Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

OŚWIADCZENIE Z TENERYFY O SPOTKANIU POLITYCZNYM 14 WRZEŚNIA 2013

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"(...) Deklarujemy, że 14-go września w Warszawie odbędzie się spotkanie Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego z przedstawicielami wszystkich środowisk zainteresowanych współpracą."

Oświadczenie z Teneryfy 27 lipca 2013, podjęte i odczytane w obecności Jana Kobylańskiego po obradach plenarnych oraz rozmowach kuluarowych na XX-lecie USOPAŁ;
Delegacja Ruchu Narodowego oraz środowisk narodowych i patriotycznych obecne na jubileuszowym zjeździe USOPAŁ w dniach 26-27 lipca 2013 składają wyrazy uznania i gratulują 20-letniej imponującej działalności Unii. Jesteśmy przekonani, że aktywność USOPAŁ na gruncie południowo amerykańskim jest dobrym przykładem dla organizacji działających w Kraju. W obliczu wyzwań stojących przed Polską apelujemy do wszystkich środowisk narodowych i patriotycznych o mobilizację oraz dążenie do narodowej jedności. Proces budowania tej jedności został zapoczątkowany 8-go czerwca 2013 na kongresie Ruchu Narodowego, podczas którego kilkadziesiąt organizacji ogólnopolskich i lokalnych podpisało deklarację ideową Ruchu. Zapraszamy kolejne organizacje i środowiska polskie zarówno w Kraju jak i za granicą do włączenia się w ten proces. Deklarujemy, że 14-go września w Warszawie odbędzie się spotkanie Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego z przedstawicielami wszystkich środowisk zainteresowanych współpracą.

(STENOGRAM OŚWIADCZENIA ODCZYTANEGO PRZEZ ROBERTA WINNICKIEGO)

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @podlasie21 16:43:44 - MAREK, DAJMY CHŁOPAKOWI CZAS I WESPRZYJMY MODLITWĄ.
  Daj Boże, żeby się nie złamał.
  No i żebyśmy wszyscy szczęśliwie do Polski powrócili. Bo teraz się takie nieszczęścia dzieją, samoloty spadają, nieznani sprawcy i inne takie tam...
  Tylko Boska Opieka może nas obronić w te trudne czasy.
 • Pięknie! szkoda tylko że za tym wszystkim stoi Roman Giertych
  Mecenas Roman Giertych został pełnomocnikiem Europejskiego Związku Żydów (EJC, European Jewish Association) w związku ze sprawą zakazu prowadzenia uboju rytualnego w Polsce. Jego zadaniem będzie teraz stworzenie wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich o złożenie skargi na zakaz uboju rytualnego do Trybunału Konstytucyjnego.

  Zakaz, który izraelskie MSZ nazwało „bezczelnym uderzeniem w religijną tradycję żydowskiego narodu”, zdanie Giertycha jest „realnym przykładem antysemityzmu” a on sam jako katolik musi poprzeć starania żydowskiej wspólnoty religijnej, zmierzającej do uchylenia zakazu i kultywowania bez przeszkód swych tradycji.

  Roman Giertych w przeszłości był jednym z liderów „ruchu narodowego”

  http://www.youtube.com/watch?v=IO04PtSZfAM
 • @Ranger 17:48:01
  O, Ranger napisał coś, co OBIEKTYWNIE nie jest porcją jadu przeciwko Adamowi Czeczetkowiczowi. Niesłychana rzadkość, niesłychana!
  Pan może... chory?
 • @Ranger 03:28:29 - NO DOBRZE, TO JA PROPONUJĘ - ŻEBY NAS PAN NIE KRZYWDZIŁ
  Niestety, większość Pańskich uwag to są wrogie mruki o wysokim stopniu ogólności. Tak nie można. To nie jest dobre dla Polski. Proszę o współpracę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej