Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
657 postów 4862 komentarze

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

MAINSTREAM ROBIMY W BAMBUKO! NIE POBICIE LECZ SZTURCHANIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oskar Wądołowski zadrwił sobie z mediów mainstreamowych i jedynie lekko szturchał Miecugowa. Obnażył prawdę, że TELEWIZJA KŁAMIE! Oto jest współczesna polska młodzież. Niewinna, odważna, pomysłowa, piękna! Brawo ten młody inteligentny pan!

07 sierpnia 2013 - konferencja prasowa Oskara Wądołowskiego, który nie pobił, a jedynie lekko prowokacyjnie poszturchał Grzegorza Miecugowa, żeby sprowokować dyskusję na temat "TVN KŁAMIE!". Genialnym happenerskim gestem, idąc śladem swojego mentora politycznego Janusza Korwin-Mikke, również często prowokującego opinię publiczną, Pan Oskar, prawicowy happener z Białegostoku przerósł Mistrza JKM, zaskoczył wszystkich, zadrwił z mediów meinstreamowych i przeszedł do historii. Oskar sprytnie wykorzystał bufonadę i nieścisłość WASP-owskich mediów, które bezceremonialnie zmanipulował, bez strachu żadnego zrobił w bambuko i przymusił do powszechengo zainteresowania sie co sie wyprawia w TVN-ie!

Oto jest współczesna polska mlodzież. Niewinna, odważna, pomysłowa, piękna! Brawo ten młody inteligentny pan!

TUTAJ: link do wypowiedzi naszego młodego bohatera: http://youtu.be/xeFgjaqeGVo

 

/-/ Eugeniusz Sendecki /-/ Adam Czeczetkowicz (obecni na rewelacyjnej konferencji prasowej Oskara Wądołowskiego)

KOMENTARZE

 • OHO! ZACYTOWALI NAS NA FORUM FRONDY. BARDZO DOBRZE.
  Swoją drogą - dlaczego nikogo z tego portalu nie było na konferencji?
  http://www.fronda.pl/forum/oficjalne-oswiadczenie-knp-w-sprawie-pobicia-red-miecugowa,43656.html
 • No pięknie! AOFI "Poszukiwacz Prawdy" na forum Frondy (FF) dezawuuje moją niewinną osobę:
  [Poszukiwacz Prawdy 7.08.2013, 21:49 " :) Jak dla mnie ktoś kto zadaje się z (S)Endeckim i jego świtą ma nie po kolei w głowie, więc Korwin miał rację."]
  Swoją drogą to i tak pewien awans dla mnie, bo do tej pory ONE tam na FF-rondzie nazywały mnie per "Esbecki". Znaczy - że niepewne są, bo może się okazać, że Oskar idzie w górę, a JKM - w dół. Ot, kupiecka mentalność WASP-owska.
 • @Eugeniusz Sendecki 21:47:59
  Przyznam szczerze że nie dostrzegam jakiegoś specjalnego sensu w Pana argumentacji. Facet pozorował że uderzył gościa w twarz. Publika która to widziała w tym namiocie była przekonana - zgodnie z wolą owego "niewinnego, odważnego i pomyslowego" chłopaka - że uderzenie w twarz faktycznie nastąpiło. W końcu celowo udawał że uderzył. Ludzie byli zszokowani - każdy by był. Podejrzewam że ochroniarze też dali sie nabrać na to udawane uderzenie.
  TVN też podał że Miecugow został uderzony bo ten chłopak chciał żeby to tak własnie wyglądało.
  Panie Sendecki ... przecież to jest po prostu głupie ... . Proponuję żeby Pan na 11 listopada zachęcił młodzież narodową żeby pozorowała zamieszki uliczne. Świetny - " niewinny, odważny i pomysłowy" happening
 • @waw75 22:54:20 - spokojnie wysłuchajmy co sam Wądołowski ma do powiedzenia. Mnie jego argumantacja przekonuje.
  Jedno jest pewne - Pan Oskar nie naruszył nietykalności cielesnej Miecugowa tym happeningiem. Co ciekawe - to właśnie Miecugow pierwszy się zorientował, że Wądołowski udaje ale milczał i milczy do tej pory. To jest ciekawe. Czekajmy - co powie Grzegorz Miecugow? Jak wybrnie? Jego postawa jest tutaj bardzo ważna, jeśli wolny się okaże od stalinowskich nawyków - to będzie plus dla TVN-u. Jeśli będzie szedł w zaparte - to będzie się działo, oj będzie!
 • @Ranger 23:03:22
  ;)
 • @Eugeniusz Sendecki 23:26:51
  Nie no OK - ja to wszystko rozumiem, tylko tak: obaj wiemy że TVN karmi swoich fanów narracją o agresywnym i chamskim ciemnogrodzie. Projektuje podział na kulturalnych europejczyków którzy potrafią rozmawiać i na ciemnogród który swoje argumenty okazuje za pomocą prostackiej agresji.

  I nagle pojawia się chłopak który ... pozoruje że uderzył Miecugowa publicznie, podczas panelowej dyskusji w twarz.

  Nie wie Pan przypadkiem po co TVN miałby prostować że Miecugow dostał lekko, albo że go nie zabolało. A może chłopak chciał strzelić dotkliwie ale nie trafił?
 • @waw75 23:35:01 - PROSZĘ POPATRZEĆ I POSŁUCHAĆ.
  Wądołowski mówi, że nie dotknął w ogóle twarzy. Bardzo lekko dotknął w ramię. Niech Pan posłucha co mówi na konferencji na Dworcu Centralnym.
 • @Eugeniusz Sendecki 23:45:45
  OK - zgoda - to nie były uderzenia - ani imitacje uderzeń w twarz.
  ALE były to (jak mówi Wądołowski) w 2 min. 20 sek.:
  "To były tylko drobne, delikatne szturchnięcia ręką, KTÓRE MIAŁY WYGLĄDAĆ JAK POBICIE"
  Skoro miały wyglądać jak pobicie ... to wyglądały jak pobicie.

  "Niewinny, odważny, pomysłowy, piękny" , "młody Pan" - w sumie, z wyjątkiem że piękny to pewnie się zgodzę. Dodam tylko jeszcze: głupi.
 • ?
  Dzień dobry, witam szanownego pana Eugeniusza.

  Mam jedno pytanie, przecież Korwin jak na razie wyparł się tego odważnego człowieka i usunął go ze swojego najbliższego politycznego otoczenia, nazwał go nawet wariatem.

  Czy tak czyni przywódca opozycyjnej partii walczącej z systemem i bandą sześciorga, który powinien chronić swoich najbliższych współpracowników?

  Gdzie wywiady, gdzie występy w SuperStacji i TVN-e, gdzie prawnicy Nowej Prawicy, którzy już teraz powinni bronić tego człowieka?

  Tyle jest wart ten cały Korwin, tak jak i ten jego żydowsko masoński liberalizm i ta cała jego kanapowa partia.
 • @waw75 09:06:12
  Nie powinien Pan tak pisać.
  Oskar jest młody po prostu.
  :)
  Ale sprytnie sprawę rozegrał. Wszystkim powiedział - że "TVN KŁAMIE"!
 • @Paweł Tonderski 10:30:58 - OWSZEM, KORWIN ZACHOWAŁ SIĘ NIEMĄDRZE.
  Bo jak przyszli do niego dziennikarze mainstreamowi i zaczęli nadawać na Oskara - powinien uprzejmie im powiedzieć, że on sprawdzi wewnętrznymi kanałami jak się rzeczy mają naprawdę. Po zadzwonieniu do Wądołowskiego powinien zacząć działać mądrze - czyli odesłać wszystkich na konferencję prasową młodego Oskara. Powinien twardo żądać uczciwego wyjaśnienia wszystkich aspektów sprawy. A on się głupio odciął, no i w dodatku skłamał, że z młodym nie ma nic wspólnego. Brak warsztatu okazał, prawdopodobnie związany z wiekiem. Niedysponowany JKM.
 • --------------- PREZENT !!!!
  http://legaba.6te.net/tajne_sprawy_papiezy.htm
 • @Paweł Tonderski 10:30:58
  A Wy Tonderski, czemu nie wydali(li)ście komunikatu prasowego popierającego tą prowokację?
 • @korwinista 19:17:46
  Bo ja nie mam swojej partii, a to nie mój znajomy tylko twój, ja o swoich znajomych z partii, którzy się narazili władzuchny, z którą jakoby walczycie był zadbał. Po co wam ta partia, po co wam ta walka, jak wy nie potraficie zadbać o swoich własnych ludzi, kolegów, najbliższych współpracowników, a w chwilach próby pozostawiacie ich samym sobie.

  Nadajecie się do pchani karuzeli i tarcia chrzanu, do niczego innego, a przepraszam do dzielenia się na kanapy i pufy polityczne i do mącenia młodym Polakom w ich głowach absurdalnymi masońskimi i żydowskimi ideami...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

ULUBIENI AUTORZY

więcej