Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

PIENIĄDZE WSI - OBROŃCA KRZYŻA ODKRYWA KULISY PRAWICOWEJ NAGONKI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Andrzejem Hadaczem wstrząsnęła nagonka prawicowych dziennikarzy, ich kłamstwa o roli jaką odgrywał w obronie Krzyża. Podejrzewa, że jego udział w gej-paradzie był tylko pretekstem, że chodziło o ukrycie poważnego tematu finansowego...

Andrzej Hadacz mowi:

"-...Rzucając się własnie na mnie i robiąc właśnie tego typu nagonkę na mnie naprawdę to chcą ukryć chyba to co naprawdę się wydarzyło w Smoleńsku, o co właściwie poszło? Dlaczego stało się to co się stało, dlaczego ci ludzie zginęli i ZA CO ZGINĘLI? I tutaj mam duże wątpliwości. Mnie się wydaje, że tu chyba chodziło o wielkie pieniądze rozwiązanych Wojskowych Slużb Informacyjnych, które rozwiązał pan minister Macierewicz. Mnie się wydaje, że O TO POSZLO W SMOLEŃSKU - że ci ludzie zostali jednym slowem wy-pu-ka-ni bo ktoś chciał po prostu przejąć te pieniądze. Najprawdopodobniej o to poszło. (...) o wielkie miliardy dolarów, które były własnościa WSI."

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • @Nathanel 17:25:52
  Pan Sendecki nawet we mnie zobaczył żyda, tylko dlatego, że jako katolik zaprotestowałem przeciwko bezczeszczeniu Krzyża Świętego przez niego. Panie Sendecki - to jest grzech przeciwko Duchowi Świętemu. Niech Pan to powie na spowiedzi - wątpię czy otrzyma Pan rozgrzeszenie.
 • @Nathanel 17:25:52
  Jak to mówią? Lekarzu ulecz się sam?
  Uszanowanie dla Pana
 • -------------- SZOŁMENI
  ---------
 • @Mind Service 17:59:20
  No widać jak dajesz się wciągać na czlonka . Tylko czego ?. Rechocząc śmiechem pozdrawiam.
 • DZWIĄ MNIE NIEKTÓRE KOMENTARZE.
  Są takie pełne jadu i złośliwości. Co Wam Hadacz zawinił? Chciał być miły, chciał dotrzeć do młodzieży, być nowoczesnym, kul i trendy. Jak prawie wszyscy politycy. Wasza reakcja daje do myślenia. Ta wasza nienawiść...
 • @Eugeniusz Sendecki 06:50:27
  Panie doktorze

  Czy odbedzie się umówione na Teneryfie spotkanie 14 wrzesnia, czy kicha?
 • @telefon 15:09:10
  Hmm... jakby to powiedzieć. Nic nie wiem, żeby się coś miało odbyć. Znaczy, że raczej kicha. Zobaczymy za 48 godzin. Byłoby źle jakby była kicha.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej