Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
661 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PANIE PREZESIE JKM, CO PAN WIE O BIAŁYMSTOKU?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak Pan będzie powtarzał antypolskie kłamstwa o Adamie Czeczetkowiczu to ja wszystkim powiem, że Pan chrapał podczas wizyty u Jana Kobylańskiego na Teneryfie!

Pan Prezes Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke zupełnie sobie nie radzi z polską mlodzieżą. Daje sobie wmawiać klamstwa na temat a to Oskara Wądołowskiego, a to Adama Czeczetkowicza, powtarza potem te kłamstwa, wychodzi wraz z całą swoją formacją na durnia.

Tak się składa, że mój rodzony brat w roku 1991-ym głosował na Unię Polityki Realnej i od tamtego czasu mam do JKM-a sentyment. I właśnie jak spostrzeglem, że JKM w sposób nieodpowiedzialny i ewidentny SKŁAMAŁ na temat Adama Czeczetkowicza - zatrząsłem się z oburzenia i piszę (na gorąco!) niniejsze słowa.

To niedopuszczalne, żeby prezes autentycznie polskiej partii tak się nie szanował i pozwalał sobie na publiczne wypowiedzi, nie sprawdziwszy o co biega. To mnie zawstydza - jak nisko upadliśmy jako naród, skoro polskich  prezesów nie stać na bystrego sekretarza, ktory by trochę więcej potrafił niż tylko otwierać listy i skakać do sklepu po trunki.

Uprzejmie informuję Pana Prezesa JKM, również blogera Nowego Ekranu - że Adam Czeczetkowicz nigdy nie pobił żadnego Hindusa, ani tego z Białegostoku, ani skąd inąd - tak jak Szanowny Pan Prezes był łaskaw skłamać w swoim artykule opublikowanym w internecie (vide - podkreslenie na skanie). Pan Adam Czeczetkowicz dzielnie postawił tamę rasistowskiej prowokacji upokarzającej polskich białych mężczyzn z podlaskiego, doprowadzonych przez rządy pookrąglostołowe do nędzy ekonomicznej, zmuszanych ekonomicznie do emigracji, odlożenia w czasie ożenku, poczęcia dziecka, kupna mieszkania. Adam stanął w obronie Polaków, których antypolskie rządy nękają moralnie, duchowo i materialnie. Nakręcił wypowiedź stojąc przy plakacie przedstawiającym kogoś łudząco podobnego do typowego obywatela Indii, przytulającego kobietę łudząco podobną do typowej podlasianki, chełpiącego się swoją zdobyczą - wypowiadającgo się że Białystok to JEGO miasto. Wielu biednych polskich mężczyzn z Białegostoku i okolic, którzy wyemigrowali za chlebem nie może sobie pozwolić na związek z osobą płci przeciwnej ani na stwierdzenie, że Białystok jest ich miastem. Są sfrustrowani i właśnie tę frustrację wypowiedział nasz Kolega Adam Czeczetkowicz. Zrobił to za pomocą filmu, który potem rozpowszechnił przez internet. Był za swój bohaterski czyn aresztowany i nękany, prawdopodobnie pójdzie do więzienia na dlużej.

Jest mi szczególnie przykro, że Pan Prezes nie słuchał dokładnie tekstu mojego przemówienia podczas spotkania u Jana Kobylańskiego na Teneryfie, w kórym właśnie o narodowym bohaterze Adamie Czeczetkowiczu obszernie wspomniałem podczas pozdrowień składanych Panu Prezesowi Kobylańskiemu. Jest film na ten temat zrobiony przez Generała Jana Grudniewskiego, nie wyprze się Pan!

Panie Prezesie - trzeba się teraz zachować jak prawdziwy szlachetny Polak i przeprosić Adama. I niech Pan nigdy więcej nie słucha kłamstw WASP-owskich mediów kłamiących na polskie tematy. Niech Pan poszukuje prawdy. Prawda nas wyzwoli, obroni i ocali - jak powiedział Tadeusz Wójcik w Czestochowie w dniu, w kórym zginął Profesor Geremek.

/-/Eugeniusz Sendecki

P.S. Żeby nie było, że jestem uszczypliwy, albo dusigrosz - nie zasłoniłem na skanie wypowiedzi Prezesa JKM-a komercyjnych reklam. A niech się pożywi na naszej polskiej krzywdzie.

A tutaj link do inkryminowanego obraźliwego i klamliwego tekstu JKM o Adamie Czeczetkowiczu:

nczas.com/publicystyka/korwin-mikke-epizod-z-miecugowem-czyli-wzbiera-fala-wzbiera/

KOMENTARZE

 • @
  ..Kogut Majk'e chrapał ????..he he he wy się wszyscy zachrapiecie we własnym sosie ...pozdrawiam niepoprawnie
 • @podlasie21 18:19:09 - OWSZEM, WSZYSTKO WINNISMY ZAPAMIĘTYWAĆ.
  Dziękuję Koledze za ten wpis. Jest nadzieja, że się narodzi nowy styl - bycia osobą odpowiedzialną, polskim panem. Że ludzie odejdą od stylu parobka, który nie ma pamięci, daje sobą manipulować, jest łatwowierny.
  Dzwoniłem do Adama. Bardzo się zmartwił, że JKM dał się zdezinformować i wpuścić w powtarzanie kłamstw, lżenie atypolskie. Oczekuje na przeprosiny.
 • Artykuł Mikkego bardzo dobry
  Mówi w nim o ciekawych zależnościach kierujących masami, o rodzącym się "Duchu" i jego wpływie na zachowania pojedynczych osobników. O rewolucji i kontrrewolucji. Mnie się podoba.
  A co do Czeczetkowicza i Wądołowskiego, to nie przesadzajmy - na mnie też robią wrażenie: cwaniaczka i osoby niezbyt zrównoważonej emocjonalnie. A teraz zaczyna im się we łbach przewracać, bo się o nich mówi, jak o bohaterach. Jedzie mi tu tramwaj...?
 • @Mirek-S 19:35:54 - CZYLI CO?
  Znaczy - że można kłamać że Czeczetkowicz pobił, jak on wcale nie pobił?
 • Panie Eugeniuszu,
  nie warto poświęcać żadnej uwagi, ni sekundy, panu JKM.Dlaczego?Wystarczy zajrzeć w życiorys,historię.
 • @Ranger 22:09:34
  Tak się zastanawiam, czy @Ranger jest aż tak głupi, czy tylko zadaniowany?
 • Nic z tego nie rozumiem. Napisał Pan:
  "Są sfrustrowani i właśnie tę frustrację wypowiedział nasz Kolega Adam Czeczetkowicz. Zrobił to za pomocą filmu, który potem rozpowszechnił przez internet. Był za swój bohaterski czyn aresztowany i nękany, prawdopodobnie pójdzie do więzienia na dlużej."

  Co to za film który jest tożsamy z "bohaterskim czynem"?
  Dlaczego za "bohaterski czyn" był aresztowany i nękany?
  Dlaczego za "bohaterski czyn" pójdzie do więzienia na dłużej?

  O co chodzi?
  Może Pan jaśniej napisać i podać łącze do tego bohaterskiego filmu? Bardzo proszę,
  Szczęść Boże Panu
 • @panMarek 11:39:17
  Film został ocenzurowany na YouTube za rzekome "szerzenie treści rasistowskich". Na razie trwają prace ze-stenogramowania tego filmu, to znaczy przedstawienia go polskiej opinii publicznej w formie scenariusza, czyli pisanej.
 • OSOBY DRAMATU
  Janusz K.M VS. Adam Cz. + Oskar W.

  patrząc na teledyski i kawałki muzyczne Adama Cz. trudno nie zauważyć że byc może fascynują go skino-naziści - dodatkowo na filmach wymiennie z Oskarem nosili a to brunatne a to czarne koszule, zgadza się że byli oni Geniuszami - jako pierwsi stworzyli "ludzkie ZOO" - wozili po wielkich miastach zachodnich (diagnozując na tzw. "oko" lekko opóźnionego w rozwoju) mesjasza-filozofa chłopskiego których na prowincji już mniej- Krzystofa Kononwicza

  Janusz K.M ochrzcił się i nazwał już dużo lat temu ale dalej z jego ust więcej leci od szatanów aniżeli miałby tam wstąpić Duch Święty miłosierny wiedzący o tym jak człowiek jest słaby
 • @Lukasz1 15:10:59 - O ADAMIE CZECZETKOWICZU POWINIEN PAN WIĘCEJ WIEDZIEĆ
  Na pewno nie fascynuje się skino-nazistami, lecz ewangelizuje polską młodzież, wyrywa ze stanu parobkostwa WASP-owskiego i wznosi na wyższy poziom. Jego (i nie tylko jego, bo tam pracował cały zespół dobrych ludzi, przyjaciół z Białegostoku i okolic) akcja z Kononowiczem otworzyła Polakom oczy - jakim oszustwem i nieprawością jest System, pełen frazesów i odcinający prawych ludzi od mediów. Na Kononowicza należy spojrzeć oczyma polskimi, oddolnie i szczerze. Pan Krzysztof mieszka na każdej polskiej wsi, można go spotkać na ulicy każdego polskiego miasta. Pan Krzysztof jest przyszłością narodu. Jakkolwiek by to zabrzmiało.
  Co do ubioru - to powinien Pan wiedzieć, że militaryzacja nas nie ominie. Niech Pan popatrzy na to co się dzieje w Syrii i w innych krajach arabskich. Niech Pan się zapozna ze świetnym tekstem "JAK TO SIĘ ROBIŁO W SARAJEWIE";
  http://imetro.nowyekran.net/post/97351,jak-to-sie-robilo-w-sarajewie
  Nie powinniśmy się dawać rozbroić - ani mentalnie, ani literalnie.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:26:37
  > Na Kononowicza należy spojrzeć oczyma polskimi, oddolnie i
  > szczerze. Pan Krzysztof mieszka na każdej polskiej wsi, można
  > go spotkać na ulicy każdego polskiego miasta. Pan Krzysztof jest
  > przyszłością narodu.

  To bardzo ciekawe! Pan nie tylko jest fanem Albina Siwaka, ale też Krzysztofa Kononowicza! Pan uważa, że naród polski składa się z przygłupów i że to jest słuszne! Może to i prawda...
 • Panioe Sendecki!
  Pierwsze od pana dowiedziałem się o istnieniu człowieka o którego pan tak wychwalasz i bronisz przed osjarżeniami ze strony JKM-a. Wpisałem więc nazwisko i imię i dostałem stronkę "http://www.adamczeczetkowicz.republika.pl/
  Przeczytałem co sam o sobie napisał Adam Czeczetkiewicz. Odpychające socjalistyczno narodowe poglądy. Czarny strój jest ewidentnym nawiązaniem do tradycji tej formacji. Strach trafić na takiego w ciemnej ulicy. Argumentacja o kolorowych wypychających Białostoczan do roboty za granicę jest idiotyczna. Program polityczny jeszcze głupszy. Zwisa mi ten człowiek jeszcze bardziej choćby z powodu "wykształcenia" jakie nabył. Magister pedagogiki opiekuńczo wychowawczej. Już myślałem, że głupszych "wykształconych"od górników węglowych nie ma! Toż to pasożyt wyrafinowany! A swoją drogą pan nie odbiega od prezentowanego przez p. Czeczetkiewicza sposobu argumentacji. Pisze pan iż dlatego, że pański brat kiedyś zagłosował na UPR - to pan nabrał sympatii do Korwin Mikkego. To że moja ślubna kupuje śmietanę z Piątnicy dlaczego ma mnie skłaniać do miłowania prezesa SM Piątnica? Co to za politykowanie? Ludzie! Lepiej idźta chłopy na grzyby do Puszczy Baiałowieżańskiej!
 • czy Pan "antares" jest od szatana?
  czy zwołano adwokatak diabła ( J.K.M.) ? obie strony są winne , przypadkowo natrafiłem na ten głośny film(już usunięty) o który został zatrzymany ten Adam to interesuje się sprawą

  1.Okropny Janusz oskarża tego Adama o pobicie przybysza(tego nie było)

  2. Adam Cz. na filmie oskarża o" zdradę rasy" kobietę która jest z przybyszem i że jego deportuje osobiście -więc jest nazisto - skino - rasistą (zależy dla kogo jest to negatywne)

  3. Eugeniusz S. oskarża przybysza o afiszowanie się partnerką zapominając że w religi hinduskiej ktoś o niebieskich oczach,śnieżnych włosach, bladej skórze jest Bogiem i z nim Hindus otrzyma oświecenie - tak samo Czarnoskórzy od szamanów i Czarnych Panter słyszą o Bóstwie Albinosa
 • @Lukasz1 16:31:56
  Lukaszu1!! Wygląda na to, żeś połknął sieczkarnię i ta maszynka lata ci po wątpiach siejąc zamęt. Więc o co ci się rozchodzi? Odrzuć szatana a weź do pomocy w pisaniu choćby p. Kononowicza.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej