Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

BĘDZIE UCZCIWY PROGRAM Z UDZIAŁEM PUBLICZNOŚCI O ANDRZEJU HADACZU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzwonił przed chwilą Andrzej Hadacz (tel.+48726805611). Obejrzał program Telewizji Republika o sobie. W odpowiedzi na kłamstwa i manipulacje wypowiedziane na jego temat poprosił o zrealizowanie programu TELEWIZJI NARODOWEJ.

Program zrealizujemy w pierwszych dniach września (2-4 września 2013 to poniedzialek-środa). Na razie Andrzej jest za granicą na wakacjach. Osoby zainteresowane udziałem w programie - niech się zgłaszają do mnie (tel.+48601787407, mail: endecki@wp.pl) albo do Andrzeja (tel.+48726805611). Scenariusz przewiduję bardzo oczyswisty - spotkamy się na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego, przeanalizujemy działania Andrzeja i manipulacje oraz klamstwa na jego temat rozpowszechniane w infosferze. Zbieram materiały video, ktore można by zaprezentować, artykuły pisane, swiadectwa ludzi. Przwiduje się poczęstunek herbatą i ciastkiem.

Tak wygląda wejście na stronę internetową Telewizji Republika, zapewne jest tam materiał telewizyjny z programem, w którym Andrzej został nieuczciwie potraktowany; Jakby ktoś miał dostęp (wykupił kartę, miał znajomosci w Redakcji etc.) i mógł nam dostarczyć ze źródła - co takiego o Hadaczu tam rozsiewają - to ja bardzo proszę o pilny kontakt;

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • No i słusznie Doktorze,
  Trzeba kłaść tamę kłamstwu i drobnomieszczaństwu.

  Pełne poparcie !
 • O czym rozmawiać z kim teraz to lewak
  Pana jeszcze mogę tolerować za Patriotyzm mimo ze lata Pan i o proroctwie jakiegoś artysty opowiada wszędzie np. W kiosku kupuje Pan gazetę i od razu czy słyszała pani o proroctwie Bartłomieja Kurzeji

  Ale z ty gościem nie ma o czym dyskutować tylko siebie Pan ośmiesza.


  "Obrońca krzyża" Andrzej Hadacz na tzw. Paradzie Równości w Warszawie
  https://www.youtube.com/watch?v=Xf90gmyhbJw
 • @zwykły człowiek 19:08:13
  Spokojnie, niech Pan zbierze fakty i uporządkuje. Tutaj jest potrzebna uczciwa analiza porównawcza. Programy TVR nie oglądałem, z przecież warto mieć porównanie i ogląd sytuacji.
  Martwi mnie, że się Pan nastawia negatywnie do Proroctwa.
 • @
  jesteście żałośni ...pan Hadacz mówi na imprezce NE o grzmoceniu pod kołdrom trzech kobiet, lub trzech mężczyzn...alkohol rozwiązuje języki ...choć raz się TN na coś przydała ...weźcie się już kurna określcie jaką macie orientację seksualną ...!!!!]


  https://www.youtube.com/watch?v=evCJflvvIuM


  ...a potem będziecie polemizować o uczciwości ...
 • @trybeus 19:52:50
  A ja i tak uważam, że Pan Doktor Sendecki dostanie Pulitzera...
  No chyba, że ochrzczeni kozikiem zaprotestują... :))))
 • @SpiritoLibero 20:01:55
  ..a czy Pulitzer był gejem?:))
 • @Nathanel 20:06:46
  Ale ty nie odejdziesz. Wiem :)

  Jesteś palikociarz ?
 • @trybeus 20:05:25
  Nie wiem.

  Z pewnością był innej wiary.
 • @SpiritoLibero 20:09:22
  ...powiedz mi Spiryto, czy Opara wie o Twoich ekscesach, że gonisz po tych postach i napierdzielasz się z komentujących...żaden rednacz tego nie robił ..generalnie to wygląda na to że chcesz rozpieprzyć ten kurnik w drobny mak... skłócasz blogerów, siejesz zamęt, prowokujesz...tak to widzę to nie przyniesie jednak większej ilości odsłon...już teraz dobra notka nie przekroczy 500 wejść, z czego unikalnych może być ze 150 ...generalnie zdziadowaliście to do imentu...Twoja notka "Jezus twój kumpel" przekroczyła tysiąc, bo generalnie zrobiłeś wrzutkę coby się towarzystwo bulwersowało ...nie tędy droga ...już widzę orszak palikociąt na NE ...desantowcy już tu są od dawna ...
 • @Nathanel 20:17:27
  ...nie widziałeś tego filmiku wcześniej ??
 • @trybeus 20:23:45
  Co to za język - " napierdzielasz " ?...

  Trochę szacunku dla kurnika....

  To, że w końcu ktoś wziął się za ten bałagan ( a tak fajnie było, nie ? ) to zwiastun nowego.

  Możecie sobie lepszy kurnik zbudować :))))))))))))

  To do roboty Kogucie Trybeus ! Żwawo !
 • @podlasie21 20:08:13 - "Hadacz zdradził (...) ustawił się w jednym szeregu z wrogami polskości."
  Niestety, przyznaję Tobie rację w tej sprawie, że zdradził i ośmieszył. Jednak - jak się mamy zachować w tej sytuacji, on dzisiaj poprosił mnie o zrobienie uczciwego wywiadu, bo w TV Republika kłamią na jego temat. Odmówić, jeśli człowiek się sprawiedliwości domaga? A może w tej Republice naprawdę kłamią na temat Hadacza? Ja wiem, że oni tam kłamią na temat proroctwa Bartłomieja Kurzeji - zatajają je. Ukrywają też prawdę, że pierwszy Krzyż przed pałac przyniósł Pan Witold Grzywacz.
  Jak ma zrobić? Oddać pole kłamcom? Zobacz kto się promuje w TV Republice - na zamieszczonym powyżej zrzucie z ekranu ("fn" + "prt sc"). I jeszcze pieniądze na tym zarabiają. Mam to tak zostawić? Żeby judeoprawica rządziła polską prawicą?
  Jakże to tak?
 • @trybeus 20:24:41
  Mamy prawice liberalną czyli kapitalistyczne podstawy ekonomii
  a ideologicznie by życie miało smaczek raz dziewczyna raz chłopaczek.
  Ale to takie same bolszewiki co lewica

  No i prawice konserwatywną opartą o dekalog i kulturę łacińską .

  W tej chwili czerwone zboko bolszewiki oprócz ataku na kościół
  chcą zliberalizować prawice walka z normalnością Bogiem jest na wielu płaszczyznach .Dlatego jeszcze nie jeden zakamuflowany tow Genderowy wyskoczy z kapelusza prawicowego
 • @Eugeniusz Sendecki
  Czy Pan musi sie naprawde tak osmieszac tym czlowiekiem?
  Sluchajac go,kazdy logicznie myslacy powie,ze to jakis przyglup ze znacznym niedorozwojem umyslowym.
 • @Robert.K 00:08:42 - WYSŁUCHAJMY SZCZEGÓŁÓW CAŁEJ TEJ GRY WOKÓŁ HADACZA.
  Mnie ciekawi, że Rozenek publicznie twierdzi, że nie ma z Hadaczem nic wspólnego, że go nie zna. A ja pamiętam jak mi Hadacz mówił, że Rozenek go nagabywał żeby przyszedł do Ruchu Palikota, pamiętam papierową reklamówkę z soczkami od Rozenka, którą przyniósł Hadaczowi, gdy ten stał z Krzyżem pod pałacem. Drugą sprawą jest informacja - że o przyjście na gej-paradę poprosił Hadacza Kalisz, obiecując w zamian pomoc swojej kancelarii adwokackiej w odzyskaniu od Platformy Obywatelskiej odszkodowania (tantiem) za użycie wizerunku Hadacza w klipie wyborczym. To był główny motyw pojawienia się Hadacza na tej paradzie. Pieniądze jako odszkodowanie zasądzone przez sąd.
  Dziwne, że ktoś nałożył cenzurę na wątek tantiem i udział Kalisza w sprawie. Czy Hadacz kłamie?
 • @trybeus 19:52:50
  //choć raz się TN na coś przydała //

  Miś

  https://www.youtube.com/watch?v=GYlPTNeq5X4
 • @Eugeniusz Sendecki 03:50:32
  Niech Pan się puknie w głowę z całym szacunkiem .
  Albo od razu był wtyką i infiltrował środowiska prawicowe albo z tego co Pan pisze sprzedał się .Więc z kim Pan chce wywiad robić ????
  Niech idzie do wyborczej czy TVN oni na pewno zrobią z nim wywiad.
  Niech Pan jeszcze na ten wywiad ks Lemańskiego i Bonieckiego zaprosi będzie komplet.
  To to samo co by Pan napisał w 1920 w czasie Bitwy Warszawskiej-
  dostałem telefon od marszałka Tuchaczewskiego chce bym wywiad zrobił dlaczego Warszawę chce zdobyć myślę że powinniśmy posłuchać drugiej strony i obiektywnie spojrzeć na Armie Czerwoną.

  Traci Pan resztki szacunku w moich oczach.
 • @zwykły człowiek 06:56:38 - A MOŻE BYŁ MAMIONY WŁAŚNIE PRZEZ ŚRODOWISKA PRAWICOWE I DOPIERO POD KONIEC PRZEJRZAŁ NA OCZY?
  Mi nie daje spokoju to, że należała się jemu spora kasa za klip od Platformy. DLACZEGO żadne środowisko prawicowe nie chciało (i nie chce) Hadacza wesprzeć prawnie i pójść z tą sprawą do sądu? Czy nie dlatego, że było zazdrosne o kasę? Czy nie dlatego, że tak naprawdę wspierało (i wspiera) PO?
  Ja bym się tym wszystkim finansowym faktom przyjrzał, przeanalizował, przeliczył srebrniki. A Pan? Nie jest zainteresowany finansową stroną zjawiska?
 • nie znam się za bardzo na tym ale -
  ta telewizja wystawiła o Hadaczu reportaż bez możliwości obrony dla samego bohatera więc prosi on o pomoc a Eugeniusz jakąś tam telewizje też robi to wie jak to zrobić- chociaż na moje oko (nie wiem czy jakiś Lekarz to orzekał) ten Hadacz jest odrobinę niepełnosprawny umsyłowo stąd może czynić i opowiadać różne dziwne rzeczy
 • Nie jest tajemnicą że jestem sanacyjny .
  To ja wać Panu mówię mając obraz Kossaka statuetka dziadka Józefa
  oraz szablę Przodków na ścianie. Z kim przystajesz takim się stajesz czyli bolszewikiem i Dmowskim się Pan nie wycieraj bo pierwszy by kopnął Pana w cztery litery.
  Goń Bolszewika goń
  https://www.youtube.com/watch?v=WlRjtZWAjB0
 • @Lukasz1 09:18:13
  Andrzej Hadacz jest prostym człowiekiem z ludu. Był emigrantem zarobkowym w Niemczech, gdzie pracował jako wykonawca prostych prac w firmie reklamowej. Ma elementarne pojęcie o reklamie, trafił w wir wydarzeń przy Krzyżu na pierwszej części dziedzińca pałacu prezydenckiego. Prawie trzy lata brał udział w tamtejszych wydarzeniach i został podstępnie wykorzystany w klipie wyborczym PO. Nawiązał w tej sprawie kontakt z PiS-em i Radiem Maryja, ale nie uzyskał tam pomocy. Postanowił sam, na własną rękę rozgrywać sprawę pozyskania odszkodowania od partii Tuska, przyjął ofertę pomocy prawnej od Ryszarda Kalisza, który ma kancelarię adwokacką. Wcześniej zaczął kokietować lewacki elektorat propozycją oddzielenia spraw obyczajowych od patriotyzmu. Wtedy, na mojej prywatce urodzinowej zorganizowanej w siedzibie Nowego Ekranu wystąpił do internautów lewicowych z ofertą - że będzie tolerował "grzmocenie pod kołdrą" i "palenie dżojnstów" ale domaga się uznania dla prezentowanych przez niego, Hadacza spraw patriotycznych. Wystąpił z tym manifestem publicznie, przed moją kamerą. Niestety po kilku dniach zostałem zmuszony przez ówczesnego Redaktora Naczelnego NE Kolegę Zbigniewa Lipińskiego do utajnienia tego filmu. Naczelny zastosował cenzurę kierując się tradycyjnie rozumianym dobrem Redakcji, obawiając się ataków, ośmieszenia, chcąc wybrnąć z niezręcznej sytuacji. Ja byłem przeciw temu, ponieważ zauważyłem, że w Hadaczu jak w soczewce rozgrywa się odwieczny konflikt świętej prawości i światowości grzesznej.
  Hadacz przecież chciał iść na kompromis tak jak większość prawicowych polityków poszła. Kombinuje, robi to niezdarnie, groteskowo. Ale - czymże jest pomysł Hadacza przy pomyśle lansowania w kampanii wyborczej dwóch wdów po prawicowym pośle-rozwodniku naraz?
  Ja widzę w sprawie Hadacza problem nierówności społecznej, wybiórczości obłudnej po prawej stronie, zakrawającej na iście gazeto-wyborczą wybiórczość!
  - Jak to jest? Biedny obrońca Krzyża, który od trzech lat z trudem chce się dopchać na antenę Radio Maryja - za "grzmocenie się z kilkoma osobami naraz" (i to tylko teoretyczne!) JEST POTĘPIANY, a prominentny poseł PiS, wielokrotnie zapraszany na tę antenę i promowany wśród katolickiego elektoratu, za podobne rzeczy (miał dwie żony, a więc kwestia grzmocenia była nie tylko teoretyczna) - NIE JEST POTĘPIANY? Dlaczego tak?
  Czy to sprawiedliwe?
 • @Przysięgam 07:57:52
  również na tym się nie bardzo znam ale na logikę to niby jak z "obydwiema na raz" czy ON (podobno umarł skoro już "wdowy" to nie wiem czy tak można mówić o zmarłym) miał dwa narządy kopulacyjne ? ja myślę że szkoda zdrowia na zgniłą prawice , księża co im śpiewają to też judasze
 • Dziwaki
  Ja nie wiem co wy tak z tym Hadaczem. Przecież to jest człowiek który wygląda na niezbyt zrównoważonego psychicznie, do tego z parciem na szkło, głodny poklasku. Oglądałem filmy z nim to człowiek zachowuje się jakby był nienormalny. Byle tylko pleść androny i być w centrum uwagi. Szkoda czasu i zasobów, szkoda że marnujecie energię na osobę która w mej opinii niewiele wnosi a robi szum tylko. Panowie Miernik, Słomka, Pan Kula Lis swą publicystyką, to osoby faktycznie godne uwagi a nie ten w mojej opinii oportunistyczny, sfrustrowany krzykacz.
  Niechby on sobie tam funkcjonuje w środowisku tu czy tam, ale w pewnym momencie tefałen 24 będzie go pokazywać jako naczelnego faszystę albo dzielnego obrońcę gejów i on będzie w siódmym niebie.
 • @BrodaczOlo 10:59:45 - SAM PAN PODAŁ WYSTARCZAJĄCY I WAZNY POWÓD, ŻEBY SIĘ SPRAWA HADACZA ZAJĄĆ:
  "w pewnym momencie tefałen 24 będzie go pokazywać jako naczelnego faszystę albo dzielnego obrońcę gejów i on będzie w siódmym niebie."
  Zanim to nastąpi - powinien być w internecie uczciwy materiał informacyjny o Andrzeju Hadaczu. bez przekłamań, bez robienia zeń na siłę bohatera, zdrajcy, geja, agenta.
  Trzeba zobaczyć w nim najpierw człowieka, Polaka, mężczyznę. Trochę narwanego, zagubionego, OSZUKANEGO. Bo coś tak czuję "w kościach" - że się lada chwila okaże, że obietnica złożona przez Ryszarda Kalisza, że się jego kancelaria zajmie sprawą odzyskania pieniędzy od Platformy Obywatelskiej dla Hadacza za klip wyborczy - była tylko chwytem wyborczym. Obietnicą niespełnioną. Oszustwem po prostu.
 • @podlasie21 15:18:09 - nie dajmy sie sprowokowac. To są hasbarowcy. Mają za zadanie obezhołowić kibiców na 11 listopada.
  Chodzi im o to, żeby polscy kibice wyrzekli się Krzyża, żeby nie przynieśli ze sobą kamer, nie filmowali prowokatorów i żeby była rzeź. 12-go listopada ich oficerowie prowadzący (OP) wkroczą do Polski, wprowadzą stan wojenny, Ziemie Północne i Zachodnie przekażą Niemcom, a na resztówce utworzą Generalne Gubernatorstwo (GG).
  To są sataniści. Będą Cię zastraszać emocjonalnie i finansowo. OP kazali funkcjonariuszom zastraszyć perkusistę RPOi! że wyrzucą go z pracy.
  Oni teraz będą nas pokazywali zdezorientowanym kibicom jako kapusiów policyjnych, a siebie będą pokazywali jako endeków. Strasznie podli ludzie. Antypolacy opętani fałszywym mesjanizmem.
 • @Ranger 06:11:46 - JEST PAN NIEWIARYGONY.
  Sorry, ale Pańska anonimowość unieważnia wszelkie Pańskie wywody. No i ta złośliwa wrogość przeciwko TELEWIZJI NARODOWEJ...
 • @Eugeniusz Sendecki 08:32:50 kurwa kurwie łba nie urwie
  Dziwi mnie twoja naiwność szanowny Eugieniuszu i ta chęć przemożna wyświetlenia prawdy o Andrzeju Chadaczu.Zadajesz sobie pytanie dlaczego żadne środowisko prawicowe nie chciało wesprzeć Andrzeja Chadacza w sprawie pozwu przeciwko PO o zniesławienie w klipie wyborczym.Odpowiedż masz w podtytule,sory że tak z grubej rury.Kolejna sprawa to czy warto zajmować się tematem Chadacza skoro dla kożyśći materialnych(rzekoma obietnica Kalisza) przeszedł na stronę wroga.Eugeniuszu szanowny zrobisz co sam uznasz za stosowne a ja i inni ocenimy cię za twoje czyny.Uważam że czas pokaże jak to z Andrzejem Chadaczem było naprawdę,po kturej jest stronie..Z pozdrowieniami z Nowego Yorku Stefan Michał Dembowski.Ps .spotkałem się z Andrzejem Chadaczem w sprawie pomocy prawnej przez prawnika z naszego stowarzyszenia ale po jego wystąpieniu na paradzie gejów ,taka pomoc jest nie możliwa.Ja nie jestem taki tolerancyjny i miłościwy jak ty szanowny Eugeniuszu.Pozdrawiam z Nowego Yorku Stefan Michał dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA
 • PROGRAM Z ADAMEM HADACZEM JUZ DZISIAJ, 31-GO SIERPNIA 2013
  Zapraszam wszystkich na godzinę 18:00 przy kolumnie Zygmunta w Warszawie. Do zobaczenia.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej