Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OŚWIADCZENIE Z TENERYFY O SPOTKANIU POLITYCZNYM 14 WRZEŚNIA 2013

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"(...) Deklarujemy, że 14-go września w Warszawie odbędzie się spotkanie Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego z przedstawicielami wszystkich środowisk zainteresowanych współpracą."

Oświadczenie z Teneryfy 27 lipca 2013, podjęte i odczytane w obecności Jana Kobylańskiego po obradach plenarnych oraz rozmowach kuluarowych na XX-lecie USOPAŁ;
Delegacja Ruchu Narodowego oraz środowisk narodowych i patriotycznych obecne na jubileuszowym zjeździe USOPAŁ w dniach 26-27 lipca 2013 składają wyrazy uznania i gratulują 20-letniej imponującej działalności Unii. Jesteśmy przekonani, że aktywność USOPAŁ na gruncie południowo amerykańskim jest dobrym przykładem dla organizacji działających w Kraju. W obliczu wyzwań stojących przed Polską apelujemy do wszystkich środowisk narodowych i patriotycznych o mobilizację oraz dążenie do narodowej jedności. Proces budowania tej jedności został zapoczątkowany 8-go czerwca 2013 na kongresie Ruchu Narodowego, podczas którego kilkadziesiąt organizacji ogólnopolskich i lokalnych podpisało deklarację ideową Ruchu. Zapraszamy kolejne organizacje i środowiska polskie zarówno w Kraju jak i za granicą do włączenia się w ten proces. Deklarujemy, że 14-go września w Warszawie odbędzie się spotkanie Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego z przedstawicielami wszystkich środowisk zainteresowanych współpracą.

(STENOGRAM OŚWIADCZENIA ODCZYTANEGO PRZEZ ROBERTA WINNICKIEGO)

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @podlasie21 16:43:44 - MAREK, DAJMY CHŁOPAKOWI CZAS I WESPRZYJMY MODLITWĄ.
  Daj Boże, żeby się nie złamał.
  No i żebyśmy wszyscy szczęśliwie do Polski powrócili. Bo teraz się takie nieszczęścia dzieją, samoloty spadają, nieznani sprawcy i inne takie tam...
  Tylko Boska Opieka może nas obronić w te trudne czasy.
 • Pięknie! szkoda tylko że za tym wszystkim stoi Roman Giertych
  Mecenas Roman Giertych został pełnomocnikiem Europejskiego Związku Żydów (EJC, European Jewish Association) w związku ze sprawą zakazu prowadzenia uboju rytualnego w Polsce. Jego zadaniem będzie teraz stworzenie wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich o złożenie skargi na zakaz uboju rytualnego do Trybunału Konstytucyjnego.

  Zakaz, który izraelskie MSZ nazwało „bezczelnym uderzeniem w religijną tradycję żydowskiego narodu”, zdanie Giertycha jest „realnym przykładem antysemityzmu” a on sam jako katolik musi poprzeć starania żydowskiej wspólnoty religijnej, zmierzającej do uchylenia zakazu i kultywowania bez przeszkód swych tradycji.

  Roman Giertych w przeszłości był jednym z liderów „ruchu narodowego”

  http://www.youtube.com/watch?v=IO04PtSZfAM
 • @Ranger 17:48:01
  O, Ranger napisał coś, co OBIEKTYWNIE nie jest porcją jadu przeciwko Adamowi Czeczetkowiczowi. Niesłychana rzadkość, niesłychana!
  Pan może... chory?
 • @Ranger 03:28:29 - NO DOBRZE, TO JA PROPONUJĘ - ŻEBY NAS PAN NIE KRZYWDZIŁ
  Niestety, większość Pańskich uwag to są wrogie mruki o wysokim stopniu ogólności. Tak nie można. To nie jest dobre dla Polski. Proszę o współpracę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej