Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Jan Kobylański przeciwko Radkowi Sikorskiemu. Zaproszenie na rozprawę.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

23 stycznia 2013, godz. 09:40 - znowu rozprawa sądowa w Warszawie. Konieczne przyjście każdego, komu bliska jest sylwetka Jana Kobylańskiego walczącego z antypolonizmem. Niech każdy Polak weźmie ze sobą kamerę i wszystko filmuje.

Zamieszczam poniżej - zaproszenie wystosowane przez Generała Grudniewskiego, które właśnie dostałem pocztą;

ZAPROSZENIE

Społeczny Komitet wspierania Pana Jana Kobylańskiego ,

Prezesa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) w walce z Antypolonizmem

 

zaprasza patriotów polskich z kraju i zagranicy na apelacyjny proces sądowy w dniu 23-01-2013 r. (środa) godz. 9-40 w Warszawie, Sąd Apelacyjny ul. Plac Krasińskich 2/4/6 sala 5 . /dzielnica Żoliborz/

Jest to być może ostatnia rozprawa ciągnącego się od 2009 r. procesu sądowego w którym Prezes USOPAŁ Pan Jan Kobylański, człowiek cieszący się międzynarodowym szacunkiem i autorytetem, wielki Polak i patriota pozwał za zniesławienie :

Radka Sikorskiego, obecnego szefa MSZ za wywołanie kampanię dyskredytacji

w mediach .

Te sądowe rozprawy ujawniają nienawiść pewnych mniejszości narodowych do polskich, katolickich i narodowych wartości oraz osób te wartości na skalę światową reprezentujących.

Pan Jan Kobylański jest dla nas wzorcem patriotycznego Polaka , katolika i człowieka zaangażowanego społecznie na rzecz interesów Polski na skalę światową. Występując

w Jego obronie dajemy wyraz własnych patriotycznych poglądów i zasad moralnych które reprezentujemy.

 

Jest też to też jeden z nieliczny przypadków, gdy odważny Polak sprzeciwił się Antypolonizmowi liberalnych mediów, a luminarzy antypolonizmu posadził na ławie oskarżonych.

Grupa obywatelska skupiona w Społecznym Komitecie solidaryzuje się z Prezesem USOPAŁ organizując społeczne poparcie dla Pana Jana Kobylańskiego.

 

 

Zapraszamy patriotów do czynnego udziału w procesie i demonstracyjnej dyskusji przed budynkiem..

 

Za organizatorów: Mgr inż. Jan G. Grudniewski, (Polski Ruch Uwłaszczeniowy),

Płk Ludwik Wasiak ( Stronnictwo Narodowe) dr Eugeniusz

Sendecki, inż. Jan Strzeżek

 

Informacje: tel. 0-601 361 962,prug@chello.plwww.usopal.pl

 

Warszawa 23-01-2013 r.

KOMENTARZE

 • @Ranger 18:23:26
  a co to ma do rzeczy akurat w tym kontekście? Tak samo jak do nauczycieli (magistrów i kiedyś nawet nie magistrów) zwracano się per profesorze, tak samo do lekarza, obojętnie czy ma tytuł doktora czy nie zwracamy sie doktorze. Byc może stąd wzięła się ta nieścisłośc. Ale i tak w tyn kontekście nie ma to znaczenia.
 • @Ranger 18:23:26
  Natomiast bardzo słuszna i cenna jest, podnoszona przez Pana Sendeckiego sprawa Człowieka który broni dobrego imienia Polski na swiecie, skoro nie robią tego, wydawałoby sie powołane do tego służby w Kraju. I chyba nie ma wątpliwosci że obecnośc na tym procesie Poslkich Patriotów jest obowiązkowa.
 • PODLASIE XXI WIEKU
  chętnie bym przyszedł niestety mam zaliczenie egzaminu - Sesja
 • @
  Ten proces ciągnie się jak tasiemiec...
 • @Ranger 18:23:26 - "Jan Kobylanski Zycze Kobylanskiemu sukcesu, bo sfingowano wiele bzdur przeciwko niemu. Pan Sendecki nie napi
  sal i nie bronil pracy doktorskiej, dopisek "dr" zamiast lekarz medycyny jest oczywistym klamstwem:)"
  Bardzo Panu dziękuję za uzewnętrznienie swojego do mnie stosunku. Szczerość Pańska, nieco bolesna - jest piękna. Budzi moje intensywne odczucia, a nawet uczucia. Zauważyłem, że wypowiada się Pan na ważne tematy i z uwagą analizuję Pana polityczny kontekst, wpływy którym Pan podlega, głębię intelektualną... Pozdrawiam Pana pięknie.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:54:57
  Niestety, do Warszawy mam daleko. Przeto czekamy na relację.
 • @ Autor
  "Te sądowe rozprawy ujawniają nienawiść pewnych mniejszości narodowych do polskich, katolickich i narodowych wartości oraz osób te wartości na skalę światową reprezentujących."

  -----------------

  Czemu to Pan nie napisze wprost, że chodzi o gminę żydowską,
  która nienawidzi wręcz Pana Jana Kobylańskiego.

  pzdr
 • @poligraf
  "Czemu to Pan nie napisze wprost, że chodzi o gminę żydowską, która nienawidzi wręcz Pana Jana Kobylańskiego."

  ---> A nie pamiętasz jak o takim Michniku, sędzina prawie na kolanach przed nim twierdziła, że on jest dobrem narodowym, a inni bolszewiccy sędziowie uważają, że agenturalność, szkodzenie Polsce, czy aktywna działalność na rzecz pozbawienia państwowości nie mieszczą się w ich mentalności, jako zdrada?

  "- Michnik vs. Sakiewicz i Targalski: Dziennikarze zostali pozwani za stwierdzenie, które znalazło się z artykule Targalskiego pt.: „Gry i zabawy Ubekistanu”. Michnik poczuł się urażony stwierdzeniem: „Oczywiście można powiedzieć, że redaktor Michnik w niespodziewanym napadzie uczciwości postanowił zlikwidować w Polsce korupcję, którą poprzednio usprawiedliwiał, jeśli korzystali na niej komuniści”. W czasie procesu sądu opracował nową definicję słowa korupcja. Targalski przegrał."
  http://www.fronda.pl/a/lista-sadowych-quotofiarquot-michnika-coraz-dluzsza,13543.html  http://www.pardon.pl/artykul/6523/ojciec_adama_michnika_byz_sowieckim_szpiegiem/45
  Wiadomo, jak by było w tej sytuacji. Stalinowski sędzia zażądałby pokazania nagrania, w którym jakiś "przedstawiciel gminy żydowskiej" mówi dosłownie, że nienawidzi Polaków, no a nagranie - by mógł uznać za wiarygodne - musiałoby być wykonane przez tegoż "przedstawiciela" ... bo przecież jakiś goj na pewno zmanipulował! :)


  "Michnik moralista

  Od pewnego czasu, datujacego sie chwila, kiedy zostal dopuszczony przez czerwonych do okraglego stolu, czyli do wladzy (do zlobu), Adam Michnik ogloszony zostal przez lewice w Polsce nie tylko "znakomitym" politykiem, ale i "wybitnym intelektualista i moralista", a przez lewice europejska "Wybitnym Europejczykiem", czy cos w tym rodzaju. Nie byloby w tym nic gorszacego, gdyby sie na tym skonczylo. Jednakze Michnik jest na tyle malo spostrzegawczy i malo inteligentny, ze - nie pojmujac pewnych prostych rzeczy - uwierzyl w swa wyjatkowosc i poslannictwo, chywtajac sie za umoralnianie Polakow, pouczajac ich co jest moralne, a co niemoralne. Jaka nalezy przyjmowac postawe i jak zachowywac sie, zwlaszcza wobec czerwonych. Cynik i lgarz, moralista?! Syn lajdakow i zdrajcow a przy tym mlodszy brat lotra i ganstera czerwonego, majacego na sumieniu wiele zyc ludzkich i cierpien niewinnych Polakow, zamordowanych za to, ze przeciwstawiali sie czerwonemu bezprawiu i zdradzie ojczyzny. Ojciec, stalinowski budowniczy totalitaryzmu i dyktatury komunistycznej w Polsce. Matka, literatka propagandzistka Stalina. Starszy brat, Stefan Michnik, U.B.-ek i "sedzia" UBeckich sadow kapturowych w PRL-u. To juz za wiele. Wszystko ma swoje granice tolerancji. Ale zeby prostytutka puczala moja corke, jak ma sie prowadzic, to juz nie daje sie przetrawic."
  http://gazetawyborcza.republika.pl/csk.htm
 • @1normalnyczlowiek :" Na POhybel bolszewikom!"
  O to nie wiem czy spodoba się panu Sendeckiemu..

  Przecież grudniewskie generały, buble, poręby, dukaczewskie i cała ta otoczka Kobylańskiego to bolszewickie indywidua.
 • Panie Janie. Na pohybel bolszewikom.
  "Występując w Jego obronie dajemy wyraz własnych patriotycznych poglądów i zasad moralnych które reprezentujemy."

  ---> Jutro dowiemy się, czy w III RP uchował się choć jeden sędzia, zasługujący na to miano.
  No i nie przeczę, że ucieszyłaby mnie wiadoma mina Sikorskiego a także Lizuta, Gugały ... i tych wszystkich mocodawców, którzy wysyłali bolszewickie pieski do Ameryki, by węszyły za Panem Janem Kobylańskim.
 • @konserwatystka
  "O to nie wiem czy spodoba się panu Sendeckiemu.. "

  ---> Spodoba się ...
  Jak widzę, co w tej chwili na rząd "wygaduje" Kazimierz Kik w Superstacji, to widać, że nastąpiły głębokie przemiany świadomościowe.
 • @1normalnyczlowiek 22:08:06
  No nie. To już są zbyt zawiłe meandry myślowe. To jest nie na moją biedną polską głowę. Jestem człowiek prosty, z Zamojszczyzny. Jak widzę niezidentyfikowanego człowieka to prosiakiem go częstuję. Jak zje - znaczy nasz. A jak nie - to nie. Test prosiakowy jest najlepszy. Czy widzieliście jakąś kanalię jedzącą z nami prosiaka pod Dmowskim 11-go listopada? A widzicie. Nie widzieliście. Znaczy się - moja metoda najlepsza.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:54:57
  Nie mogę wspomóc Komitetu, ale kibicuję p.Kobylańskiemu jak i Komitetowi, choć to nie będzie miało znaczenia dla "rozgrzanego sędziego", który prawdopodobnie nie je wieprzowiny, bo głównie to towarzystwo spod tej "ciemnej gwiazdy" za tym stoi, a pozwany to wyjątkowo odrażający typ.
 • Płk Ludwik Wasiak jest zwolennikiem Moskwy.
  Nie wiem, czy Pan Kobylański o tym wie.

  Ty Eugeniuszu wiesz na pewno.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:09:06
  Trochę się nie zgadzam z takim osądem bo jako wegetarianin byłbym już zaliczony do tego towarzystwa spod ciemnej gwiazdy.Ale jest smutne że Radek Sikorski z całego MSZ a zwłaszcza placówek dyplomatycznych zrobił sobie folwark zwalczający patriotów polskich.Tym kim jest jego żona i jakie robi interesy to wszystko wskazuje wręcz działanie na szkodę narodu polskiego.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:54:57
  Witam , ja też życzę p.Kobylanskiemu Ducha Sprawiedliwosci
  Wystarczy,by zamienic ich role i byloby juz ...normalnie
  Może by pan podsunął na sali sądowej zamiane ,proba 6m-c pozdr.
 • @1normalnyczlowiek 21:58:21
  Przyjmuję Pańskie argumenty "ze zrozumieniem i pokorą".

  Pozdrawiam Pana
 • @poligraf 11:47:40
  Ech ludzie , temat ważny , a tu jak zwykle zaczyna się opluwanie. Wstyd.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:09:06
  A może jakaś relacja, albo co. Ciekaw jestem reakcji, jak to odbieraliście będąc tam, sam nie bardzo mogłem - nie mieszkam w Wa-wie.

  Słyszałem / czytałem znaczy, że Kobylański przegrał, co było do przewidzenia, musiał by się Sędzia jakiś nierozgrzany* w Polsce znaleźć / ujawnić, albo co.

  * Nie mylić z niezawisłym, chociaż też ciekawe słowo i ma swoje konotacje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej