Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

ADAM CZECZETKOWICZ NA RAZIE WYBRONIŁ SIĘ PRZED SĄDEM W BIAŁYMSTOKU

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sąd białostocki zapoznał się z szykanami jakimi Adama Czeczetkowicza prokuratura obłożyła (dwumiesięczne dręczenie w więzieniu, przerwane po dwóch tygodniach dzięki kosztownej interwencji adwokackiej) i nie zgodził się na dalsze prześladowanie.

Nasz przyjaciel Adam Czeczetkowicz został przez sąd w Białymstoku wstępnie zwolniony z winy, jaką obciążyła go prokuratura działająca pod presją Gazety Wyborczej i innych main-streamowych mediów. Zadzwonił do mnie własnie z super wiadomością - że nie pójdzie siedzieć w ramach odwieszenia wyroku (ma trzy lata w zawieszeniu na pięć za rzekome oklejenie miasta plakatami ze swastyką - była to świńska antypolska prowokacja, której padł ofiarą). No ale sąd białostocki po zapoznaniu się ze sprawą "ciapatego" i "zdrajczyni rasy" oraz z szykanami jakimi Adama Czeczetkowicza prokuratura obłożyła (dwumiesięczne dręczenie w więzieniu, przerwane po dwóch tygodniach dzięki kosztownej interwencji adwokackiej) - odstąpił od prewencyjnego więzienia Adama, jest nadzieja na dalszy sprawiedliwy proces.

Telefon do Adama Czeczetkowicza; +48 690 598 515. Proszę o dowiadywanie się o szczegółach sprawy bezpośrednio u Adama, lub u mnie.

/-/ Eugeniusz Sendecki (tel.: +48 601 787 407, mail: endecki@wp.pl)

Przypomnę tutaj moje slowa wypowiedziane na spotkaniu USOPAŁ u Jana Kobylańskiego na Teneryfie w sprawie Czeczetkowicza;

"Adam Czeczetkowicz– muzyk młodzieżowej sceny „oj-owej”, działacz narodowy z Białegostoku, prześladowany ostatnio za to, że odpowiedział sprzeciwem na rasistowską prowokację środowiska Gazety Wyborczej. Ten bohater sprzeciwił się poniżającej polskich, chrześcijańskich i białych mężczyzn akcji ekonomicznego zmuszania do emigracji, zmniejszenia dzietności i aborcji. Taką akcję uderzenia w polskie małżeństwo i rodzinę prowadzą dzisiaj władze w Kraju – kontynuując akcję jeszcze sprzed wojny. Tą masońską akcję rozpoczęli masoni przed wojną. Hitler i Stalin ją powtórzył. Ale promocja zabijania polskich dzieci, chrześcijańskich dzieci rozpoczęła się po przejęciu rządów przez masonerię po 1926-tym roku. Pierwszym aktem tej masońskiej akcji przeciwko Polsce było wyrwanie Krzyża z Korony w 1927-mym roku i my dzisiaj ten Krzyż przywracamy. Krzyż chce wrócić do Korony.

Odważnie Czeczetkowicz wytknął bezczelność i antypolonizm plakatu prezentującego kogoś przypominającego typowego obywatela Indii chwalącego się, że Białystok to jest JEGO miasto. Kontekst ekonomiczny wobec licznych polskich białostocczan, dla których Białystok przestał być ICH miastem – jest oczywisty dla każdego kto ma polskie serce. Adam Czeczetkowicz takie polskie serce ma. Jest obecnie nękany pod pretekstem rasizmu. Został osadzony prewencyjnie w areszcie na dwa miesiące. Trzymali go w izolatce, żeby nie zaraził swoimi poglądami współ-więźniów.

Matka Adama zapłaciła 4000 złotych adwokatowi, żeby go wyciągnął z aresztu po dwóch tygodniach. (...)"

KOMENTARZE

 • SPROSTOWANIE
  nie 3 miesięczne tylko 2 moiesięczne odsiedziałem od 25 czerwca 2013- do 10 lipca 2013. W moim przekonaniu totalnie bezprawnie ! co zostało udowodnione przez Sąd poprzez uchylenie aresztu tymczasowego.
  Do tego dodam że w sprawie w której chciano mi wczoraj odwieszci zawiasy to 1,5 roku na 3 lata a nie 3 na 5 :) w ramach wyjaśnień.
  Prokuratura stwierdziła wczoraj że uczciwy proces mi sie nienalerzy o przepraszam że żadne proces mi się nie nalerzy bo jestem JAK TO STWIERDZIŁA PANI PROKURATOR - NIERESOCJALIZOWALNY i nalerzy mnie bez sadu wtrącic do wiezienia. Opierająx sie na logikę PROKURATÓRA przyznała się do zwykłej niekonsekwencji porprosu odkryła sie w moich oczach jako polityczne narzedzie represji. Jeśli jestem - nieresocjalizowalny to poco mam miść do więzienia to nic nie zmieni :). A jeśłi mam iść oczym śni i marzy prokutatura ozanacza to że jestem niewinny a moja wina jest to że mam inne zdanie niż GAZETA WYBORACZA czyli jest to zwykła parszywa POLITYCZNA zemsta MICHNIKA .
  Ja tak to rozumiem.
  Robia zemnie bochatera narodowego na siłę...
  Chca w ten sposób zastaszyć Polaków myślących nie tak jak oni chcą.
 • @Adam Czeczetkowicz 22:58:32
  OK, już poprawiwszy.
 • @danz 10:14:45
  oj czepiasz sie już bez przesady....

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej