Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

O UDZIAŁ W KONGRESIE RUCHU NARODOWEGO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prośba adresowana w sposób szczególny do Polaków - abyśmy mieli ze sobą na kongresie Ruchu Narodowego w najbliższą sobotę (8 czerwca 2013) Krzyż, różaniec i inne oznaki naszej wiary.

Włodzimierz Knurowski wybiera się na Kongres Ruchu Narodowego (8-go czerwca 2013, sobota, Pałac Kultury i Nauki) i prosi Polaków o przybycie tam, bycie w grupie i wspieranie się w działaniach. Bohater ten walczy z mafią, domaga się sprawiedliwości w sądach warszawskich i w ramach protestu zamieszkuje na parkingu na Torwarze na przyczepie swojego traktora. Występuje w popularnym programie Pani Redaktor Jaworowicz. Jest współczesnym polskim Michałem Drzymałą. Na parkingu obok polskiego traktora z Ursusa stoi transporter opancerzony z napisem "UB"...

+
WEZWANIE DO WSZYSTKICH POLAKÓW, ŻEBY WZIĘLI UDZIAŁ
W KONGRESIE RUCHU NARODOWEGO W WARSZAWIE,
W PAŁACU KULTURY I NAUKI* 8-go czerwca 2013
(sobota, godzina 11:00)
Oplata kogresowa 10zł, zapisy przez internet na stronie;
//ruchnarodowy.net/?page_id=141
+
Eugeniusz Sendecki, redaktor TELEWIZJI NARODOWEJ
i Nowego Ekranu prosi o zabieranie ze sobą Krzyża, różańców
i innych poświęconych dewocjonaliów.
+

--------------------

* Nieświadoma dezinformacja. Kongres miał się odbyć wedlug niesprawdzonych pogłosek, którym uległem w Sali Kongresowej PKiN, a potem się okazało - że na Bobrowieckiej. Za omyłkę przepraszam. Poprawkę naniosłem w filmie, a w tekście już omyłki nie zauważyłem. Sprawę omylki rozwinął anonimowy internauta o pseudonimie "Space" na forum ekspedyt.org - a ja prostuje na NowymEkranie.net

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Dzięki Eugeniuszu, że pokazałeś protest Włodka.
  Reszta chłopów śpi. Wolą zginąć niż ruszyć d...sprzed telewizora.

  Może dojadę na Kongres.
 • @circonstance 16:17:08
  Dojedź koniecznie. Zabierz ze sobą Krzyż.
 • @autor
  Popieram.
 • Eugeniusz Sendecki
  Kto powiedział Ci, że Kongres będzie w W PAŁACU KULTURY I NAUKI????


  Kongres odbędzie się w najbliższą sobotę, 8 czerwca, w Warszawie, w
  centrum konferencyjnym znajdującym się na ulicy Bobrowieckiej 9

  Pozdrawiam
 • @Ranger 18:02:53
  Pojebańcu zamknij mordę bo ci ją skuję. Płacą ci za to żeby ludzi zniechęcać do działania czy robisz to z zamiłowania do komunizmu.Jak się okaże na dodatek że jesteś żydem to pierwszy cię za te pejsy wyszarpię sukinsynu.Nie podoba ci się co robi Senedecki?Aty co tu robisz parchu?Ośmieszasz innych kreaturo. Bądż pewien że cię znajdziemy jak się nie zamkniesz .Stefan Michał Dembowski Nowy York
 • @ autor
  Jeśli chodzi o kongres to świetna sprawa. Natomiast reportaż i komentarz, jakby jakiegoś gołowąsa. Po raz kolejny wciskasz ludziom kit o jakimś UB. Dobrze, że nie znalazły się w rejestracji litery KRK bo znowu mielibyśmy kolejny "Pogański atak na Kościół". Pokazujesz człowieka, którego dotknęło nieszczęście żydowskich rządów i tu nagle dziecinna wstawka z UB. Nie poprawisz przez te sztuczki swojej oglądalności.
  Ale jeśli chodzi już o sam Kongres to super sprawa. Chociaż jak widzę jest rozbieżność gdzie on właściwie się odbędzie.
 • ----------ŻAL ROLNIKA !! wielki żal człowieka -naiwnego !!
  ---- na nieszczęściu, którego chce WJECHAĆ na patriotyczne salony ---
  ----------HOCHSZTAPLER
 • @Ranger 01:34:45 Nie myśl że mnieprzestraszysz
  masz chłopie problem,sprawdzimy kim jesteś i w czyim imieniu działasz na NE robiąc zamęt.Wszystko na to wskazuje że nie pomyśli ci wolna Polska ale to juz twój problem.Chyba że masz wariackie papiery jak kiszczak to najwyżej poczęstujemy cię tortem miernikowskim.Teraz już możesz opluwać patriotów ,wyżywaj się,może ci ulży.
 • ...NO I JUŻ PO KONGRESIE.
  Nie udało się wypełnić kilkutysięcznej Sali Kongresowej w Pałacu Kultury i Nauki, ale udało się zebrać dwutysięczny tłum w przyzwoitym centrum kongresowym nieco dalej od centrum Warszawy.
  Ludzie się spotkali, przyjrzeli sobie, odnotowali spostrzeżenia. Ktoś coś zauważył, ktoś coś przegapił.
  Wielkie są nadzieje, że organizacja nacjonalistów polskich spełni szybko i z sukcesem nasze, Polaków oczekiwania. Logika organizacji masowej i narodowo-demokratycznej nakazuje wiele cierpliwości i pracowitości - dlatego sporo jeszcze trzeba zainwestować w przyszłe sukcesy.
  Sugeruję, żebyśmy się teraz spotkali w narodowo-demokratycznej atmosferze przy pomniku Dmowskiego w piątek i sobotę 28-go i 29-go czerwca 2013. Jest rocznica Traktatu Wersalskiego, czyli notarialnego poświadczenia odbudowania Państwa Polskiego. Generał Grudniewski planuje uroczyste wręczenie przy pomniku nagród zdobytych w strzelaniu na 100-lecie Polskich Drużyn Strzeleckich.
  Oczywiście nie wyrzekamy się idei wznoszenia w Warszawie Krzyża z Giewontu - i taki Krzyż po raz kolejny przy pomniku Dmowskiego stanie.
  Warto Polakom przypomnieć, że Krzyż nad Zakopanem był pierwszym wyrazem zdecydowanych i powszechnych dążeń wielomilionowego narodu do odzyskania państwowości. Wokół tego Znaku konkretnie krystalizowała się polska duchowość przez pierwsze dwie dekady XX-go wieku. Potem przyszło inne wielkie wydarzenie - w roku 1910-tym, czyli postawienie Pomnika Grunwaldzkiego w Krakowie i kolejne wielosettysięczne zgromadzenie dusz polskich. Potem przyszły rozgrywki dyplomatyczne i militarne podczas Wielkiej Wojny, które pod zarządem Pana Dmowskiego się okazały szczęśliwie wygrane, potem masoni i komuniści wciągnęli nas w wojnę z bolszewikami, którą cudem zremisowaliśmy i na której wytraciliśmy potężną ilość narodowców, tych zapatrzonych na Krzyż, a potem w roku 1926-tym masoni przejęli władzę drogą krwawego zamachu, usunęli Krzyż z Korony, wbili Orłu w skrzydła masońskie gwiazdy, a potem komuniści odebrali Orłu Koronę... i tak się zmagamy aż do chwili obecnej.
  Uważam, że słuszne będzie gdy podczas swoich polskich uroczystości będziemy odwoływali się właśnie do tego Znaku, od którego zaczęło się nasze zwycięstwo, gdy będziemy ten Znak wznosili w centralnym miejscu naszych spotkań, gdy doprowadzimy do powrotu Krzyża do Korony.
  +
  Bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję wytrwałości tym z nas, którzy byli na Kongresie Ruchu Narodowego na Bobrowieckiej i mieli ze sobą poświęcone dewocjonalia katolickie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej