Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
658 postów 4860 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

AMBA-SS-ADORZY ANTYPOLONIZMU PRZEGINAJĄ, PRZEGINAJĄ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Makabra humorystyczna po środkowo-europejsku. Hitlerowcy wspominają "swoje" miasto Warszawę śpiewając piosenkę Czesława Niemena "Sen o Warszawie". Nowa komedia słynnego komercyjnego reżysera doby pookrągłostołowej.

W październiku Roku Pańskiego 2013 na polskiej ziemi bedzie premiera filmu komediowego, gdzie ktoś rani uczucia polskich katolików mordowanych przez niemieckich nazistów - hitlerowców. Krajowa kinematografia idzie z duchem czasu. Komedię lekko obchodzącą się z tragedią II Wojny Światowej nakręcili już w masońskiej Francji i WASP-owskich Stanach Zjednoczonych. Teraz trend dopada polskiego kinomana. Film będzie się wabił "AmbaSSada". Proszę zwrócić uwagę na wyeksponowane dwie literki "es". W oryginale dwie charakterystyczne blyskawice - nawiązanie do mundurów niemieckich doby hitlerowskiej. Estetycznie, nieprawda-ż?

No cóż, kiedyś ktoś nazwał program do wypalania płyt kompaktowych imieniem rzymskiego cesarza palącego chrzescijań. Łyknęliśmy to bez refleksji. Jakiś artysta umieścił w moczu znak zbawienia, jakaś firma odzieżowa reklamowała się za pomocą wizerunku uprawiających nierząd katolickich duchownych - echo było małe. Włos z głowy tak reklamujących się firm nie spada. Do kasy płyna grube miliony.

Polityka takich ustępstw, takiego wymownego milczenia personalnie jest związana z kardynałem sekretarzem stanu, którego dymisji domagam się od kilku lat. O ile mi wiadomo - żadna organizacja katolicka działająca wśród Polaków nie będzie miała przyzwolenia na protest w sprawie "AmbaSSady". Duch Bertone zniewala naszych kapłanów - moderatorów. Duch antypolonizmu.

Podobnie jest z organizacjami spenetrowanymi przez krajowe służby świeckie. Te są co prawda chyba niepodległe wobec kardynała sekretarza stanu, ale z kolei są zblatowane ze służbami sowieckimi (rosyjskimi), niemieckimi i izraelskimi (amerykańskimi) i też mają obowiązek nie wspierać, ale blokować opór Polaków, obronę narodowej godności. Jest to element przygotowania nas do kolejnego rozbioru Polski.

Ciekawe, czy w najbliższym czasie będzie podnoszony nie-polski aspekt sprawy - mianowicie przynalezność narodowa Niemena, o którym chodzą po Warszawie plotki - że był pochodzenia żydowskiego? Hitlerowskie profanowanie jego piosenki, tak drogiej Polakom, było by w tym przypadku również (gdyby się okazało, że Żydem był) profanacją żydowskiego dorobku kulturalnego. Może, skoro Polacy są spętani przez służby nie-świeckie i świeckie - komuś z autentycznych Żydów puszczą nerwy i zacznie protestować, w imię swojego dobra narodowego?

Narodowi demokraci (endecy) i autentyczni polscy patrioci, niepodlegli służbom świeckim i nie-świeckim są w Warszawie za słabi, żeby się angażować mocno w tę sprawę. Chyba, żeby Sławomir Zakrzewski - charyzmatyczny trybun ludowy Warszawy początku XXI-go wieku? O, ten działacz moze by i uratował polski honor. Jakąś pikietę zorganizował? Trzeba będzie z nim porozmawiać.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • *****
  Panie Eugeniuszu mnie się wydaje, oprócz tego co pan napisał w swoim wpisie, że ten film ma uderzyć przede wszystkim w kibiców piłkarskich warszawskiej Legii...

  Dzisiaj od samego rana tym nagraniem i samym filmem zachwycali się na TVN24...
 • ...
  A w tym samym czasie chce się wprowadzić ustawę o mowie nienawiści. :)))) I chce się Polaków za tę mowę wsadzać do polskich więzień...

  https://polacy.eu.org/#/4168/wyroki-za-nieprzepraszanie-za-jedwabne/
 • @Paweł Tonderski 15:12:38
  Adama Czeczetkowicza już wsadzili. A Dariusza Ratajczaka zabili. A na koniec Roberta Larkowskiego.
 • @Ranger 20:53:25
  --- kasa się nie lasuje :)))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY

więcej