Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

POLACY NIE WYKLINAJĄ SWOICH BOHATERÓW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto powtarza antypolski termin "Żołnierze Wyklęci" ten zdradza swoje negatywne nastawienie, bądź co najmniej nonszalancję.

3 marca 2012, godz. 20:47 - doktor historii Marek Czerniawski, inżynier Jan Strzeżek, magister pedagogiki Adam Czeczetkowicz wypowiadają się przed kamera TELEWIZJI NARODOWEJ  w sprawie historycznego falszu antypolskiego - nazywania bohaterskich polskich zolnierzy walczacych z komunizmem w latach 1944-1956 "zolnierzami wykletymi". W dniu 1-szym marca 2012 padlismy ofiara krzywdzacego nieprawdziwego stwierdzenia wypowiedzianego od oltarza przez katolickiego metropolite arcybiskupa warszawskiego Kardynala Kazimierza Nycza. Podczas Mszy Świętej w archikatedrze warszawskiej wypowiedział on słowa - że to Polacy wyklęli bohaterów walczących z komunizmem i skazali ich na niepamięć. Takie nieprawdziwe zdanie nie powinno paść z jego ust. Doktor Marek Czerniawski wskazuje na źródło tego kłamstwa środowisko zblizone do Instytutu Pamięci Narodowej (IPN).  Jan Strzeżek podkreśla, że prawdziwi Polacy nigdy swoich bohaterów nie wyklinali. Eugeniusz Sendecki prosi Służby Watykańskie o pilną interwencje w sprawie powtarzających się, niedobrych dla Polski zdarzeń w archikatedrze warszawskiej. Adam Czeczetkowicz wskazuje na niepolskie (według posiadanych przezeń informacji) pochodzenie arcybiskupa jako na klucz do zinterpretowania nieprawdziwych słów wypowiedzianych 1-go marca 2012. TELEWIZJA NARODOWA będzie się sprawie przyglądała. Dowodem w sprawie jest nagranie filmowe wypowiedzi Kardynała Nycza zrealizowane i opublikowane przez Gazetę Polską - tę samą, która w roku 2006-tym wspierała zmuszenie do rezygnacji polskiego arcybiskupa warszawskiego Stanisława Wielgusa. W niniejszym materiale jest cytat z tego filmu, zamieszczony w najlepszej wierze, z podaniem źródła, niekomercyjnie;

KOMENTARZE

 • Cześć i chwała polskim bohaterom, Niezłomnym Żołnierzom, wyklętym przez zbrodniczą żydobolszewię
  Szczęść Boże Autorowi
 • Fałszywe nazewnictwo
  Na Nowym Ekranie jest to powszechne i na zwróconą uwagę nikt nie reaguje:


  http://bibrus.nowyekran.pl/post/88496,wieczna-pamiec-i-chwala-zolnierzom-wykletym#comment_772844
 • @konserwatystka 15:47:53
  Zróbmy z tym coś. Przecież potomkowie satanistów, którzy wyklinali naszych bohaterów śmieją się z nas w kułak.
  Przede wszystkim należy dobitnie mówić, że wśród komunistów działali kabaliści o proweniencji satanistycznej, którzy dokonywali rytualnego wyklinania żołnierzy polskich. Formalnie wzywali złe duchy przeciwko Polakom. Szczególnie modlili się - aby zamęczeni i udręczeni nasi rodacy byli pozbawieni opieki duchowej przed śmiercią - czyli żeby rozstali się z życiem w stanie grzechu ciężkiego. Byli spadkobiercami Cadyka Horovitza, który wzywał przeciwko nam Antychrysta, gdy w roku 1812-tym razem z Napoleonem najechaliśmy Moskwę. To jest fundamentalna wiadomość jak się chce zrozumieć o co chodzi w komunistycznym i masońskim zniewalaniu Polski wtedy i dzisiaj. To są naprawdę źli ludzie, którzy nie tylko zabijają ciało, ale również i ducha.
 • @konserwatystka 15:47:53
  Szanowna Konserwantko!
  Muszę Bronić określenia "WYKLĘCI" bo jest to antonim Przeklętych . Jak inaczej to nazwać? - Odklęci?
  Wyklęci to piękne i wyjątkowo trafne okreśłenie od "Poety Wyklętego"
  Kamila Cypriana Norwida który przeklęciem losu , opuszczony , chory ,zapomniany, zda się stracony na wieki po latach okazał się Największym
  Brylantem o niepowtarzalnym blasku w Polskiej Kulturze i Poezji
  Wyklęty - Przywrócony Pamięci i Naleznej Czci i Wielkości.! I TAK ma BYĆ!
  Pozdrawiam!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej