Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
665 postów 4878 komentarzy

Eugeniusz Sendecki

Eugeniusz Sendecki - Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

CICHY MARSZ W LEGIONOWIE 22-03-2015

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu 22 marca 2015 odbędzie się marsz upamiętniający śmierć młodzieńca w Legionowie podczas interwencji policji. My, redaktorzy TELEWIZJI NARODOWEJ nie jesteśmy organizatorami tego marszu, ale inicjatywę popieramy.

W dniu 17 marca 2015 jesteśmy przed komendą powiatową policji w Legionowie i komentujemy ostatnie głośne wydarzenia, zgon młodzieńca zatrzymanego przez policję i zamieszki przed komendą. Tragedia w Legionowie jest pokłosiem afery na Kolskiej, kiedy politycy nie dokonali wprowadzenia SMF (stałego monitoringu funkcjonariuszy) w służbach mundurowych, wojsku i policji. Wypowiada się Jarosław Ruszkiewicz - czołowy bloger portali NowyEkran.pl i NEon24.pl oraz Eugeniusz Sendecki - lekarz warszawskiej izby wytrzeźwień na Kolskiej, świadek afery, w którą zamieszani byli prezydenci Warszawy Lech Kaczyński i Władysław Stasiak.
Na marsz zaprasza i zapowiada swój w nim udział Wiceprezes Stowarzyszenia Demokracja USA Stafan Michał Dembowski.

/-/ Eugeniusz Sendecki

KOMENTARZE

 • O opamiętanie proszę!
  Jednego narkomana mniej w narkotykowym zagłębiu. Jednego alkoholika mniej w alkoholowym zagłębiu. Dajcie spokój, przecież z tych gówniarzy już nic by nie wyrosło. Policja powinna takie elementy tłuc pałami, to może rozumu od dupy do głowy by napędziła. Nic z tej młodzieży nie wyrośnie jak policjant na użycie pały będzie musiał napisać wniosek do p. Sendeckiego o pozwolenie w ośmiu egzemplarzach.
 • Panie Eugeniuszu...
  Śmierć 19-latka w Legionowie! Wina policji? Reportaż Marcina Roli! 18+(DLA OSÓB PEŁNOLETNICH!) http://zstonoga.pl/smierc-19-latka-w-legionowie-wina-policji-reportaz-marcina-roli-18dla-osob-pelnoletnich/ Do dziewczyny, która ma film z duszenia przez milicjanta chłopaka w Legionowie w dniu 09.03.2015r.
  Zapłacę Ci za ten film 50.000 zł-nie bój się!!!

  zstonoga@zstonoga.pl

  Yebany zwyrodnialec , który zamordował chłopaka ledwie co został nagrodzony za służbę i wcielony do legionowskich kryminalnych.
  Wśród Policjantów ma ksywę Łysy.
  Wobec tego zwyrodnialca toczą się trzy postępowania dyscyplinarne za przekroczenia uprawnień w trakcie kontrolowania nastolatków.
  W poniedziałek będę o śmieciu wiedział wszystko, łącznie z adresem rodziców-zapytam ich dlaczego tej kurwy w studni nie utopili jak się urodziła. http://zstonoga.pl/do-dziewczyny-ktora-ma-film-z-duszenia-przez-milicjanta-chlopaka-w-legionowie-w-dniu-09-03-2015r/ i o tym skurwielu dalej http://www.wykop.pl/link/2448483/tak-pracuje-policjant-chamskie-zatrzymanie-podczas-spaceru-z-dzieckiem/?utm_source=ostatnio_popularne_link&utm_medium=link_0&utm_campaign=ostatnio_popularne_link
 • To sprawa systemowa a nie wina policji
  Bardziej za śmierć tych młodych ludzi odpowiada władza ustawodawcza i sądownicza. Mamy XXI wiek i prohibicja narkotykowa w systemie kapitalistycznym to mit. Mafia dopalaczowa jest tego dowodem. Państwo powinno oczywiście promować trzeźwy styl życia. Ale czy jest sens walczyć z użytkownikami konopi drogą opresyjną. Dajmy młodym pracę, mieszkania a zaczną realizować się w bardziej pożyteczny sposób. To brak perspektyw tworzy z biedniejszych rodzin taką klasę, jaką w USA są Murzyni.

  PKF o konopiach w PRL
  https://youtu.be/uikbhuDSTfw
 • @Autor
  Czy Telewizja Narodowa będzie na organizowanej tego samego dnia debacie między niezależnymi kandydatami na Prezydenta RP?
  http://oburzeni.pl/debata-antysystemowych-kandydatow-prezydenta-rp/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

ULUBIENI AUTORZY

więcej