Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Pożyczcie nam generator prądu! Dramatyczny apel o wsparcie TELEWIZJI NARODOWEJ.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miałem przeczucie, że nasz generator siądzie. I wykrakałem - chyba poszło łożysko i nie mamy prądu pod pałacem prezydenckim. A prosiłem, a mówiłem - weźcie się zdecydujcie - albo mi pożyczcie generator, albo sobie kupię drugi - na wszelki wypadek...

Miałem dziwne przeczucie, że nasz generator siądzie podczas naszej akcji pod pomnikiem Dmowskiego w tegoroczną wigilie 11-go listopada 2012. No i intuicja mnie nie zawiodła - oto przed chwilą chyba poszło łożysko i nie mamy prądu pod pomnikiem Dmowskiego. A prosiłem, a mówiłem - weźcie się zdecydujcie - albo mi pożyczcie generator, albo sobie kupię drugi - na wszelki wypadek. Przez ostatnią dobę drodzy przyjaciele z NowegoEkranu mieli generator i chcieli pozyczyc, tylko nie wiedzieli czy działa, mieli klucz, ale nie działał, ale zaraz miał działać, już już miał zapalić i wszystko miało grać i buczeć. No i zdałem się na przyjaciół. No i poleglem. Przed chwilą generator zaczął dziwnie pukać i zgaslo światło. Pewnie się zepsulo łożysko w generatorze i klops.

Jakby ktoś MIAŁ I CHCIAŁ pożyczyć generator prądu - to ja bardzo proszę o przywiezienie pod pomnik Dmowskiego w Warszawie. Można się na chwilę zatrzymać przy nas na Alejach Ujazdowskich, szybko sprzet wypakujemy, uzgodniam na bieżąco wszystko z policjantami. Nasze zgromadzenie (kilkanascie osób) zostało już ogrodzone niebieskimi barierkami, ale można wchodzic i wychodzić pod pomnik Dmowskiego. Miejsce ma być zamknięte na czas wizyty Prezydenta Komorowskiego.

(fotografiarepliki Krzyża z Giewontu przy pomniku Dmowskiego ze zbiorów Bartłomieja Kurzeji, wykonana przez nieznanego mi fotografa)

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Jest! Jest generator! Koledzy z NE dowieźli właśnie. I DZIAŁA. :)
  Mimo wszystko - proszę o wsparcie i zabezpieczenie TRZECIEGO generatora. Ten od Nowego Ekranu działa cudnie, ale strzezonego Pan Bóg strzeże. Jakby ktoś chciał i miał, i mógł - to ja strasznie proszę o przywiezienie generatora pod pomnik Pana Romana. Narodowy park maszynowy trzeba uzupełniać, uważam.
  +
 • @Eugeniusz Sendecki
  Proszę spróbować pożyczyć od policjantów, skoro macie państwo z nimi zgodę.
 • @AndrzejR 23:53:19
  Nie wiem jak w Polsce, ale w USA policjanci na taką prośbę zareagowali by... chłodno. Nawet przebitego koła nie pomogli by wymienić. Nie po to zostali powołani i opłacani przez podatnika żeby ludziom robić zakupy albo pożyczać sprzęt.
  Może poprosić o pistolet?
 • ES
  Zadzwonić do kolegi Romana, on przywiezie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej