Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

1 VIII 2013 SŁAWOMIR ZAKRZEWSKI JAK CO ROKU NA POWĄZKACH PROWADZIŁ ROZWAŻANIA O POWSTANIU WARSZAWSKIM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sławomir Zakrzewski Ruchu Suwerenność Narodu Polskiego wykrzyczał wszystkie polskie pretensje - te dotyczące Powstania Warszawskiego i czasów obecnych. Stał za szpalerem policjantów pod zmieniającymi się transparentami organizacyjnymi i przemawiał.

Wspomniałem o nim w przemowieniu na Teneryfie na XX-lecie USOPAŁ. Największy (w sensie przenośnym, bo wzrostu raczej średniego) trybun ludowy wspólczesnej Polski. Głośno opowiedział prawdę o Powstaniu Warszawskim stojąc w upale przed bramą na Powązki Wojskowe. Otaczało go grono najwierniejszych współpracowników, szlachetnych i zaangażowanych.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Ranger 04:18:21
  To ty płacisz tu podatki ?...

  I czemu nazywasz policjantów "psami" ?
  Fee... Nieładnie...
 • @night rat 08:17:43 - MYŚLĘ, ŻE STOSOWNE JAK NAJBARDZIEJ.
  Sławomir Andrzej nie pozwala aby naszą polską młodzież kochaną ktoś kiedyś pchnął znowu z gołymi rękami na czołgi. Słusznie czyni.
 • ?
  Z podstawowymi tezami postawionymi przez pana Zakrzewskiego względem wywołania powstania w Warszawie zgadzam się.

  Mam tylko jedno pytanie, dlaczego pan Zakrzewski insynuuje, że pan Holocher i pan Winnicki nie są Polakami? Czy ktoś na potwierdzenie tych zarzutów mógłby przedstawić odpowiednie dowody?
 • @Przysięgam 06:30:51
  Nie jestem zorientowany, dlatego pytam się ludzi, którzy wydawałoby się, że takimi są.
 • @Paweł Tonderski 17:45:48 - ROZMAWIAŁEM Z HOLOCHEREM NA TENERYFIE I POWIEDZIAŁ, ŻE...
  wszyscy jego przodkowie to Polacy. Wszystkie babcie, wszyscy dziadkowie etc.
 • @Eugeniusz Sendecki 11:09:06
  To po co pan Zakrzewski wprowadza ludzi w błąd?
 • @Eugeniusz Sendecki 11:09:06
  A pan Winnicki?
 • powstanie warszawskie i przywrócenie ludnosci oraz żołnierzom-powstańcom praw miedzynarodowych ocaliło ludność i konspiratorow
  PRZED ZUPEŁNĄ ZAGLADA w okresie prawie pólrocznego zatrzymania frontu na Wiśle w celu przedłuzenia wojny i umożliwienkia aliantom zachodnim zajecia ich stref wplywow opanowywanych przez miejscowych komunistow mogących przeszkodzić w sjonistycznej kolonizacji Palestyny i utworzeniu państwa żydowskiego.
  Sjonistyczni kabotyni w rodzaju Karskiego, Bartoszewskiego, Andersa (wprowadził do palestyny ponad 3 tysiące poborowych dezerterów poczatkowo do walki a angielskimi kolonizatorami w braterstwie broni z gen Rommlem) lub Lecha Kaczxyńskiego i Kwasniewskiego z Millerem nigdy nie daruja powstancom , że nie zgineli najpóźniej w zimie 1944/45 po zdominowaniu przez funkcyjnych folksdojczow jak ludność gett lub Leningradu.
  Powstańcy poszli do obozów jenieckich a ludność nawet jeśli do koncentracyjnych to jakby na internowanie a nie formalnie na zagladę
  Pierwszy transport ludnosci po powstaniu do Gross Rosen zdominowany byl przez foloksdojczow - domagali sie rozmow z komendantem i uznania dowodów ich wspólpracy z niemcami a do więźniów częstujących ich odebranymi sobie porcjami chleba i margaryny wykrzykiwali,że powstańcy strzelali do nich gdy pod białym prześcieradlem przechodzili na stronę Niemcow
  https://telewidz.nowyekran.net/post/69102,ludobojcze-zatrzymanie-frontu-na-wisle-w-1944r-i-akcja-burza-w-lublinie
 • @telewidzacy 00:01:47 - MYŚLI PAN, ŻE SOWIECI CHCIELI SIĘ ZATRZYMAĆ NA WIŚLE I NIE ZAJĄĆ DO BELRINA NA BOŻE NARODZENIE 1944?
  To jest bardzo ciekawa teza. Ja bym się skłaniał, że im się spieszyło, że nie przewidywali PW44, że byli zaskoczeni tym, jak łatwo poszło AK-owcom jego wywołanie i potem podejrzewali, że PW44 trwa aż do grudnia (łuny nad Warszawą paloną systematycznie), dlatego odczekali do 17 stycznia 1945 z wkroczeniem do Miasta.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej