Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4877 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Podmiana ciał smolenskich i Palikot - w artystycznym warsztacie Bartłomieja Kurzeji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Jeszcze po śmierci jego (Palikota) będą wykopywać, przenosić, robić choć co" - tak Palikotowi wieszczy Bartłomiej Kurzeja. "Tak to chciałbym, żeby mu się stało" - za pomocą artystycznego przekazu dociera do świadomości proaborcyjnego Janusza.

Artysta rzeźbiarz Bartłomiej Kurzeja zabiera głos w sprawie makabrycznego podmienienia ciała Anny Walentynowicz. Gwiazda Solidarności zabita w Smoleńsku (być może zamachu dokonano w innym miejscu?) po śmierci dalej demaskuje antypolonizm. Bartlomiej docieka - czy w akcie złośliwości antypolskiej na Wawel zamiast zwlok prezydenckich nie podrzucono zwłok innowiercy, albo mięsa wieprzowego? Surrealistyczne jeszcze wczoraj pytanie, wobec stwierdzonego podmienienia i obrabowania ciała Anny Walentynowicz - nabiera mocy legalnego i uzasadnionego oskarżenia.

Artysta nie omieszka napomnieć ostrym slowem Janusza Palikota, który się ostatnio uaktywnił jako zwolennik nieskrępowanego abortowania polskich dzieci poczętych.

Film TELEWIZJI NARODOWEJ komentarz Bartłomieja Kurzeji;

Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

  • À propos Palikota to istniej jeszcze coś takiego jak osinowy kołek p. Bartłomieju,
    Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo
  • Ten Kurzeja to jakiś szmergiel...
    ...a chyba nie zdawał sobie sprawy, że na temat "podmiany" ciała prezydenta gadał podobne bzdury jak w "kropce nad i" Palikot
  • @indris 00:47:00 - Pan/Pani nie powinien nazywać tego "bzdurami".
    Zbezczeszczenie Wawelu przez ZŁOŚLIWE PODMIENIENIE ciał jest możliwe. Kazimierz Świtoń publicznie oznajmił w dniu 3 sierpnia 2010 w Warszawie, w którym Źli Ludzie chcieli usunąć Krzyż z polskiej przestrzeni publicznej - że Polską rządzą Sataniści. I ja jemu wierzę. Sataniści mają antypolonizm we krwi. Nie spoczną aż zniszczą wszystko co polskie. Tacy oni są! Tacy są oni!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej