywano ich chrzescijanami.
  Nazwano ich tak, bo ciagle o Chrystusie mowili, a NIE o chrzcie.
  Nie wiem dlaczgo w jezyku polskim tlumacze zamiast przelozyc to na chrystusowi, przelozylli na chrzescijanie.

  Stanowie spolecznosc Boga, mam Jednego Pana, to Jezus Chrystus.
  Ta hierearchia jest jedyna prawdziwa.
 • @bar-bara 17:40:36
  Czy nie uważa Pani, że te Pani wynurzenia są niestosowne pod notką poświęconą tragicznej śmierci katolickiego kapłana? Czy nie może Pani uszanować bólu katolików i zostawić nas w spokoju? Czy nawet w takiej chwili musi Pani ludzi cierpiących denerwować tym Pani prozelityzmem, którego nie chcemy?
 • seria podobnych wypadkow...
  Orfar33 — 2012-08-22 20:04:58:

  Ksiądz Tadeusz Kiersztyn nie żyje.Cześć jego pamięci ...

  TIR (jego kierowca) zamordował euro-posła Filipa Adwenta, parę osób z Jego Rodziny i dwóch przypadkowych ludzi. TIR wzmocniony był z lewej strony, a kierownica była z „brytyjskiej”, prawej. Morderca nawet nie został aresztowany, co jest standardem przy wypadkach śmiertelnych.
  TIR („białoruski” usiłował zabić dr-a Karpia (dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich)w Białej Podlaskiej, ale dokończono egzekucji pod szpitalem na Wołoskiej w Warszawie, skąd, jako zdrowy, wyszedł.
  Podobnie było z W. Sumlińskim, też w Białej Podlaskiej. Przeżył.
  Przed laty – tak zginęli oficerowie badający kulisy męczeństwa bł. Jerzego Popiełuszki.
  Wieczny odpoczynek racz mu dac Panie http://pl.gloria.tv/?media=324398
 • @Jan Paweł 12:36:03
  "Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski jak najbardziej ma sens i to zasadniczy. A dlatego zasadniczy że wtedy nasz Zasadniczy Akt Prawny musiałby uznawac Dekalog jako Akt Nadrzędny. Także aty niższego rzędu (ustawy, rozporządzenia itd) także musiałyby byc zgodne z Dekalogiem, czyli juz np aborcja nie wchodziłaby w rachubę (ale tez nie tracono by w Sejmie czasu na różne tego typu przepychanki:-). Intronizacja Jezusa Chrystusa jest w Polsce BARDZO WAŻNA, bo -jak mówią niektórzy- jest to juz ostatnia szansa na wyrwanie się Polski spod okupacji."

  Dobrze powiedziane,
  Szczęść Boże
 • Jezus Chrystus Zbawiciel Królem Polski. ... A kto pozostanie ?
  Syjonizm nie uznaje Chrystusa w ogóle więc musiałby w Polsce upaść wpływ syjonizmu.

  Masoneria nie uznaje Jezusa lecz lucyfera więc musiałaby odejść w nicość.

  Agentury wśród służb Rosji , Niemiec czy Izraela nie uznają polskiej suwerenności musiałyby więc odejść.

  Komuniści nie mogą strawić Chrystusa więc musieliby zniknąć w milczeniu.

  Liberałowie oraz ich nieokiełznana wolność nie podda się Chrystusowi więc musieliby odejść.

  Masmedia deprawują agresją i manipulują podłym kłamstwem więc musiałyby media wcześniej upaść.

  Sodomici wszelkiej maści nie znaleźli by usprawiedliwienia więc musieliby odejść.

  Korporacje wyznające jedynie Mamona nastawione na toksyczną żywność i na plastyk i krzem i banki z lichwą i oszuści oraz ich niegodziwe zyski - wszyscy ci musieliby umknąć

  Inteligenci zabiegani w szczurzych wyścigach wdrukowani i zakodowani na kłamstwie i pogardzie nie potrzebują Chrystusa więc musieliby odejść.

  Durni prostacy tu mający piekło za życia bluźniący na prawo i lewo pazerni i pijani i wściekli na wszystko do koła z nienawiścią do Chrystusa musieliby odejść.

  NEW AGE nie uzna Pana panów i Króla królów jako jedynej drogi , musiałaby więc odejść.

  Agenci wszystkich tych grup wpływu zakotwiczeni w KRK musieliby opuścić Ziemię Polską ale KRK przede wszystkim.

  Kto pozostanie ?

  A tych w POLSCE JEST WIELU

  Ci modlą się z wiarą JEZU UFAM TOBIE gdy pozostali wiary nie mają.

  Ci modlą się z nadzieją JEZU UFAM TOBIE gdy pozostali są beznadziejni.

  Ci modlą się z miłością JEZU UFAM TOBIE gdy pozostali sieją nienawiść.

  http://www.youtube.com/watch?v=cl0VeJWZDwM

  Nie istnieje inna bardziej godna strategia dla Polski jak ta mądrość przekazana nam w mistycznym kodzie od przodków.

  Bóg = JEZUS CHRYSTUS
  Honor = zaszczyt a z nich najwyższym jest = KRÓL
  Ojczyzna = POLSKI

  Pomyślcie proszę by wśród wezwań zwodniczych lub słusznych podjąć batalię ostateczną tę , z którą zaprawdę powiadam NIE SPOSÓB ZWYCIĘŻYĆ w sposób ziemski. Ten klucz daje NINIWA .
 • @Antymaterialny 20:05:33
  Twoja postawa jest oczywista skoro o Jezusie Ty dawny i ponoś szczery wyznawca tak napisałeś.

  ////

  NAZWANIE JEZUSA BOGIEM BYŁO JEDNYM Z KLUCZOWYCH ELEMENTÓW WIELKIEGO ZWIEDZENIA, GDYŻ W TEN SPOSÓB STWORZONO ZA POMOCĄ DOGMATÓW KRK DWÓJCĘ ŚWIĘTĄ, A NASTĘPNIE TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ.
  ZABIEG TEN BYŁ NIEZBĘDNY ABY POWRÓCIĆ POD TĄ PRZYKRYWKĄ DO CZCZENIA ŚWIĘTEJ TRÓJCY CHALDEJSKIEJ I EGIPSKIEJ, TAK ZWANEJ CZĘŚCI SKŁADOWEJ "ŚWIĘTEJ ENNEADY"
  DLA PRZYKŁADU JEDNA Z NICH, NAJBARDZIEJ ZNANA:

  IHS - IZIS, HORUS, SET

  WSPANIALI CHRZEŚCIJANIE KTÓRZY WYKRYLI TEN PODSTĘP ZOSTALI TORTUROWANI, ZABIJANI, CIĘCI NA KAWAŁKI A ICH DZIECI GWAŁCONE, ROZRYWANE NA STRZĘPY PRZEZ OPĘTANE HORDY POD WŁADZĄ WATYKANU, BENEDYKTYNÓW, POTEM DOMINIKANÓW I JEZUITÓW////


  Czy nie sądzisz, że to nie jest temat dla Ciebie skoro sam wiary nie masz?
 • @Antymaterialny 20:05:33 O czym pouczasz na swoim blogu ?
  ///Tyle razy tłumaczyłem, że

  "SŁOWO BOŻE STAŁO SIĘ CIAŁEM"

  TAK ZWANE "OSOBY BOSKIE" ZOSTAŁY STWORZONE PRZEZ SZATANA PO TO ŻEBY POWOŁAĆ "TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ" I KULTYWOWAĆ BABILOŃSKIE KULTY.

  BÓG SIĘ NIE DZIELI ANI NA DWA ANI NA TRZY, ANI NA DZIEWIĘĆ.///

  Antymaterialny tematy katolickie są od pewnego czasu dla Ciebie zbyt drażliwe . Czemu więc biegasz za katolikami ? Chociaż ten sposób myślenia to ...
  Nic nowego u Heretyków . To postawa luterańska gdyż ten właśnie głosił , że "Bóg najpierw musiał stać się diabłem by mógł się później stać Bogiem" .
 • @Rebeliantka 18:35:44
  Po pierwsze to ja nie napisalam ani slowa na temat umarlego ksiedza.

  Ja napisalam na temat TWOJEGO zdania, a NIE na temat NIE ksiedza, a Zbawiciela, bo zbawienia!!!!

  A po drugie, to katolicy pisza z pelna swoboda na dziale Religie i nikt ich z tamtad nie wygania. A przeciez nam niekatolikom tez bliscy umieraja i tez ciepimy.

  Katoliccy blogerzy pisza swe notki na dziale Religie, daja za komentarze bany, tak jakby nie mieli zakladki katolickiej.

  Wiec uwazam, ze jesli katolicy maja prawo pisac swe notki na dziele Religie, to niekatolicy maja podobne prawo, by pisac komenty na zakladce dla katolikow.

  Prosze nie byc HIPOKRYTKA, bo to brzydka cecha.

  Poza tym odpowiedzialam von Finowi.
  Ale to byla odpwiedz w zwiazku z moja osoba, a nie tego ksiedza, czy katolicyzmu.
 • @jax 00:36:13
  "Antymaterialny tematy katolickie są od pewnego czasu dla Ciebie zbyt drażliwe . Czemu więc biegasz za katolikami ?"

  Wyglada na to, ze to ty biegasz za antymaterialnym, bo z jego blogu na dziele Religie to wszysko skopiowales.

  A skoro tobie wolno biegac za niekatolikiem, skoro inni katolickim blogerom wolno pisac notki na dziale Religiie, to dlaczego uwazasz, ze Antymaterialny nie moze robic tego samego co wy katolicy i czuc sie swobodnie i pisac co chce i gdzie chce?
 • @bar-bara 02:20:10
  Skoro nie trafiają do Ciebie grzeczne prośby o szacunek dla śmierci człowieka, to poproszę stanowczo "precz".
 • @Jan Paweł 12:36:03
  a mi się wydawało, że Dekalog to prawo żydowskie, natomiast Jezus zostawił nam Przykazania Miłości.
 • @Jan Paweł 13:21:25
  dano nam wolną wolę, żeby z własnego wyboru móc do tego piekła pójść. Narzucanie odgórnie czegoś innego jest wbrew Bogu i jego zamysłom.
 • @Rebeliantka 18:35:44
  obawiam się, że ten ś.p. kapłan nie do końca był katolicki, a wręcz z katolickim nurtem chrześcijaństwa mu nie po drodze było.
 • @Eosphorus 08:56:33
  Mylisz się.
 • @Rebeliantka 08:29:34
  Napisalas:

  "Skoro nie trafiają do Ciebie grzeczne prośby o szacunek dla śmierci człowieka, to poproszę stanowczo "precz"."
  ////////////////////

  Mam lepszy pomysl, zglos przestepstwo do prokuratury, lub do Szefa MON Tomasza Siemoniaka za to, ze pisze na interenecie cos wedlug ciebie jest obrazliwe, a zostane ukarana grzywna, a moze nawet wiezieniem.
  Dolacz do tych, ktorym wolnosc slowa w Polsce przeszkadza.
  Popatrz juz jest precedens, wiec wlasciwie masz latwa sprawe:

  http://twojewiadomosci24.pl.nowyekran.pl/post/71963,czy-aby-wyrok-za-wpis-na-internetowym-forum-nie-jest-obarczony-bledem-logicznym
 • @bar-bara 09:56:56
  //Dolacz do tych, ktorym wolnosc slowa w Polsce przeszkadza.//


  Łatwo się wymądrzać i pouczać Polaków gdy się siedzi w Norwegii.


  //A po drugie, to katolicy pisza z pelna swoboda na dziale Religie i nikt ich z tamtad nie wygania.//

  Ta zakładka została założona przez katolików i dla katolików i nikt nie pytał heretyków w tej sprawie o zdanie i nie zapyta bo to po prostu NIE ICH SPRAWA . TU są tematy katolickie nie . Natomiast spory z heretykami możemy sobie toczyć na innych zakładkach o ile to MY podejmiemy taką decyzję .

  Natomiast co do Antymaterialnego to nie dziw się skoro jeszcze nie tak dawno deklarował swoje poglądy jako głęboko zaangażowany katolik .

  To jego "wyznanie wiary" prawie nic nie zmienia tylko daje jasność w sprawie postawy tego biednego człowieka.

  Bronisz go i jego postawy ? Może to coś zmieni . Tak jak Ty nabrałaś odwagi by się określić i douczyć tak może douczysz i jego w tej niezwykle ważnej sprawie. Choć prędzej on douczy Ciebie z zakresu demonizmu , symboli okultystycznych , kabały i bluźnierczych imion. Ale przyznam szczerze to już nie moja sprawa czy będziesz mu przyklaskiwać czy nie. Wolę nie widzieć Ciebie w zakładce katolickiej, a boje i "krucjaty" które tak lubi Antymaterialny będę sobie toczył lub nie. Jedyny owoc one przyniosły przez eonmarka , który ciebie postawił przed ścianą i to samo zrobił z antymaterialnym tak, że oboje się OKREŚLILIŚCIE JEDNOZNACZNIE a jednak w tak zaskakująco odmienny sposób.
 • @jax 10:28:17
  Posluchaj, tu nie jest korrida, ty z rebeliantka nie jestescie bykami, a ja nie jestem matadorem.

  Roznimy sie pogladami, czasem bardzo, ale pamietaj o tym, ze jesli mowimy, ze wierzymy w Zbawiciela, to powinnismy milowac sie na wzajem. Nie musimy sie lubic, lecz milowac.
 • @bar-bara 09:56:56
  Szanowna Pani, z prawnego punktu widzenia możesz sobie Pani pisać, co chcesz i nie sugeruj mi, że będę gdzieś na Ciebie donosić, np. do jakiejś prokuratury.

  Natomiast z moralnego punktu widzenia, postrzegam Pani zapisy jako wzbudzające wstręt i dlatego jeszcze raz apeluję: "precz". Z moralnego punktu widzenia Pani chochole tańce na trumnie zmarłego katolickiego kapłana uważam za obrzydliwe.
 • Śmierć Księdza stała się impulsem do przypomnienia - jak ważne jest królowanie Jezusa Chrystusa w Swiecie.
  Powróciło zrozumienie pojęcia "mesjasz" i "chrystus", "logos" i "demiurg". A przecież owe pojęcia są Polakom ukradzione przez satanistów, masonów, anty-Polaków. Odbierzmy to co nam się należy. Bóg tak chce.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:12:03
  Nie naprawimy świata ale tu w Polsce wile możemy zdziałać.
  Dziedzictwo JEST nasze.
 • @bar-bara 10:39:26
  //Nie musimy sie lubic, lecz milowac.//

  Teraz taki czas może powstać bo do tej pory wiele stało na przeszkodzie.
  Nikt tu nie zmusza nikogo do sporów i potyczek. Piszę do konkretnych ludzi , a nie do wyznań i zasad religijnych tych ludzi. Jest mi oczywiście łatwiej bo jest w KRK proste określenie odstępstwa od prawd i zasad NASZEGO KOŚCIOŁA. Te odstępstwa od naszych praw nazywamy herezją.

  A prawa kościoła są zasadami organizacji ale i naukami wiary. Nie musisz za nimi podążać lecz o Tobie wówczas nie wiem, i o przyszłości takiej też nie wiem.
 • @jax 13:03:17
  "Nikt tu nie zmusza nikogo do sporów i potyczek."
  ////////////////////

  Apostolowie tez sie miedzy soba spierali (Mar.9:34), to nic nowego, nie ma w tym nic zlego, bo spierali sie nie na zasadzie nienawisci do siebie, lecz raczej ktory z nich gorliwszy...
  Pan Jezus im wtedy wyjasnial i ich sprzeczki ustawaly, bo On ma nadrzedne Slowo.

  Apostol Pawel napisal do Efezjan: "Gniewajcie sie, ale nie grzeszcie.." (Ef.4:26)

  Tak wiec sprzeczki byly wsrod pierwszych chrzescijan (1Kor.11:18,19), nie sa niczym nowym i nie musza byc zle, chyba, ze towarzyszy nienawisc, ale jesli jest milosc i uznanie Slowa Boga, to nie sadze, ze jest w tym cos zlego.

  Jesli uznajemy sie za uczniow Pana Jezusa, to nie jestesmy od Niego wieksi, bo uczen nie przewyzsza Swego Mistrza, wiec On zawsze ma osteteczne zdanie i tylko On jest Prawda i Droga i Zyciem.

  Jesli sie sprzeczamy, to On Slowo Boga nas godzi.
  Tak ja patrze na sprawy sprzeczek miedzy chrzescijanami.
 • @Rebeliantka 16:50:35
  Ja nie mówię o sekcie. Frankiści przyjęli chrześcijaństwo i chrzcili swoje dzieci.

  To nie ja twierdzę, to mówią fakty. Publikacje - historia - rzeczywistość.

  Polacy są w głównej mierze mieszanką.... kiedy pani usłyszy w TV że jakiś wybitny Polak osiagnął sukces w USA a o którym Polacy nic nie wiedzą to niech Pani dobrze sprawdzi jakie pochodzenie ma taka osoba. Przeważnie dowie się pani że ma pochodzenia żydowskie.

  Proszę poczytać literaturę z 19 wieku na temat frankistów, tam jest wiele ciekawych rzeczy.

  Frank min. nakazał frankistom aby się przez 100 lat nie łączyli z Polakami ale między sobą...

  Proszę poczytać jakie nazwiska nadawali żydom prusacy, a jakie nazwiska otrzymywali po chrzcie...

  Takie nazwiska jak Niedzielski, Styczeń, Marzec, Maj, Piątek, Przybylski, Przybyszewski, Krajewski, Jeziorański, Szpak, Sroka, Sikora, Koper, Mak, Koperski, Makowski, Makowiecki, Adamowski, Adamowicz, Sadowski, Sadkowski, Malinowski, Wiśniewski... to są polskobrzmiące nazwiska i można założyć że nietórzy Polacy mogli takie nazwiska nosić, ale takie nazwiska są typowymi nazwiskami dla przechrzt.
 • @Rebeliantka 15:49:27
  Temat jest skomplikowany, bo to już dawno się stało. Jak pisał jeden mieszaniec _ Wilczyński_ który też już nie żyje napisał na swoim Blogu uczciwie - że wielu ludzi się bulwersuje kiedy słyszy prawdę, ale mleko się już wylało.

  Proszę dobrze poszukać, są osoby które mają tego świadomość, i o tym mówią. Np. dr. Rybiński (Ryba, Rybiński - nazwisko typowe dla przechrzt) napisał taką ciekawą książkę o mieszance słowian z żydami.
 • @Rebeliantka 15:49:27
  O, niech pani sobie poczyta...

  http://www.wprost.pl/ar/187631/Slowianski-Izrael/

  Autor o typowym niepolskim polskim nazwisku: Szafir...

  Rubin...stein...itp.
 • @Rebeliantka 09:49:39
  skan pisma w pierwszym komentarzu wskazuje na pewne... konflikty doktrynalne. Chrześcijaństwa mu nie odmawiam, ale katolicyzm zakłada posłuszeństwo przełożonym i zgodność z nauczaniem KK - a tu mamy wyjście poza to.
 • @Eosphorus 13:44:56 - Niech Żyje Chrystus Król!
  Wierność Kościołowi jest bardzo ważna i wyraża się również w "Świętym Nieposłuszeństwie" gdy widzimy Zło, przeciwko któremu mamy powołanie od Boga - żeby działać, albo Dobro, na rzecz którego mamy powołanie od Boga - żeby działać. Rzecz nasza się rozgrywa w czasie, który jest miarą rzeczy. Życie i śmierć Księdza Kiersztyna oraz proces intronizacji Chrystusa Króla są dwiema uzupełniającymi się, ale jednak różnymi sprawami. O pierwszej sprawie mam mało danych i o drugiej również. Jednak to co wiemy o Panu Jezusie - Chrystusie Królu, pojęcie polityczne Króla Polski, Służb Tarcisio Bertone, aspektów dialogu międzynarodowego i między religijnego - pozwala wyrobić sobie zdanie. To dobra sprawa - i dla Polski, i dla Kościoła Świętego, Boża, szlachetna, jak najbardziej patriotyczna.
  :)
  Niech żyje Chrystus Król!
 • @ezaw 13:36:13 i 13:38:12 i 15:49:27
  Typowa propaganda antytypolska, oparta o ćwierćprawdy, interpretowane na opak.
 • @bar-bara 13:30:44
  >ale jesli jest milosc i uznanie Slowa Boga

  Właśnie brak tych rzeczy, niechęć do ich poszukiwania oraz dręczenie innych osób przy użyciu Słowa Bożego, co jest oczywistym bluźnierstwem, wyklucza Cię z wszelkich dyskusji religijnych. W tej zakładce zaś w szczególności. Wykluczasz się właściwie na własną prośbę, swoimi wypowiedziami (czyli atakami).
 • Pogrzeb Ks. Tadeusza Kiersztyna
  Pogrzeb Ks. Tadeusza Kiersztyna odbędzie się w czwartek 30 sierpnia 2012 roku na Cmentarzu Rakowickim przy ul. Rakowickiej w Krakowie.

  O godz. 13:00 odbędzie się Msza Święta pogrzebowa w Kaplicy pw. Zmartwychwstania Chrystusa Króla, a po niej nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce ziemskiego spoczynku.

  Wypełniając duchowy testament śp. ojca Tadeusza i wolę Rodziny, prosimy o nieorganizowanie żadnych manifestacji (emblematów, transparentów itp.) podczas uroczystości pogrzebowych. Podczas uroczystości nie przewiduje się także żadnych przemówień.

  http://www.intronizacja.pl
 • ---------- Wiadomość przekazana dalej ---------- Od: Stanisław Papież
  Data: 27 sierpnia 2012 16:47
  Temat: Pogrzeb śp. Ks. Tadeusza Kiersztyna - animatora inronizacji Chrystusa Króla Polski
  Do: arek92
  W ubiegłą środę odszedł do wieczności śp. ks. Tadeusz Kiersztyn
  - animator Inronizacji Chrystusa Króla Polski
  - wspaniały i odważny kapłan
  - gorący Partiota
  Uroczystości pogrzebowe odbędą się :
  w czwartek 30 sierpnia 2012 roku na Cmentarzu Rakowickim przy ul. Rakowickiej w Krakowie.
  O godz. 13:00 odbędzie się Msza Święta pogrzebowa w Kaplicy pw. Zmartwychwstania
  Chrystusa Króla, a po niej nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce ziemskiego spoczynku.
  Requiescat in pace !
  Przypomijmy dwa Jego wykłady zarejestrowane przez TV Fides et Ratio

  o Intronizacji Chrystusa Króla Polski wygłoszony podczas Wszechnicy Narodowej w Krakowie:
  http://www.youtube.com/watch?v=tdb5uV4leMQ&list=UUtnJW6ySHcIIQ2p8t7g9K-g&index=31&feature=plcp

  Królestwo Boże przeciw królestwu szatana
  http://www.youtube.com/watch?v=l4TtyIjqzTI&feature=plcp
 • @DelfInn 11:32:22
  Pogrzeb Księdza Tadeusza Kiersztyna

  Pogrzeb Ks. Tadeusza Kiersztyna odbędzie się w czwartek 30 sierpnia 2012 roku na Cmentarzu Rakowickim przy ul. Rakowickiej w Krakowie.

  O godz. 13:00 zostanie odprawiona Msza Święta pogrzebowa w Kaplicy pw. Zmartwychwstania Chrystusa Króla, a po niej nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce ziemskiego spoczynku.
 • ...no i już jest po pogrzebie. Kruche jest życie człowieka. Powieje wiatr historii i...
  ...już go nie ma.
  +
  Lecz życie Bożych Ludzi, a takim chyba był Ksiądz Kiersztyn - jest w Ręku Boga. Bóg ożywia dusze ludzkie i są szczęśliwe po śmierci.
  Niewiele wiem o Księdzu Kiersztynie, ale jego spór o Króla Polski mnie poruszył. Stoję po jego stronie w tej sprawie. Instynkt mi mówi, że ktoś musi masonom, komuchom, Żydom, Rosjanom i Niemcom WCIĄŻ MÓWIĆ - nie wy jesteście królami Polski!
  +
  Z przyczyn politycznych - jak najbardziej Księdza Kiersztyna święty żywot i chlubne sprawy popieram. Bo jestem Polakiem.
  :)
 • Sprawa drobnych i grubych szykan przeciwko Królowi Polski ma swoje dno masońskie i międzynarodowe.
  Taki mason Geremek miał w roku 2008-mym pogrzeb katolicki, podczas którego trzech biskupów używających mowy polskiej sprawowało Mszę Świętą w Archikatedrze Warszawskiej. Dlaczego? Ano dlatego, że nam, gojom polskim na mocy umów międzynarodowych światowa masoneria i Służby Bertonowskie przeznaczyły rolę nawozu historii - wiecznych antyniemieckich i antyrosyjskich rebelyantów zapatrzonych na dynastię Windsorów. Profesor Geremek pracował nad wprowadzeniem Polski do Unii Europejskiej na zasadach WASP-owskiego konia trojańskiego, wzmacniającego anglosaskie panowanie i antychrześcijańskie jątrzenie w Europie. Jego katolicki pogrzeb był aktem upokorzenia katolików polskich i zapewnienia masonerii przez Służby Watykańskie - że antypolski kurs w Warszawie wciąż utrzymują. Paru katolików polskich spostrzegło co masoni z bertonowcami knują i przyszło z odpowiednim transparentem i łopatami na Powązki i pod Katedrę wyrazić polski słuszny sprzeciw przeciwko takiemu niesłychanemu antypolonizmowi. Byłem wtedy tam i filmowałem - można obejrzeć filmy w internecie.
  Uznanie polskim królem Pana Jezusa ucina te pro-WASP-owskie knucie, detronizuje WASP-owską dynastię Windsorów i wspomaga akcję na rzecz dobrosąsiedzkich polskich stosunków z Niemcami i Rosjanami. Akcja Kiersztyna i wszystkie polskie akcje na rzecz uznania innego króla niż krolowa brytyjska jest jeszcze z tego powodu dla WASP-owskiej koncepcji windsorowskiej niebezpieczna, bo wspomaga wyzwolenie Niemców spod WASP-owskiej okupacji. Wypędzenie wojsk nie-niemieckich z Niemiec to kwestia czasu.
  Ja sobie genezę działań przeciwko Kiersztynowi wyobrażam tak; masoni wywierają presję na Kardynała Bertone aby wybił polskim katolikom mrzonki o spokojnym bytowaniu w tej części Europy i podżegał do straceńczej akcji antyrosyjskiej i antyniemieckiej. Denerwuje ich koncepcja Chrystusa Krola, więc uruchamiają swoją osobę w Watykanie. Przychodzi do Bertone była premierka Suchocka i żąda, żeby w katolickiej sferze informacyjnej nie padał zwrot "król polski", "narodowa demokracja", "endecja", "Dmowski". Powołuje się na masońskie ustalenia jeszcze z lat siedemdziesiątych UBe-wieku, że katolicyzm ma być z Europy wykorzeniony i ma się ostać jedynie w Ameryce Łacińskiej. Grozi konsekwencjami finansowymi via bank watykański i medialnymi typu nagłośnienie pedofilii księży. Posłuszna Eminencja Bertone dzwoni do Krakowa i Torunia, wydaje polecenie służbowe i... zdarza się taka sytuacja jak z cmentarza podczas pogrzebu Księdza. Obserwowałem taki sam antypolski proces na pogrzebie wybitnego endeka, polskiego dominikanina Ojca Mieczysława Krąpca w Lublinie w maju 2008. Działający w zmowie z masonerią bertonowcy zataili, że był przed wojną w endecji i że był szykanowany przez masonów w klasie maturalnej za urządzenie uroczystości epitafialnych Romanowi Dmowskiemu (AD 1939).
  Rzygać się chce, jak się na to patrzy i wie o co chodzi.
  Dopóki Kardynał Bertone będzie premierem rządu watykańskiego - polska pamięć Księdza Kiersztyna i Ojca Krąpca będzie gnojona i obsrywana. I koncepcja królestwa polskiego będzie cenzurowana. Niestety.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej