Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

URODZINY JUDASZA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prawda o polskiej polityce jest banalna; odzyskaliśmy Niepodległość w 1919-tym, utraciliśmy ją w 1926-tym. Od tego roku Polska przechodzi z rąk masońskich w niemieckie i sowieckie... tam i z powrotem.

 

Bartłomiej Kurzeja  (opublikowane 1 kwietnia 2013;)

"Dzisiaj przypada rocznica urodzin Judasza który jako zdrajca w pierwszym stoi rzędzie , a zaraz za nim są zdrajcy Polski którzy w tym dniu w sejmie głosowali za przyjęciem haniebnego traktatu lizbońskiego do czego namawiał zdrajca Prezydent Wyklenty . POPiSali się ci zdrajcy nikczemną rezygnacją z dbania o Interes Narodowy i wykazali się uległością wobec globalistow (kiedyś zwanmi komunistami ) i innych mniejszości żydowskich i sodomickich . Za kilka dni będzie kolejna feta dla uczczenia pamięci Prezydenta Wykletego i to wszystko po to aby zagłuszyć fakt jawnej zdrady i odwrócić uwagę od niekorzystnich dla Polski skutków tego aktu zdrady ."

 +

Tekst słynnego polskiego artysty-rzeźbiarza opublikowany 1-go kwietnia 2013 na Fejsbuku polecam tym wszystkicm, ktorzy odkrycie że okupacja sowiecka była drugą obok i po hitlerowskiej uważają za pełnię wiedzy o Polsce XX-go wieku i obecnego. Idźcie dalej, w poszukiwaniu prawdy! Aby dobrze zrozumieć Teraźniejszość należy sięgnąć do wiedzy o judaszowym masońskim zamachu stanu w roku 1926-tym. Potomkowie Judasza działali wtedy i teraz. Kto tego nie rozumie - ten nie rozumie ani chrześcijaństwa (w którym rola sługi diabelskiego Judasza jest figurą wszelkiego Zła) ani Polski (zbiorowego bytu narodowego wiele tak razy cierpiącego przez zorganizowaną zdradę). /-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @podlasie21 17:57:53
  "(...)bronili Polski przed bolszewikami"?
  O ile w ogóle - to było by jedynie dlatego, że chwilowo by się pokłócili o łup. Ja dysponuję wiedzą - że raczej przeciwko Polsce współpracowali. Ich wspólnym projektem był masoński prezydent Narutowicz i rzeź Polaków. Na szczęście przed zagładą na parę lat uratował nas Niewiadomski.
 • @podlasie21 18:07:24
  Chętnie przeczytam w jaki sposób Witos i Wojciechowski chcieli zniszczyć Polskę.
  pozdrawiam
 • @podlasie21 18:11:37
  Można jaśniej, co robiła III Republika?

  A Walery Sławek zastrzelił się, ponieważ według zaleceń Piłsudskiego Mościcki miał ustąpić ze stanowiska, a Sławek miał zostać wybrany przez Sejm na Prezydenta. Mościcki odmówił za poduszczeniem żony, a Sławek zastrzelił sie w poczuciu niemożności wypelnienia woli Marszałka. Tacy kiedyś byli Polacy - honorowi. Co dzisiejszej pańszczyźnie na pewno wydaje się aberracją.
  pozdrawiam
 • @podlasie21 18:07:24
  >A ja dysponuję wiedzą, że w 1926 roku masoni premier Witos i prezydent Wojciechowski chcieli zniszczyć Polskę. Na parę lat uratował nas Piłsudski


  Największą tragedią jest chyba to, że historycy nie rozumieją współczesnej ekonomii i przez to nie dostrzegają właściwego kontekstu wydarzeń. Prawie wszystkie wojny mają wspólny mianowik -ekonomiczny. Zarówno partia nazistowska, jak i komunizm były finansowane przez zachonie banki. Ich celem jest wywoływanie wojen, zadłużanie państw i utrzymywanie odecnego systemu ekonomicznego opartego na pieniądzu dłużnym.
  Trzeba teraz popatrzeć na to, że Piłsudski zaprzepaścił reformy rządów Grabskiego, doprowadził do upadku gospodarki i uzależnił ją od zachodnich banków, by inaczej popatrzeć na jego rolę.
  Musiał oczywiście mieć sukcesy na innym polu i urok osobisty, żeby odgrywac rolę męża stanu.
 • @podlasie21 18:37:52
  Nie znam dorobku naukowego blogera podlasie 21. Znam natomiast dorobek Wł. Poboga - Malinowskiego. Wiem, że o Marszałku i piłsudczykach pisał trochę na kolanach, ale jako piłsudczyk był w centrum wydarzeń i z racji tego był zorientowany w temacie. Poza tym był to publicysta/historyk przedwojenny, a to jest samo w sobie zaletą, bo przed wojną ani w rywalizacji Piłsudskiego z Dmowskim (w tym także o kobietę), ani w wojence piłsudczykowskich publicystów ze Studnickim i Bobrowskim - nie ma śladu dzikiej napierdalanki, jakę dziś można zaobserwować między kaczo- donaldzimi napierdalaczami.
  pozdrawiam
 • @ssak 18:27:48
  "(...) Piłsudski zaprzepaścił reformy rządów Grabskiego..."
  Pilsudski nie działał sam. Tak samo jak Wałęsa i Tusk - jedynie stał na czele, był twarzą czegoś większego, mrocznego, antynarodowego. Właśnie na tym dzisiaj polega nasz problem - że mamy zakodowanego w swoim wyobrażeniu o przedwojennej Polsce jedynie tego przystojnego pana w pięknym mundurze z szarfą i szamerunkiem. To tak jakby za pięćdziesiąt lat ktoś kojarzył Polskę z bryłą Stadionu Narodowego i uśmiechniętym Tuskiem. Pytanie: gdzie się podzieli przedwojenni Kiszczakowie, Sorosowie, Dochnale, Mazury? Co jest przedwojennym odpowiednikiem takich pojęć jak Smoleńsk, Okrągły Stół, Magdalenka, zamordowanie Księdza Popiełuszki, skakanie Gabriela Janowskiego, powieszenie Leppera? Co my naprawdę wiemy o ponad dwustu-tysięcznej rzeszy ludzi aparatu urzędniczego i wojskowego panującego nad katolickim ludem polskim w latach 1926-1939? Do tej pory nie spotkała ich zasłużona kara. Wprowadzili w Polsce aborcję, walczyli z Kościołem Świętym, prześladowali Ojca Maksymiliana Kolbego, zmuszali ekonomicznie Polaków do emigracji, polskie kobiety do nierządu, tępili polskich patriotów (endeków), przygotowywali dla hitlerowców listy proskrypcyjne (przeznaczonych do zabicia po wkroczeniu wojsk niemieckich). Dzisiaj jest ICH święto. Święto Judasza.
  +
 • @podlasie21 18:54:27
  Rozumiem że mój pradziad legionista walcząc z bolszewikami ranny w bitwie nad niemniem w 2 Armii gen. Edwarda Rydza-Śmigłego 3 DP Leg
  Był masonem.Czyli bolszewicy legioniści walczyli z ruskimi bolszewikami.
  Debile rusofile trochę historii
  http://www.youtube.com/watch?v=S1aQeuW2SA4&playnext=1&list=PLV-gQu9XZ2IVxUMVQmF1DV0uqZMz6Rwmm&feature=results_video
 • @zwykły człowiek 18:59:42
  podlasie21 przepraszem zdenerowałem się na idiotyzmy
  To nie do Pana
  Tylko tych co dzielą krew przelaną w obronie ojczyzny na masońsko bolszewicką - prawdziwą narodową
 • @podlasie21 18:54:27
  Czy to, ze Pobóg był masonem kończy dyskusję, panie doktorze?
  pozdrawiam
 • @Skanderbeg 19:11:46
  Wie Pan co przykro mi nie bedę nawet rozmawiał .Tylko pytanko kto masonerię wywalał z Polski kim byli z jakiego obozu .
  żegnam
 • @Skanderbeg 18:26:38
  Rozróby 1918 - 1920 w wykonaniu Piłsudskiego faktycznie mogą wyglądać na sterowaną agenturę. Faktycznie nikt rozsądny nie zacząłby afery wschodniej w obliczu plebiscytów. Ale to był czas, kiedy odzyskać ziemie na wschodzie można było tylko na rympał - razem z futryną (pozdrawiam galluxa). Piłsudski zaryzykował i koniec końców się udało.
  Ja też długi czas uważałem Piłsudskiego za niemieckiego szpiega. Jakiś czas - niewątpliwie nim był. Ale po zagłębieniu sie w historię jasnym jest, że Piłsudski agentem był koniunkturalnie i agenturę porzucił przy pierwszej lepszej okazji pracy dla Polski. Do śmierci - owszem - wykazywał większą o wiele sympatię dla Niemiec niż dla Rosji. Nie dziwne to wcale: młodość spędził w ruskim zaborze. Ruski bardzo się starali, by ich nie lubić. Ale to nie znaczy, że Piłsudski bardziej cenił dobro Niemiec niż Polski.
  pozdrawiam
 • @podlasie21 19:22:42 To jakaś lucyferyczna lojalka ?
  Taki Pan prezentuje ładny promasoński sznyt...

  Prawda nas wyzwoli ... masoni się jej nie imają.
 • @Ranger 20:27:06
  Oho, agent bertonowsko - WASP-owski pseudonim "Ranger" nie wytrzymał jak zobaczył, że Polacy wiodą merytoryczną dyskusję o nim i jego powiązaniach - i wkleił gołe baby. On na forum Frondy (FF) i Rebelyi (FR) zawsze jak chce upokorzyć Polaków to wkleja gołe baby i gołych gejów. Robi tak szczególnie często - jak jest pijany, albo przemęczony. Co? Pali się Wam pod masońskim tyłkiem, Panie Ładny? Czekacie na ruchy nowego Ojca Świętego i nie macie tej pewności co dawniej? Buhehehe!
  [wybuchnął rześkim śmiechem ucieszony zamętem we wrogich szeregach!]
 • @jax 21:16:17
  komuchy komuchami ,lecz pamiętajmy o nazistach , którzy popełzli do USA , jeden nazista jest głównym twórcą Unie Jewropejskiej.
  http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Nazizm-a-UE.htm
  Dr Rath prawi o tym bardzo inetresująco na jewtubie
 • @lucas003bq 21:31:23
  Znamy to … i obaj wiemy , że na tym nie można budować, a mówię o wiedzy o NWO. Potrzeba działania na podwórku lokalnym i o tym też wiesz.
  Co robić ? Doprowadzić do tego żeby w sprawie Polski świat nabrał wody w usta podobnie jak zrobił to z Islandią.
  Jak ? Wyłącznie przez jednoznacznie określone struktury lokalne. Co powinno je określać ? Wezwanie : Bóg Honor Ojczyzna.
  To na początek
 • Trochę faktów
  Rozmowy z Kołczakiem Denikinem . Oba mocarstwa zachodnie uznawały potrzebę zapewnienia przyszłej nie bolszewickiej Rosji szerokiego i swobodnego dostępu do Europy Środkowej, dlatego miały negatywny stosunek Denikin Szefem Polskiej Misji Wojskowej do gen. Denikina został gen. Aleksander Karnicki. Jego zastępcą został mjr Alojzy Przeździecki, oficer II Brygady Legionów Polskich
  Denikin wprawdzie bardzo pozytywnie odniósł się do niepodległości państwa polskiego, ale jedynie w granicach Królestwa Polskiego z 1815 !!!roku
  W raporcie dla Naczelnego Wodza Karnicki podkreślił, że gen. Denikin zachowuje się wobec Polaków bardzo grzecznie, choć nie chce na razie oficjalnie wypowiadać się o wschodnich granicach Polski, uważając, że jego rola polega na pokonaniu bolszewików, zaprowadzeniu w Rosji porządku i zwołaniu konstytuanty, która zadecyduje o przyszłym ustroju państwa oraz jego granicach. Rosjanie – zdaniem Generała - dążą do pozyskania Polski do walki z Sowietami bez uprzedniego omówienia kwestii granicznych.
  połowie listopada 1919 roku do Taganrogu przybyła polska misja polityczna z Franciszkiem Skąpskim na czele. W końcu listopada 1919 roku doszło do spotkania szefów obu polskich misji z Denikinem, w czasie którego głównodowodzący siłami zbrojnymi południa Rosji ponowił żądanie ustąpienia wojsk polskich z Wołynia i Podola, uznając że ich zajęcie miało charakter okupacji i zarzucił władzom polskim chęć polonizacji tych ziem, która miała polegać na usuwaniu rosyjskich urzędników, walce z cerkwią prawosławną i językiem rosyjskim. Polska delegacja stanowczo odrzuciła te oskarżenia, wskazując że jedynymi Rosjanami usuniętymi z zajętych obszarów byli bolszewicy. Polska propozycja wysłania misji rosyjskiej do Warszawy została przez Denikina odrzucona. Spotkanie skończyło się fiaskiem, gdyż obie strony nie doszły do żadnego porozumienia politycznego i wojskowego.

  Francja i Anglia oczywiście zmusiła by nas na ustępstwa terytorialne względem Rosji Białej
 • Przyczyny wojno z bolszewikami
  Albo laik historyczny albo agent będzie twierdził że bolszewicy byli pokojowi a my agresorami.
  http://www.1920.muzhp.pl/komentarze/13/przyczyny-wojny-polsko-bolszewickiej.html

  We wrześniu 1920 r. Włodzimierz Lenin w czasie przemówienia na IX Konferencji Rosyjskiej Partii Komunistycznej (bolszewików) przedstawił główną według niego przyczynę wojny polsko-bolszewickiej: [stwierdziliśmy], że gdzieś pod Warszawą znajduje się nie centrum polskiego rządu burżuazyjnego i republiki kapitału, ale centrum całego współczesnego systemu imperialistycznego oraz że okoliczności pozwalają nam wstrząsnąć tym systemem i prowadzić politykę nie w Polsce, ale w Niemczech i w Anglii. Tym samym stworzyliśmy w Niemczech i Anglii zupełnie nowy odcinek rewolucji proletariackiej, walczącej z ogólnoświatowym imperializmem...[3].
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_polsko-bolszewicka
  Lenin nigdy nie ukrywał, że Polska nie jest celem, a jedynie kolejnym etapem podboju całej Europy przez „rewolucję z zewnątrz”. Takie było stanowisko polityczne tworzącego się ZSRR
 • Punkt po punkcie mogę odpowiadać
  Powstania Śląskie Wielkopolskie jaka pomoc szła i dla czego .
  Agenturalność pseudo pruska Marszałka.
  Idę do pracy potem proszę bardzo.
  Czy były błędy w sanacji były oczywiście zwłaszcza w armii i jej stanie do 1939.Ale to sanacja ścigała KPP i wszelkich komuchów wsadzała do pierdla wywaliła masonów.A może o to są pretensje i żale ???

  Napiszcie jak 17 września dobrzy Bolszewicy wkroczyli od wschodu walczyć z masonami sanacyjnymi .Nic mnie już nie zaskoczy po pokłosiu , Westerplatte I INNYCH FAŁSZUJĄCYCH FILMÓW rodem z 3 RP.
  Ja wam zaśpiewam 1 Brygadę z dumą . Na pohybel komuchom i rezydentom rosyjskim w Polsce .

  http://www.youtube.com/watch?v=EDpKIb3eGk0
 • @podlasie21 18:09:35
  autor
  Tylko dlaczego ci "zdrajcy" z 26go w roku 1920 bronili Polski przed bolszewikami? Uważam ze masoni z 1926 to nie to samo co dzisiejsi. wówczas za bardzo nie było wiadomo, ze chcą zniszczyć Polskę. Przecież ona była dopiero od kilku lat. w roku 1938 prezydent Mościcki na wniosek premiera Składkowskiego rozwiązał masonerię. A Polska i tak przestała istnieć. Może właśnie to jest powód?
  nadużycie link skomentuj
  podlasie21 01.04.2013 17:57:53
  @podlasie21 17:57:53
  No i może dlatego mason Walery Sławek się zastrzelił? Gdyż Składkowski rozwiązał masonerię? Sławek jak goryl bił się po piersiach mówiąc do Mościckiego: "Pan Prezydent tego pożałuje".
  nadużycie link skomentuj
  podlasie21 01.04.2013 18:02:13
  @podlasie21 17:57:53
  "(...)bronili Polski przed bolszewikami"?
  O ile w ogóle - to było by jedynie dlatego, że chwilowo by się pokłócili o łup. Ja dysponuję wiedzą - że raczej przeciwko Polsce współpracowali. Ich wspólnym projektem był masoński prezydent Narutowicz i rzeź Polaków. Na szczęście przed zagładą na parę lat uratował nas Niewiadomski.
  nadużycie link skomentuj
  Eugeniusz Sendecki 01.04.2013 18:03:50
  @Eugeniusz Sendecki 18:03:50
  W roku 1920 nikt nie słyszał o Narutowiczu. Niewiadomski przed niczym nas nie uratował, bo prezydent Narutowicz nie miał realnej władzy. A ja dysponuję wiedzą, że w 1926 roku masoni premier Witos i prezydent Wojciechowski chcieli zniszczyć Polskę. Na parę lat uratował nas Piłsudski
  nadużycie link skomentuj
  podlasie21 01.04.2013 18:07:24
  @podlasie21 18:07:24
  aha no i cały Sztab Generalny Wojska Polskiego w kwietniu 1926 to masoni. Czy mam wymieniać nazwiska?


  Szanowni Panowie.
  Z calym szacunkiem do waszego zaangazowania powiedzcie mi prosze jak maja sie wasze komentarze do tresci glownej:

  "Bartłomiej Kurzeja (opublikowane 1 kwietnia 2013;)
  "Dzisiaj przypada rocznica urodzin Judasza który jako zdrajca w pierwszym stoi rzędzie , a zaraz za nim są zdrajcy Polski którzy w tym dniu w sejmie głosowali za przyjęciem haniebnego traktatu lizbońskiego do czego namawiał zdrajca Prezydent Wyklenty . POPiSali się ci zdrajcy nikczemną rezygnacją z dbania o Interes Narodowy i wykazali się uległością wobec globalistow (kiedyś zwanmi komunistami ) i innych mniejszości żydowskich i sodomickich . Za kilka dni będzie kolejna feta dla uczczenia pamięci Prezydenta Wykletego i to wszystko po to aby zagłuszyć fakt jawnej zdrady i odwrócić uwagę od niekorzystnich dla Polski skutków tego aktu zdrady ."


  Bo czytam wasze komentarze i za czprta diabla-nie wiem.


  Jerzy Ulicki-Rek
 • @Jerzy Ulicki-Rek 00:15:37 - BARDZO DOBRE PYTANIE PAN ZADAŁ.
  Judasze rządzący Polską to nie tylko ci co podpisywali Traktat Lizboński i volks-deutsche, czy współpracownicy komunistów. To również masoneria przedwojenna, która w 1926-tym roku przejęła władzę i doprowadziła do rzezi w latach 1939-1956. Na los Polski w wieku XX-tym tak właśnie należy patrzeć. Padlismy ofiarą Trzech Zaborców: WASP-ów (masonerii), komuchów (żydokomuny) i nazistów (socjalistów niemieckich). I owi Trzej Zaborcy uciskają nas aż do tej pory. Zmieniają maski, ale my te maski zdzieramy. Bezwzględnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej