Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4879 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

POWSTAJE MASOWY, AUTENTYCZNIE POLSKI RUCH SPOŁECZNY! TO OJCOWIE, KTÓRYM SYSTEM ODBIERA DZIECI.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powstaje oddolny ruch sprzeciwu. To polscy ojcowie, którym System Antypolonizmu masowo odbiera dzieci, utrudnia kontakt z potomstwem, zabrania wychowania w duchu narodowym, przekazywania Wartości.

Strona internetowa "dzielnytata.pl" Michała Fabisiaka, któremu dzielnie sekunduje Zenon Nowak zaczyna być popularna wśród zastępów mężczyzn, ktorzy przez zlosliwe działania urzędników zostali zmuszeni do obrony najcenniejszej sprawy - swoich synów i córek.

Antypolonizm działał przez wieki i systematycznie uderzał w rodzinę polską. Wrogowie polską rodzinę rozbijali, zmuszali ekonomicznie do nierządu, emigracji, aborcji, antykoncepcji. Kobiety polskie gwalcili, mężczyzn wywozili na Sybir. Obecnie, od roku 1989 - na mocy postanowień ogkrągłostołowych i antypolskiej praktyki rządzenia Krajem polskie kobiety doprowadzają do ogłupienia na wielką skalę, uwodzą mirażami dobrobytu, który rzekomo mogą osiągnąć przez szybki rozwód i jeszcze szybsze znalezienie bogatego nowego partnera. Rzeczywistość jest taka, że bogatych Polaków po prosu brakuje, rozwiedzione Polki narażają się na samotność, smutne doświadczenie partnerów zastępczych, niestabilne znajmości damsko-meskie. Najgorzej jest, gdy zdesperowana polska kobieta wpadnie w szpony urzędniczek (często również rozwódek, sadystycznie poszerzająych obszar patologii!) i te doradzą jej wojnę z byłym mężem o władzę nad dzieckiem. Tej wojny kobieta nie wygra. Wygra ją urząd. Zawsze przegra ojciec i dziecko. Patologiczne lobby urzędnicze żyje z krzywdy polskich rodzin - twierdzi Zenon Nowak, wspólpracujący z Michalem Fabisiakiem.

Obydwaj przez działania urzędów doświadczyli niesłusznie rozłąki z potomstwem. Fabisiak założył stronę "dzielnytata.pl". Domagają się poszanowania przez urzędników praw ojców. Wokół Fabisiaka, Nowaka i calego tego problemu narasta opór i ruch społeczny. Inicjatywie należy się przyglądać z uwagą i - trzymamy kciuki za sukcesy polskich ojców. Dzielny tata!

:) Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Eugeniusz Sendecki
  To rzeczywiście wielki problem.

  Od dawna piszę o nim na NE.

  W Polsce powstał cały "przemysł rozwodowy" obsługiwany przez prawników i innych specjalistów - adwokatów, komorników, Rodzinne Ośrodki Diagnostyczno-Konsultacyjne, prokuratorów, policjantów, sędziów, etc.

  Wszyscy oni żerują na rozwodzacych się rodzicach. Dziecko jest niejednokrotnie kartą przetargową w walkach o majątek i alimenty.

  Prawnicy rzadko kiedy zachęcają do porozumienia.

  Warto zajrzeć do moich notek o Goczyńskim lub Kękusiu, a takze na blog Goczyńskiego.
 • Polecam też tą stronę
  http://porozumienierawskie.eu/
 • prośba o wykopywanie i rozpowszechnianie
  http://www.wykop.pl/link/1639384/uwaga-na-portfele/
 • @Ranger 19:23:28
  Uprzemysłowione kraje zawracają z tej drogi. Więcej na stronie o tzw. opiece naprzemiennej nad dziećmi:

  http://porozumienierawskie.eu/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej