Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

O TRIDUUM NIEPODLEGŁOŚCI EUGENIUSZ SENDECKI XX-LECIE USOPAŁ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojna z narodem polskim, którą przeżywamy dzisiaj trwa od roku 1926, to jest od krwawego antypolskiego masońskiego zamachu stanu. Nie zrozumiemy tego co się dzieje w Kraju i na emigracji od Okrągłego Stołu (1989) nie mając wiedzy o latach 1926-1939.

 

Przemówienie Eugeniusza Sendeckiego na XX-lecie USOPAŁ na Teneryfie

Szanowny Panie Prezesie

Osobą, którą chcę tutaj wymienić według mojego oglądu sytuacji historii obecnej jest Robert Larkowski– tę zmarłą w ciągu ostatniego tygodnia postać dzisiaj trzeba koniecznie przypomnieć, bo odważnie bronił polskiego punktu widzenia i realizował w internecie polską myśl narodową. Był ostrzegany, że zginie za polskość, zraniony nożem, opluwany i szykanowany, również ekonomicznie. Był blogerem Nowego Ekranu. Wielce drażnił naszych wrogów, tak jak Pan, Panie Prezesie Janie Kobylański. Został pochowany w przeddzień naszego tutaj przylotu na Teneryfę. + Cześć jego pamięci!

9, 10 i 11-go listopada 2013 przy pomniku Romana Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu w Warszawie organizujemy Triduum Niepodległościi właśnie Robertowi Larkowskiemu dedykujemy wielką trzydniową narodową imprezę, w tym miejscu, odwołując się do Wartości Najwyższych. Wzniesiemy kolejny raz przy pomniku Dmowskiego ogromny Krzyż, taki jak nasi ojcowie w roku 1901-szym na Giewoncie.Mamy już na to środki i zorganizowanych ludzi. Spodziewamy się też właśnie w tym korzystnym układzie dni, bo będzie to sobota, niedziela i świąteczny poniedziałek, że wtedy nastąpi przebudzenie narodowe, o którym wieszczy Kazimierz Świtoń.
Mszę Świętą już obiecał, że nam odprawi Ksiądz Prałat Józef Wójcik.

+

Wojna z narodem polskim, którą przeżywamy dzisiaj trwa od roku 1926-go, to jest od krwawego antypolskiego masońskiego zamachu stanu. Nie zrozumiemy tego co się dzieje w Kraju i na emigracji od Okrągłego Stołu (tj od roku 1989) nie mając wiedzy o latach 1926-1939. [oklaski, klaszcze Janusz Korwin Mikke (dopisane po wygłoszeniu przemówienia)]. WASP-owska masoneria, (Kazimierz Świtoń używa tutaj pojęcia „sataniści”) zarządzała i prowadziła informacyjną wojnę z narodem w bardzo podobny sposób jak robi to dzisiaj. Nie będziemy umieli zrozumieć losu Polaków podczas Polskiego Września, Katynia i Palmirów, śmierci Maksymiliana Kolbe w Auschwitz, Katastrofy w Gibraltarze, Powstania Warszawskiego, Powstania Poznańskiego (1956) i dalszych naszych losów aż do dzisiaj, jeśli nie zrozumiemy – komu zależało i zależy na wymazaniu z mapy świata, z centrum Europy ośrodka stabilizacji, w którym katolicy polscy mają coś do powiedzenia. I że owi „ktosie” nie zaprzestaną działań, jeśli nie przeciwstawi się im zorganizowany naród polski.

Właśnie - uznanie Polaków za morderców Żydów na arenie międzynarodowej będzie się powtarzało – dopóty, dopóki nie będzie wsparcia dla polskich mediów. Opłacamy tłumaczy, którzy tłumaczą filmy TELEWIZJI NARODOWEJ na angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, ukraiński etc. Opłacamy organizowanie imprez, podczas których polskość się pojawia, kształtuje, podczas których rosną polskie serca. To kosztuje, bo polskie media kosztują. Dajemy radę.

I tutaj – wymieniam po kolei, tych, którzy składają pozdrowienia Panu Prezesowi; zdaję sobie sprawę, że te pozdrowienia będą przez internet bardzo uważnie studiowane i te osoby, które wymienię będą w różnych kontekstach wymieniane. Dlatego to uczynię;

+

Pozdrawia Pana Prezesa Jana Kobylańskiego Adam Czeczetkowicz– muzyk młodzieżowej sceny „oj-owej”, działacz narodowy z Białegostoku, prześladowany ostatnio za to, że odpowiedział sprzeciwem na rasistowską prowokację środowiska Gazety Wyborczej. Ten bohater sprzeciwił się poniżającej polskich, chrześcijańskich i białych mężczyzn akcji ekonomicznego zmuszania do emigracji, zmniejszenia dzietności i aborcji. Taką akcję uderzenia w polskie małżeństwo i rodzinę prowadzą dzisiaj władze w Kraju – kontynuując akcję jeszcze sprzed wojny. Tą masońską akcję rozpoczęli masoni przed wojną. Hitler i Stalin ją powtórzył. Ale promocja zabijania polskich dzieci, chrześcijańskich dzieci rozpoczęła się po przejęciu rządów przez masonerię po 1926-tym roku. Pierwszym aktem tej masońskiej akcji przeciwko Polsce było wyrwanie Krzyża z Korony w 1927-mym roku i my dzisiaj ten Krzyż przywracamy. Krzyż chce wrócić do Korony.

Odważnie Czeczetkowicz wytknął bezczelność i antypolonizm plakatu prezentującego kogoś przypominającego typowego obywatela Indii chwalącego się, że Białystok to jest JEGO miasto. Kontekst ekonomiczny wobec licznych polskich białostocczan, dla których Białystok przestał być ICH miastem – jest oczywisty dla każdego kto ma polskie serce. Adam Czeczetkowicz takie polskie serce ma. Jest obecnie nękany pod pretekstem rasizmu. Został osadzony prewencyjnie w areszcie na dwa miesiące. Trzymali go w izolatce, żeby nie zaraził swoimi poglądami współ-więźniów.

Matka Adama zapłaciła 4000 złotych adwokatowi, żeby go wyciągnął z aresztu po dwóch tygodniach.

+

Marek Czarniawski, doktor historii – wspiera Adama Czeczetkowicza, prowadzi Uniwersytet Podlasie XXI-go wieku, również bloger Nowego Ekranu, zasłużony w prowadzeniu polskiej publicystyki. Pracuje jako listonosz w Białymstoku. Ostatnio przesłuchiwany na policji. Policjant miał listę pytań zadanych przez prokuratora. Prokurator kazał między innymi zapytać – jakie Adam Czeczetkowicz ma poglądy na temat Holokaustu?

+

Cezary Tarkowski – polski poeta, którego wiersze dla dzieci przekazał już Panu Prezesowi polski reżyser Bohdan Poręba. Pan Cezary przekazuje teczkę swoich publikacji, pełnych polskiego humoru.

+

Bartłomiej Kurzeja – polski artysta rzeźbiarz, który wyrzeźbił popiersie Romana Dmowskiego, działacz narodowy, który przepowiedział śmierć w Smoleńsku, a potem wyrzeźbił piękną statuetkę Lecha Kaczyńskiego, którym to aktem postawił tamę niewłaściwemu, masońskiemu kultowi, jaki nieskutecznie WASP-owie chcieli dla naiwnych Polaków utworzyć. Chodzi o fałszywy kult Lecha Kaczyńskiego.

+

Jan Strzeżek – dzielny warszawski działacz narodowo-demokratyczny, skarbnik wielu endeckich organizacji, strażnik dokumentacji byłego hitlerowskiego obozu dla Polaków KL Warschau, prawa ręka Gabriela Janowskiego, wspierający Generała Grudniewskiego w pracy polskich drużyn strzeleckich.

+

Jan Rudziński – szef komitetu upamiętnienia i budowy pomnika 200 000 Polaków zamordowanych w KL Warschau. Jan Rudziński współpracuje z największym współczesnym trybunem ludowym Warszawy Sławomirem Zakrzewskim, liderem Ruchu Suwerenność Narodu Polskiego. Wojciech Podjacki potrafi przemawiać jak Fidel Castro – osiem godzin, Zakrzewski potrafi przemawiać osiemnaście godzin bez przerwy.

+

Ryszard Opara– też pozdrawia Pana Prezesa Jana Kobylańskiego. Ryszard Opara - właściciel Nowego Ekranu, sponsor publicystów, którzy dzisiaj dają początek Ruchowi Narodowemu. Ten polski lekarz wojskowy z Australii przyjechał do Kraju i usiłował tak jak Pan Prezes walczył z michnikowszczyzną w sądzie – walczyć z nią na płaszczyźnie mediów, duże odnosząc sukcesy.

Mariola Walędzik, filmowiec, redaktor telewizji Nowego Ekranu, wspierająca Marsz Niepodległości swoją pracą redaktorską i obsługą filmową. Dzięki między innymi jej pracy w roku 2011-tym udało się doprowadzić do sądowego procesu funkcjonariusza-tajniaka kopiącego w głowę uczestnika Marszu Niepodległości. Pani Mariola przysyła film o Wołyniu dla pana Prezesa.

I na koniec chcę przekazać pozdrowienia od Pana Bogdana Kulasa, polskiego biznesmena z Norwegii. Wspierającego ruch narodowy materialnie. Onegdaj oszukany finansowo przez ludzi zbliżonych do kręgów WSI. Był bardzo rozżalony mój kolega Bogdan Kulas, gdy dotarło do niego, że jest wiązany z aferą „Kapitan Gimpel”. Prosił o pozdrowienie Pana Prezesa i staranne przyjrzenie się dezawuowaniu Bogdana Kulasa. Twierdzi, że nie jest winny niczemu złemu i domaga się sprawiedliwości. Wśród Polaków takie rzeczy powinny być starannie rozeznawane. Nie może być mój kolega Bogdan Kulas ostatnią ofiarą Kapitana Gimpela. Dziękuję za uwagę.

KOMENTARZE

 • Mnie ciekawi, co powiedział Winnicki.
  Coś ma nietęgą minę widząc jak mu Ruch Narodowy wyrywają jakieś pajace.
 • G. Janowskiego wspomniałeś-to człowiek Krauzego i Kaczmarka.
  Wiem to, by przepytywałam go w moim domu 8 godzin-przyjechał do mnie, by wciągnąć mnie do swojej partii.
  Macie na ustach Polskę, ale szykujecie tylko zmianę ekipy. Mówicie o tradycji, ale nie macie wizji ustrojowej, ani systemowej.
  No i wasz sentyment do Rosji. Mój śp. ojciec kiedyś powiedział o Amerykanach, że największym ich błędem było to, że uwierzyli Rosjanom, tymczasem to notoryczni kłamcy, którym nigdy nie nalezy ufać.

  Takie są moje wątpliwości co do was. Wydaje mi się, że Winnicki to wszystko widzi i jest bezradny. Kolejny raz mali ludzie wydzierają nam zryw.
 • @podlasie21 20:26:28 - BARDZO TO PRZYKRE, ŻE CIRCONSTANS ZALICZA KOLEJNĄ WPADKĘ
  Tym razem rzeczywiście przesadziła. Tym odczłowieczającym określeniem stanęła tam, gdzie stoi Leszek B. publikujący wizerunek Generała Grudniewskiego z sierpem i młotem. Jej miłość do Winnickiego robi się coraz bardziej groteskowa.
  Ja mam prosty test na tę miłość - zapytajmy ją, czy sfinansuje formację Roberta tą kasą, co ją kiedyś Eugeniuszowi obiecała? Coś mnie się widzi, że one kocha go tak samo jak onegdaj mnie. Jest to miłość pełna pustych deklaracyj, nieprawdziwa, obliczona na wywołanie wrażenia jedynie.
  Ech życie, życie...
 • @circonstance 19:52:35
  " Coś ma nietęgą minę widząc jak mu Ruch Narodowy wyrywają jakieś pajace."

  Przecież to on jest pajac.
  Nie widzisz tego ?
 • @Eugeniusz Sendecki 20:38:16
  Co się czepisz chorej baby ?..

  I to Ty ? - Lekarz ? ...
 • @SpiritoLibero 20:55:34 - JA W KAZDYM RAZIE NIE WYRYWM NIKOMU NICZEGO
  Cieszy mnie zaangażowanie młodych ludzi i ich próba zrobienia czegoś dobrego, czyli Marsz Niepodległości i Ruch Narodowy. Dostrzegam zagrożenia, czyli - wpływy Tarcisio Bertone i pogan, dzieci esbeków. Wyczuwam niebezpieczeństwo, że to może być Druga Solidarność zakończona Drugim Okrągłym Stołem.
  Nerwowe wpisy "circonstance" ranią mnie i obrażaja moich przyjaciół.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:00:05
  Mnie też obrażają. Ale co zrobić ? Trzeba jakoś z tym żyć...
 • @Ranger 21:37:14
  Nie jestem Mojżeszem.
 • @night rat 22:00:26 - A BOHDAN POREBA WCZORAJ POWIEDZIAŁ ŻE...
  ...jak są w organizacji sami starzy - to jest tragedia. A jak są sami młodzi - to jest komedia.
  Uśmiechał się przy tym filuternie całą swoją twarzą przedwojennego pana dziedzica. Było to na kolacji, którą wyprawił nam Pan Jan w najlepszej restauracji Teneryfy.
 • @Eugeniusz Sendecki 00:06:14
  Że też ciebie, Genek, na tą Teneryfę zabrali! Toż to obciach jest i poruta dla prawdziwych Narodowców. A ileż to kerozyny poszło, by twą korpulencję pokaźną na wyspę tropikalną przetransportować! To już byś lepiej doktorku na Warszawie pozostał i nasze rodzime wytrzeźwiennictwo dozorował. Ojczyzny naszej, to ty nam, Genek, z rąk wroga swemi rozjazdami i żenującymi przemowami nie odbijesz, ino wstyd Sprawie naszej przynosisz. I któż teraz z naszych Kolegów po twej porutnej przemowie w szereg z tobą stanie, gdy już się na Ojczyźnie walka zacznie? Tyś chyba agent jest, Genek, i nam zdrowe patriotyczne środowisko swem dziadostwem infantylnym kontaminujesz. To widać, że już i pan Jan nawet przez agentów rozmaitych otoczony i zbałamucony. Albo może wiek Starca szacownego przygniata, że element podwarszawski, żenuą publicznie epatujący, do siebie sprasza.

  Gdy już Naród się poderwie, Genek, i tan nasz krwawy rozpoczniemy, to my ciebie po pierwsze primo zamkniemy bez dostępu do netu, a po drugie primo będziesz rannych opatrywał i szwy na rane kłute i postrzałowe zakładał, miast głupoty publikować.
 • @Pan podporucznik 00:46:49 - A WIDZICIE, PODPORUCZNIK...
  ...sami żeście powiedzieli, że się gotujecie. Słusznie, słusznie! Gotujcie się, naród powstanie. Tylko patrzeć. :)
 • ----------------KTÓRA ??? z osób wymienionych poniżej
  -------znała, współpracował z Panem Larkowskim ??
 • @circonstance 20:08:24
  --wiesz circ..żal mi ciebie FANATYZM przesłonił Tobie ostrość widzenia --masz pretensje ?? do kogo ?? ONI SĄ PO PROSTU -WIĘKSZYMI KATOLIKAMI od Ciebie --oni wytykali pogan na boisku / MEDIALNY SZUM bezcenny/ -bieganie z krzyżem TYLKO WIELKIEGO KATOLIKA na to stać ----zwalczałaś takich jak ja -przytaczałaś jakieś watykańskie
  encykliki itd.itp.-----ROZMYŁAŚ się circ ..w duperelach -----

  ---gorzkie słowa tu wypowiadasz
  ------- Kolejny raz mali ludzie wydzierają nam zryw.--------

  --JA WIEDZIAŁAM o TYM i stąd moja obecność na NE tylko po to !! tu jestem !!!!!!!!!!!!

  --DZIĘKI TAKIM jak Ty circ ..FANATYKOM watykańskim ,którzy nie wiedzą KIM SĄ ?? Polakami ?? Słowianami ?? Watykańczykami ??
  przez stulecia była możliwa manipulacja LOSAMI POLSKI jesteś circ POLAKOKATOLIKIEM nie !! patriotą polskim -to wy !! ZABILIŚCIE Polskę


  --------------------FINIS CORONAT OPUS --------------------
 • @ninanonimowa 08:37:15
  --------------------------KOŚCIÓŁ NARODOWY ----------

  -TEGO TYLKO MOŻE CHCIEĆ --polski PATRIOTA i katolik -wszystko inne to ZDRADA na RZECZ Watykanu -SYNAGOGI SZATANA
 • @ninanonimowa 13:15:24
  BEZ !!!! --- i --
 • @ninanonimowa 13:17:54 - KOSCIÓŁ ŚWIĘTY NIE POWINIEN BYĆ PRZEZ PANIĄ ATAKOWANY
  My, narodowcy nigdy nie atakujemy;
  a) Kościoła Świętego;
  b) Ojca Świętego (papieża urzędującego i na emeryturze);
  c) Księży narodowości polskiej.
  Bardzo Panią proszę, żeby się zastosowała do mojej rady. Jak Szanownej Pani wiadomo - nie boje się wdawać w spór polityczny w sprawie polskiej i domagam się wytrwale dymisji Kardynała Bertone (sekretarza stanu Stolicy Apostolskiej winnego antypolskiej linii politycznej urzędu, który sprawuje). I do tego Panią zachęcam - aby się zaangażowała w ten proces. Ale proszę Panią - niech nie pluje na Kościół ani na moim blogu, ani w realu, ani w ogóle.
  Dziękuję i pozdrawiam.
 • ------------------ rozśmieszył mnie Pan do łez
  --------jaką to opozycyjną przeszłość ma Pan Sendecki ??
 • @Przysięgam 20:17:07 - WSZYSTKO W SWOIM CZASIE
  Bardzo Panu dziękuję, że Pan z uwagą wysłuchał co ja, mały żuczek, nieprominentny działacz narodowo-demokratyczny szczebla podstawowego mam do powiedzenia. Owszem, potrzebuję kogoś, kto przetłumaczy nasze filmy na ukraiński i francuski. Owszem, potrzebuję środków aby to finansować. Owszem - ma Pan rację. Wystarczy?
 • ---------------------------WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/05/02/blekitna-polska-kryzys-politycznego-myslenia/
 • @Przysięgam 20:13:30
  Wspomnij pan co chcesz ale używaj pan swojego rozumu ba tu słychać wyłącznie melodje TVN,GW i inne kłamstwa. Powiedz Pan coś od siebie sam nie powołuj sie na brednie niemające uzasadnienia w realnym świecie.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:09:23
  //c) Księży narodowości polskiej.//


  Chcesz lustrować Kościół i Pana Boga mierząc powołania kapłańskie miarą rasy? Twierdzisz, że Bóg nie może powołać do kapłaństwa żyda? Ośmieszasz takimi kretyństwami Ruch Narodowy, a twój katolicyzm jest na pokaz.

  Jesteś pajacem i niszczysz to, w czym Polacy położyli nadzieję, w młodych wychowanych na Radiu Maryja i czystej myśli Dmowskiego.

  Mam nadzieję, że ci młodzi mają oczy.
 • @circonstance 11:11:20 - DROGA IZO... MOŻESZ PISAĆ CO CHCESZ, A PRAWDA JEST TAKA JAKA JEST.
  Sama dajesz do zrozumienia, że ci księża nie-polscy mają coś za paznokciami. No bo jak mam zrozumieć Twój wpis? Ja napisałem, że mamy księży polskich traktować szczególnie dobrze, nie atakować. Innych, tych nie-polskich możemy już mniej oszczędzać. A Ty od razu, uogólniając - rzucasz się, że ja "lustruję". No i tak expressis verbis wychlapałaś - że ci nie-Polacy w Polsce współpracują z ośrodkami anty-polskimi.
  Dziękuję CI za ten emocjonalny, szczery wpis.
  +
  "@Eugeniusz Sendecki 20:09:23 //c) Księży narodowości polskiej.// Chcesz lustrować Kościół i Pana Boga mierząc powołania kapłańskie miarą rasy? Twierdzisz, że Bóg nie może powołać do kapłaństwa żyda? Ośmieszasz takimi kretyństwami Ruch Narodowy, a twój katolicyzm jest na pokaz. Jesteś pajacem i niszczysz to, w czym Polacy położyli nadzieję, w młodych wychowanych na Radiu Maryja i czystej myśli Dmowskiego. Mam nadzieję, że ci młodzi mają oczy. nadużycie link skomentuj usuń circonstance 31.07.2013 11:11:20 "
 • @Eugeniusz Sendecki 12:15:21 Bo Iza jest ważniejsza od Matki Boskiej, która krytykowała kompromisowych ze światem kapłanów!!!
  Wyjątki z wizji prorockich Bł. Anny Katarzyny Emmerich
  BURZYCIELE
  http://www.voxdomini.com.pl/vox_art/emmerich.html

  Ale Iza pewnie - objawienia otrzymane przez Błogosławioną, którą bł. Jan Paweł II wyniósł do chwały Ołtarzy - zniosła i dlatego nie pozwala na krytykowanie masonerii kościelnej?

  Jak walczyć z masonerią – św. bp prof. J.S. Pelczar (kanonizowany przez bł. JP2)
  https://forumdlazycia.wordpress.com/2013/01/18/jak-walczyc-z-masoneria-bp-j-s-pelczar/
  “Nie godzi się patrzeć spokojnie na zgubne działanie masonerii. Nie wystarczy lamentować i modlić się, ale potrzeba walczyć i pracować. [...] masoneria jest sektą antyreligijną, zarówno Kościołowi, jak i społeczeństwu wrogą [...] jej działanie jest coraz zuchwalsze, coraz szkodliwsze.

  (...)

  Słusznie zatem kongres antymasoński trydencki wezwał katolików do skupienia wszystkich sił przeciw tej sekcie coraz groźniejszej, zalecając szczególnie utworzenie międzynarodowego stowarzyszenia modlitwy o nawrócenie masonów, odbywanie adoracji wynagradzającej, wydawanie pism antymasońskich, zwoływanie takich kongresów krajowych itp.

  Czy przy użyciu tych środków, można się spodziewać, że masoneria w krajach katolickich, bo o protestanckich nie może być mowy, będzie pokonana i wykorzeniona?

  Nie, po pierwsze dlatego, że ona potrafiła wcisnąć się do rządów i parlamentów i ma na usługi kapitały, dzienniki, katedry i teatry,
  po drugie, że jej podściółką jest upadek wiary i obyczaju, czyli gangrena moralna, która zamiast zmniejszać się z każdym dniem rośnie;
  wreszcie, że jej sojusznikami są: materializm, liberalizm, radykalizm i socjalizm, tak że walka z nią jest niełatwa.
  Mimo to trzeba z bronią w ręku stawać przeciw wszystkim tym wrogom, tam zaś, gdzie jeszcze loże nie istnieją, pracować usilnie nad umocnieniem ducha chrześcijańskiego, pamiętając na słowa Apostoła: To jest zwycięstwo, które zwycięża świat, wiara nasza (1 J 5,4).”

  Już kilkadziesiąt lat temu wyrzekł słynny żyd, minister Disraeli (lord Beaconsfield): "Żyd w naszych czasach doszedł do tego, że na sprawy. Europy wywiera wpływ zdumiewający". O ileż słuszniej powiedzieć to można dzisiaj . Tymczasem społeczeństwo chrześcijańskie zamyka oczy, by nie widzieć grożącego mu niebezpieczeństwa; a nawet pomaga masonom i żydom w ich destrukcyjnej robocie!
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_34.html

  św. Sebastian Pelczar o księżach w masonerii
  http://aszera.wordpress.com/2011/08/03/sw-sebastian-pelczar-o-ksiezach-w-masonerii/

  św. Pelczar
  http://lubczasopismo.salon24.pl/PSIB/post/487436,sw-jozef-sebastian-pelczar

  O fałszywych frank-massońskich pasterzach
  http://www.ultramontes.pl/masoni.htm

  SIOSTRA AGNES SASAGAWA W UZNANYCH PRZEZ KOŚCIÓŁ KATOLICKI OBJAWIENIACH - TRAKTOWANYCH JAKO KONTYNUACJA FATIMY - PRZESTRZEGA PRZED AGENTAMI ANTYKOŚCIOŁA W KOŚCIELE I DUCHOWNYMI "PEŁNYMI KOMPROMISU" ORAZ WZYWA DO MODLITWY ZA KAPŁANÓW BO ICH STRASZNIE BĘDZIE ZWODZIŁ SZATAN!!!!
  http://www.youtube.com/watch?v=zL3tg863fSE


  Matka Boża ostrzega przed szatanem działającym również w Kościele katolickim
  http://www.traditia.fora.pl/objawienia-maryjne,36/zapomniane-oredzie-z-la-salette,325.html
  http://anulka77.wordpress.com/2011/04/15/wielka-tajemnica-sekret-z-la-salette/
  http://www.voxdomini.com.pl/roz/salette/sal_ujawn.html
  http://saletyni.pl/dzialalnosc/listy-okolicz-prawdalasalette


  Ks. Stefano Gobbi
  «DO KAPŁANÓW, UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ»
  http://www.voxdomini.com.pl/gobbi/gobbi.htm

  Orędzia Maryi o Polsce
  fragmenty objawienia Matki Bożej: „Do Kapłanów Umiłowanych Synów Matki Bożej” - Ks. Stefano Gobbi (1973-1997r)
  http://www.duchprawdy.com/polska_gobbi.htm

  KSIĘŻA PATRIOCI!!!
  http://www.repozytorium.fn.org.pl/?q=pl/node/5576

  ”Księży patriotów” wymyśliła bezpieka
  http://www.polskieradio.pl/39/248/Artykul/742521,Ksiezy-patriotow-wymyslila-bezpieka-

  PO ŚMIERCI ŚW. DIAKONA SZCZEPANA I ŚW. JAKUBA APOSTOŁA ŻYDZI URADZILI, ŻE SKORO MĘCZEŃSTWO TYLKO WZMACNIA I POWIĘKSZA KOŚCIÓŁ TO BĘDĄ ODTĄD WCHODZIĆ DO JEGO WNĘTRZA I NISZCZYĆ GO OD ŚRODKA!!! Ks, prof. M. Poradowski "Talmud czy Biblia?"
  http://www.wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=1782:ks-prof..
 • @circonstance 20:08:24 Rosjanie wyginęli w rewolucji bolszewickiej i w ZSRR
  //No i wasz sentyment do Rosji. Mój śp. ojciec kiedyś powiedział o Amerykanach, że największym ich błędem było to, że uwierzyli Rosjanom, tymczasem to notoryczni kłamcy, którym nigdy nie nalezy ufać.//
  "Narodu rosyjskiego już nie ma. Naród rosyjski został wymordowany przez żydobolszewików" prof. Feliks Koneczny

  żydokomumości wymordowali ponad 100 milionów Słowian
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M6wJ3oiiaUY#start=0:00;end=6:02;autoreplay=false;showoptions=false

  SOWIECKA HISTORIA
  https://www.youtube.com/watch?v=LGOSucCz6ao

  ZAGŁADA ROSJAN
  https://www.youtube.com/watch?v=ZFCNFk4ufLM

  Sowiet znaczy kahał, a więc Związek Sowiecki, to był związek rad kahalnych!!!
  GDZIE TAM BYŁO MIEJSCE DLA ROSJAN ???

  Bój się Boga - JAK TY ŁŻESZ!!!

  Chrześcijaństwo a zorganizowany naturalizm masońsko-żydowski
  Ks. dr Denis Fahey
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_88.html

  A MOŻE POLSKĄ RZĄDZĄ POLACY ???
  Według każdego o przeciętnej inteligencji Polaka, to rządzą Polską ludzie, którzy kłamią w języku polskim (tzn. żydłaczą )

  Judeopolonia - Szatanopolonia
  https://www.youtube.com/watch?v=BifN_HGJ-e0

  Z ostatniej chwili;
  Komunistyczna partia PiS udowadnia jak jest "patriotyczna".
  PO OWOCACH ICH POZNACIE!!!
  http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/49450,radni-pis-przeciw-orlikowi.html
 • @Janusz Górzyński 14:52:29 Transformacja!!!
  "Transformacja -- od Lenina do Putina" - "NEP, Trust i głuchoniemi ślepcy" film Grzegorza Brauna
  http://www.youtube.com/watch?v=_s1YpENNNkg

  od 13 minuty - BOLSZEWICY TO BYLI ŻYDZI KORZYSTAJĄCY Z SIECI POWIĄZAŃ ŻYDOWSKICH NA CAŁYM ŚWIECIE!!!
  Skonstatowali, że komunizm będzie najlepszym środkiem do osiągnięcia celów SYJONISTYCZNYCH i zdobycia panowania nad CAŁYM ŚWIATEM!


  Transformacja cz. 1
  http://www.youtube.com/watch?v=unOfMvYG1kQ
  Transformacja cz. 2
  http://www.youtube.com/watch?v=-x-fAsrQW10
  Transformacja cz. 3
  http://www.youtube.com/watch?v=DtTt_3Ry45U
  Transformacja cz. 4
  http://www.youtube.com/watch?v=d6h2UwazZZg

  Transformacja II cz. 1
  http://www.youtube.com/watch?v=ZhXf3fl5-mI
  Transformacja II cz. 2
  http://www.youtube.com/watch?v=vppTghDtGYc
  Transformacja II cz. 3
  http://www.youtube.com/watch?v=yP4dJfuZI1g
  Transformacja II cz. 4
  http://www.youtube.com/watch?v=YucJAS7usso

  ZATEM GDZIE IZA WIDZI TYCH ROSJAN ?

  ILE WARSTW POD ZIEMIĄ ?

  A może występujący w tym materiale filmowym autorzy to jacyś szaleńcy i powinni udać się dopiero po wiedzę do Izy ;)

  ***

  Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu!!!
  NIE WOLNO POMAWIAĆ OFIAR W TEN SPOSÓB, ŻE POZWALA SIĘ WCIELAĆ W ICH TOŻSAMOŚĆ!!!

  Kradzież tożsamości to ohyda w oczach Boga!!!

  Znasz też przykazanie NIE KRADNIJ ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej