Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Przy Dmowskim Weekend Niepodległości 10 i 11 listopada 2012

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Około godziny 12:00 11-go listopada przy pomniku Dmowskiego zaprezentuje się i spotka z polskimi patriotami Pani Iza Brodacka-Falzman, wdowa po Panu Falzmanie, który przed śmiercią zajmował się aferą FOZZ.

Tutaj bedziemy sukcesywnie zapisywali, kto i októrej godzinie się wybiera pod pomnik Dmowskiego w dniach 10 i 11 listopada 2012. Wzorem lat ubieglych od godzin rannych w sobotę 10-go listopada do wieczora 11-go listopada narodowcy warszawscy trzymają tutaj wartę. Postawimy tak jak porzednimi laty tutaj duży Krzyż - replikę Krzyża z Giewontu, który będzie przypominał nasze odrodzenie religijne i narodowe w wieku XX-tym. Będzie również Krzyż, który przynosimy pod pałac prezydencki. Radzę każdemu co godzinę robić zrzuty ekranu z niniejszej strony i zapisywać sobie na dysku twardym. Jakby coś poszło nie tak - będziemy mieli dowód jak było naprawdę, jak być miało i bedziemy się mogli zastanowić - co dalej?

SOBOTA 10 listopada 2012

08:00 - porządkujemy otoczenie pomnika, zaczynamy serwować gorącą herbatę, kawę i zupy instant oraz pieczoną kiełbasę i kaszankę z chrzanem i musztardą. Włączamy internet. Zaczyna działać studio telewizyjne TELEWIZJA NARODOWA. Nazwiązujemy kontakt z policjantami pilnującymi Plac Na Rozdrożu.

09:30 - Antoni Gut - prezes Krajowego Porozumienia Samorządowego zdaje sprawozdanie z działalności.

10:00 - Jan Strzeżek (wiceprezes Światowej Federacji Polskich Kombatantów) zdaje sprawozdanie z działalności. ŚFPK została założona przez Generała Antoniego Hedę - "Szarego", Generala Stanisława Skalskiego i Biskupa Zbigniewa Kraszewskiego.

12:00 - Preses SN Ludwik Wasiak, Zbigniew Skatulski i grupa rekonstrukcyjna Stronnictwa Narodowego przybywa z Łodzi i Ozorkowa. Pan Prezes rozwija banner "JAN KOBYLAŃSKI WALCZY Z ANTYPOLONIZMEM"

13:00 - artysta rzeźbiarz Bartłomiej Kurzeja stawia replikę Krzyża z Giewontu

13:30 - Adam Czeczetkowicz z zespołem "R.P.Oi!" dają koncert dla zachwyconej młodzieży warszawskiej.

15:00 - Adam Bednarczyk -z Kongresu Narodowego Polskiego pojawia się w towarzystwie Bernarda Tejkowskiego. Realizowany jest dziesięciominutowy wywiad, który zostanie wyemitowany na YouTube.

16:30 - glos zabierze Bohdan Poręba, reżyser i działacz narodowo-demokratyczny.

17:00 - wystąpienie Kazimierza Świtonia, obrońcy Krzyża na Żwirowisku.

20:00 - Klaudiusz Wesołek (Gdańsk/Białystok) prezentuje swoją telewizję TVG-9.

22:00 - jak co roku do rana pilnujemy pomnika przed zdewastowaniem przez nieznanych sprawców. Wszystkich chcących się przyłączyć uprasza sie o zabranie ze sobą spiworów, karimat, parasoli, ciepłych okryć, płacht nieprzemakalnych.

NIEDZIELA 11 listopada 2012

08:00 - kontynuujemy częstowanie herbatą, kawą, zupkami instatnt, pieczoną kiełbasą i kaszanką, musztardą i chrzanem.

10:00 - Jan Rudzińskiprezes Komitetu Budowy Pomnika Ofiar Obozu KL Warschau zdaje sprawozdanie z działalności.

12:00 - przy pomniku Dmowskiego zaprezentuje się i spotka z polskimi patriotami Pani Iza Brodacka-Falzman, wdowa po Panu Falzmanie, który przed śmiercią zajmował się aferą FOZZ.

13:00 - służby prezydenckie przygotowują teren przed przyjściem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

14:30 - Prezydent RP Bronislaw Komorowski składa wiązankę kwiatów i wygłasza okolicznosciowe przemowienie przy pomniku Dmowskiego. Towarzyszy Prezydentowi były wicepremier w rządzie Jarosława Kaczyńskiego Roman Giertych.

16:30 - nadchodzi Marsz Niepodległości zorganizowany przez Roberta Winnickiego (Młodzież Wszechpolska) i Przemysława Holochera(Obóz Narodowo-Radykalny)

19:00 - na Plac Na Rozdrożu wjeżdżają dwa nadziewane kaszą gryczaną prosiaki przygotowane przez restauratora polskiego Zbigniewa Witaszka. Rozpoczyna się uczta. Wszyscy się cieszą, śpiewają.

22:00 - sprzątanie po imprezie.

(foto  repliki Krzyża z Giewontu stojącej przy pomniku Dmowskiego 11 listopada 2012 jest ze zbiorów Bartłomieja Kurzeji, wykonana przez nieznanego mi fotografa)

KOMENTARZE

 • "dwa nadziewane kaszą gryczaną prosiaki ..." :))))))))))))
  http://img29.imageshack.us/img29/82/pieczonyprosiak.jpg
 • @Prezydent RzBiK 15:46:04
  O, widzicie Prezydencie! Takiego właśnie zdjęcia mi brakowało! Mniam!
  Wczoraj byłem u Witaszka, opłaciłem koszta i biedne prosiaczki zostały zamordowane, po czem wypatroszone utonęły w zalewie, żeby nasiąc marynatą.
 • No to masz jeszcze na dokładkę szczerego polaka - patriotę
  http://img825.imageshack.us/img825/3885/bro4.jpg
 • @Prezydent RzBiK 15:54:27 - myślisz, że się nasz obecny Pierwszy pojawi z Małożnką Anną na poczęstunku prosiakami od Witaszka?
  A wiesz, że tak sobie czasem myślę - jak bym się wtedy zachował? Szczerze mówiąc - byłbym bardzo rad.
 • ?
  19:00 - na Plac Na Rozdrożu wjeżdżają dwa nadziewane kaszą gryczaną prosiaki przygotowane przez restauratora polskiego Zbigniewa Witaszka. Rozpoczyna się uczta.

  ============
  Ile gąb do tych biednych dwu prosiaków będzie dopuszczonych i w jakim trybie, żeby to była uczta?
 • Przeszukania w domach lubelskich działaczy narodowych organizujących Marsz Niepodległości
  http://www.pch24.pl/przeszukania-w-domach-lubelskich-dzialaczy-narodowych-organizujacych-marsz-niepodleglosci,7309,i.html
 • @Szeremietiew 16:34:02
  Jak nie starczy prosiaka i kaszy - mamy w odwodzie kiełbasę i kaszankę.
  O, właśnie. Proszę się skontaktować na priva w sprawie wsparcia imprezy. :) Jest zadanie dla Pana Ministra.
 • @Prezydent RzBiK 15:54:27
  Kanibalizm.
 • @chorus26 16:53:50
  Proszę pozdrowić lubelskich działaczy i funkcjonariuszy i powiedzieć, że my tu w Warszawie się za nich modlimy.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:26:47
  Panie Sendecki, Pan raczy zartowac...Bylbys Pan rad, z odwiedzin Bula...

  To moze od razu, z Giertychem pod reke, idzmy w bulowym marszu....

  Daj Pan spokoj...
 • Najnowsze doniesienia z Lublina
  " Relacja jednego z ONRowców:
  trzy dni przed marszem niepodległości...

  Deszczowy poranek w Lublinie godzina 6:00, do mieszkań członków Obozu Narodowo Radykalnego ,odpowiedzialnych za organizowanie Lubelskiego wyjazdu na Marsz Niepodległości, oraz kilku sympatyków, dobijają się agenci ABW. W kilku przypadkach wchodzą bez powiadomienia mieszkańców.

  Za okazaniem nakazu prokuratorskiego agenci bez słowa wyjaśnienia przeszukuje mieszkanie moje ,oraz mojej narzeczonej, kolejni agenci, w tym samym czasie przeszukują mieszkanie moich zastraszonych rodziców. Próbują im wmówić, że jestem zamieszany w prześladowanie niejakiego Tomasz Pietrasiewicza, dyrektora Ośrodka "Brama Grodzka - Teatr NN powiązanego z środowiskami skrajnie lewicowymi.

  Podczas przesłuchania padają pytania o: antysemityzm, ksenofobię, a przede wszystkim o Marsz Niepodległości i... materiały wybuchowe.
  Agenci zatrzymali moje 2 komputery, 3 telefony z mojego mieszkania, wszystkie nośniki pamięci, materiały propagandowe i inne bardziej prywatne rzeczy. Które według mojego prawnika mogę odzyskać po kilku latach. Dodatkowe zdziwienie nieproszonych gości wzbudziło to, że nie znaleźli żadnych oznak: rasizmu, antysemityzmu, nazizmu, czy faszyzmu. "

  Ps. Panie Sendecki, jak juz przyjdzie do Pana ta szmata ,mieniaca sie Prezydentem, to niech Pan sie gogusia zapyta, czy takie naloty, oskarzenia i zatrzymania, to wyraz najwiekszego demokratyzmu pod sloncem...
 • @R.Zaleski 16:58:20
  :))
 • @cziken1 17:37:23 - Szanowny Panie
  1) Nie powinien Pan tak się wyrażać per "szmata" o głowie Państwa, na które Pan płaci podatki.
  2) Były prezes LPR Roman Giertych jest osobą szanowaną przez połowę Stowarzyszenia Marsz Niepodległości wywodzącą się z MW i LPR. A Szanowny Pan pisze negatywnie o Romanie Giertychu pozostając osobą anonimową. Jest to dwuznaczne. Jakie są powiązania obecne byłego prezesa LPR z obecnym establishmentem - to chyba najlepiej jego Stryj z Watykanu może powiedzieć, ale nie ja. Ja jednak radziłbym się powstrzymać przed anonimowym pluciem zza węgła.
  3) Przed chwilą czytałem wypowiedź rzecznika prasowego ONR Mariana Kowalskiego o tych zatrzymaniach i wciąż nie mam wszystkich szczegółów. Sam Marian Kowalski określa wiedzę na temat zatrzymań w Lublinie jako szczątkową. Pan skądś wie - że zatrzymani są niewinni? Skąd? Kim Pan jest NAPRAWDĘ?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:56:55
  Panie, nie osmieszaj sie Pan.

  ad.1 ) Place podatki, i nie jestem z tego powodu szczesliwy, ze taki marny osobnik skoligacony z ubecka zydokomuna jest Prezydentem.Ten czlowiek, od poczatku byl "szemrany".Jego kontakty z esbecja z lat osiemdziesiatych, sa bardzo podejrzane.Po drugie, cale jego zycie polityczne z Unia Kosherna w tle, to dzialanie na rzecz oslabienia i rozbioru panstwa polskiego w ramach UE.Samo tylko to, powinno Pana sklonic, do pogardy dla takiego osobnika, a nie podawania mu michy...

  ad.2) Byly prezes LPR, to od samego poczatku - karierowicz, a nie ideowiec.Zawsze taki byl: UPR,BBWR i popieranie Walesy, i kope innych smetnych pomyslow, tylko po to aby wejsc na salony.Tylko idiota mogl sie lapac, na takie proste zagrywki.Szanowany byl, przez "piec" osob na krzyz.Pacyfikacja LPR, i to zalosne przedstawienie, w ktorym teraz bierze udzial, najlepiej to pokazuja.A wiekszosc z dzisiejszej MN, na nazwisko Giertych, reaguje skrzywieniem buzki...

  ad.3) Panie ja mam wiecej danych na ten temat.To byla zwykla hucpa sluzb specjalnych, aby zastraszyc ludzi.Nic na nich nie maja, bo miec nie moga.A ten panski tekst, ze nie ma pewnosci czy czasem nie sa winni, to juz naprawde gruba przesada.Jakbym Gazete Wyborcza czytal...

  Panie, Pan jestes narodowcem, czy moze tak dla "jaj"...Bratanie sie z dzisiejsza scena polityczna, to taka sama zbrodnia, jak glosowanie na ta cala bande...Wez Pan sie w koncu okresl, czego Pan chcesz.Bo ze wspolnej biesiady z Komorowskim, to Pan wolnej Polski nie zbudujesz.Mozesz Pan, co najwyzej zebrac "konfitury", tak jak Giertych...No, ale wtedy rozumiem, ze jako Sendecki, a nie NARODOWIEC Sendecki.Przemysl Pan, to sobie.

  Kim jestem?Tym, ktory stoi nie zmiennie na tych wartosciach, ktore nie podlegaja "inflacji", w imie korzysci politycznych.Ten system, i ta wladze, od lewa do prawa, tzreba zmiesc z powierzchni ziemi, a zrec swiniaka z jej przedstawicielami.Jak Pan uwazasz inaczej, Panie Sendecki, to daj Pan sobie spokoj, z bawieniem sie w "narodowca", bo szkoda na to czasu.Chcesz Pan zrobic, z ruchu kolejna przystawke sejmowa, to jest nam zupelnie, nie po drodze.Bo ja, z tymi zdrajcami, to moge co najwyzej porozmawiac, na ktorej latarni chca zawisnac....

  Okresl sie Pan !!!
 • @Prezydent RzBiK 15:46:04
  który jest który? )))))))))))))

  Wielce szanowny Pan Eugeniusz 'byłby bardzo rad' z obecności 'naszego obecnego pierwszego'.... - gdybym nie wiedział że głupota to bym myślał ze prowokacja (albo odwrotnie)
 • @Eugeniusz Sendecki 17:56:55
  I tak na koniec.

  Jezeli Pan poczules sie urazony, to przykro mi, ale inaczej nie moglem napisac, aby wszystko bylo jasne.

  To dla dobra sprawy.
 • @unifoto 18:41:14
  Eugeniusz, członek Rady RzBiK - demokratycznie przegłosowany przez BiK-ów, przyjaciel niemców - katolików i braci rosjan, endek z krwi i kości, etc. - to polisa dla RzBiK na wypadek gdyby Comorra, nasz Makbet, rządził wiecznie :))
 • @Eugeniusz Sendecki
  "Gratuluję" panie Eugeniuszu zgromadzenia przy pomniku Dmowskiego (pewnie się w grobie przewraca) takich prlowskich tuzów jak oficera "ludowego wojska polskiego" samego Ludwika Wasiaka, a także Witaszka byłego posła niejednej partii znanego autora słów:

  "Omawiany dziś projekt ustawy próbuje niejako obejść zapisy konstytucji, modyfikując ordynację wyborczą. Nie zamierzamy czynić z tego zarzutu",

  ..nie pisząc już o znanym sowieckim agenciaku Świtoniu, kumplu innego agenciaka Bubla.

  Doborowe towarzystwo....wstyd i hańba.
 • @cziken1 18:34:43 - Szanowny Panie
  Żąda Pan abym się określił, więc to czynię. Jestem narodowym demokratą. Szanuję ludzi, którzy w Polsce mieszkają. Tych Polaków, dys-Polaków i a-Polaków. Z Anty-Polakami walczę całe życie. Już w przedszkolu niektóre dzieci były inaczej, lepiej traktowane niz ja, później doświadczałem, że te dzieci są uprzywilejowane w podstawówce, w liceum i na studiach. Bardzo późno odkryłem, ze są to dzieci esbeków, wnuki ubeków.
  Oczywiście - zawsze działam i walczę z antypolonizmem metodami legalnymi. To jest bardzo proste, co robię - bo jestem przejrzysty. Najpierw działałem w Lublinie, a potem, od roku 2000-go w Warszawie. Do 30-go r.ż. pracowałem organizacyjnie w MW, a potem przez klika lat działałem w Warszawie w grupie Sławomira Zakrzewskiego, później poszedłem w kierunku budowania ekipy TELEWIZJI NARODOWEJ.
  Pan występuje jako osoba anonimowa. A przecież bardzo dobrze wiemy, że jest pan znany Mossadowi i współczesnej Haganie, współczesnemu BDV i GRU, wywiadowi amerykańskiemu i brytyjskiemu. Czy kto tam jeszcze śledzi sytuację w polskim internecie. Pańska działalność dla przeciętnego funkcjonariusza Slużb anonimowa nie jest. Ja natomiast Pana nie znam. Nawet nie wiem, czy możemy rozmawiać za pomocą polskiego kodu kulturowego? Na pewno Pańska anonimowość jest formą błędu i manipulacji. Bardzo mi przykro.
  +
  Ciekawi mnie, że Pan się chełpi większą ilością informacji na temat zatrzymania działaczy ONR w Lublinie, niż oficjalny rzecznik ONR? I dlatego właśnie bym na miejscu ONR-owców miał oko na Pana "czikena1". :) Być może Pan i jest z organizacji, ale pod względem metodyki - to Pan odstaje niestety. Publicznie zgłaszając się na świadka w sprawie. Coś tu nie gra.
 • @unifoto 18:41:14 - PROSZĘ UWAZNIE POSŁUCHAĆ;
  Ani głupota, ani prowokacja. To jest polski bardzo mocny kontratak kulturowy. Obecność Anny Komorowskiej częstującej lud polski pieczonym świniakiem nadzianym kaszą gryczaną przy pomniku Dmowskiego jest wydarzeniem historycznym. Zważywszy na przeszłość Pierwszej Damy, powiązania, układy międzynarodowe WYCZUWAM, że wielu w Mossadzie, Haganie, czy jak się to teraz nazywa - boli z tego powodu głowa. Na samą myśl. Przyznam, że jakby Anna Komorowska pojawiła się wieczorem w Dniu Niepodległości na prosiaku - to byłbym rad. Przekazałem kilka dni temu zaproszenie Pani Prezydentowej przez zaprzyjaźnionego funkcjonariusza Służb, na razie nie ma odzewu. Obawiam się, że zaproszenie będzie nieskuteczne, niestety. Chociaż - kto wie?
 • @cziken1 19:22:12
  No dobrze, dobrze. Przyjmuje założenie, że Pan szczerze i od serca tak napisał, i tak myśli. Pragnę Panu zwrócić uwagę, że Roman Dmowski okazywał szacunek rosyjskiemu carowi, rosyjskiemu państwu i rosyjskiej myśli politycznej. Czy Bronisław Komorowski stanowi większe zagrożenie dla nas, polskich patriotów od cara? Na pewno nie. Owszem, ja negatywnie oceniam jego pro-WASP-owskie zaangażowanie, ale to jest jednak uosobienie polskiej państwowości. My na niego płacimy podatki. Szanujmy swoje pieniądze - może niech ten argument dotrze do Pana świadomości.
 • @konserwatystka 19:46:04 - NIECH PANIE UCAŁUJE ŚWITONIA W RĘKĘ I PRZEPROSI
  Pułkownik polskich drużyn strzeleckich Ludwik Wasiak nie był oficerem LWP. Jest wielce zasłużony we wspieraniu Jana Kobylańskiego w walce z antypolonizmem. Don Kobylański uważa go za swoją maskotkę i bardzo lubi. Jak Zagłoba Rocha Kowalskiego. :)
  A nazywanie Leszka Bubla agenciakiem jest niebezpieczne. Za to, że wspomniałem o tym - że tak był nazywany wytoczył mi proces. W ogóle to uporczywe wylewanie kubłów pomyj na ludzi może doprowadzić do ciężkiego rozstroju nerwowego. Pani krzywdzi ludzi, się obawiam.
  Co do krzywdzenia podłą kalumnią Kazimierza Świtonia - ostatniego z wielkich i autentycznych solidarnościowców to uprzejmie informuję Panią, że po śmierci Anny Walentynowicz to właśnie Kazimierz Świtoń jest ostatnią ikoną Pierwszej Solidarności. Pani powinna przyjść pod pomnik i go w rękę z szacunkiem ucałować.
 • @Eugeniusz Sendeckigo:" go w rękę z szacunkiem ucałować."
  A sygnet ma?
  Bo.. wie Pan, Panie Eugeniuszu ja bez sygnetu to ani rusz.. Bo Don to pewnie ma.. może ja z Donem jednak się przywitam..

  Ale nicanic Pan nie pisze i Generale Grudniewskim.. ja to lubię Generałów.. to jest nasz Świętokrzyski idol..

  Gdzie jest Generał???
  Może wycofany, daj Boże do matiuszki Rasssiji?
 • @konserwatystka 22:38:03
  Czy pani sobie zdaje sprawę - jakie to jest świństwo nazwać polskiego generała, że jest rosyjskim agentem? Generał Grudniewski będzie przy pomniku Dmowskiego cały czas w naszym studio. Niech Pani wycofa swoje złe i antypolskie wpisy. Proszę Panią.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:12:29
  Przyjmuje Pana wyjasnienia, i Pana motywacje.Niestety nie zgadzam sie z taka "taktyka" ( jezeli mozna to nazwac taktyka).

  Odnosnie dzisiejszych lubelskich wydarzen.Nie chelpilem sie, tylko informowalem wszystkich, i dalej to robie, bo chyba to wazna sprawa, aby wiedziec co sie dzieje.Nie powiedzialem, ze wiem wiecej niz rzecznik ONR!!!Po prostu Pan, czytal oswiadcznie wczesniejsze, a sytuacja caly czas byla dynamiczna, i sie zmieniala.Dochodzily nowe informacje, a Pan o nich nie wiedzial.Tylko tyle.

  To ze jestem inwigilowany, to zadna nowosc, tak jak inwiligowani sa wszyscy, ktorzy maja jednoznaczne poglady, na temat obecnej politycznej rzeczywistosci.Zareczam Panu, ze nikt mnie nie kupi, ani nie zastraszy.To juz przerabialem w przeszlosci, i sukcesu w tym temacie, odpowiednie sluzby nie mialy.

  Aha, i nie mam zadnych znajomych w "sluzbach"...Pan napisal, ze ma, i przekazal zaproszenie przez tego czlowieka do palacu...W takim razie, to ja sie pytam, w co Pan gra.Bo to jest co najmniej dziwne.Jak Pan moze zapraszac osoby, ktore cale zycie zwalczaly ruch narodowy.To jest dla mnie nie pojete.

  Na tym skoncze.Rob Pan, jak Pan uwaza, ale ja napewno pod takim czyms sie nie podpisze.
 • @cziken1 23:06:06
  Pod zgłoszeniem zgromadzenia pod pomnikiem Dmowskiego podpisałem się ja i Jan Rudziński - szef Stowarzyszenia budowy pomnika KL Warschau. Podpisaliśmy się i bierzemy odpowiedzialność. Zapewniam Pana, że kierunek naszych działań jest słuszny i przemyślany. Pan działa w strukturach ONR-u i niech pan działa jak umie najlepiej. Na pewno efekt będzie dobry. Uczciwa praca organizacyjna zawsze deje pozytywne efekty.
  Niech Pan przemyśli występowanie pod swoim imieniem i nazwiskiem. To daje więcej siły, ten autentyzm.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:46:31
  Świństwem.. delikatnie pisząc.. jest samozwańcze ogłoszenie się generałem przez tego małego agenciaka grudniewskiego. Jego powiązania ze służbami sowieckimi są dla mnie oczywiste i doskonale Pan wie, że będę o tym pisała i przypominała. Żaden uczciwy i myślący człowiek nie stanie w jednym szeregu z tymi agentami.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:15:50
  Nie jestem czlonkiem ONR-u, ani zadnej innej organizacji.Jestem obserwatorem sceny politycznej, i narodowcem z wyboru.Co bedzie dalej, z moja osoba, to czas pokaze.Trzeba byc ostroznym,w politycznych wyborach organizacyjnych.
 • Przypomnienie
  Panie Sendecki.Jako, ze dzis jest 9 listopada, to proponowalbym aby Pan z kolegami wybral sie dzis pod pomnik Romana Dmowskiego, poniewaz lewactwo co roku 9 listopada "obchodzi" rocznice "Nocy Krysztalowej".Skutki sa takie, ze moga zbeszczescic pomnik Pana Romana.

  Tak tylko przypominam.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:19:22
  hehe panie Gienku,ales pan odlecial.. To juz nie opary alkoholu pana przenosza w inna kraine ale chyba cos mocniejszego w zylce plynie.
  A swinie jak swinie lepsze jak kasze zra niz same sa nia wypchane.
 • Jesteśmy przy pomniku Dmowskiego i dyżurujemy. :)
  Jest sporo osób. Przygotowujemy się do nocnego czuwania.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej