Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KRZYK OJCA POLSKIEGO I DUCH LEPPERA OBALAJĄ RZĄD TUSKA OBURZENI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...mnie chcieli zabrać trójkę dzieci. Trzy noce nie spały w domu. Uciekały jak Żydzi przed Gestapo. Pytam - dlaczego? Włodzimierz Knurowski, bohaterski rolnik polski staje się twarzą i głosem "Oburzonych". Zmartwychwstaje dobry duch Andrzeja Leppera!

Iza Pajączkowska, matka polskiego żołnierza była w sobotę 23-go marca 2013 z kamerą wśród Oburzonych pod Sejmem i przed URM-em w Warszawie. Filmowała wydarzenie, był mróz, sporo mlodzieży i kibiców. Był taki moment, jak przemawiał Knurowski - ten rolnik spod Sandomierza, któremu mafia biznesowo-urzędnicza-komornicza ukradła ziemię i zwierzęta inwentarskie. Opowiadał jak urzędnicy przychodzili, żeby zabrać mu jeszcze i dzieci. Te dzieci go bardzo kochały i wspieraly w walce z Systemem. Uciekały przed urzędnikami i chowały się w krójówkach jak Żydzi przed Gestapo za czasów okupacji hitlerowskiej.

Bylo coś takiego wtedy jak Knurowski przemawiał - wśród młodych ludzi, którzy go słuchali. Jakiś powiew historii, ciągłości pokoleniowej i narodowej Polaków. Krzywda ludzka zawsze towarzyszyła naszemu narodowi. W sercach tych młodzieńców i dziewczyny, którzy stali blisko Włodzimierza, niewatpliwie ludzi z Warszawy, dumnych z bycia mieszkańcami stolicy wstąpił duch oporu, buntu i wielkie współczucie dla wszystkich krzywdzonych Polaków z prowincji. Dziewczyna w dżinsach i włóczkowej czapce słuchająca Knurowskiego pomyślała o swoich dzieciach i o tym, że ona być może też będzie musiała się ukrywać przed Ludźmi Systemu chcącymi ukraść jej dzieci. Zakapturzeni młodzieńcy w kurtkach fleyersach (modnych wśród kibiców) zaczęli odkrywać niebezpieczeństwo bycia ściganym, zaszczutym, okradzionym, uwięzionym.

Patrzyli na Knurowskiego i słuchali go z takim nabożnym szacunkiem - jak przed laty prości polscy chłopi z blokad patrzyli kiedyś na Andrzeja Leppera, tego co ujawnił aferę pedofilską wśród polityków i zaraz potem zginął. A przed domem, w którym go powiesili postawiliśmy Krzyż.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Miałeś chamie złoty róg..
  Platforma Oburzoncyh to kolejny WSIowy projekt obliczony na zbudowanie bariery przeciw PiSowej..Duda, człowiek WSI oddelegowany na odcinek solidarnościowy. Rok temu w obliczu nadchodzacego krachu gospodarczego miał za zadanie sprowokowanie i spacyfikowania PiSu jako jedynej polskiej narodowo-wyzwoleńczej siły poprzez wplątanie jej w burdy uliczne..Nie udało się..Potem byłu Euro kiedy to siły WSIowe zaprosiły ruskich kibiców aby POmogły w sprowokowaniu Polaków-znowu się nie udało..11 listopada zaś, Tusko-Komoruskie przestraszyli się wielkosci maszerujących i ich zorganizowania, i znowu się nie udało..No to teraz wymyslili Platformę Oburzonych..
 • Sami te rządy lewaków od 23 lat wybieracie
  JKM 23 lata Wam tłumaczy ,a Wy bez mózgu ciągle tą hołotę wybieracie.
 • @liberalkonserwatywny 11:04:47
  JKM niczego nie tłumaczy, JKM gra w tej samej druzynie co Bul-Komoruski, Duda i reszta kremlowszczyków..Po prostu aby wygrać mecz, trzeba mieć lewoskrzydłowego, środkowego ,prawoskrzydłowego i dobrego bramkarza..A jak się ma jeszcze przekupionego sędziego, to mecz wygrany na bank! A ty liberocośtam, żeczywiscie jesteś bezmózgi.
 • @antysowiet 11:18:39
  Niech Pan nie rozpacza. My się RÓWNIEŻ mądrze ustawimy i wygramy. Ja będę Michnikiem, Czeczetkowicz Wałęsą, Czarniawski Geremkiem, a Pan Dudą. No, chyba że Pan zechce grać jako Chrzanowski, albo Lepper. Są wakaty.
  :)
  Avanti heroe Poloniae!
 • @antysowiet 11:18:39 (c.d.)
  A sędziego też przekupimy. Niech no Pan tylko się dołoży. My tu z Generałem Grudniewskim (ustawiony w pozycji Jaruzelskiego!) trzymiemy kasiorę. Tylko bez kwitów, po cichutku, po malutku...
  :)
  No? Jak się Wam koncepcja podobie? Ile dajecie? A macie auto i prawo jazdy? Bo Pan Generał Grudniewski nakazuje współpracować jedynie z kierowcami. Jak ktoś nie ma auta i prawa jazdy - to przyjmujemy założenie, że nie umie się zorganizować w stopniu podstawowym, znaczy - na parobka się jedynie może nadać. Względnie - na kibica.
  +
 • autor
  Dziękujemy serdecznie za opublikowanie. Dzielny Pan Knurowski. Wspierał również nasz protest w Krakowie. Całym sercem życzymy mu powodzenia.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:38:11
  Sendecki, wy to możecie byc co najwyżej cieciem gdzieś na parkingu..ale tam wakatów tez juz nie ma, wszystkie zajęte przez innych cieci z ZOMO lub SB..wiesz, tych najgłupszych co to kiedys tylko w ręcach byli mocarni..
 • @antysowiet 15:27:01
  A co Wy chcecie od cieci? Cieciem był Popiołek z serialu "Dom". Ten co Pawlaka grał. Swój chłop. I wypić umiał, i zakąsić. A - właśnie? Wy umiecie aby spożywać prosiaka nadziewanego kaszą gryczaną?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:30:40
  Popiołek był DOZORCĄ!! A wy jestescie Sendecki cieciem , cieciem malinowym! Popiołek to typowy Warszawiak który znał swoje miejsce w szeregu, wykonywał swoja pracę i był z tego dumny!A wy Sendecki to POtomek jakiegoś buraka spod Białegostoku lub Kielc który swój byt oprał na tym co ukradł.. Przed wojna u dziedzica, w wojne z urzynem pod kapotą,a po wojnie w czwórkach rokułaczających polskich chłopów!
 • @antysowiet 01:38:41 - ZABEZPIECZYŁEM OSZCZERSTWO, KTORE PAN PUBLICZNIE WYGŁOSIŁ;
  "Popiołek był DOZORCĄ!! A wy jestescie Sendecki cieciem , cieciem malinowym! Popiołek to typowy Warszawiak który znał swoje miejsce w szeregu, wykonywał swoja pracę i był z tego dumny!A wy Sendecki to POtomek jakiegoś buraka spod Białegostoku lub Kielc który swój byt oprał na tym co ukradł.. Przed wojna u dziedzica, w wojne z urzynem pod kapotą,a po wojnie w czwórkach rokułaczających polskich chłopów!"
  +
  Nieprawda. Opamiętaj się człowieku i przeproś.
 • @Ranger 03:44:00
  Oj Ranger, Ranger! Jednak - jacy Wy niedouczeni jesteście. Niby brylujecie z tym swoim światostwem, obyciem w sprawach międzynarodowych, a nie wiecie - że Sendeccy są z Tyszowiec na Zamojszczyźnie, a nie z białostockiego, ani z kieleckiego? Wychodzi szydło z wora - że Was nie douczyli geografii polskiej w tym instytucie hasbarowskim w Tel Avivie, coście go ukończyli z wyróżnieniem!
  W takiej prostej sprawie jak geografia ojczysta żeście się zdemaskowali. No? Jak Wam teraz, WASP-owski szpionie? Łyso, co?
 • ----------- ANTYSOVIET -- za jaką cholerę !
  ------------------ lubię Ciebie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej