Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
660 postów 4861 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

REDAKCJA USOPAŁ SIĘ OSTRO STAWIA GAZECIE WYBORCZEJ.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kierujemy kilka zapytań do Michała Wilgockiego, który najważniejsze kwestie pomija, a skupia się na fantazjach i oszczerstwach jak antysemityzm i nazizm. [(...) Redakcja USOPAŁ]

DO „GAZETY WYBORCZEJ” W ODPOWIEDZI NA ARTYKUŁ MICHAŁA WILGOCKIEGO „LIST ORGANIZACJI KOBYLAŃSKIEGO W SPRAWIE UBOJU RYTUALNEGO.

USOPAŁ jako organizacja patriotyczna i katolicka z przedstawicielstwami w wielu krajach świata, czuje się w obowiązku odpowiedzieć i wyjaśnić swoje stanowisko w tej kwestii wszystkim przyjaciołom, czytelnikom i Rodakom na świecie, którzy są zainteresowani naszą ojczyzną i chcieliby uczynić wszystko, aby Naród Polski mógł i potrafił się uwolnić od przeszłego i obecnego zaboru żydokomuny, gdyż od roku 1989 to się w Polsce nie zmieniło. A nowe wytyczne wiązały się z tym, by Naród wrócił do demokracji i do wolności, tego chcieli Polacy.

 Już od wspomnianego roku 1989 zaczęto tworzyć „nowe” organizacje rządowe do kierowania państwem, opracowywać nową konstytucję (mamy na myśli tę ostatnią ustawę zasadniczą zawierającą zapisy na niekorzyść państwa polskiego), podjęto negocjacje przy Okrągłym Stole i rozmowy w Magdalence. Ci wszyscy, którzy byli tam obecni to antypolacy, wrogowie Narodu Polskiego i przykład, który stale podajemy i będziemy podawać, że na 57 uczestników, którzy te najważniejsze decyzje podejmowali, aż 47 było żydokomuną, a pozostali szabsgojami na ich usługach! To było i do dzisiaj jest wielką tragedią, z której Naród nie potrafi i nie może się otrząsnąć ani wyciągnąć odpowiednich wniosków!

 Znana jest nam osoba Michała Wilgockiego, jego krótka przeszłość, bo jest to młody człowiek, przypuszczalnie Polak i katolik, który ukończył studia w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej. Jest to uczelnia, z której dziś my Polacy jesteśmy niezwykle dumni, że istnieje, że tworzy kadry wykształconych ludzi, również wśród niezamożnej młodzieży polskiej. To ogromna praca na rzecz naszego Narodu. On w tej szkole się kształcił i co sobą teraz reprezentuje? Przypuszczalnie za parę srebrników zdradził swoje ideały z tego okresu życia i dziś jest na usługach żydokomuny.

 Ten autor w swoim artykule powołuje się nieprawdopodobnego kameleona i hochsztaplera polskiej polityki Tomasza Nałęcza, który biega jak świnia od koryta do koryta. Dla przybliżenia i przypomnienia tego o czym jest mowa, załączamy trzy artykuły (A,B,C), aby dobrze zapamiętać kim był i kim jest Nałęcz.

 Ten pajac Nałęcz ma czelność obrażać organizację polską i jej przedstawicieli takimi żydowskimi epitetami, „przyklejanymi” ludziom, którzy nie mają z tym nic do czynienia, a chodzi tu o antysemityzm i nazizm. Gdyby miał trochę rozumu to zdawałby sobie sprawę, że takich porównań nie ma prawa robić. Pan Prezes Jan Kobylański był w wielu obozach koncentracyjnych od Auschwitz poczynając, na KL Dachau kończąc. Matka Pana Prezesa Jana Kobylańskiego była sanitariuszką w czasie Powstania Warszawskiego w 1944 roku, została zabita przez Niemców- nazistów. Jego brat Ryszard brał czynny udział w Powstaniu Warszawskim, został wywieziony do obozu koncentracyjnego. Jak można więc stosować takie porównania i tak kłamać???

 Kierujemy kilka zapytań do Michała Wilgockiego, który najważniejsze kwestie pomija, a skupia się na fantazjach i oszczerstwach jak antysemityzm i nazizm. Czy nie jest prawdą, że w Magdalence było 57 delegatów i 47 z nich było Żydami? Mamy ponownie publikować listę nazwisk?

 Kolejne zapytanie do autora artykułu Michała Wilgockiego.

 To wszystko co napisał Dyrektor USOPAŁ w liście dotyczącym uboju rytualnego jest prawdą. POWTARZAMY: PRAWDĄ. Niech on nam odpowie, czy któraś z cyfr, spraw, które zostały poruszone- nie zgadza się z rzeczywistością?

 Jeszcze raz głośno mówimy: Naród Polski, którego my jesteśmy częścią, ma prawo i obowiązek żądać, aby w Polsce była demokracja. Nie zgadzać się z tym, żeby w polskim parlamencie zasiadało 45% posłów żydokomuny popierających bestialski ubój rytualny. Czy coś w tym jest nieprawdą? Dołączyliśmy fotokopię dokumentacji Sejmu RP. Czy Michał Wilgocki jej nie widział? Jak można pisać takie bzdury? Przecież nawet najmniej poinformowani czytelnicy to rozumieją. To wszystko jest śmiechu warte i podejrzewamy, że redaktor odpowiedzialny nie skontrolował tego artykułu przed jego publikacją.

 Mamy nadzieję, że Naród się obudzi i stanie do walki o swoje prawa. W naszej Ojczyźnie jest ponad 90% Polaków katolików i liczymy na to, że tyle samo ich będzie w przyszłym rządzie i parlamencie. USOPAŁ, jak i cały Naród Polski nie mają nic przeciwko żadnej narodowości, ale jesteśmy przeciwni rujnowaniu kraju przez żydokomunę. Chcemy wolności i demokracji!!!

Nie chcemy nikogo niesłusznie krytykować. Musimy jednak stale powtarzać, że Naród musi iść zjednoczony do wyborów. Wybrać nowe partie lub z istniejących usunąć wszystkich obcych pachołków żydokomuny i innych antypolaków.

 Aby jeszcze wyraźniej podkreślić, co dzieje się w polskich władzach, kto się z nich znajduje przytoczymy kilka nazwisk: marszałkiem senatu jest Bogdan Borusewicz, zależny od żydokomuny i niszczący politycznie nasz kraj, jego żydowskie nazwisko: Zwi Bronstejn. Prezydentem stolicy Polski Warszawy jest Hanna Gronkiewicz-Waltz, antypolka, jej żydowskie nazwisko to Hajka Grundbaum, wspólniczka Balcerowicza w przeszłości; były marszałek Sejmu Stefan Niesiołowski, kameleon polityczny, prawdziwe żydowskie nazwisko to Aaron Nusselbaum. I można wymieniać całą listę. Proszę dołączyć do tego posłów, którzy głosowali „ZA” bestialskim rytualnym ubojem zwierząt oraz uczestników rozmów w Magdalence i Okrągłego Stołu, i otrzymacie obraz dzisiejszego polskiego parlamentu, rządu i MSZ. Czy Michał Wilgocki o tym wie? Gdyby wiedział, to nie zmieniałby tematu na zakłamane frazesy.

 Nasz apel do Polaków brzmi: idźcie do głosowania, stawiajcie na polskich parlamentarzystów, którzy uwolnią Polskę od okupacji, która trwa już od około 70 lat! To jest obowiązek wszystkich i w minionych wyborach żydokomuna tak skutecznie zadziałała, że tylko ok. 40% społeczeństwa poszło do wyborów. Namawiano, żeby nie głosować dla sprzeciwu, bądź aby tworzono małe partie powodując tym samym ich rozdrobnienie, lub obiecywano „złote góry”, których nikt nigdy nie otrzymał. Taka sytuacja nie może się powtórzyć!

Redakcja USOPAŁ

(list przytaczam w całości, a w komentarzach zamieszczę teksty, do których się Redakcja USOPAŁ odwołuje- to są teksty; "Matka Kurka", "wPolityce.pl" i "Warszawska Gazeta". /-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej