Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Pożyczcie nam generator prądu! Dramatyczny apel o wsparcie TELEWIZJI NARODOWEJ.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miałem przeczucie, że nasz generator siądzie. I wykrakałem - chyba poszło łożysko i nie mamy prądu pod pałacem prezydenckim. A prosiłem, a mówiłem - weźcie się zdecydujcie - albo mi pożyczcie generator, albo sobie kupię drugi - na wszelki wypadek...

Miałem dziwne przeczucie, że nasz generator siądzie podczas naszej akcji pod pomnikiem Dmowskiego w tegoroczną wigilie 11-go listopada 2012. No i intuicja mnie nie zawiodła - oto przed chwilą chyba poszło łożysko i nie mamy prądu pod pomnikiem Dmowskiego. A prosiłem, a mówiłem - weźcie się zdecydujcie - albo mi pożyczcie generator, albo sobie kupię drugi - na wszelki wypadek. Przez ostatnią dobę drodzy przyjaciele z NowegoEkranu mieli generator i chcieli pozyczyc, tylko nie wiedzieli czy działa, mieli klucz, ale nie działał, ale zaraz miał działać, już już miał zapalić i wszystko miało grać i buczeć. No i zdałem się na przyjaciół. No i poleglem. Przed chwilą generator zaczął dziwnie pukać i zgaslo światło. Pewnie się zepsulo łożysko w generatorze i klops.

Jakby ktoś MIAŁ I CHCIAŁ pożyczyć generator prądu - to ja bardzo proszę o przywiezienie pod pomnik Dmowskiego w Warszawie. Można się na chwilę zatrzymać przy nas na Alejach Ujazdowskich, szybko sprzet wypakujemy, uzgodniam na bieżąco wszystko z policjantami. Nasze zgromadzenie (kilkanascie osób) zostało już ogrodzone niebieskimi barierkami, ale można wchodzic i wychodzić pod pomnik Dmowskiego. Miejsce ma być zamknięte na czas wizyty Prezydenta Komorowskiego.

(fotografiarepliki Krzyża z Giewontu przy pomniku Dmowskiego ze zbiorów Bartłomieja Kurzeji, wykonana przez nieznanego mi fotografa)

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Jest! Jest generator! Koledzy z NE dowieźli właśnie. I DZIAŁA. :)
  Mimo wszystko - proszę o wsparcie i zabezpieczenie TRZECIEGO generatora. Ten od Nowego Ekranu działa cudnie, ale strzezonego Pan Bóg strzeże. Jakby ktoś chciał i miał, i mógł - to ja strasznie proszę o przywiezienie generatora pod pomnik Pana Romana. Narodowy park maszynowy trzeba uzupełniać, uważam.
  +
 • @Eugeniusz Sendecki
  Proszę spróbować pożyczyć od policjantów, skoro macie państwo z nimi zgodę.
 • @AndrzejR 23:53:19
  Nie wiem jak w Polsce, ale w USA policjanci na taką prośbę zareagowali by... chłodno. Nawet przebitego koła nie pomogli by wymienić. Nie po to zostali powołani i opłacani przez podatnika żeby ludziom robić zakupy albo pożyczać sprzęt.
  Może poprosić o pistolet?
 • ES
  Zadzwonić do kolegi Romana, on przywiezie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej