Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PROFANACJA GODŁA POLSKIEGO NA ZAWODACH ŻUŻLOWYCH W NOWEJ ZELANDII

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Świadomy akt antypolonizmu? Głupota? Tym razem na kasku sportowca żużlowca - Orzeł Biały z żółtą gwiazdą Dawida - znakiem gett utworzonych na ziemiach polskich przez nazistów, zamiast korony.

Kolejny akt przyzwyczajania polskiej opinii publicznej do tego, że nie ma już Polski, lecz jest Judeopolonia.Właśnie Dariusz Ciesielski zaalarmował mnie przez forum YouTuba - że wypatrzył to coś. Wypatrzył, oburzył się i zaalarmował polską opinię publiczną. Rzeczywiście - przykro patrzeć. najgorsza jest ta świadomość, ze najmniejszą pierdułkę graficzną impresario klubu sportowego zamieszcza na ubiorze sportowca - ZA GRUBĄ KASĘ. Pojawia się komercyjne pytanie - ile dali (żydzi? masoni? cykliści?) za taką profanację polskiego godła? A może to nie profanacja? Może to taki hm... niewinny kolaż?

Poniżej cytat (zaopatrzony fotografią jak we wstępie) ze strony "www.jezierski.pl";

POLACY NADAJĄ TON / SPORT / Świetnie zainaugurowali rozgrywki Grand Prix polscy żużlowcy. Jarosław Hampel i Tomasz Gollob przywieźli puchary z Nowej Zelandii, Gollob dołożył kolejne trofeum podczas Grand Prix Europy rozgrywanym w jego rodzinnej Bydgoszczy. Wprawdzie na torze Polonii Polak zajął tylko trzecie miejsce, ale zdecydowanie przewodzi klasyfikacji generalnej żużlowego Grand Prix.

Pozostaje do ustalenia - który z nich miał ten hełm? Hampel, czy Gollob? Obaj może? Wrażenie zdrady potegowane jest przez upiorny, wampiryczny znak graficzny - coś jak stylizowana litera "m", być może jakaś litera hebrajska - na ubiorze, kasku i butelce prezentowanej przez sportowca? Ano właśnie - czy jeszcze sportowiec to, czy już tylko bezduszny, zdradzający swój naród wieszak na reklamę polityczną? Czy Pan sportowiec w ogóle wie, co jemu wydrukowali na hełmie?

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Ranger 09:42:19 - PANIE RANGER, OD RAZU WIDAĆ, ŻEŚ PAN NIE Z WARSZAWY!
  My tu we Warszawce niedawno mieliśmy obchody Powstania w getcie warszawskim i były rozdawane żółte naklejki w kształcie gwiazdy Dawida tej, która była symbolem getta warszawskiego i była naszywana na ubraniach Żydów. Jest wiele fotografii i filmów pokazujących ten szczegół - żółtą sześcioramienną gwiazdę naszytą na piersi osób mieszkających w gettach. Była to DOKŁADNIE taka sześcioramienna, pełna żółta gwiazda jak na hełmie tego nieszczęsnego żużlowca. Pan dokonuje manipulacji i pokazuje gwiazdę składającą się z dwóch nałożonych na siebie żółtych trójkątów, która nie była herbem instytucji getta. Panu się getta utworzone na ziemiach polskich przez nazistów pomyliły z państwem Izrael, które ma właśnie takie godło. No, taka pomyłka sugeruje, że Pan pisze z USA i jest USA-ńczykiem, bo USA-ńczycy są znani ze swojej indolencji i niewiedzy na temat dialogu polsko-żydowskiego. Bardzo mi przykro.
 • PROŚBA O UJAWNIENIE ORIENTACJI DO PANA EUGENIUSZA
  Panie Eugeniuszu daj pan już spokój, niech pan raz sie przyzna czy jest pan homoseksualistą. Proszę to ogłosić w odcinku specjalnym Telewizji Narodowej, inaczej Polacy już zawsze będą mieli co do pana wątpliwości. Proszę po dobroci nie daj pan dłużej oczekiwać, wynajdując sobie tematy zastępcze. Przecież pan nawet nie lubisz piłki nożnej jako wynalazku szatana a co dopiero żużla
 • Oj Gieniu...
  Uważaj na nogawki...
  ( obsikiwać będą :)
 • @SpiritoLibero 10:43:40 - NO TAK, ALE IM BARDZIEJ ONI OBSIKUJA, TYM BARDZIEJ ICH WASP-OWSKOŚĆ I TURAŃSKOŚĆ WYCHODZI.
  I tym samym sami się demaskują. Co ciekawe - bizantyńczycy są w obsikiwaniu wstrzemięźliwi, bo się trzymają etyki chrześcijańskiej. Owszem, dają się inspirować WASP-om i turańczykom, mają instynkt stadny i działają w sforach, jednak nie przekraczają pewnej granicy przyzwoitości. Jak Sendeckiego dopada sfora agresorów i opluwa, i obsikuje - to bizantyńczycy się nie angażują. Jednak potem już Sendeckiego omijają - zgodnie z zasadą bizantynizmu, że skoro TAK MOCNO Sendeckiego anonimowi oficerowie frontu ideologicznego lżą i wyszydzają - to musi coś w tym być. No i potem już z bizantyńczykami Sendecki nie pogada. Bizantyńczycy i turańczycy mają nabożny stosunek do przemocy fizycznej i intelektualnej. Przez to mała grupa UD-eków i UW-niarzy mogła trzymać masy intelektualistów polskich ideowo za ryje przez dekadę na przelomie XX i XXI wieku. Jeśli bizantyńczycy widzą, że ktoś jest poniżany i bity przez jakąś sforę, to przyjmują założenie, że Bóg tak chciał, znaczy - że bity jest bity słusznie. Turańczycy lubią stanąć po stronie sfory bijącej człowieka, ale z innych pobudek, bo wyczuwają, że działając w sforze - mogą coś zyskać, obłowić się. Łacinnicy odwrotnie - instynktownie stają po stronie bitego, bo więcej wczuwają się w rolę Ukrzyżowanego. Mają bardziej personalne doświadczenie wiary, są mniej stadni.
 • @SpiritoLibero 10:43:40
  Kto niby będzie sikać? Bądź precyzyjny. Agenci, żydzi, Wojtasy, RedNacze? Kto jeszcze nie lubi łacinników? Niesioły ziejące nienawiścią?
 • PANIE EUGENIUSZU PROSZĘ NIE BLUŹNIĆ
  Porównywanie siebie samego do Chrystusa już przekracza wszlelkie granice. Pan Nasz nie był homoseksualistą !!!
 • @Mind Service 10:59:38
  " Kto niby będzie sikać? "

  Jeden już zaczął...
  Ale on raczej łacinnikiem nie jest.
 • To jest jeszcze lepsze ...
  https://gazetawarszawska.com/wp-content/uploads/2012/06/JMRiP1.jpg  Albo to  https://i.imgur.com/1if2g.jpg
 • Ranger
  Może byś łaskawie to co wyżej skomentował ?
 • PANIE EUGENIUSZU UJAWNIJ ORIENTACJĘ
  Wzywam po raz kolejny !
 • @Ranger 12:23:49
  " To z pewnoscia nie sa flagi narodowe,"

  Jasne, ze nie.
  To jest jawna profanacja polskiego godła i powinna być ścigana z urzędu.

  Zgadzasz się ze mną ?
 • JAKA JEST ORIENTACJA FACETA SPOD GEJOWSKIEJ FLAGI?
  Pytanie to jest zasadnicze czy nie większą profanacją jest przynoszenie krzyża na gej parady.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej