Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OD JUTRA ZACZYNAM MODLITWĘ I POST CZTERDZIESTODNIOWY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kazimierz Świtoń wskazuje na prymat ducha nad materią, określa politykom i zwykłym ludziom w Polsce drogę do działania politycznego. Konferencję prasową w Nowym Ekranie prowadzą Ryszard Opara i Zbigniew Lipiński.

23 lutego 2013 - Kazimierz Świtoń rozpoczyna post 40-todniowy w intencji zjednoczenia prawicy w Polsce i zwycięstwa nad słabością Polaków. Konferencja prasowa w NowymEkranie. Pan Kazimierz, założyciel Wolnych Związków Zawodowych wskazuje na Boga i Krzyż jako na naszą, Polaków szansę. Opowieść starszego pana o fascynującej walce z komuną, o obronie praw pracowniczych nagle zaczyna mieć aktualny i transcendentny - ponadczasowy charakter.

Zbigniew Lipiński, który mi opowiadał co czuł jak przysluchiwal się Switoniowi był poruszony.

- Wiesz, ja jestem raczej obojetny, często wręcz cyniczny jesli chodzi o bogoojczyźniane tematy. Ale ten czlowiek mówi coś zasadniczego. Coś wobec czego się nie da przejść obojętnie.

Według moich ustaleń Kazimierz Świtoń podczas swoich czuwań na Żwirowisku w Oswięcimi - to jest na terenie byłego obozu zaglady Polaków spotkał się z Maksymilianem Marią Kolbe.Ten zakonnik franciszkański, ktory cale życie budowal polskie i katolickie media oddal życie za współwięźnia - został zagłodzony przez niemieckich nazistów w bunkrze glodowym i dobity trującym zastrzykiem. Po zabiciu Ciało Niemcy zanieśli do krematorium i włożyli do pieca, wraz z ciałami innych zabitych. Wszystko się spalilo na popioł, oprócz Ciała Swiętego. Niemcy kazali Cialo palić kilka razy, po czym przerażeni zaalarmowali władzę zwierzchnią (chyba Gubernatora Hansa Franka z Krakowa) o cudzie. ten prawdopodobnie skonsultował sprawę z Hitlerem i w jego imieniu nakazał natychmiast zakopać nienaruszonego przez ogień Świętego Maksymiliana i sprawę zataić. Świtoń mówi, że wladze obozowe zakopały ciało w pobliżu krematorium i że ono tam dotąd spoczywa.W każdym razie spoczywalo do tego czasu, gdy on tam wiele nocy przebywał i pilnował Krzyża. W miejscu zakopania Ojca Maksymiliana nocą, w ciemnościach Kazimierz Świtoń widział cudowną poświatę. Nie są mi znane dokładne szczegóły jak i w jakich okolicznościach się osobiscie spotkał i o czym rozmawiał z Ojcem Maksymilianem Marią, jednak dowiedzialem się, że w roku 2011-tym Ciało zostało odnalezione i wykopane. Swięty Maksymilian chciał, żeby o cudzie dowiedzieli się wszyscy Polacy i żeby dzięki temu umocniła się nasza wiara. Niestety, wola Świętego nie zostala spełniona i Ciało zostało wykopane i uprowadzone w niejasnych okolicznościach, prawdopodobnie przez masonów, albo agentów Mossadu pilnujacych KL Auschwitz dzięki nieformalnym, tajnym porozumieniom z władzami RP. Ci ludzie nie chcą dopuscić do poinformowania i zwrócenia uwagi światowej opinii publicznej na to, co naprawdę się dzialo w KL Auschwitz, niemieckim obozie zaglady Polaków. Ciało Świętego Maksymiliana staje się pierwszorzędnym zagadnieniem religijnym i politycznym dzisiaj. Gdzie jest obecnie - nie wiadomo...Być może zostało ukryte nieopodal, czyli zakopane na terenie obecnego muzeum-obozu KL Auschwitz, żeby Polakom było trudniej szukać i odnaleźć. Jeśli to, co mowi Świtoń jest prawdą to by znaczyło - że zostaliśmy kolejny raz okradzeni, tym razem z relikwi porównywalnych albo i większych od relikwii Ojca Pio. Czy możemy sobie wyobrazić jak zareagowali by Wlosi, gdyby się dowiedzieli, że Nieznani Sprawcy ukradli Ciało Świętego Ojca Pio?

Kazimierz Świtoń przedstawił sprawę Ojca Kolbe Janowi Kobylańskiemu, nieformalnemu królowi Polaków na emigracji. Sprawa dojrzewa do decydującego rozstrzygnięcia. Należy dokonać kompleksowych prac archeologicznych i kryminalnego śledztwa wobec dotychczasowych zarządców i dysponentów miejsca i zasobow muzeum w byłym obozie zaglady KL Auschwitz. Ciało Świętego Maksymiliana Marii Kolbego należy odzyskać dla Polski.

Fakt, że taki mocarz ducha, taki przywódca narodowy jak Kazimierz Świtoń podjął post i modlitwę w naszej, prawicowców polskich intencji, żebyśmy się zjednoczyli pracowali w zgodzie dla dobra Polski, politycznego zwycięstwa w wyborach i uprzątnięcia "domu ojczystego" jest wstrząsający. Zanosi się, że będziemy mieli WIELKI Wielki Post i WIELKĄ Wielkanoc tego roku...

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • BOJKOT WYBORÓW
  Stowarzyszenie Demokracja USA wspierała Kazimierza Switonia w ostatnich wyborach do Senatu,niestety pan Kazimierz Switoń nie uzys -kał poparcia wyborców w swoim okręgu.Pan Kazimierz to ikona walki z żydostwem i komunizmem ale nie wierzę aby apele do Narodu o nawrócenie się do Boga cokolwiek zmieniły Trzeba zbojkotowac wybory i zażądać zmiany ordynacji wyborczej na większosciową z okręgami jednomandatowymi wielkosci obecnych powiatów. Musimy mieć zagwarantowane prawo do odwoływania posłów.Nie głosujmy już nigdy więcej na żadną partie bo partie na całym swiecie to mafie a te w Polsce w szczególnosci.Poprzyjmy apel wielkiej patriotki Anny Walentynowicz o BOJKOT WYBORÓW.Zostańmy w dniu wyborów w domach.Sami się nie wybiorą
 • @Nathanel 00:29:58 BOJKOT WYBORÓW
  ProszE sobie nie robić zartów w tak ważnej sprawie .To nie przystoi.
 • Kalendarz posiadasz, Genek?
  Do Welkanocy już tylko 34 postnych dni ci zostało, Genek. Możesz się nie wyrobić. Ale może postanowiłeś te nadchodzące Święta przepościć. Przydałoby ci się, bo na zdjęciach to pokaźnie grubawy wychodzisz, rozżartyś się zrobił. Moim zdaniem, to grubasy nie są zbyt wiarygodnymi narodowcami. Bo jak im Ojczyzny bronić i za Sprawę umierać, gdy sadło i tusza w przeprowadzeniu błyskawicznej akcji przeszkadzają? Toć gdyby ciebie, Genek, do celi głodowej wróg zamknął, jak to ongiś z naszym Świętym Maksymilianem uczynił, to byś juź pierwszego dnia w porze podwieczorku Sprawę zdradził i za pół snajkersa byś się Macierzy wyrzekł i kolaborował. Tak, że cztery dekady ramadanu dobrze ci zrobią, Genek. Obyś tylko wytrwał do końca, bo pewnie znów sie na gadaniu skończy. Mój kapral-konfident to ma sposób na głodnego żołnierza. Potrafi tak przywalić z półobrotu w żołąd, że delikwent przez pierwsze pół godziny tchu nie może złapać, a i potem o jedzeniu wcale nie myśli i nawet porzyguje resztkami zeszłodniowej kolacji. Stosujemy tą metodę czasem na poligonie zimowym, gdy woda pitna jest rarytasem. Na poligonach letnich zawsze można głód wodą zapić, bo nie zamarza. Jakbyś tak potrzebował motywatora, to mogę ci na jeden weekend mego kaprala-konfidenta w roli personal trainera do stolicy przysłać.
 • @amadeusz2006 01:57:18
  Na jakiej podstawie sądzisz, że sami się nie wybiorą? Przecież wybierają się tak cały czas przy nieznacznym wspomożeniu lemingów a Ordynacja wyborcza nie określa quorum do ważności wyborów.
 • ---------SCHIZOFRENIA POLSKA -----------
  -- w Polsce krzyż to NIEOGRANICZONA WŁADZA KLERU NAD NARODEM !!
  -- to noże w plecy zadawane Polsce przez Watykan przez wieki -to ROZBIORY / wynaradawianie z polskości / ZDRADY / trzymanie Narodu w analfabetyzmie / w pańszczyznie / to ZDRADA w Magdalence / to komisja majątkowa / to wypędzenie milionów młodych Polaków za granicę za chlebem -po to by !!!! zapełnili opustoszałe już OBIEKTY KULTU a za nimi węsząc polskie łzy - PODĄŻAJĄ -------czarni -ABY GRABIĆ !!! wdowi grosz --Panie Jezu !!!! jak możesz na to wszystko patrzeć ??? i MILCZEĆ !!!!!!!!!!!!!!!
 • Poświata
  Pan Świtoń już widział poświatę nad miejscem gdzie leżały zwłoki św Maksymiliana Kolbe. Mam więc nadzieję, że święty kolejny raz ujawni p. Świtoniowi miejsce w którym znajdują się jego doczesne szczątki i obejdzie się bez wielkich kosztów związanych z poszukiwaniami ciała świętego, to będzie kolejny cud!
 • @ulak-U.Krzyżanowska 10:06:19
  Nie zalewaj Krzysiak. Twoja poświata świeciła jasnym światłem w Czarnem i Ludowym Wojsku Polskim. Zgasła w szpitalu, ty wiesz, w którym, co nie?
 • @Brat Żorża 11:09:52
  W ustach gnidy, to co napisałeś, poczytuję sobie jako komplement.
  Gallux jest jeden, zapamiętaj to sobie:-) Nie musi, jak troll zagrodowy, raz ubity wracać w kolejnych wcieleniach. A ty zdaje mi się miałeś tu już kilka żyć? Luiza i....? Pucuj się, ile razy wywalano cię z tego miejsca, a?
  Założyłeś spółeczkę akcyjną z Trepem&Kalwiszem i Ulakiem? Ostatnie Takie Trio e he he he he
 • @Pan podporucznik 08:13:01
  No nie jestem specjalnie mocny w rachunkach, ale wychodzi mi 32 dni ?
  Św. Józef jak świat, światem post znosi !
 • @Pan podporucznik 08:13:01 - "za pół snajkersa byś się Macierzy wyrzekł (...)"
  O, i tutaj żeście się sami wydali, WASP-owska Wasza nać! Jakbyście byli mlodzieńcem polskim, niewinnym, WASP-owskim i hasbarowskim wpływom nie poddanym - to byście napisali byli "za pół snikersa byś się Macierzy wyrzekł (...)". Tak prawdziwie polska młodzież używa angielskich nazwy, a nie tak jak Wy. No, przyznajcie się? Skąd piszecie? Z Commonwelthu, czy prosto z Israela?
 • @podlasie21 16:03:34
  W gabinecie cieni ministerstwo kultury i dziedzictwa narodowego obsadza Bartłomiej Kurzeja. Kolegę Czeczetkowicza widzę jako szefa dzialu prasowego (rzecznika rządu).
 • @Ranger 17:51:40 - funduszy pomocowych?
  No proszę, jakie oszczerstwo paskudne! Pan przeszedł w łganiu samego siebie, Szanowny Panie Ranger. Co by na to powiedziała Pana Matka?
 • @Marek.Lipski 11:34:34
  Niech Ci Bóg błogosławi, za Twoją wrażliwość.
 • Kochani,
  Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi. Mt 6, 1

  Gdy się modlicie nie bdzicie jak (...), żeby się ludziom pokazać... Mt 6, 5

  Kiedy pościcie, nie bądźcie (...), aby pokazać ludziom... Mt 6, 16
 • @Mediator 19:42:21
  Ja tu nie bardzo rozeznaje się, kto jest kto (?) na tej kanapie.
  Jeśli nasza Ojczyzna ma tak Wielkich, Godnych, Wiernych, Gotowych (do poświęceń) Mężów Stanu, to gdzie Oni byli, gdy wchodzono w dupę Rosji?! Gdzie te Rejtany niewypowiedziane, blokujące zalew bolszewii ?!
  Gdzie byli, gdy włażono w dupę Niemcom i USA ?!
  Gdzie Ci niezłomni bojownicy o suwerenność, gdy parę bolszewicko-brukselskich srebrników, złagodziło gorycz utraty niepodległości?!
  Gdzie ci miłośnicy Ludu, gdy miłościwie panujący nam okupant, nakładał
  48-mio% podatek socjalny, 23 % VAT, 19-sto % podatek od pracy, "niktniewiejakwielki" procentowo podatek akcyzowy ?!
  To bolszewicy!
  Jedyny program, który im przyświeca to TKM ( Teraz Kurwa MY) ! Kasa ma być ta sama, bylebyśmy MY ją rozdzielali !
  Jakieś ścierwo, profesor z bolszewickiego nadania, udowadniał na tych łamach, że podatki to "koszty uzyskania przychodu" a wydatki Państwa, to ZYSK podatników! Czyli jego pensja to mój zysk! Żrę kawior, ryjem chama z bolszewickiego nadania zwanego Profesorem !
  Bohaterów się namnożyło, gdy nie ma wojny! Gdy za 20-30 lat Rosja z Niemcami skonsumują swój związek, bohatersko wyemigrują "wewnętrznie" i zewnętrznie, by obudzić się na starość po nowej "pieriestrojce".
  Zmieńcie hasło: "Cała władza w ręce Ludu" na "Łapy precz od ludzi !", to może Wam uwierzę.

  ...późny ten post ;)
 • @seedam 01:29:42
  słowo LUD, można wymieniać sobie w powyższym tekście słowem Naród
 • @gallux 10:34:41
  Słuchaj TY śmierdzielu czyli gówno z cloaca komunizmu p. Krzyżanowska to nie Krzysiak!
 • @Brat Żorża 11:09:52
  A ja pół roku temu zauważyłem jego wulgaryzm (bo bezczelność z głupotą to dla niego brat i siostra) ąz śmierdziało jak go czytałem i zrozumiałem, że "gallux" to oszustwo bo w zasadzie to gówno i po Pańskim wyjaśnieniu ustalam mu godny niego nick:
  g....z cloaca komunizmu co Ty na to Bracie Żorża? Pozdrawiam
 • @gallux 10:34:41
  ILE RAZY MOŻNA WYJAŚNIAĆ, ŻE NIE JESTEM WIELBŁĄDEM (KRZYSIAKIEM) NAWET WIELKIE LITERY P. GALLUXOWI I JEMU PODOBNYM NIE POMAGAJĄ W ROZUMNYM ZŁOŻENIU LITEREK.

  BIEDNY TYLKO SIĘ PISAĆ NAUCZYŁ - NA NAUKĄ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM TATUSIOWI PROSIAKÓW ZABRAKŁO.

  TO SZCZYT KOMUNISTYCZNEJ PROPAGANDY PRAWDA JEST TYLKO JEDNA I P.GALLUX JĄ GŁOSI

  TAK, TAK KOMUNA NIE ZGINĘŁA ŻYJE W SERCU GALLUXA (TO ZA KOMUNY BYŁA SIEĆ SKLEPÓW GALLUX) NIE DOSTĘPNA DLA PRZECIĘTNIE ZARABIAJĄCEGO KOWALSKIEGO (taki pewex za złotówki)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej