Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

KRZYŻ JAKUBOWSKICH. Małżeństwo polskich rolników żali się przy Krzyżu na ucisk ludu przez urzędników.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyjechali spod Białegostoku. Opowiadają jak ich potraktowali urzędnicy. Płaczą przy Krzyżu przed pałacem prezydenckim. Czyżby tylko to im zostało? Wzruszający film o doli uciskanego polskiego ludu.

14 maja 2013 - Wojciech i Krystyna Jakubowscy stawiaja Krzyz przed palacem prezydenckim. Przyszli sie pozalic na dole polskiego chlopa pod rzadami Unii Europejskiej i krajowych urzednikow. Pomaga im ustawic Krzyz Pani Marlena, ktorej rodzina miala przed wojna duzy majatek i rowniez zostala okradziona przez urzednikow komunistycznych.

Gdyby ktoś chciał sprawdzić jak się sprawy mają - może zatelefonować do Pana Wojciecha - pod nr tel. 506337015.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • -- nie muszę czytać WIEM ! ----------- ale ------------
  -------NIE WAŻNE !!! Polak biedny czy bogaty ! byle katolik !! --------

  -hasło lat 90 tych POLAKOKATOLIKÓW - wykonałam w tamtym czasie TYSIĄCE !! telefonów do PRAWDZIWYCH POLAKÓW :)))))) WSZECHWŁADNEGO Z.CH.N. -brałam udział w KAŻDEJ !!! radiowej dyskusji o Polsce ! -wszędzie !!!!! zwracałam uwagę na GOSPODARKĘ !! na DRAMAT !!! Polaków i ŚMIERTELNĄ !! reformę KATA NARODU POLSKIEGO ---------BALCEROWICZA - / POWIESIĆ ZA ŻEBRO POD ZEGAREM Z DŁUGIEM !!!! / na nic !! to wszystko było !! OPĘTANI prawdziwi patrioci -mieli JEDEN CEL !!!!!!! --religia w szkołach

  ---aborcja--msze z watykanu -zmiany nazw ulic -BOŻE CIAŁO -itd.itp . polska prawica i OPUS DEI --WINNI są !!! nieszczęść CAŁEGO POLSKIEGO NARODU !!!!

  --JEDYNA instytucja , która ROZKWITŁA !!! NAŻARŁA się !! UMOCNIŁA !! --to KOŚCIÓŁ !!!! rolnicy macie rację !! pod krzyż !! DOBRZE ZAADRESOWALIŚCIE swoje żale !!!
 • --
  -przez moją upierdliwość !! w tel.do radia -na jakiś czas -zrezygnowano z AUDYCJI RADIOWYCH z udziałem tel. od słuchaczy !!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej