Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KRZYK OJCA POLSKIEGO I DUCH LEPPERA OBALAJĄ RZĄD TUSKA OBURZENI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

...mnie chcieli zabrać trójkę dzieci. Trzy noce nie spały w domu. Uciekały jak Żydzi przed Gestapo. Pytam - dlaczego? Włodzimierz Knurowski, bohaterski rolnik polski staje się twarzą i głosem "Oburzonych". Zmartwychwstaje dobry duch Andrzeja Leppera!

Iza Pajączkowska, matka polskiego żołnierza była w sobotę 23-go marca 2013 z kamerą wśród Oburzonych pod Sejmem i przed URM-em w Warszawie. Filmowała wydarzenie, był mróz, sporo mlodzieży i kibiców. Był taki moment, jak przemawiał Knurowski - ten rolnik spod Sandomierza, któremu mafia biznesowo-urzędnicza-komornicza ukradła ziemię i zwierzęta inwentarskie. Opowiadał jak urzędnicy przychodzili, żeby zabrać mu jeszcze i dzieci. Te dzieci go bardzo kochały i wspieraly w walce z Systemem. Uciekały przed urzędnikami i chowały się w krójówkach jak Żydzi przed Gestapo za czasów okupacji hitlerowskiej.

Bylo coś takiego wtedy jak Knurowski przemawiał - wśród młodych ludzi, którzy go słuchali. Jakiś powiew historii, ciągłości pokoleniowej i narodowej Polaków. Krzywda ludzka zawsze towarzyszyła naszemu narodowi. W sercach tych młodzieńców i dziewczyny, którzy stali blisko Włodzimierza, niewatpliwie ludzi z Warszawy, dumnych z bycia mieszkańcami stolicy wstąpił duch oporu, buntu i wielkie współczucie dla wszystkich krzywdzonych Polaków z prowincji. Dziewczyna w dżinsach i włóczkowej czapce słuchająca Knurowskiego pomyślała o swoich dzieciach i o tym, że ona być może też będzie musiała się ukrywać przed Ludźmi Systemu chcącymi ukraść jej dzieci. Zakapturzeni młodzieńcy w kurtkach fleyersach (modnych wśród kibiców) zaczęli odkrywać niebezpieczeństwo bycia ściganym, zaszczutym, okradzionym, uwięzionym.

Patrzyli na Knurowskiego i słuchali go z takim nabożnym szacunkiem - jak przed laty prości polscy chłopi z blokad patrzyli kiedyś na Andrzeja Leppera, tego co ujawnił aferę pedofilską wśród polityków i zaraz potem zginął. A przed domem, w którym go powiesili postawiliśmy Krzyż.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Miałeś chamie złoty róg..
  Platforma Oburzoncyh to kolejny WSIowy projekt obliczony na zbudowanie bariery przeciw PiSowej..Duda, człowiek WSI oddelegowany na odcinek solidarnościowy. Rok temu w obliczu nadchodzacego krachu gospodarczego miał za zadanie sprowokowanie i spacyfikowania PiSu jako jedynej polskiej narodowo-wyzwoleńczej siły poprzez wplątanie jej w burdy uliczne..Nie udało się..Potem byłu Euro kiedy to siły WSIowe zaprosiły ruskich kibiców aby POmogły w sprowokowaniu Polaków-znowu się nie udało..11 listopada zaś, Tusko-Komoruskie przestraszyli się wielkosci maszerujących i ich zorganizowania, i znowu się nie udało..No to teraz wymyslili Platformę Oburzonych..
 • Sami te rządy lewaków od 23 lat wybieracie
  JKM 23 lata Wam tłumaczy ,a Wy bez mózgu ciągle tą hołotę wybieracie.
 • @liberalkonserwatywny 11:04:47
  JKM niczego nie tłumaczy, JKM gra w tej samej druzynie co Bul-Komoruski, Duda i reszta kremlowszczyków..Po prostu aby wygrać mecz, trzeba mieć lewoskrzydłowego, środkowego ,prawoskrzydłowego i dobrego bramkarza..A jak się ma jeszcze przekupionego sędziego, to mecz wygrany na bank! A ty liberocośtam, żeczywiscie jesteś bezmózgi.
 • @antysowiet 11:18:39
  Niech Pan nie rozpacza. My się RÓWNIEŻ mądrze ustawimy i wygramy. Ja będę Michnikiem, Czeczetkowicz Wałęsą, Czarniawski Geremkiem, a Pan Dudą. No, chyba że Pan zechce grać jako Chrzanowski, albo Lepper. Są wakaty.
  :)
  Avanti heroe Poloniae!
 • @antysowiet 11:18:39 (c.d.)
  A sędziego też przekupimy. Niech no Pan tylko się dołoży. My tu z Generałem Grudniewskim (ustawiony w pozycji Jaruzelskiego!) trzymiemy kasiorę. Tylko bez kwitów, po cichutku, po malutku...
  :)
  No? Jak się Wam koncepcja podobie? Ile dajecie? A macie auto i prawo jazdy? Bo Pan Generał Grudniewski nakazuje współpracować jedynie z kierowcami. Jak ktoś nie ma auta i prawa jazdy - to przyjmujemy założenie, że nie umie się zorganizować w stopniu podstawowym, znaczy - na parobka się jedynie może nadać. Względnie - na kibica.
  +
 • autor
  Dziękujemy serdecznie za opublikowanie. Dzielny Pan Knurowski. Wspierał również nasz protest w Krakowie. Całym sercem życzymy mu powodzenia.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:38:11
  Sendecki, wy to możecie byc co najwyżej cieciem gdzieś na parkingu..ale tam wakatów tez juz nie ma, wszystkie zajęte przez innych cieci z ZOMO lub SB..wiesz, tych najgłupszych co to kiedys tylko w ręcach byli mocarni..
 • @antysowiet 15:27:01
  A co Wy chcecie od cieci? Cieciem był Popiołek z serialu "Dom". Ten co Pawlaka grał. Swój chłop. I wypić umiał, i zakąsić. A - właśnie? Wy umiecie aby spożywać prosiaka nadziewanego kaszą gryczaną?
 • @Eugeniusz Sendecki 17:30:40
  Popiołek był DOZORCĄ!! A wy jestescie Sendecki cieciem , cieciem malinowym! Popiołek to typowy Warszawiak który znał swoje miejsce w szeregu, wykonywał swoja pracę i był z tego dumny!A wy Sendecki to POtomek jakiegoś buraka spod Białegostoku lub Kielc który swój byt oprał na tym co ukradł.. Przed wojna u dziedzica, w wojne z urzynem pod kapotą,a po wojnie w czwórkach rokułaczających polskich chłopów!
 • @antysowiet 01:38:41 - ZABEZPIECZYŁEM OSZCZERSTWO, KTORE PAN PUBLICZNIE WYGŁOSIŁ;
  "Popiołek był DOZORCĄ!! A wy jestescie Sendecki cieciem , cieciem malinowym! Popiołek to typowy Warszawiak który znał swoje miejsce w szeregu, wykonywał swoja pracę i był z tego dumny!A wy Sendecki to POtomek jakiegoś buraka spod Białegostoku lub Kielc który swój byt oprał na tym co ukradł.. Przed wojna u dziedzica, w wojne z urzynem pod kapotą,a po wojnie w czwórkach rokułaczających polskich chłopów!"
  +
  Nieprawda. Opamiętaj się człowieku i przeproś.
 • @Ranger 03:44:00
  Oj Ranger, Ranger! Jednak - jacy Wy niedouczeni jesteście. Niby brylujecie z tym swoim światostwem, obyciem w sprawach międzynarodowych, a nie wiecie - że Sendeccy są z Tyszowiec na Zamojszczyźnie, a nie z białostockiego, ani z kieleckiego? Wychodzi szydło z wora - że Was nie douczyli geografii polskiej w tym instytucie hasbarowskim w Tel Avivie, coście go ukończyli z wyróżnieniem!
  W takiej prostej sprawie jak geografia ojczysta żeście się zdemaskowali. No? Jak Wam teraz, WASP-owski szpionie? Łyso, co?
 • ----------- ANTYSOVIET -- za jaką cholerę !
  ------------------ lubię Ciebie

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej