Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
663 posty 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PRZECIWKO INWAZJI NA SYRIĘ DEMONSTRACJA PRZED AMBASADĄ USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Samoobrona wraz z zamieszkałymi w Polsce Syryjczykami organizuje w piątek 6-go września 2013 protest przed Ambasadą USA, w którym domagać się będziemy odstąpienia od zamiaru zaatakowania Syryjskiej Republiki Arabskiej przez Stany Zjednoczone.

DOŚĆ WOJEN! DOŚĆ IMPERIALIZMU! RĘCE PRECZ OD SYRII! - takie hasło możemy przeczytać na stronieTomasza Jankowskiego i Mateusza Piskorskiego, którzy utworzyli to wydarzenie.

Demonstracja jest zgłoszona w piątek 6-go września 2013  na godziną 14:00 - 16:00 - przy ulicy Pięknej 12 w Warszawie. Gorąco namawiam, żeby każdy polski patriota zabrał na te zgromadzenie Krzyż i kamerę. Oczywiście, konieczne są narodowe flagi, bannery z napisami etc. Postarajmy się również, aby była gorąca herbata.

/-/Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Nathanel 22:59:49 - WYRAŻENIE WOLI ZACHOWANIA POKOJU NA ŚWIECIE TO NIE JEST HUCPA.
  Przyniesienie Krzyża na demonstrację Samoobrony pod ambasadą USA ma głęboki sens. W USA rządzi wroga Krzyżowi masoneria WASP-owska (ta sama, która wyrwała Krzyż z korony orła w polskim godle w roku 1927-mym). Należy tłumaczyć prostym ludziom, że ludobójcy, którzy nas w roku 1939-tym wystawili na rzeź z ręki Hitlera i Stalina - dzisiaj zamierzają zrobić rzeź w Syrii.
  +
  Szanowny Pan przypisując mi popieranie "palikocji" popełnia wielkie nadużycie intelektualne. To jest niegodziwe i bardzo przykre.
 • OHO! PUSZCZAJĄ NERWY REDAKTOROWI SAKIEWICZOWI. WŁAŚNIE SIĘ ODSLONIŁ;
  [oto tekst z "Gazety Polskiej" sygnowany przez Redaktora Sakiewicza;]
  USA JEDYNYM SOJUSZNIKIEM
  " Podjęcie interwencji w Syrii jest niezwykle trudną decyzją. Asad to psychopata i morderca, który bronią chemiczną uśmierca własny naród. Problem w tym, że o demokracji w Syrii nie ma co marzyć. Wśród przeciwników Asada są nie tylko islamiści, ale też radykalne bandy marzące m.in. o wymordowaniu resztek tamtejszych chrześcijan. Zachód ma więc obowiązek nie tylko pozbyć się Asada, ale również zapewnić przetrwanie w Syrii mniejszościom narodowym i etnicznym. To bardzo trudne, ale nie niemożliwe.
  Dla nas, z punktu widzenia geopolitycznego, Asad jest aliantem Putina, który wspiera jego działania skierowane przeciwko głównemu sojusznikowi Polski – USA. Stany Zjednoczone, choć w ostatnich latach rozluźniły sojusz z Polską, pozostają naszym jedynym realnym sojusznikiem. Wobec słabości naszej armii są gwarancją bezpieczeństwa Polski. I właśnie ten kierunek powinniśmy umacniać. W zamian za polityczne wsparcie amerykańskiej akcji mamy prawo domagać się zwiększenia zaangażowania USA w Polsce. Możemy się obrażać na prezydenta Stanów Zjednoczonych, bo jest wiarołomny i po prostu bardzo słaby, nie mamy jednak lepszego sojusznika niż USA. W dodatku obecne kłopoty Waszyngtonu wynikają z politycznej agresji, jaką prowadzi Kreml. W tej sytuacji trudno wahać się co do wyboru. USA muszą widzieć, że jeżeli zrezygnują z naiwnej polityki resetu, będą miały w Polsce i części otaczających nas krajów wsparcie. Takie koalicje potrafił budować Lech Kaczyński. (...)"
  Ano proszę - jak się ujawniają powiązania, ludzkie serca się otwierają, prawda wypływa... Stany Zjednoczone, które nas wydały w łapska Stalina i Putina, które zbombardowały bombą atomową chrześcijańskie dzieło Świętego Ojca Maksymiliana Kolbe w Nagasaki w Japonii - mają być nadzieją Polaków i gwarantować przetrwanie chrześcijan w Syrii. Ciekawe - ilu ludzi dobrodusznie uwierzy Panu Redaktorowi?
 • @Eugeniusz Sendecki 23:19:59
  Sakiewicz to uroczy krętacz i kłamczuszek.
  Wziął się już za cenzurowanie Kaczyńskiego.

  Rydzyka chce przegonić ?
 • @Nathanel 23:21:07 - PISZĄC KLAMSTWO O "WYMACHIWANIU KRZYŻEM" ODSŁANIA SIĘ PAN BARDZO...
  Pan tak nerwowo reaguje na Święty Boży Znak. To jest znamienne dla ludzi wrogich Bogu. Co Panu Krzyż zawinił? Przyjdą ludzie pod ambasadę USA, niektórzy przyniosą flagi polskie, inni syryjskie. Niektórzy będą filmowali zdarzenie, inni - robili fotografie. Część ludzi, być może - że nawet wszyscy pomodlą się w intencji pokoju. Czy Panu to przeszkadza? Naprawdę? Pańska dusza się lęka tej modlitwy Polaków, dla której Krzyż jest cennym punktem odniesienia, refleksji?
  Ja się nie muszę pod ambasadą USA pojawiać z Krzyżem. Nikt z ludzkich organizacji, albo osób prywatnych mi za to nie zapłaci, nie nakaże. Ja bardzo chcę - żeby się Krzyż tam znalazł. Taki jest odruch mojego polskiego serca.
  Jak Pan chce - to ja Panu powierzę ten Krzyż i niech go Pan tam postawi. Osobiście. Beze mnie. Żeby nie było, że chcę promować moją osobę medialnie. Niech się Pan tak promuje, zobaczy Pan jak to jest być katolikiem w sferze publicznej. Co na tym można zarobić, a co stracić.
 • @Nathanel 23:34:24
  Przeczytaj jego cały artykuł, jest na Salonie.
  Takiej ilości wazeliny to nawet GW nie wyprodukuje przez rok.

  http://tomaszsakiewicz.salon24.pl/530981,usa-jedynym-sojusznikiem
 • @SpiritoLibero 23:54:29 - DZIĘKI, RZECZYWIŚCIE, OSTATNI AKAPIT TEKSTU SAKIEWICZA JEST WAŻNY;
  Sakiewicz pisz tak;
  "(...)Sądzę, że wojna w Syrii będzie miała długofalowe skutki geopolityczne. Jej bezpośrednim beneficjentem staje się Moskwa, która wikła Zachód w poważne starcie i zyskuje na handlu bronią i zwyżkach cen paliw oraz odgrodzeniu części świata od Zachodu. Jednocześnie Putin tego starcia wygrać nie może. Jeżeli USA podejmą walkę polityczną, muszą się skierować do naszej części Europy. Zachowanie rządu Donalda Tuska utrudnia im podjęcie takiej decyzji. Uprawdopodabnia natomiast to, że Stany Zjednoczone poświęcą Polskę na rzecz wątpliwych zysków na Bliskim Wschodzie. To postawa wygodna dla Berlina i Moskwy."
  MÓJ KOMENTARZ;
  __Ano tutaj Sakiewicz przyznaje się, że jest zainteresowany przeniesieniem wojny na obszar narodowy polski i aż przebiera nogami, żeby się stać przedstawicielem USA nad Wisłą. Jako przeszkodę w "skierowaniu się USA do naszej części Europy" wskazuje na Tuska. Czy aby na pewno Tusk jest taką kłodą antyamerykańską? Ja myślę, że Sakiewicz nieprawdę tutaj pisze. Chociaż być może niechcący chlapnął prawdę, że polski kawałek Europy jest "nasz". Wyklikane na klawiaturze czołowego lidera judeo-prawicy pojęcie "nasza część Europy" brzmi złowieszczo, niestety. Grzechocze jak ogon grzechotnika na pustyni arizońskiej.
  Gdzie jest istotna przeszkoda dla polityki amerykańskiej (WASP-owskiej) w Polsce po prawej stronie sceny politycznej? Jest nią brat zamordowanego w katastrofie smoleńskiej Lecha Kaczyńskiego. Co jak co, ale Jarosław Kaczyński dobrze wie, co znaczą gwarancje USA dla Polaków przeciwko Rosji, jaki naprawdę jest poziom szacunku dla Polski wśród USA-ńczyków, jak WASP-owcy wydymali naiwnych polskich wojskowych w Gruzji, jak zdradzili polskiego premiera w Gibraltarze i Smoleńsku (lub w Wilnie? w Warszawie?) i w jeszcze kilku epizodach historycznych. Teraz jest czas, żeby budować swoje narodowe (polskie) środowiska patriotyczne i szukać kontaktu bezpośrednio z prezesem Jarosławem Kaczyńskim, poza strukturami sakiewiczowskimi, wildsteinowskimi, FF-rondowymi czy Rebelyowskimi. Prezes Kaczyński na pewno wiele ciekawych szczegółów o USA-ńczkach, WASP-owcach i mossadowcach mógłby nam opowiedzieć.
  Dlatego jakoś będą go chcieli wyeliminować. Jakiś zawał serca, jakiś wypadek samochodowy, jakaś śmierć cywilna przez ujawnienie komromatow być może? To tylko kwestia czasu. A czas przyspiesza. Presesowi Jarosławowi (Jarosław Polskę zbaw!) bije dzwon!
 • A ja mam nadzieje
  Ze nikt kto madry, uczciwy i wierzacy na taka obrazoburcza hucpe nie przyjdzie.
 • ale hasła...
  poczułem się młodziej, prawie jak na wiecach potępiających wojnę w Wietnamie, za Gomułki...
  Co byśmy wszyscy dzisiaj robili, gdyby nie ten imperializm?
  Pewnie podlewali buraki gnojówką w kołchozie...
 • @moher 01:30:26
  Co ma piernik do wiatraka? Wyrazilem opinie w sprawie bezczeszczenia Krzyza.
 • @Mind Service 01:47:21
  To jest ten sam Krzyż, który postawiliśmy przed kamienicą na Alejach Jerozolimskich 30 - w dniu, w którym zamordowano Leppera (05 sierpnia 2011). Skoro demonstrację organizują ludzie, którzy kontynuują politykę Andrzeja Leppera - to akurat ten Krzyż powinien im towarzyszyć. Niech się Pan ze mną choć raz zgodzi. Proszę.
  http://www.youtube.com/watch?v=KEtr_FMvIwE
 • ----------PERFIDIA biegania z krzyżem jest -w tym !!!!!!!!!!! że
  -------w świat idzie przekaz !!!! NIE o mafijny NIErząd Polakom chodzi
  --------------------------------------NIE o brak pracy
  --------------------------------------NIE że rządzą ŻYDZI
  --------------------------------------NIE o degenerację narodu
  --------------------------------------NIE o dach nad głową
  --------------------------------------NIE o rozkradanie Polski itd / itp

  ----w świat IDZIE PRZEKAZ !!! Polacy katolicy protestują z krzyżem
  ----bo ??? ich PRAWA są naruszane / w państwie gdzie rządzi kler z żydami /

  / Panie Sendecki --za ośmieszanie i zaciemnianie obrazu przed opinią światową i Polakami -powinien być Pan rozstrzelany /
 • Gwoli przypomnienia "Niektórym"
  http://www.youtube.com/watch?v=FNQiL-TPobM
 • -----------------ORŁA na transparent i pod Ambasadę
  ----z biało-czerwoną i Orłem -niech świat zobaczy Polaków !!! protestujących
 • @e-misjonarz 12:19:33
  -------NIE BYŁOBY na Świecie wyzysku ! niesprawiedliwości ! niewolnictwa ! niegodziwości ! biedy ! -NIE MIELI by komuniści -------komunistów
 • @e-misjonarz & @ninanonimowa & @WSZYSCY
  Wasze stanowisko emocjonalne i informacje o grze komunistów wokół Samoobrony tym bardziej utwierdzają mnie, że należy wznieść Krzyż przed ambasadą USA. Pan Bóg jest Panem Historii, a Krzyż jest znakiem Jego panowania. O to w całej tej inwazji na Syrię chodzi - kto będzie panował nad światem: WASP-owskie USA, putinowska Rosja, czy pro-aborcyjne Chiny? Ja jestem Słowianinem i emocjonalna, ludzka moja sympatia stawia mnie po stronie Rosji. Jednak jestem również politykiem polskim (co prawda skromnym działaczem szczebla podstawowego, ale jednak to mnie zobowiązuje do myślenia politycznego). Dlatego nie jest możliwe, przynajmniej na razie bezwarunkowe polityczne poparcie dla Rosji ze strony endeków (polskich narodowców).
  Natomiast jest konieczne odwołanie się do Boga. Jeśli gdzieś Pan Bóg jest na pierwszym miejscu - to prędzej czy później wszystko się znajdzie na właściwym miejscu. Dlatego przynosimy Krzyż na ważne publiczne spotkania. Oczywista oczywistość.
 • @Nathanel 22:59:49
  W Syrii juz ponad 80 kosciolow spalonych i jeden biskup zciety. I o to tam chodzi. Syjonisci powinni byc bici krzyzem po plecach.
  http://zdzich.neon24.pl/post/93436,kolejny-krok-w-eksterminacji-chrzescijan-pomaganie-syryjskim-rebeliantom-welcome
 • @Zdzich 16:03:07 - DZIĘKUJĘ ZA TE INFORMACJE
  To ważne, żeby w emocjonujących czasach nie stracić zimnej krwi i wnikliwego oglądu sytuacji. Szczególnego rodzaju niechęć syjonistów i satanistów do budynków sakralnych jest znana, ale w wielu środowiskach - jeszcze za mało wciąż znana.
  Dziękuję Panu za przerwanie tej zmowy milczenia.
 • @Eugeniusz Sendecki 16:46:28
  ---------------- hi hi hi :::)))))))))))))

  http://www.youtube.com/watch?v=aUYiNDgME8Y
 • @ninanonimowa 17:08:00
  ----POLSKI ŚWIĘTY KATOLICKI KOŚCIÓŁ i jego święci biskupi --
  SZALOM


  http://www.youtube.com/watch?v=dA8M6D_j7Eo
 • @ninanonimowa 17:49:36
  Zło w Kościele należy naprawic, a nie likwidowac Kościół i Chrześcijan (jak robi to Wojtas i Syjoniści).
 • @Zdzich 18:18:15
  --Szanowny Panie !! ERA RYB skończyła się właśnie w 2012 r
 • @ninanonimowa 18:28:37 - NIC SIĘ NIE SKOŃCZYŁO, HEHEHE! JESTEM DOKŁADNIE SPOD ZNAKU RYB.
  Znaczy - urodzony 1-go marca 1971. Czyli pan ryba.
  Bardzo mi się nie podoba Pani złośliwy antykatolicyzm, szanowna Pani "ninanonimowa". Pani występuje tutaj jako forpoczta Pana Zimińskiego. No nie wiem, nie wiem - czy się Panu Prezesowi Zimińskiemu i Dariuszowi Kosiurowi to spodoba.
  Kościół Święty, Matka Nasza nosi na swoich barkach i cierpliwie znosi działalność wielu niegodziwców. Arcybiskupstwo lubelskie homoseksualisty, zwolennika UE Józefa Zycińskiego było gorzkim doświadczeniem dla wielu porządnych ludzi z Lublina, między innymi - dla piszącego te słowa. Jak on w roku rządził w Lublinie, Amnesty International urządziło pro-homoseksualną demonstrację. Niewielka grupa miała odwagę przeciwko ichnim ekscesom zaprotestować. Byłem w tej grupce - mój awatar pochodzi właśnie z tego wydarzenia. Tak wtedy porządnych księży Życiński zastraszał, spedalał.
  A teraz Pani mi tutaj wyjeżdża z sugestia, że ja Życińskiego promuję. By się Pani wstydziła!
  Bardzo mi przykro.
 • @Zdzich 18:18:15 - PANA WOJTASA POLECAM ŻYCZLIWEJ UWADZE.
  On jest w porządku, a jego koncepcja cywilizacji polskiej jest po prostu odmianą cywilizacji katolickiej, łacińskiej. Proszę nie dawać posłuchu antywojtasowym podszeptom, a lepiej samemu poznać i się zaprzyjaźnić. ma genialną koncepcję suwerenności żywnościowej - idealną podczas zbliżającej się WASP-owskiej wojny światowej.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:58:14
  Cywilizacja Polska w wydaniu Wojtasa to antykatolicki, antypolski bełkot mający na celu niszczenie Kościoła Katolickiego, wartości chrześcijańskich, cywilizacji łacińskiej, polskości i polskiej kultury w myśl wytycznych dla ruskiej agentury.

  http://miroslaw.szczepaniak.neon24.pl/post/95464,wszystkie-herezje-wojtasa
 • Samoobronę trzeba pochwalić.
  Czy Polska weźmie udział w wojnie? Stanowisko PIS-u
  http://www.youtube.com/watch?v=jtTaNAnhblI

  ------------------------------------------------------------------
  Lichwiarze precz od Syrii!

  6.09.2013 W Warszawie między godziną 12-tą, a 17-tą odbędzie się pokojowy marsz antywojenny "Stop agresji Izraela na Syrię". Początek pod ambasadą Izraela (ul. Krzywickiego) około godziny 13-tej przemaszerujemy pod ambasadę USA. Około godziny 15-tej przemarsz do ambasady Francji skąd udamy się do ambasady Syrii. Pragniemy wyrazić swoje poparcie dla legalnych władz Syrii. Występujemy przeciwko próbie wywołania kolejnej wojny światowej. Każdy uczciwy człowiek na świecie i w Polsce nie może pozostać obojętny. Nagonka medialna i fala oszczerstw wobec władz Syrii przypomina nam sytuację Polski w 1939 r. Osiągnęła ona także w Polsce astronomiczne rozmiary. O władzach Syrii nie słyszy się inaczej jak tylko o reżimie. Wiemy, że są to w większości ośrodki medialne, także i te „katolickie" w rękach lobby żydowskiego, które zgodnie ze swoiście, czyli talmudycznie rozumianym poczuciem interesu propagują fałsz i dezinformację. Stajemy w obronie suwerennego państwa, które nie ma ani jednego centa długu w lichwiarskich bankach. Tak samo program socjalny Syrii chroni obywateli przed głodem. Państwo dopłaca do każdego bochenka chleba.
  Program edukacyjny państwa pozwala kobietom arabskim bez większych problemów zdobyć wykształcenie. Wolność religijna jest również zachowana.
  Nie chcemy aby znów powtórzyła się ta sama historia, według tego samego scenariusza, jaki przeżywaliśmy w Iraku. To wtedy wojska NATO w poszukiwaniu „broni chemicznej" pustoszyły piękny i bogaty kraj. Doprowadziły do śmierci kilkaset tysięcy ludzi, „produkując" setki tysięcy kalek i tyle samo zmuszając do emigracji z własnej Ojczyzny. Grabili ropę naftową, złoto, depozyty bankowe, dzieła sztuki i inne bogactwa. Po czym cały świat dowiedział się, że ci obrońcy pokoju i demokracji nie znaleźli nawet śladu po broni chemicznej.

  Sławomir Andrzej Zakrzewski
  W imieniu stowarzyszenia Ruch Suwerenność Narodu Polskiego.669 406 981
  -----------------------------------------
  Najnowszy wywiad z Zakrzewskim
  http://www.youtube.com/watch?v=HVVdGjlG3_o
 • @Mind Service 19:14:35 - TEN PAŃSKI ATAK NA NIEWINNEGO WOJTASA...
  ...jest równie niepotrzebny jak inwazja na Syrię.
  Pan Wojtas uczy jak być suwerennym w takim temacie jak samowystarczalność żywnościowa.
  No i Pan Krzysztof Wojtas nosi chrześcijańskie imię oraz słowiańskie nazwisko. Wobec mnie jest tolerancyjny, pozwala praktykować katolicyzm. Byłem świadkiem jak Kolega Wojtas zezwolił na pobłogosławienie znakiem Krzyża Świętego upieczonego przez siebie na imprezie u Prezesa Opary.
  A Pan/Pani? Występuje anonimowo, odsądza i jątrzy anty-wojtasowo i to pod pseudonimem o WASP-owskim brzmieniu. To nie jest w porządku.
  Powinien się Pan wstydzić!
 • @Eugeniusz Sendecki 20:58:14
  Drogi Panie Eugeniuszu,

  Byl okres kiedy Wojtasa cytowalem. Potem zaczalem przygladac mu sie blizej, i w ostatnich miesiacach bardzo sie roczarowalem. Nie mam czasu na zebranie cytatow z jego wypowiedzi, ale efektem jest to, ze obecnie calkowiecie zgadzam sie i potwierdzam opinie Mind Service o nim. Pozwole sobie zacytowac: ¨Cywilizacja Polska w wydaniu Wojtasa to antykatolicki bełkot mający na celu niszczenie Kościoła Katolickiego, wartości chrześcijańskich, cywilizacji łacińskiej, polskości i polskiej kultury¨. Wypowiedzi Wojtasa to typowy semicki ¨ẗort, z odrobina arszeniku w srodku¨. Styl ten jest me doskonale znany. Klamstwami, lub wielkim mniemaniem o sobie, Wojtas dochodzi do momentu, w ktorym kazdy kto go pozna, odwraca sie tylem.
  Sa inne i powazne sposoby na odwrocenie obecnego systemu i zdobycie uznania polskiej mysli na calym swiecie. W NEon´ie nie ma z kim na ten temat dyskutowac. Prosze skorzystac ze skrzynki pocztowej powyzej i bedziemy w kontakcie prywatnie.
  Zalaczam pozdrowienia, rowniez dla Mind Service.

  Wasz,
 • @Eugeniusz Sendecki 15:26:13
  Sympatia dla Rosji... No tak... bo to Słowianie. Tylko czasem morda kałmuka wyziera z tych słowiańskich buziek...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej