Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ZMIANA NA STANOWISKU KARDYNAŁA SEKRETARZA STANU. W POLSCE - UCIESZYMY SIĘ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bo właśnie o to chodziło Kardynałowi Bertone - o transkację "ziemia za pokój" (robocza nazwa). Koncepcja pokoju dla Kościoła Świętego w Ameryce Łacińskiej za oddanie pod WASP-owskie wpływy katolickiej strefy wpływów w Europie - szczególnie Polski.

Jego Eminencja Kardynał Bertone, sekretarz stanu Stolicy Apostolskiej, polityczny odpowiednik kanclerza albo/i premiera jest współodpowiedzialny za antynarodowy kurs polityczny w obsadzaniu stolic arcybiskupich i biskupich w Polsce, za anty-endecki kurs wychowawczy w seminariach polskojęzycznych, za promowanie polityków pro-WASP-owskich na antenie Radio Maryja, za przymuszanie Ojca Rydzyka do utrącenia kandydatury Jana Łopuszańskiego, do promowania (najpierw) i dezawuowania (potem) Romana Giertycha, do zatajania prawdy o masońskim zamachu majowym (1926) i masońskiej akcji przeciwko Krzyżowi (1927, 2010), do kreowania w Radio Maryja PiS-u, Gazety Polskiej, Telewizji Republika, cenzurowania Kongresu Ruchu Narodowego etc.

No i będzie w końcu dlugo wyczekiwana przeze mnie dymisja Jego Eminencji. Odchodzi Tarcisio Bertone. Już nie będę miał potrzeby krzyczeć: "Tarcisio Bertone subito dimissione!". Kiedyś, jak się tego domagałem i wyrażałem niepokój działeniem Służb Bertone (SB) - doprowadziłem do szewskiej pasji pro-WASP-owskich włodarzy forów Fronda.pl i Rebelya.pl rozgrywających katolicką kartę politycznie przeciwko polskiemu interesowi narodowemu, na rzecz naszego zniewolenia przez masoński wpływ. Bo właśnie o to chodziło Kardynałowi Bertone - o transkację "ziemia za pokój" (robocza nazwa). Koncepcja pokoju dla Koscioła Świętego w Ameryce Łacińskiej za oddanie pod WASP-owskie wpływy katolickiej strefy wpływów w Europie - szczególnie Polski. Było i jest to tragiczne, głupie i co najgorsze - n i e s k u t e c z n e  handlowanie Królestwem Niepokalanej, czyli Polską. To się Bogu bardzo nie podobało, ten cały handel.

Według doniesień prasowych nowym "premierem rządu watykańskiego" ma zostać dotychczasowy nuncjusz apostolski w Wenezueli Piotr Parolin (Pietro Parolin), niestety również dotknięty demoralizującym dialogiem Watykanu z Izraelem i masońskimi okupantami Ameryki Łacińskiej. Nowemu kardynałowi sekretarzowi stanu jednak jakoś lepiej z oczu patrzy. Wygląda trochę jak prostoduszny Słowianin, nie ma takiej złowieszczej fizjonomii jak dymisjonowany Bertone. No cóż, o tym jakim Pietro Parolin będzie kardynałem sekretarzem stanu rozpoznamy bardzo łatwo - po tym, że zdejmie albo utrzyma cenzurę na proroctwo Bartłomieja Kurzeji w katolicich mediach.

Od nowego sekretarza stanu będzie zależała dymisja obecnego teologa domu papieskiego. Dla katolików polskich jest to szczególnie istotne, bo obecnie to ważne watykańskie stanowisko zajmuje dominikanin z Krakowa Ojciec Wojciech - czyli jest osobą pochodzącą z Polski najwyżej uplasowaną w hierarchii Koscioła Świętego, Matki Naszej. Teolog domu papieskiego to funkcja o wiele ważniejsza od pozostających w Polsce arcybiskupów, kardynałów i prymasów.

Odejście Tarcisio Bertone nie jest calkowite i definitywne, gdyż Papież Franciszek pozostawia jego opiece bank watykański (tzw. Instytut Dzieł Religijnych). Można się spodziewać, że i ta funkcja Kardynałowi zostanie odjęta, przez słuszny nacisk i opór katolickiej opinii publicznej - między innymi dlatego powstał ten artykuł.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • Dużo
  jest jeszcze do zrobienia ...

  Pozdrawiam Doktorze.
 • ----- brzydzi mnie takie gadanie --kryptożyd JAK NIC !!!
  ---jak świadomy niby inteligentny Polak -może czołgać się -WIĆ !!! żebrać !! o jakieś lepsze traktowanie --WATYKAŃSKIEJ jakiejś GNIDY !!! co ?? Bóg może mieć wspólnego z SZUBRAWCEM od ,którego zdaniem autora uzależnione są LOSY 40mln. NARODU --

  --jak gościu piszesz o tym NAJŚWIĘTSZYM itp ... pusty śmiech musi ogarniać nie tylko mnie --SCHIZOFRENIA albo przebiegła żydoska żmijowa STRATEGIA !!! innego wytłumaczenia -NIE MA !!!!

  ---KOŚCIÓŁ NARODOWY -polski katolik !! tylko tego może pragnąć -wszystko inne to ZDRADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @ninanonimowa 22:33:23 - Pani powinna oddzielać podległośćduchową od podległości politycznej.
  My jesteśmy samodzielni i po prostu bronimy daru Bożego jakim jest dla człowieka jego własny naród i państwo. Szanujemy też inny dar pochodzący od Boga - jakim jest Kościół Powszechny. To się daje pogodzić, naprawdę. Pani nerwowy wpis bardzo mnie zmartwił.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:41:24
  -- pochodzisz Pan z ŻMIJOWATEGO plemienia --z prosiaka to tylko chyba kaszę będziesz Pan jadł -
 • @ninanonimowa 22:47:36 - OOOO, NIEPRAWDA!
  Pani się myli. Ja mam świadków. To właśnie Pani nie było na ostatnim prosiaku, pozwolę sobie cierpko zauważyć.
 • ----------- nie pogadamy sobie !!!
  http://opolczykpl.wordpress.com/2012/03/24/slowianszczyzna-na-manowcach-ideologii-i-patologii/
 • @ninanonimowa 22:47:36
  To jest tak napisane, jak artykuly niejakiego szmaciarza pod nazwa opolczyk. Taki sam ton i belkot jakby po litrach okowity. I tak sama wartosc "literacka".
  Oooooooh, no prosze juz jest cytowany, tylko troche ponizej.
 • @comsens 23:44:16
  ---- posłuchaj kobito !! NIEWOLNICTWO zniesiono !!! INKWIZYCJĘ też !!

  --w szpitalach leżą dzieci chore na raka -w domach tysiące inwalidów -nie ma kto ! z nimi wyjść na spacer ---- są dzieci ,które śpią na klatkach schodowych bo w domu szaleje alkohol i przemoc itd.......................

  --są tyś.miejsc gdzie CZYNEM !!! można świadczyć i zaświadczać -

  ----WYPROWADZ się do Watykanu !! tam ciebie docenią !!!! tu w Polsce ZATRUWASZ SERCA swoim jadem ! jesteś nieodrodną córką SYNAGOGI SZATANA a ona nie ma NIC! wspólnego z Bogiem

  --------SZALOM
 • @ninanonimowa 07:37:16 - NIESTETY, NIEPRAWDA. INKWIZYCJA I NIEWOLNICTWO - ISTNIEJĄ NADAL.
  1) Epokowe dzieło Świętego* Tomasza Torquemady istniej do dzisiaj i według jego wskazówek funkcjonują prawie wszystkie służby specjalne i policje. Jakby nie ów dzielny i kochany człowiek - nie mielibyśmy instytucji policyjnego śledztwa i prokuratorskiego dochodzenia. To właśnie Święty Tomasz jest patronem policjantów i prokuratorów - obok Świętego Archanioła Michała.
  2) Niewolnictwo niestety również istniej do dzisiaj i się ma znakomicie. Zniewalanie ludzi trwa w najlepsze i jest związane z oszustwem i kradzieżą. Większa część ludzkości jest oszukiwana i okradana przez różne chytre, cwane i anty-chrześcijańskie mniejszości, grupy spiskowe, mafie i partie (partie to mafie jak twierdzi Stefan Michał Dembowski - bloger Nowego Ekranu). Mam osobiście wrażenie, że Pani o pseudonimie "ninanonimowa" jest właśnie biedną, oszukaną jednostką, której dusza i intelekt zostały spętane więzami jakimiś i zaprzęgnięte do pracy przeciwko Kościołowi Świętemu, Matce Naszej. Bardzo mi z tego powodu przykro.
  --------------
  * Ojciec Krąpiec, przedwojenny endek, który został dominikaninem po tym jak go masoneria w klasie maturalnej ze szkoły z wilczym biletem wyrzuciła - twierdził przed śmiercią, że Torquemada to wielki katolicki święty. Według Krąpca nawrócenie się Tomasza Torquemady z żydostwa na Wiarę Świętą jest wydarzeniem porównywalnym z nawrócenia Świętego Pawła (wcześniej wysokiego funkcjonariusza żydowskich służb specjalnych). Torquemada spotkał Pana Jezusa i opowiedział Kościołowi Świętemu, Matce Naszej o tym jak działały ówczesny Mossad i Hagana, szykujące inwazję Turków i Arabów na chrześcijaństwo. Święty Tomasz uratował Europę przed totalną wojną, dechrystianizacją i demontażem. Jakby nie on - nie było by w ogóle białych ludzi. Arabska, turecka oraz żydowska mowa rozbrzmiewały by po Kamczatkę. Indianie azteccy i inni nie spotkali by Pana Jezusa, nie było by Kolumba, Corteza, Pizarra i Loyoli - naszych świętych zdobywców i ewangelizatorów. Świat pogrążył by się w niechrześcijańskich błędach i mniemaniach. Oj, źle by było...
 • @Eugeniusz Sendecki 11:31:38
  --------- a tu krasnoludki mordowały się nawzajem -bo były wszystkie koloru -KOLOROWEGO

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_religijna
 • @ninanonimowa 07:37:16
  A w Ameryce bija murzynow!!!!!!

  note: nie jestem "kobita", ale tak przy okazji poradzilbym zwiekszenie valium albo prozaka, chociaz watpie aby pomogly. To juz jest stan kliniczny-:))))
 • @Eugeniusz Sendecki 11:31:38
  Pan Dembowski, którego Pan wymienia w tym komentarzu, pisujący tutaj pod nickiem amadeusz2006, też przecież wykazuje mnóstwo fobii względem KK oraz przekazuje nieprawdziwe informacje na temat zarówno instytucji, jak i pojedynczych kapłanów.

  Wystarczy zajrzeć tutaj: http://www.nowyekran.net/comments/3215,amadeusz2006

  O stylu "perswazji" ze strony tego pana to już w ogóle nie wspomnę.
 • @comsens 16:36:59
  Proszę Pana

  Niech Pan nie drwi z Pani Niny.
  Trochę hałaśliwa. To fakt ale to dobra kobieta.
  Swego syna wychowała na porządnego katolika.

  Pozdrawiam
 • @Ptasznik z Trotylu 23:02:18
  ----- swoje dzieci wychowałam na - dobrych uczciwych ludzi -KTO TO KATOLIK ????
 • @Rebeliantka 22:29:28 - NIE POWINNA PANI PISAĆ O MNIE - ŻE "TEŻ" WYKAZUJĘ FOBIĘ I PRZEKAZUJĘ NIEPRAWDZIWE INFORMACJE.
  Jestem spokojnym człowiekiem. Zajmuję się dziennikarstwem obywatelskim z serca, dla narodu. Po prostu prawdę piszę.
 • Juz jest
  Archbishop Pietro Parolin, a 58-year-old Vatican diplomat, replaced Cardinal Tarcisio Bertone, 79, who is retiring.
 • ---------------Polska 1 września A.D. 2013
  ------o NAPAŚCI HITLEROWSKICH Niemiec na Polskę ani słowa -za to są DOŻYNKI na Jasnej Górze !!!

  ---i tu !!! lojalność Polsce

  http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/06/zmiana-swiadomosci-historiozoficzne_25.html
 • @Eugeniusz Sendecki 00:38:02
  O Panu nie pisałam.
 • *****
  Dla mnie dobrą nowiną było usunięcie ze stanowiska w kurii rzymskiej kardynała Bertone.

  p.s.

  Do pani minicośtam.

  A zajadły antyklerykalizm jest tak samo groźny i niebezpieczny dla Polski, jak bolszewizm i syjonizm, ktoś kto tego nie rozumie, to kiep.
 • @Paweł Tonderski 11:42:54
  http://apokalipsa888.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=160&Itemid=150
 • wierzyć w THORA czy może raczej TORAH - co za różnica dla nich
  opolczyk.pl wspołpracuje z masońskim newage R-K-P - zbiorowiskiem młodej liberokomuny oświadczającej, ze każdy judaista, buddysta, ateista pedał, lezba, zoofil, pedofil, narkoman jest u nich mile widziany z wyjątkiem katolików których agresywnie zwalczają. Na 100% potwierdzona wiadomość z mojej rozmowy na ich forum, nie była to opinia jednej osoby tylko wiekszości uczestników z administracją i moderacją na czele, chyba jeden się znalazł przychylny ale bał się mi przyznać rację, że go wykolegują
  za to znalazła się na opolczyk pl informacja jakoby zadruga była organizacją zwyrodniałą
  uważam dokładnie odwrotnie (jeszcze zs.org.pl)
  dla mnie to wystarczy
  dziękuję

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej