Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Jan Kobylański przeciwko Radkowi Sikorskiemu. Zaproszenie na rozprawę.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

23 stycznia 2013, godz. 09:40 - znowu rozprawa sądowa w Warszawie. Konieczne przyjście każdego, komu bliska jest sylwetka Jana Kobylańskiego walczącego z antypolonizmem. Niech każdy Polak weźmie ze sobą kamerę i wszystko filmuje.

Zamieszczam poniżej - zaproszenie wystosowane przez Generała Grudniewskiego, które właśnie dostałem pocztą;

ZAPROSZENIE

Społeczny Komitet wspierania Pana Jana Kobylańskiego ,

Prezesa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ) w walce z Antypolonizmem

 

zaprasza patriotów polskich z kraju i zagranicy na apelacyjny proces sądowy w dniu 23-01-2013 r. (środa) godz. 9-40 w Warszawie, Sąd Apelacyjny ul. Plac Krasińskich 2/4/6 sala 5 . /dzielnica Żoliborz/

Jest to być może ostatnia rozprawa ciągnącego się od 2009 r. procesu sądowego w którym Prezes USOPAŁ Pan Jan Kobylański, człowiek cieszący się międzynarodowym szacunkiem i autorytetem, wielki Polak i patriota pozwał za zniesławienie :

Radka Sikorskiego, obecnego szefa MSZ za wywołanie kampanię dyskredytacji

w mediach .

Te sądowe rozprawy ujawniają nienawiść pewnych mniejszości narodowych do polskich, katolickich i narodowych wartości oraz osób te wartości na skalę światową reprezentujących.

Pan Jan Kobylański jest dla nas wzorcem patriotycznego Polaka , katolika i człowieka zaangażowanego społecznie na rzecz interesów Polski na skalę światową. Występując

w Jego obronie dajemy wyraz własnych patriotycznych poglądów i zasad moralnych które reprezentujemy.

 

Jest też to też jeden z nieliczny przypadków, gdy odważny Polak sprzeciwił się Antypolonizmowi liberalnych mediów, a luminarzy antypolonizmu posadził na ławie oskarżonych.

Grupa obywatelska skupiona w Społecznym Komitecie solidaryzuje się z Prezesem USOPAŁ organizując społeczne poparcie dla Pana Jana Kobylańskiego.

 

 

Zapraszamy patriotów do czynnego udziału w procesie i demonstracyjnej dyskusji przed budynkiem..

 

Za organizatorów: Mgr inż. Jan G. Grudniewski, (Polski Ruch Uwłaszczeniowy),

Płk Ludwik Wasiak ( Stronnictwo Narodowe) dr Eugeniusz

Sendecki, inż. Jan Strzeżek

 

Informacje: tel. 0-601 361 962,prug@chello.plwww.usopal.pl

 

Warszawa 23-01-2013 r.

KOMENTARZE

 • @Ranger 18:23:26
  a co to ma do rzeczy akurat w tym kontekście? Tak samo jak do nauczycieli (magistrów i kiedyś nawet nie magistrów) zwracano się per profesorze, tak samo do lekarza, obojętnie czy ma tytuł doktora czy nie zwracamy sie doktorze. Byc może stąd wzięła się ta nieścisłośc. Ale i tak w tyn kontekście nie ma to znaczenia.
 • @Ranger 18:23:26
  Natomiast bardzo słuszna i cenna jest, podnoszona przez Pana Sendeckiego sprawa Człowieka który broni dobrego imienia Polski na swiecie, skoro nie robią tego, wydawałoby sie powołane do tego służby w Kraju. I chyba nie ma wątpliwosci że obecnośc na tym procesie Poslkich Patriotów jest obowiązkowa.
 • PODLASIE XXI WIEKU
  chętnie bym przyszedł niestety mam zaliczenie egzaminu - Sesja
 • @
  Ten proces ciągnie się jak tasiemiec...
 • @Ranger 18:23:26 - "Jan Kobylanski Zycze Kobylanskiemu sukcesu, bo sfingowano wiele bzdur przeciwko niemu. Pan Sendecki nie napi
  sal i nie bronil pracy doktorskiej, dopisek "dr" zamiast lekarz medycyny jest oczywistym klamstwem:)"
  Bardzo Panu dziękuję za uzewnętrznienie swojego do mnie stosunku. Szczerość Pańska, nieco bolesna - jest piękna. Budzi moje intensywne odczucia, a nawet uczucia. Zauważyłem, że wypowiada się Pan na ważne tematy i z uwagą analizuję Pana polityczny kontekst, wpływy którym Pan podlega, głębię intelektualną... Pozdrawiam Pana pięknie.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:54:57
  Niestety, do Warszawy mam daleko. Przeto czekamy na relację.
 • @ Autor
  "Te sądowe rozprawy ujawniają nienawiść pewnych mniejszości narodowych do polskich, katolickich i narodowych wartości oraz osób te wartości na skalę światową reprezentujących."

  -----------------

  Czemu to Pan nie napisze wprost, że chodzi o gminę żydowską,
  która nienawidzi wręcz Pana Jana Kobylańskiego.

  pzdr
 • @poligraf
  "Czemu to Pan nie napisze wprost, że chodzi o gminę żydowską, która nienawidzi wręcz Pana Jana Kobylańskiego."

  ---> A nie pamiętasz jak o takim Michniku, sędzina prawie na kolanach przed nim twierdziła, że on jest dobrem narodowym, a inni bolszewiccy sędziowie uważają, że agenturalność, szkodzenie Polsce, czy aktywna działalność na rzecz pozbawienia państwowości nie mieszczą się w ich mentalności, jako zdrada?

  "- Michnik vs. Sakiewicz i Targalski: Dziennikarze zostali pozwani za stwierdzenie, które znalazło się z artykule Targalskiego pt.: „Gry i zabawy Ubekistanu”. Michnik poczuł się urażony stwierdzeniem: „Oczywiście można powiedzieć, że redaktor Michnik w niespodziewanym napadzie uczciwości postanowił zlikwidować w Polsce korupcję, którą poprzednio usprawiedliwiał, jeśli korzystali na niej komuniści”. W czasie procesu sądu opracował nową definicję słowa korupcja. Targalski przegrał."
  http://www.fronda.pl/a/lista-sadowych-quotofiarquot-michnika-coraz-dluzsza,13543.html  http://www.pardon.pl/artykul/6523/ojciec_adama_michnika_byz_sowieckim_szpiegiem/45
  Wiadomo, jak by było w tej sytuacji. Stalinowski sędzia zażądałby pokazania nagrania, w którym jakiś "przedstawiciel gminy żydowskiej" mówi dosłownie, że nienawidzi Polaków, no a nagranie - by mógł uznać za wiarygodne - musiałoby być wykonane przez tegoż "przedstawiciela" ... bo przecież jakiś goj na pewno zmanipulował! :)


  "Michnik moralista

  Od pewnego czasu, datujacego sie chwila, kiedy zostal dopuszczony przez czerwonych do okraglego stolu, czyli do wladzy (do zlobu), Adam Michnik ogloszony zostal przez lewice w Polsce nie tylko "znakomitym" politykiem, ale i "wybitnym intelektualista i moralista", a przez lewice europejska "Wybitnym Europejczykiem", czy cos w tym rodzaju. Nie byloby w tym nic gorszacego, gdyby sie na tym skonczylo. Jednakze Michnik jest na tyle malo spostrzegawczy i malo inteligentny, ze - nie pojmujac pewnych prostych rzeczy - uwierzyl w swa wyjatkowosc i poslannictwo, chywtajac sie za umoralnianie Polakow, pouczajac ich co jest moralne, a co niemoralne. Jaka nalezy przyjmowac postawe i jak zachowywac sie, zwlaszcza wobec czerwonych. Cynik i lgarz, moralista?! Syn lajdakow i zdrajcow a przy tym mlodszy brat lotra i ganstera czerwonego, majacego na sumieniu wiele zyc ludzkich i cierpien niewinnych Polakow, zamordowanych za to, ze przeciwstawiali sie czerwonemu bezprawiu i zdradzie ojczyzny. Ojciec, stalinowski budowniczy totalitaryzmu i dyktatury komunistycznej w Polsce. Matka, literatka propagandzistka Stalina. Starszy brat, Stefan Michnik, U.B.-ek i "sedzia" UBeckich sadow kapturowych w PRL-u. To juz za wiele. Wszystko ma swoje granice tolerancji. Ale zeby prostytutka puczala moja corke, jak ma sie prowadzic, to juz nie daje sie przetrawic."
  http://gazetawyborcza.republika.pl/csk.htm
 • @1normalnyczlowiek :" Na POhybel bolszewikom!"
  O to nie wiem czy spodoba się panu Sendeckiemu..

  Przecież grudniewskie generały, buble, poręby, dukaczewskie i cała ta otoczka Kobylańskiego to bolszewickie indywidua.
 • Panie Janie. Na pohybel bolszewikom.
  "Występując w Jego obronie dajemy wyraz własnych patriotycznych poglądów i zasad moralnych które reprezentujemy."

  ---> Jutro dowiemy się, czy w III RP uchował się choć jeden sędzia, zasługujący na to miano.
  No i nie przeczę, że ucieszyłaby mnie wiadoma mina Sikorskiego a także Lizuta, Gugały ... i tych wszystkich mocodawców, którzy wysyłali bolszewickie pieski do Ameryki, by węszyły za Panem Janem Kobylańskim.
 • @konserwatystka
  "O to nie wiem czy spodoba się panu Sendeckiemu.. "

  ---> Spodoba się ...
  Jak widzę, co w tej chwili na rząd "wygaduje" Kazimierz Kik w Superstacji, to widać, że nastąpiły głębokie przemiany świadomościowe.
 • @1normalnyczlowiek 22:08:06
  No nie. To już są zbyt zawiłe meandry myślowe. To jest nie na moją biedną polską głowę. Jestem człowiek prosty, z Zamojszczyzny. Jak widzę niezidentyfikowanego człowieka to prosiakiem go częstuję. Jak zje - znaczy nasz. A jak nie - to nie. Test prosiakowy jest najlepszy. Czy widzieliście jakąś kanalię jedzącą z nami prosiaka pod Dmowskim 11-go listopada? A widzicie. Nie widzieliście. Znaczy się - moja metoda najlepsza.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:54:57
  Nie mogę wspomóc Komitetu, ale kibicuję p.Kobylańskiemu jak i Komitetowi, choć to nie będzie miało znaczenia dla "rozgrzanego sędziego", który prawdopodobnie nie je wieprzowiny, bo głównie to towarzystwo spod tej "ciemnej gwiazdy" za tym stoi, a pozwany to wyjątkowo odrażający typ.
 • Płk Ludwik Wasiak jest zwolennikiem Moskwy.
  Nie wiem, czy Pan Kobylański o tym wie.

  Ty Eugeniuszu wiesz na pewno.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:09:06
  Trochę się nie zgadzam z takim osądem bo jako wegetarianin byłbym już zaliczony do tego towarzystwa spod ciemnej gwiazdy.Ale jest smutne że Radek Sikorski z całego MSZ a zwłaszcza placówek dyplomatycznych zrobił sobie folwark zwalczający patriotów polskich.Tym kim jest jego żona i jakie robi interesy to wszystko wskazuje wręcz działanie na szkodę narodu polskiego.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:54:57
  Witam , ja też życzę p.Kobylanskiemu Ducha Sprawiedliwosci
  Wystarczy,by zamienic ich role i byloby juz ...normalnie
  Może by pan podsunął na sali sądowej zamiane ,proba 6m-c pozdr.
 • @1normalnyczlowiek 21:58:21
  Przyjmuję Pańskie argumenty "ze zrozumieniem i pokorą".

  Pozdrawiam Pana
 • @poligraf 11:47:40
  Ech ludzie , temat ważny , a tu jak zwykle zaczyna się opluwanie. Wstyd.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:09:06
  A może jakaś relacja, albo co. Ciekaw jestem reakcji, jak to odbieraliście będąc tam, sam nie bardzo mogłem - nie mieszkam w Wa-wie.

  Słyszałem / czytałem znaczy, że Kobylański przegrał, co było do przewidzenia, musiał by się Sędzia jakiś nierozgrzany* w Polsce znaleźć / ujawnić, albo co.

  * Nie mylić z niezawisłym, chociaż też ciekawe słowo i ma swoje konotacje.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej