Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ON NIE SPALIŁ SIĘ. JEGO CIAŁO WYKOPALI MASONI I GDZIEŚ UKRYLI, PRZERAŻENI ŻE WŁADZA SIĘ IM Z RĄK WYMKNIE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiadomość przekazał Kazimierz Świtoń. W oświęcimskim krematorium ciało Świętego Maksymiliana nie spaliło się, pomimo tego, że kilka razy było wkładane do rozpalonego pieca. Strażnicy obozowi kazali więźniom zakopać ciało w okolicach krematorium.

Natchniony obrońca Krzyża na Żwirowisku opowiedział o tym podczas swojej wizyty w Urugwaju w roku 2011 - u Jana Kobylańskiego, szefa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ). Zaniepokojeni sataniści (WASP-owska masoneria - ci, którzy sprawują władzę nad Światem i nad Polską) monitorujący polski internet i oglądający wystąpienie Świtonia w USOPAŁ w Urugwaju wpadli wtedy w popłoch, rozkazali podleglym sobie ludziom zarządzającym terenem bylego hitlerowskiego obozu w Auschwitz sprawdzić jak się sprawy mają, A ci szybko odnaleźli (wiedzieli gdzie szukać jeszcze od hitlerowców zapewne) i wykopali Święte Ciało - żeby je potem Nieznanym Sprawcom przekazać. Masoni ukryli zachowane w idealnym stanie Cialo Świętego przed Polakami, bo slusznie się obawiali (i nadal obawiają) - że jak się Polacy i reszta świata dowiedzą o tym co się działo w Auschwitz - ich bezbożna władza UPADNIE. Dlatego wykopaliska na terenie byłego obozu w Auschwitz oficjalnie są zakazane. Boją się, że Polska się przebudzi, a z nią cały świat. To będzie ta iskra, która przygotuje Świat na Przyjście Pana Jezusa Chrystusa.

Bo na czym się opiera dzisiejsza władza masonerii WASP-owskiej nad światem? Opiera się na ideologicznym fałszywym szkoleniu mlodziezy izraelskiej o Holokauscie. Oni inkubatorem i laboratorium tego fałszywego szkolenia uczynili teren byłego obozu w Auschwitz. Tutaj szkoli się adeptów jak się robi skutecznie masową zagladę - tak, żeby wymordować całe narody. Tutaj wpaja się naiwnej otumaniałej młodzieży z Izraela - że wszyscy ich nienawidzą i dlatego mają prawo zamordować wszystkich. Tutaj się uczy po hebrajsku tę młodzież - jak "paść narody rózgą żelazną". Tutaj się wpaja izraelskiej młodzieży, że jest mesjaszem zbiorowym - czyli grupą uprawnioną przez Boga do zarządzania całym globem. Później ta modzież rządzi w armii USA i innych potęg światowych jako kadra dowódcza, jako "eksperci", "doradcy", "sojusznicy". W armii polskiej również. Władze polskie zakazują stosowania monitoringu adio-wizualnego w terenie całego obozu KL Auschwitz, pod pozorem poszanowania wartości religijnych i intymnosci zwiedzających. Treść wykładów po hebrajsku jest zatajana na mocy tajnych umów między rządem warszawskim i jerozolimskim. Ochroniarze z Mossadu zabraniają zbliżać się obcym do grup izraelskich pod pretekstem i pozorem obrony przed terroryzmem. Chodzi o to, żeby nie było włączonych kamer i dyktafonów.

Trwa wielka duchowa bitwa na terenie bylego niemieckiego obozu Auschwitz. Bitwa, którą sam Bóg rozgrywa poslugując się Ciałem Świętego Maksymiliana. Masoni, gdy im dostarczono Ciało wykopane na terenie obozu (według Świtonia było to w roku 2011) - usiłowali je spalić w ogniu, rozerwać mechanicznie, spalić kwasem, wystrzelić w kosmos, zatopić w oceanie. Im bardziej się starali, tym bardziej z niedowierzaniem na siebie patrzą - i zdają sobie sprawę - że to cud. Podzielili się na zwalczające się obozy - jedni milczą jak grób, inni są gadatliwi i plotkują, inni studiują Ewangelię, jeszcze inni nawracają się na chrzescijaństwo. Ci są skwapliwie zabijani albo przekupywani przez Synagogę Szatana. Na razie Synagoga Szatana (WASP-owska masoneria jest kontynuatorem tamtej Synagogi, która wydała Jezusa Piłatwoi na śmierć) nakazała "swoim" milczenie w tym temacie - trwają gorączkowe narady - co dalej? Mają problem jak przy Zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa - tylko "na odwyrtkę". Wtedy dowiedzieli się, że On zmartwychwstał i podjęli decyzję o kłamstwie, że to Uczniowie Jego ukradli i ukryli Ciało Pańskie. Obecnie - to oni są "w roli" Uczniów Pańskich ze swojej skłamanej historyjki sprzed 2000 lat. Oni mają Cialo i naprawdę usiłują je ukryć. Im bardziej je palą, rozrywają, w kosmos wysyłają, a Ono (Ciało) powraca - tym bardziej oni sami zaczynają się z siebie samych śmiać i się nawracać. Tym mniejsze, śmieszniejsze i skończone staje sie ichnie szatańskie panowanie! Komedia! Wszystko to wygląda na Bozy żart z ichniej WASP-owskiej pychy, zadufania w sobie, ichniej falszywej religii, ichniego otumanienia wielu narodów. Przez historię ze Świętym Maksymilianem potęga światowa szykująca się do ostatecznej rozprawy z Chinami, Arabami i Rosją zaczyna rozpadać się od środka. A tym kijem wsadzonym w szprychy ichniej machiny wojennej jest wątłe ciało ubogiego polskiego katolickiego świętego. Zresztą pochodzenia niemieckiego. Pan Bóg ma niezwykly sposób żartowania z WASP-ów, trzeba przyznać.

Chwała Ci Święty Ojcze Maksymilianie! Chwała Bogu Najwyższemu! Bóg poslużyl się Twoim Ciałem po Twojej Śmierci - żeby obalić i rozproszyć Możnych-Tego-Świata, pyszałków rwących się do panowania nad wszystkimi ludźmi, planujących zagładę niewinnych dusz ludzkich. Jakiż to jest przywilej, że jesteśmy Polakami, że możemy czytać Twoje mysli w oryginale i je rozumieć, że możemy czuc jak Ty obecność Boga i Maryi, Jego Matki i naszej Krolowej Polski. + Amen!

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Venco 17:58:09 - WIERZĘ ŚWITONIOWI. PRAWDA NIE MUSI BYĆ PRAWDOPODOBNA PRZECIEŻ.
  Zastanawia mnie zakaz wykopalisk na terenie byłego obozu w Auschwitz i zakaz nagrywania tego, co przewodnicy mówią do młodzieży izraelskiej.
 • @Eugeniusz Sendecki :"WIERZĘ ŚWITONIOWI"
  Skoro Moskwa panu płaci za tę "wiarę" i za wszystkie bzdury, które pan wypisuje...to nie ma pan innego wyjścia.
 • @Nathanel 21:31:41 - ŚWITOŃ NIE MIAŁ ZWIDÓW, UWAŻAM. WIELE NOCY PRZEBYŁ CZUWAJĄC NA ŻWIROWISKU.
  Wtedy jakoś się dowiedział o tym. Opowiadał mi, że w pewnym miejscu w nocy nad ziemią widział poświatę - i że to jest miejsce, gdzie zakopano Świętego. Opowiedział mi również - że przyszły jakieś osoby i jemu to miejsce pokazały. Było to podczas czuwania na Żwirowisku. To był rok 1998-99 kiedy tam pikietował, kiedy ludzie przynosili Krzyże i kiedy zbudował tam nielegalną kaplicę. On już wtedy mówił, że stamtąd wyjdzie ta iskra, od której zapłoną polskie serca.
  Trochę to wszystko poetyckie i nie na moją głowę. Jestem tylko 42-letnim facetem i ciężko mi o tym pisać, bo wiem że się narażę na śmieszność. Ale Kazimierzowi Świtoniowi świadectwa nie odmówię. Przekażę wszystko, co mi opowiedział WIERNIE. Od lat chłopięcych jestem czcicielem Świętego Maksymiliana i cała ta opowieść Świtonia wydała mi się niezwykłym darem losu. Jestem dumny, że mnie to spotkało - spotkanie ze świadkiem historii i mistykiem Kazimierzem Świtoniem. Chyba tylko Walentynowicz i On byli autentyczni w calej tej "operacji Solidarność". Walentynowicz zginęła w Smoleńsku (albo w Warszawie - bo ludzie różnie mówią). Świtoń został jako ten jedyny.
 • ***
  A świstak siedzi i zawija... w te sreberka.
  "Masoni ukryli zachowane w idealnym stanie Cialo Świętego przed Polakami, bo slusznie się obawiali (i nadal obawiają) - że jak się Polacy i reszta świata dowiedzą o tym co się działo w Auschwitz - ich bezbożna władza UPADNIE. Dlatego wykopaliska na terenie byłego obozu w Auschwitz oficjalnie są zakazane. Boją się, że Polska się przebudzi, a z nią cały świat. To będzie ta iskra, która przygotuje Świat na Przyjście Pana Jezusa Chrystusa."
  A my Polacy nie wiemy co tam się działo? Panie Sendecki, od kiedy masz pan te objawy?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej