Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
656 postów 4853 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

Ostatecznie opluli Włodzimierza ci spod namiotu... Polacy tak by nie postąpili...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Edward Mizikowski w mowie pogrzebowej przy urnie Włodzimierza Kaczanów odsłania prawdę o prześladowaniach obrońców Krzyża. "Ostatecznie opluli Włodzimierza ci spod namiotu"... "Polacy tak by nie postąpili"... padają gorzkie słowa prawdy z ust poety.

JAKO WYŻSZY OFICER RYZYKOWAŁ WIĘCEJ ANIŻELI MY, CYWILE...

Bardzo ważny moment, kiedy podczas pogrzebu obrońcy Krzyża, byłego oficera służb specjalnych PRL i RP pułkownika Włodzimierza Kaczanów poeta polski Edward Mizkowski robi gorzkie wyrzuty tym, którzy rozgrywali na trupach smoleńskich i przy Krzyżu przed pałacem prezydencki w Warszawie antypolską grę.

Tego dnia Iza Pajączkowska zapomniała okularów i nie mogła filmować dla Nowego Ekranu. Kamerę przejął Michał, mlody obrońca Krzyża, następca Pułkownika Kaczanów. Powstał telewizyjny zapis pogrzebu - niezwykłej uroczystości na Wolce Węglowej, podczas której przy zapalonych flarach i okrzykach "Bg! Honor! Ojczyzna!" zakopano w polskiej ziemi urnę z prochami Pana Pułkownika.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Wy mienicie się polakami?
  Witam

  Wy mienicie się polakami a polskiego języka nie znacie?
  W języku polskim nazwiska się odmieniają!

  Tyle ta wasza polskość na pokaz jest warta. Ci z Was, którzy załapali się na posadki już wystawili Polsce rachunek za swój "patriotyzm", a pozostali jęczą, że im się geszeft nie udał.
  Wstyd

  WW
 • Czyżby płk Kaczanow uważal zbyt świadomie, że kult katastrofy smoleńskiej to satyra popisowej kanalizacji opozycji polskiej?
  by nie zagrazala sywstemolwi priorytetowości pasozytniczej motywacji transformowanemu z dyktatury "proletariatu" w dyktaturę falszywych autorytetow
 • NIE ZAPOMNIMY Cię nigdy!
  CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej